سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۲۲:۵۵Dec 2018 18

جدیدترین‌های «وزیر کار»

خرداد نیوز   ۴ ساعت پیش    
خرداد:یکی از نمایندگان پارلمان عراق تاکید کرد که شمار افراد بیکار در این کشور از زمان حمله نظامی آمریکا تاکنون 70 برابر شده است. به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه خبری بغداد الیوم ، رعد الدهلکی ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از دستور وزیر کار برای رسیدگی فوری به وضعیت کارگران بازداشت شده گروه ملی فولاد خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
نماینده وزیر کار در رسیدگی به بنگاه های مشکل دار از آغاز به کار فعالیت گروه ملی فولاد از فردا(چهارشنبه) خبرداد و گفت: با پیگیری های انجام شده تمام کارگران بازداشتی تا فردا آزاد می شوند.
راک نیوز   ۸ ساعت پیش    
نادر قاضی پور نماینده ارومیه به اتفاق دو نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار تسریع در تخصیص اعتبارات دریاچه ارومیه شدند. صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در تذکری به رئیس جمهور و وزیر کار خواستار تعیین تکلیف سازمان تأمین اجتماعی و انتصاب مدیر توانمند و پاکدست برای این سازمان در ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۱:۵۷    
مدیرعامل جدید شستا: میزان خسارت موجود از پرونده های حقوقی از 5 تا 100 میلیارد تومان است. عزم وزیر کار برای انتشار لیست قرارداد ها و معاملات می تواند بخشی از مطالبات در شرکت ها را زنده کند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۳    
اکوفارس: حاتم شاکرمی معاون امور روابط کار وزیر کار و تجارت از بررسی حقوق کارگران در برنامه های خود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۰۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از اعلام یک هفته ای ضرب الاجل برای حذف مدیران چندشغله در وزارتخانه متبوعش مورد نقد برخی از کارشناسان قرار گرفت. در واکنش به این قبیل انتقادات، وزیر کار بار دیگر اعلام کرد به وعده ای که به مردم داده پایبند است و اسامی افراد مستعفی را منتشر خواهد کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۱۳    
گروه بین الملل وزیر کار و امور اجتماعی سوریه اعلام کرد: 30 هزار کودک یتیم در شهر دمشق و حومه آن در این وزارتخانه ثبت شده اند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۷    
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، محمد شریعتمداری ، وزیرکار دراین نشست که در محل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با حضور حمیده زر آبادی ، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی برگزار شد افزود : استان قزوین با وجود مواجهه با مسایل مختلف اقتصادی و اجتماعی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۷    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه بخشی از عقب ماندگی مزدی کارگران باید به عهده کارفرما باشد گفت: یکی از درخواست های مطرح شده در جلسه بحث دستمزد و عقب ماندگی قدرت خرید کارگران است که به گفته وزیر کار باید از سوی کارفرما پرداخت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۰    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه بخشی از عقب ماندگی مزدی کارگران باید به عهده کارفرما باشد گفت: یکی از درخواست های مطرح شده در جلسه بحث دستمزد و عقب ماندگی قدرت خرید کارگران است که به گفته وزیر کار باید از سوی کارفرما پرداخت شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۷:۵۴    
به گزارش مشرق ، محمد شریعتمداری وزیر کار طی توییتی از دستور صریح رئیس جمهور برای خروج صندوق های بازنشستگی از بنگاه داری و حذف فساد ناشی از این روش خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۶    
فارس : وزیر رفاه در راستای شفاف سازی تمام سازمان ها و صندوق های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تا تمام قراردادهای اقتصادی و غیراقتصادی به صورت شفاف گزارش شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۱    
نماینده کارگران با انتقاد از بی توجهی وزیر کار به سه جانبه گرایی در حل مشکلاتی که برای معیشت کارگران در ماه های اخیر به وجود آمده است، گفت: درخواست ما از وزیر کار این است که هرچه سریعتر به این شرایط پایان بدهد و با تمکین به قانون، جلسه شورای عالی کار را در موعد مقرر برگزار کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۸    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برنامه آموزش و مهارت آموزی به افراد منطبق با نیاز جامعه از وظایف سازمان فنی و حرفه ای است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون بنگاه داری شستا زیان آور بوده و نتوانسته ایم با این روش از منافع ذینفعان دفاع کنیم. محمد شریعتمداری روز شنبه در آیین معارفه و تکریم مدیران شستا، افزود: از عمده ترین مشکلاتی که ما با آن روبه رو هستیم ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۳    
حسین حبیبی در نامه ای خطاب به وزیر کار به بیان دغدغه های جدی کارگران پرداخته است. او در این نامه تاکید کرده که نباید سرمایه های کارگران به ثمن بخس واگذار شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به ضرب الاجل حذف مدیران چندشغله از وزارتخانه متبوع خود و سازمانهای تابعه آن اعلام کرد به وعده ای که به مردم داده پایبند است و اسامی افراد مستعفی را منتشر خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به ضرب الاجل حذف مدیران چندشغله از وزارتخانه متبوع خود و سازمانهای تابعه آن اعلام کرد به وعده ای که به مردم داده پایبند است و اسامی افراد مستعفی را منتشر خواهد کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۲:۲۳    
یک کارشناس حوزه کار بر این باور است که بدون اصلاح حلقه های مدیریتی در وزارت کار و شرکت های زیرمجموعه آن، امکان ایجاد تغییرات مثبت در بازار کار نیست. به گزارش ایسنا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۳    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیش بینی ایجاد 780 هزار شغل جدید در لایحه بودجه سال 98 خبر داد، گفت: در لایحه بودجه سال آینده برای ایجاد 780 هزار شغل جدید در کشور 20 هزار میلیارد تومان منابع پیش بینی شده است.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۱:۲۵    
وزیر کار در توییتر دو خبر را اعلام کرد. وزیر کار در توییتر دو خبر را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۲۵    
وزیر کار از پذیرفته شدن استعفای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره دوشغله خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: از آقای شریعتمداری (وزیر کار) می خواهم به جای مشورت با دولت و معاونین که در جای خود مهم است، اولین مشورت برای انتخاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را از تشکیلات کارگری و بازنشستگی و دبیرکل خانه کارگر که عضو مجلس شورای اسلامی نیز هست، بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۷    
با توجه به اینکه بیش از 90درصد جامعه کار و کارگرشاغل کشور ارتباط تنگاتنگی با این سازمان دارند،انتظار می رود که وزیر کار در انتخاب مدیراین شرکت دقت ویژه ای کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۰    
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدگی به امور بنگاه های مشکل دار از پیگیری وضعیت کارگران بازداشت شده هفت تپه و دستور وزیر کار برای آزادی تمام کارگرانی که در جریان پیگیری حقوق و مطالبات خود بازداشت شده اند، خبر داد و گفت: هفته آینده خبرهای خوشی برای کارگران گروه ملی فولاد خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که مسوول پیگیری امور بنگاه های مشکل دار است، گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور ویژه ای برای پیگیری آزادی همه کارگران بازداشتی صادر کرده است.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۶:۰۶    
شنیده شده در روزهای آینده قرار است سیدکامل تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی به عنوان مدیرعامل تامین اجتماعی منصوب شود و محمد هادی ایازی از وزارت بهداشت به سازمان بهزیستی کل کشور برود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۵:۰۶    
کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه که ماه ها از دریافت حقوق و مطالبات خود عاجز مانده بودند، چندی پیش تصمیم گرفتند صدای خود را با اعتراضی چند روزه به گوش مسئولان برسانند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۴:۴۵    
کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه که ماه ها از دریافت حقوق و مطالبات خود عاجز مانده بودند، چندی پیش تصمیم گرفتند صدای خود را با اعتراضی چند روزه به گوش مسئولان برسانند ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۵۴    
خرداد: تورم ، فقر و بیکاری را می توان با کلید تعاون شکست. به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری امروز (سه شنبه) در آیین تکریم حمید کلانتری معاون پیشین وزیر در امور تعاون ادامه داد ...
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۵    
دفاع عجیب وزیر کار از نتیجه امام روی آنتن زنده
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶    
معاون کارآفرینی وزیر کار و رفاه اجتماعی درکنفرانس ملی کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، گفت: اولین نکته ای که در حال حاضر باید به آن توجه کرد، موضوع تحریم شرایط اقتصادی موجود است که می تواند فرصتی باشد تا در حوزه کارآفرینی استقلال، مهارت و تخصص های بیشتری کسب کنیم.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۱    
اکوفارس: چرا وزیر کار تاکنون نتوانسته است بازنشستگان شرکت های زیرمجموعه را برکنار کند
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۵    
به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری العربیه عربستان؛ بنا بر این توافق، اعزام کارگران از سال آینده آغاز می شود. فیض الله ذکی، وزیر کار و امور اجتماعی افغانستان در مراسم اعلام استراتژی ملی مهاجرت کار گفت: در این زمینه با مسئولان کشور امارات متحده عربی توافق شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۴    
وزیر کار و امور اجتماعی افغانستان اعلام کرد که این وزارت برای اعزام کارگران افغان به کشورهای عربی با امارات و عربستان توافق کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید اقدام وزیر کار در اعلام اسامی مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه این وزارتخانه اگرچه مثبت و اثرگذار بوده، ولی ما تنها لیست اسامی را دیدیم و هیچ گزارشی از اقدامات بعد از آن منتشر نشد ...
یافته   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۸    
معاون لرستانی وزیر کار: یکی از دلایل توسعه نیافتگی لرستان جدا شدن فرزندان فرهیخته و صاحب فکرش است چاپ ایمیل معاون وزیر کار گفت: دیگر وجود وزیر لر کارساز نیست و امروز قانون و مقررات و محدودیت های مالی اجازه نمی دهد که سرمایه گذاری دولتی انجام شوند در نتیجه باید نگرشمان استفاده از ظرفیت بخش ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ایجاد اشتغال در هرمزگان با استفاده از ظرفیت های صنایع مستقر در استان گفت: هرمزگان از جوانان خوبی برخوردار است، اما تلاش کافی برای مهارت افزایی این قشر صورت نگرفته است. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۰    
خبر: نماینده کارگران از وزیر کار خواست تغییرات هیأت مدیره های شستا را با توجه به نگرانی های کارگران با شفافیت اعلام کند. علی خدایی، نایب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۹    
نماینده کارگران از وزیر کار خواست تا همانطور که درباره اعضای هئیت مدیره شرکت های تابعه این وزارتخانه شفاف سازی شد، تغییرات هیئت مدیره های شستا را با نیز توجه به نگرانی های کارگران با شفافیت اعلام کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۲    
در حالی از موعد مقرر وزیر کار برای شفاف سازی و برخورد با افراد دو شغله در حوزه تابعه و شرکت های متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی می گذرد
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۹    
وزیر کار انگلستان طرح توافق برگزیت را بهترین طرح برای خروج از اتحادیه اروپا، توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۰    
مجمع نمایندگان کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از نامه به وزیر کار از او به دلیل پیگیری مطالبات کارگران و اعزام هیات ویژه ای به منطقه از ابتدای اعتراضات تقدیر کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۲    
وزیر کار و امور بازنشستگی بریتانیا، توافق بریگزیت ترزا می را "بهترین گزینه و تنها طرح موجود برای ترک اتحادیه اروپا" دانست. با این حال او اذعان کرد که طرح جایگزین "ب" احتمالا مورد نیاز است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۶    
وزیر کار و بازنشستگی بریتانیا گفت که چنانچه طرح برگزیت نخست وزیر بریتانیا در پارلمان رای نیاورد، وی همچنان باید در پست خود باقی بماند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۴    
احمد میدری فعال دانشجویی پیشین،نماینده مجلس ششم و معاون کنونی وزیر کار در روزنامه اعتماد نوشت:در سال 1366 عضو انجمن اسلامی دانشگاه شیراز بودم. از دفتر مرکزی تهران گروهی برای انحلال انجمن اسلامی به شیراز اعزام شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۱:۰۰    
وزیر کار در دیدار با نمایندگان کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با بیان این که موضوعات اجتماعی، سیاسی نباید امنیتی شود، گفت: خوزستان پیشانی ایران است و وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی خانه تمام کارگران ایران است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۵    
شریعتمداری: راه اندازی کارخانه هفت تپه 80 درصد مشکلات را حل می کند