شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۰:۳۸Dec 2019 14

جدیدترین‌های «سازمان بسیج»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۴ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، بحث حمایت از نخبگان علمی که مطرح می شود نمی توان نسبت تلاش های سازمان بسیج علمی بی تفاوت بود. یازدهمین نمایشگاه جهاد علمی مازندران فرصت بسیار مناسبی بوده تا خلاقیت های نخبگان در کنار اقدامات حمایتی سازمان بسیج علمی مازندران بیشتر برجسته شود. ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۶    
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت:سازمان بسیج هنرمندان از فیلم نامه های کوتاه در موضوعات مختلف حمایت مالی می کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: جشنواره ملی جهادگران به عنوان یکی از بزرگترین جشنواره های جهادی، عرصه بروز و ظهور توانمندی ها و دستاوردهای خانواده بزرگ گروه های جهادی برای تجلی جایگاه و تداوم و توسعه آن می باشد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران ؛ هادی حفیظی معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران به مناسبت هفته پژوهش در نشست خبری با تعدادی از مدیران سازمان بسیج علمی استان تهران به مشکلات و موانع خود برای افتخارآفرینی برای ایران اشاره کردند و از سنگ اندازی ها ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۷    
ایسنا/گیلان رئیس مرکز اندیشه سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اندیشکده های اقشار بسیج فعال شده است، گفت: در حال حاضر 1300 مسئله را احصا کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۰    
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از افتتاح 17 هزار طرح از 40 هزار طرح عمرانی بسیج سازندگی در مناطق مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۶    
گرگان- رییس سازمان بسیج رسانه گلستان گفت: یکی از نقص های رسانه در گلستان این است که تاکنون مدیر مسئولان در کنار یکدیگر نبودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اندیشه و هم فکری راهبردی سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شرایط فعلی کشور باید بتوانیم از خلاقیت دانشگاهیان و توانایی های جوانان به نحو احسن بهره ببریم زیرا در کاهش حجم مشکلات تاثیرگذار هستند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۸    
مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران از ارسال بیش از 700 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
محمود فاضل مسئول سازمان بسیج علمی قم با اشاره به ضرورت شناسایی و حمایت و تجلیل از جهادگران عرصه فناوری گفت: جشنواره جهادگران علمی قم با مشارکت پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان قم در دهه فجر امسال برگزار خواهد شد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مسئول سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: حداکثر زمان تحویل آثار جهت شرکت در جشنواره استانی رسانه ای ابوذر 20 دی ماه 98 است.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: اکنون 3 هزار مهد قرآنی در مساجد تشکیل شده که با توجه به استقبال زیاد خانواده ها از این مهدها تا آخر امسال شمار این مهدها به 4 هزار مهد افزایش می یابد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۰۱    
بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآنی سازمان بسیج و دهمین مرحله حوزه ای با حضور متسابقین در رشته های مختلف پایگاه های تابع حوزه حضرت روح الله چهارچشمه در مکان موسسه قرآنی فاطمه زهرا(س)روستای قلعه بابو برگزارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۳    
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ثبت نام طرح جهیزیه آسمانی در بسیج سازندگی سپاه نواحی شهرستان های استان اردبیل آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اجلاسیه هیئت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بوشهر تشکیل شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۸    
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از شروع ثبت نام جهیزیه آسمانی در دفاتر بسیج سازندگی در سطح استان اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۱    
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: ظرفیت بسیج در سراسر کشور بسیار متنوع است و در شرایط جدید فعال سازی ظرفیت های موجود به صورت 100 در صد دنبال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
در پایان جلسه شورای معاونین اقشار سازمان بسیج، انتصابات جدید در معاونت های این سازمان اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: تمدن نیازمند چهار مؤلفه قدرت دفاعی، سیاسی، علم و قدرت اداره جامعه بوده که شهدا، ایران اسلامی را برای تبدیل شدن به تمدن جهانی آماده کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت:بنا داریم در سال آتی حدود 250 هزار شغل باثبات و پایدار در کشور ایجاد کنیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
هنوز بحث ها در مورد بودجه نهادها در سال 99 داغ است و افکار عمومی با حساسیت، موضوعات مربوط به لایحه بودجه سال 99 را دنبال می کند. مردم سالاری آنلاین در این گزارش و اینفوگرافی همراه با آن، بودجه پیشنهادی دولت برای 20 نهاد مختلف را بررسی می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر به برگزاری پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر در این استان پرداخت و گفت: این جشنواره بربستر بیانیه گام دوم انقلاب با موضوع های استانی مصرف بهینه برق و سازگاری با کم آبی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
رئیس سازمان بسیج حقوقدانان ابرچالش های قوه قضائیه را اعلام کرد و گفت: حجم فزاینده پرونده های ورودی و وجود فساد و تخلفات اداری از جمله مهم ترین چالش هایی است که دستگاه قضا با آن درگیر است.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶    
غلامرضا حسن پور ، مسئول سازمان بسیج اصناف در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با بیان این که تحقق بازار اسلامی یکی از ماموریت های مهم سازمان بسیج اصناف کشور محسوب می شود، اظهار داشت: فعالیت های سازمان بسیج اصناف در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز جلسه شورای معاونین اقشار بسیج در سازمان بسیج و با حضور سردار محمدرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ابوذر خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای حسینیه نقویه مشهد با حضور رئیس سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام رضا (ع) برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات فنی، تجربی و کاربردی سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان هرمزگان در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج دانشجویی گفت:دانشگاه به عنوان نهاد علم در کشور باید به دنبال حل مسائل گوناگون کشور باشد و برای موضوعات مختلف جامعه حرف و برنامه داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۳    
خرم آباد- مسئول سازمان بسیج اساتید لرستان، گفت: اساتید بسیجی این استان برای بررسی مشکلات مردم به محلات می روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: پنجمین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان روز پنجشنبه در بندرعباس برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از ساخت 891 واحد مسکن مددجویی توسط سپاه خبر داد و گفت: 791 واحد از این خانه ها برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی گیلان و مابقی متعلق به سیل زدگان گلستانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۱۸    
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با خانواده شهیده شاخص کشوری شهیده عصمت پورانوری در شهرستان دزفول دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان از توزیع 70 بسته حمایتی در میان خانواده های نیازمند شهر رشت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب درخصوص الگوهای زن شرقی و غربی گفت: این الگوها در جامعه جهانی موفق نبوده اند و اکنون جهان به یک الگوی جدید برای آرامش زن نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از آغاز فراخوان ارسال آثار برای چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در این استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: باید زمینه ی روی کار آمدن دولت جوان، مومن و انقلابی در کشور ایجا شود دانشجویان آرمان خواه هستند وبه منافع خود فکر نمی کند بلکه به آینده و افق های دور دست فکر و عمل می کند و این ها ضامن نظریه نظام انقلابی است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
لوریس چکناواریان ، آهنگساز و رهبرارکستر می گوید: ایران و ایرانی تا ابد به احترام شهدا خواهد ایستاد و ارج و قرب این موجودات آسمانی همیشه زنده است. به گزارش سازمان بسیج هنرمندان کشور، لوریس چکناواریان درباره مراسم پاسداشت شهدای هنرمند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۷    
مسئول سازمان بسیج هنرمندان لرستان با مسئول جدید حوزه هنری این استان دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی از ساخت سریال نقش اول با حضور تمامی برگزیدگان آن خبر داد و گفت: این سریال در ایام الله دهه مبارک فجر از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به روی آنتن می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- مسئول سازمان بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر درچهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست مسئولان بسیج دانشجویی استان کرمان با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۵    
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از رویکرد جدید این نهاد برای تحقق بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب خبر داد .
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۴    
با همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در آینده ای نه چندان دور به زندانیان استان سیستان و بلوچستان واکسن هپاتیت تزریق می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی،نادر ارسلانی در این دیداربا اشاره به نقش جوانان دربیانیه گام دوم انقلاب گفت :مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب چشم امیدشان به جوانان است که با فکر،ایده و خلاقیت های آرمان گرایانه و جوان گرایانه خود باعث پیشرفت های علمی و تکنولوژی در کشور شوند ...
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج کارگری استان یزد گفت: بزرگترین دغدغه جامعه کارگری استان یزد عدم امنیت شغلی و قراردادهای موقت کار است.
سازمان بسیج دانش آموزی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۹    
مجمع همفکری آینده سازان علوی استان در تالار فردوسی زاهدان برگزار گردید. به گزارش سیستان بیست، مجمع همفکری آینده سازان علوی و فاطمی با حضور مدیر سازمان بسیج دانش اموزی ،روسای هیئت های اندیشه ورز نواحی,فرماندهان حوزه ها با هدف احساس وظیفه دانش آموزان ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۷    
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: 500 عرصه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی و جهادی به ارزش 10 میلیاردتومان درسراسر استان سیستان و بلوچستان در طول هفته بسیج افتتاح و به بهره برداری رسیده است.