سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۱۰:۵۶Oct 2019 15

جدیدترین‌های «دشت آزادگان»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: تاکنون بیش از 22 هزار دستگاه خودرو در پارکینگ مرز چذابه پارک شده و این مرز در پارک خودروهای شخصی مشکلی ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۶    
اهواز - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات پیش از ظهر روز دوشنبه پس از بازدید از مرز شلمچه به پایانه چذابه سفر کرد و در ابتدای ورود مورد استقبال فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی مستقر در این منطقه مرزی و فرماندار دشت آزادگان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات پیش از ظهر روز دوشنبه پس از بازدید از مرز شلمچه به پایانه چذابه سفر کرد و در ابتدای ورود مورد استقبال فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی مستقر در این منطقه مرزی و فرماندار دشت آزادگان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: 293هزار و 245 زائر اربعین حسینی از اول ماه صفر تا ساعت هشت صبح روز دوشنبه 15صفر از گذرگاه مرزی و بین المللی چذابه به سمت کربلای معلا و نجف اشرف عزیمت کردند.
برترین ها / پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده هنگ مرزی دشت آزادگان از حضور تعمیرگاه سیار و امداد جاده ای برای ارائه خدمات مطلوب مرزبانان و مرزداران به کاروان های راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی (ع) در مرز چذابه خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- فرماندار دشت آزادگان گفت: از مرز چذابه تا کنون 260 هزار زائر به کربلا اعزام شدند که از این تعداد 40هزار نفر بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: بیش از 22 هزار خودرو تا ظهر امروز یکشنبه در پارکینگ پایانه مرزی چذابه پارک شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: تا ساعاتی دیگر تعداد 60 دستگاه اتوبوس دیگر نیز پس از طی مراحل گمرکی به منظور خدمات رسانی به زائران وارد منطقه شیب عراق می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان و جانشین قرارگاه اربعین در مرز چذابه گفت: 229هزار و80 زائر اربعین حسینی از اول ماه صفر تا ساعت 8 صبح روز شنبه از پایانه مرزی و بین المللی چذابه به کربلای معلی و نجف اشرف عزیمت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۰    
فرماندار دشت آزادگان بر بسیج تمام ظرفیت های ستاد اربعین برای تسهیل سفر زائران اربعین حسینی و بازگشت آن ها تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دشت آزادگان- فرماندار دشت آزادگان با بیان این که مشکلی در مرز چذابه وجود ندارد، گفت: حرکت زائران اربعین حسینی به سمت مرز چذابه روان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: آمادگی خود را برای اعزام 150 دستگاه اتوبوس به کشور عراق اعلام کرده ایم و در انتظار مجوزهای لازم هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - فرماندار دشت آزادگان از عملیات روان تردد زائران اربعین در مرز چذابه خبر داد و این کار را حاصل توافق با طرف عراقی در مرز شیب عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: تمام تلاش خود را برای رفع مشکل تردد زوار در کشور عراق و استفاده از ظرفیت های ایران به کار گرفته ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱    
فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: زائرانی که از مرز چذابه به کشور عراق سفر کردند نسبت به پارسال بیش از 3 برابر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا- فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: 196 هزار و 532 زائر از هشتم مهرماه مصادف با اول صفر تا صبح روز جمعه 19 مهرماه از مرز چذابه راهی کشور عراق شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۱:۴۶    
فرماندار دشت آزادگان با تاکید بر روان بودن تردد در مرز چذابه، گفت: مسدود شدن موقتی مرز چذابه به درخواست مسؤولان کشور عراق صورت گرفت و پس از چند ساعت بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: به تناسب تامین خودرو و امکانات در بخش عراقی مرز چذابه، زائران از مرز های خوزستان عبور می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۵    
فرماندار دشت آزادگان از برگزاری نشست مشترک نمایندگان 2 کشور ایران و عراق در پایانه مرزی شیب عراق خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: شمار زائران اربعین حسینی که تا ساعت 8 صبح روز چهارشنبه دهم ماه صفر از مرز بین المللی چذابه راهی کربلای معلا و نجف اشرف شدند به 114هزار نفر رسید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر برق دشت آزادگان گفت: با احداث بیش از 11هزار و 500 متر شبکه برق، توسعه روشنایی پارکینگ های شمالی و جنوبی مرز چذابه در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سفر به خوزستان از مرز شلمچه در خرمشهر و مرز چذابه در دشت آزادگان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: 72هزار و 100 زائر اربعین حسینی از اول ماه صفر تا ساعت هشت امروز (نهم صفر) از گذرگاه مرزی چذابه ذر 110کیلومتری شمال غرب اهواز به کربلای معلا و نجف اشرف مشرف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۲    
فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: تردد زائران اربعین حسینی در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 5 برابر افزایش نشان می دهد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با قاسم ساعدی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- فرماندار دشت آزادگان گفت: از امروز تردد کامیون های حمل بارهای صادراتی در مرز خوزستان تا اطلاع ثانوی ممنوع می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ فرماندار دشت آزادگان گفت: ظرفیت توقفگاه خودرویی زائران اربعین حسینی در مرز چذابه با افزایش دو برابری نسبت به اربعین پارسال به 72 هزار دستگاه رسید. ...
فرماندار دشت آزادگان گفت: تردد اتوبوس های دربستی از پایانه مرزی چذابه آغاز شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، حسن سیلاوی از ورود 10 اتوبوس دربستی به پایانه مرزی چذابه خبر داد و اظهار کرد: 2 اتوبوس پس از طی مراحل گمرکی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: ظرفیت توقفگاه خودرویی زائران اربعین حسینی در مرز چذابه با افزایش دو برابری نسبت به اربعین پارسال به 72 هزار دستگاه رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: حرکت کامیون های حامل کالاهای صادراتی به سمت پایانه تجاری چذابه از روز دوشنبه 15مهر 1398 همزمان با شتاب گرفتن حرکت کاروان های اربعین حسینی ممنوع شد تا تردد زائران در مسیرهای منتهی به گذرگاه مرزی چذابه امن تر و روان تر شود.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت نفت و گاز اروندان 450 بسته کمک آموزشی را در مدارس شلمچه و دشت آزادگان توزیع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۰    
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشت آزادگان بر لزوم ساماندهی بازار و نظارت جدی بر قیمت ها در این شهرستان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان با اشاره به آخرین وضعیت تردد در مرز چذابه گفت: با توجه به هماهنگی انجام شده با طرف عراقی برای تردد به سمت عراق مشکلی وجود ندارد و امنیت لازم برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان با تاکید بر استقبال کم نظیر زائران از مراسم اربعین امسال گفت: از اول صفر تا ساعت 12 شب گذشته 22 هزار نفر از مرز چذابه وارد عراق شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - فرماندار دشت آزادگان از تداوم عبور و مرور زائران اربعین حسینی از مرز چذابه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۱    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشت آزادگان از افتتاح بخش ICU بیمارستان شهدای نفت این شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۱    
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی امنیت و آرامش زوار اربعین را منوط به توجه دولت به توسعه راه های منتهی به شلمچه، چذابه، مهران و مرز خسروی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- رییس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: باتوجه به کمبودهای آموزشی در خوزستان نیاز است تا کارگروه علمی و پژوهشی در این استان تشکیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: پنج مدرسه که توسط موسسه خیریه راه ایمان وابسته به دفتر آیت ا... سیستانی (مرجع تقلید شیعیان) احداث شده بودند، روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در این شهرستان به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه ای منطقه وزارت کشور در سفر به خوزستان، از وضعیت بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده این شهرستان بازدید بعمل آورد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا بابک دین پرست روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده و منازل بازسازی شده روستای شاکریه از توابع شهرستان دشت آزادگان در جمع خبرنگاران بیان کرد: حضور در استان خوزستان و دیدار با اهالی روستاهای آسیب دیده از سیل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۰:۲۰    
مدیر کل پست استان خوزستان، اداره پست شهرستان دشت آزادگان را بعنوان دستگاه اجرایی برتر معرفی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان از اهدا بیش از 800 بسته تحصیلی و بسته حمایتی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: یک مرد 30 ساله صبح روز دوشنبه با اسلحه گرم در روستای آلبوصیاد از توابع بخش مرکزی این شهرستان به قتل رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، در مراسمی که مسئولان بسیج علمی و پژوهشی استان خوزستان حضور داشتند مسئول جدید بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان دشت آزادگان در مراسمی معرفی شد و فعالیت خود را آغاز کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دشت آزادگان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت 48 ساعت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۶    
معاون سیاسی فرماندار شهرستان دشت آزادگان گفت: نقش بانوان در برپایی حماسه اربعین حسینی غیرقابل انکار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
فرماندار دشت آزادگان از اهدا بیش از 850 بسته کالای اساسی بین سیل زدگان روستایی این شهرستان خبر داد.
بهارستانه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس گفت: زمانی ما سلاح های کوچک مان را از کشورهای استعمارگر تهیه می کردیم اما امروز در حوزه دفاعی و موشکی دشمنان را به وحشت انداخته ایم و لازم است تا در عرصه اقتصادی نیز به جایگاهی برسیم که در معادلات جهانی تاثیرگذار باشیم.