یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۲۳:۰۰Apr 2020 5

جدیدترین‌های «مشاوران املاک»

 
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مشاوران املاک شهر یزد اقلام اهدایی خود جهت مقابله با کرونا را در قالب پنج نیسان به یکی از بیمارستان های این شهر تحویل دادند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه رونمایی سامانه املاک و اسکان پس از سالها نشان داد عزم راسخی در شناسایی خانه های خالی از سکنه داریم گفت:نظام اجاره داری حرفه ای قصد حذف مشاوران املاک را ندارد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: نایب رئیس مشاوران املاک با اشاره به تاثیر کرونا ویروس بر بازار مسکن، گفت: از اوایل اسفندماه با شیوع کرونا، معاملات مسکن متوقف شده است. حسام عقبایی با یادآوری این که نیمه اول سال گذشته قیمت مسکن رشد محسوسی داشت ...
نایب رئیس مشاوران املاک با اشاره به تاثیر کرونا ویروس بر بازار مسکن، گفت: از اوایل اسفندماه با شیوع کرونا، معاملات مسکن متوقف شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: به افرادی که با هدف سرمایه گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه، گرجستان و حتی اروپا و آمریکا ملک خریدند باید بگوییم که سود سرمایه گذاری در حوزه ملک ایران بالاتر از همه این کشورها بوده و خرید ملک با نیت سرمایه گذاری و سود در کشورهای خارجی اشتباه بزرگی است.
رییس اتحادیه مشاوران املاک در حالی که معتقد است سیاسی بودن اقتصاددانان یک معضلی برای کشور شده می گوید: کف بازار مسکن نشان می دهد که مسکن در اسفند ماه پارسال آن طور که وزارت راه و شهرسازی می گوید، گران نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: از ساعت هفت صبح روز گذشته _دهم فروردین ماه_تا ساعت هفت صبح امروز از جمع آوری چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل در سطح شهر و در خصوص تخلف مشاورین املاک نیز موردی گزارش نشده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۶:۵۹    
رییس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه این روزها فروشنده های مسکن به آینده بازار مسکن با تردید نگاه می کنند و منصرف می شوند گفت:رشد قیمت مسکن در اسفند 2 درصد بود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شریف ابراهیمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: فعالیت واحدهای صنفی غیرضروری ممنوع است و واحدهای صنفی غیرضروری مانند نمایشگاه خودرو و مشاوران املاک در صورت فعالیت مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با یان اینکه معاملات مسکن در اسفندماه سال گذشته بیشترین کاهش و ریزش را تجربه کرد به طوری که این ریزش در طول 2 الی 3 سال اخیر بی سابقه بود، گفت: پیش بینی می شود در نیمه اول سال جاری رشد قیمت در بازار مسکن در حد تورم باشد و سونامی قیمتی سال 97 را نخواهیم داشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۴    
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: فعالیت کلید به دست ها در استان های شمالی کشور همچون گیلان و مازندران و برخی از استان های دارای ظرفیت های گردشگری همچون اصفهان ممنوع شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۴    
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه مشاوران املاک می گوید بخش مسکن در سال 99 شاهد تغییرات قیمتی عمده ای نخواهد بود به دلیل آنکه شاخص تورم بر روی تمامی قیمت ها تاثیرگذار است انتظار افزایش اندک وجود دارد اما احتمال افزایش جهشی در بخش مسکن وجود ندارد. ...
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۹    
اگرچه به گفته مشاوران املاک هم اکنون حجم عرضه فایل به بازار اجاره مسکن بیشتر از تقاضا برای این واحد هاست اما به دلیل رشد قیمت اجاره بخشی بزرگی از تقاضا به دنبال تمدید قرار داد هستند چرا که این عده به وضوح متوجه شدند کنار آمدن با مالک فعلی بهتر از مالکان جدید است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشوری گفت: میزان معاملات مسکن در اسفند ماه در مقایسه با بهمن امسال 50 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش 21 درصدی معاملات مسکن کشور طی اسفند 98 خبر داد و گفت: در تهران نیز معاملات کاهش 24 درصدی داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون سراسری انبوه سازان کشور گفت: شاید عدم افزایش قیمت مسکن تنها خبر خوب در این وضعیت دشوار برای مردم باشد چرا که به دلیل کم شدن مراجعه مردم به مشاوران املاک قیمت اجاره و فروش مسکن کاهش یافته است،
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۷    
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک اصفهان گفت: تبلیغات اجاره منزل و واحدمسکونی برای نوروز 99 در نرم افزارها و سایت های مردمی و خرید و فروش کالا و خدمات، ارتباطی با مشاوران املاک اصفهان ندارد و پلیس فتا و دستگاه قضایی باید با این موارد برخورد کنند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می کنند به دلیل کسادی بازار معاملات طی روزهای اخیر، مظنه قیمتی مشخصی برای خرید و فروش آپارتمان وجود ندارد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
حسن جهانشاهلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای مقابله ای با شیوع عمومی کرونا در این شهرستان و با توجه به افزایش آمار مبتلایان،طبق دستوردادستانی تمام بنگاه های خرید و فروش خودرو در جاده فردیس - ملارد و مشاوران املاک شهرستان فردیس تا بیستم فروردین 1399 تعطیل خواهند بود. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران از کاهش 40 درصدی معاملات مسکن در اسفندماه در پی شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: تعدادی از مالکین با کاهش نرخ های اجاره تلاش می کنند تا ملک خود را زودتر از صف انتظار پیدا کردن مستاجر خارج کنند. ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان قزوین گفت: با تصمیم هیئت مدیره به همه واحدهای صنفی اعلام کردیم که از عقد قرارداد و پذیرش افراد غیربومی به ویژه از شهرستان ها و استان های آلوده به طور جدی خودداری کنند.
صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران می گوید مسکن کالایی نیست که مردم بتوانند از آن چشم پوشی کنند بنابراین حتی در این روزهای کرونایی شاهد مراجعان به این بازار هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه نرخ اجاره بهای مسکن تابعی از قیمت مسکن است گفت: هر گونه نوسانی در قیمت مسکن در سال آینده کمتر از نرخ تورم عمومی خواهد بود.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
برخی مشاوران املاک با توجه به شرایط اخیر به وجود آمده در سبک زندگی پایتخت نشینان از تعطیلی موقتی بنگاه های املاک تا بازگشت به وضعیت عادی خبر می دهند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: طی هفته های اخیر همزمان با شیوع ویروس کرونا و اعلام هشدارهای متعدد برای کاهش سطح رفت وآمدها در سطح شهر، سبک زندگی بخش عمده پایتخت نشینان تغییر کرد. ...
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وقتی مراجعه و تقاضا برای خرید مسکن کاهش یابد، بازار در یک وضعیت رکودی قرار می گیرد، در این شرایط قیمت مسکن کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۰    
مشاوران املاک از اسکان مسافران در منازل استیجاری در ایام نوروز منع شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا واحدهای صنفی مشاورین املاک شهرستان جهرم از عقد قرارداد واحدهای مسکونی با افراد غیر بومی منع شده اند.
سازه نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
افت شدید عرضه و تقاضا ناشی از شیوع ویروس کرونا به صفر شدن تعداد معاملات مسکن در بعضی دفاتر املاک منجر شده است؛ به طوری که این بنگاه ها فعالیت خود را متوقف کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۲:۱۳    
امیر قمیشی مدیرعامل مجموعه املاک تندیس الهیه، درباره ی مشاوران املاک و کارهایی که در خصوص قیمت مسکن انجام می دهند، توضیحاتی می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- برخی مشاوران املاک، صاحبان خانه و افراد سودجو در اصفهان با وجود شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت پذیرش و اسکان مسافران ، همچنان در سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی مشغول تبلیغ سوییت و آپارتمان مبله گردشگری با قیمت مناسب هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مشاوران املاک عنوان می کنند بازار مسکن در حال سپری کردن یکی از خلوت ترین هفته های خود است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه اغلب کسب و کارها مختل شده گفت: مالکان برای کمک به هموطنان خود با علم اینکه کسب و کارها ضعیف شده اجاره بهای خود را در این ماهها تخفیف و کاهش دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مشاوران املاک منطقه فرهنگیان مهاباد با جمع آوری کمک های نقدی برای تهیه محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با کرونا به صف خیران سلامت این شهرستان پیوستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۳    
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک قزوین گفت: خرید ، فروش، رهن و اجاره مسکن در قزوین نرخ مصوب ندارد.
برترین ها / الف   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند در سال آینده با توجه به ناتوانی متقاضیان مصرفی در پرداخت قیمت های فعلی رایج در بازار مسکن، کاهش قیمت واقعی مسکن سرعت خواهد گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بازار مسکن با کاهش شدید تعداد مشتریان و سقوط آزاد قراردادهای منعقد شده روبروست هر چند هنوز این کاهش تقاضا تاثیر خود را بر قیمت ها آشکار نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه تشکیل کمپین عدم افزایش نرخ اجاره بها به مستأجران کمک زیادی خواهد کرد، گفت: مالکان می توانند برای کمک به مستأجران در این روزها نرخ اجاره بها را تا جای ممکن کاهش دهند.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۲    
گفتارنو/مرضیه قاضی زاده: بازار اجاره مسکن مطابق با آخرین آمارهای رسمی مربوط به تحولات این بازار و گفته های مشاورین املاک کرمان با یک رکود گسترده مواجه شده است ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران اعلام می کنند: بازار جست و جو و معاملات مسکن به دلیل شیوع کرونا تقریبا به حالت نیمه تعطیل در آمده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۶    
برخی مشاوران املاک چهارمحال و بختیاری به مردم ماسک و دستکش رایگان اهدا کردند.
اعتبار نوین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی، قیمت مسکن توسط برخی مشاوران املاک تعیین می شود و املاکی ها هماهنگ با تولیدکنندگان مسکن، قیمت ها را بالا و پایین می برند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که اجاره بها تابع قیمت مسکن است و این روزها شاهد رشد اندک قیمت در بازار مسکن بوده ایم، نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک معتقد است نرخ اجاره بها سال آینده افزایش بیش تری خواهد داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک با تأکید بر اینکه چرا مجلسی ها برای جلوگیری از افزایش نرخ اجاره بها هیچ طرحی را آماده و ارائه نمی کند، گفت: چرا مجلس و کمیسیون عمران برای متعادل شدن بازار مسکن و اجاره بها اقدامی نمی کنند.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۲    
اکثر مشاوران املاک عنوان می کردند رشد قیمت مسکن در زمستان سال جاری تا حدودی غافلگیرکننده بود.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در ماه میانی زمستان همزمان با شروع مراجعه متقاضیان مسکن به مشاوران املاک برای خرید آپارتمان پیش از شروع سال جدید، معاملات مسکن با رشد 24 درصدی نسبت به دی ماه روبه رو شد ...
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی، قیمت مسکن توسط برخی مشاوران املاک تعیین می شود و املاکی ها هماهنگ با تولیدکنندگان مسکن، قیمت ها را بالا و پایین می برند.
در حالی که اجاره بها تابع قیمت مسکن است و این روزها شاهد رشد اندک قیمت در بازار مسکن بوده ایم، نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک معتقد است نرخ اجاره بها سال آینده افزایش بیش تری خواهد داشت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۳    
مدیر املاک ققنوس می گوید: مشاوران املاک تاثیر بیشتری از مالکین روی قیمت ملک دارند و البته می گوید فایل های با قیمت بالا را نمی پذیریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران می گوید: عرضه و تقاضا گام نخست تعیین کننده قیمت ها هستند و در صورتی که طرح جدید انجام و مسکن ها به افراد واجد شرایط واگذار شود، مسلما تقاضای کمتری پیش رو داریم و می تواند در کاهش قیمت ها نیز موثر واقع شود. ...