چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۳:۱۶Jun 2020 3

جدیدترین‌های «جبهه مقاومت»

 
سبلانه   ۵۹ دقیقه پیش    
بهنامجو استاندار اردبیل گفت: پیروزی های اخیری که در جبهه های مقاومت اسلامی حاصل می شود ادامه گفتمان بیداری اسلامی امام خمینی (ره) است.
تقریب   ۱ ساعت پیش    
ماموستا رحیمی با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به جبهه مقاومت و استکبار تقسیم کرده بود، گفت: امام راحل خط بطلان بر طاغوت زمان کشید تا جایی که در زمان پیروزی انقلاب اسلامی سران صهیونیست گفتند" زلزله رخ داده است".
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
شیخ احمد قطان با اشاره به این که اقتدار جبهه مقاومت اسلامی معاصر مرهون اندیشه های راهبردی سیاسی امام خمینی(ره) بوده و این امر در پیروزی هایی که جبهه مقاومت به ثمر رسانید، قابل مشاهده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۱:۱۷    
سردار حسینعلی یوسفعلی زاده گفت: به برکت اندیشه دفاعی امام خمینی (ره) امروز جبهه مقاومت در جغرافیای جهان اسلام فراگیر شده و تغییر موازنه قدرت در فلسطین، لبنان، یمن، عراق و سوریه پیروزی جهان اسلام را به همراه داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی منتسب به سردار قاسم سلیمانی تصاویری گرافیکی از فراز های وصیت نامه این شهید جبهه مقاومت خط اسلام را منتشر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس استان گیلان شهدا را مظهر قدرت جمهوری اسلامی دانست و گفت: امروز شاهد هستیم که بسیاری از رزمندگان در کشورهای یمن، فلسطین، لبنان و سوریه و عراق با تمام سختی ها از سیره شهدا و رزمندگان ما پیروی و الگوبرداری کرده و در برابر دشمن ایستادگی می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۳    
ستاد ترویج مکتب شهید سلیمانی با حضور مسئول بسیج اساتید با موضوع طرح جبهه مقاومت دانشگاهیان تشکیل جلسه داد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۰    
شهدای ایران: باید قوی بشویم؛ این مهم ترین ترجیع بند فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای، رهبرانقلاب طی ماه های گذشته بوده است. هر چند تشدید نظام تحریم ها و تهدیدات و تحدیدات نظام استکبار علیه ملت و دولت ایران، این ترجیع بند را برای ما معنایی ملموس بخشیده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار سنایی راد گفت: نگاه اسلامی برآمده از فقه سیاسی دینی امام خمینی (ره) نه تنها حکم دفاع را برای داخل کشور بلکه حکم تشکیل هسته های بسیج جهانی را صادر می کند و به فکر تشکیل بسیج جهانی اسلام برای دفاع و صیانت عزت جهان اسلام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی درباره مقایسه خدمات جبهه مقاومت به عراق با خیانت های طرفداران دیکتاتور مخلوع این کشور را مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عیدمحمد قلندرزهی گفت: امام خمینی با پایه گذاری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به احیای اسلام و مقابله با ظلم و ستم مستکبران و تقویت جبهه مقاومت و پایداری کمک کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سه خشاب، دو بی سیم، یک کلاش و یک موتور همه داشته های این فرمانده نام آور در میدان سوریه بود. با موتورش کل سوریه را گشت می زد و به جبهه مقاومت سرکشی می کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۶    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * عنادورزی اتحادیه اروپا در تمدید تحریم ها علیه سوریه ناشی از خشم و ناکامی در رسیدن به هدف فروپاشی کشور سوریه با بهره جویی از تکفیری های اجاره ای است ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه، سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی روز یکشنبه از شناسایی و تایید هویت پیکر شهید مدافع حرم “جواد الله کرم” از فرماندهان جبهه مقاومت در عملیات تفحص و انتقال پیکر مطهر این شهید والامقام به کشور خبر داد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۹۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس یازدهم مذاکره با غرب و تعامل با دشمنان انقلاب اسلامی را خیانت در حق خون شهدا می داند، گفت: مجلس یازدهم ادامه دهنده راه حاج قاسم سلیمانی در تقویت جبهه مقاومت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی اعتقاد دارد که قطع برنامه های شبکه الکوثر تلویزیون ایران از ماهواره یوتل ست و کانال اردوی شبکه سحر از پاک ست، ضریب نفوذ رسانه ای جبهه مقاومت را در عرصه جنگ نرم کاهش می دهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه آذربایجان شرقی در آستانه 14 خرداد، سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) گفت: رهبر فرزانه انقلاب، همان اندیشه های سیاسی امام راحل را پیگیری می کنند که موجب افتخار است و حمایت معظم له از گروه های فلسطینی و جبهه مقاومت بر همان اندیشه و مبنای امام خمینی(ره) استوار است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۲    
کارشناس مسائل امریکا طی نشستی به بررسی زوایای مهمی از ارسال نفتکش های ایران به ونزوئلا پرداخت و آن را پیروزی جبهه مقاومت در برابر استکبار جهانی توصیف کرد.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این مستند که توسط دفتر نمایندگی صداوسیما در لبنان تهیه شده است ضمن بررسی رابطه نظامی و عاطفی شهید سردار سلیمانی و شهید عماد مغنیه، تاثیر این 2 فرمانده بزرگ در اعتلای جبهه مقاومت و نقش رژیم صهیونیستی در ترور آنها به نمایش گذاشته شده است. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۸    
تحلیل گر مسائل بین الملل هژمونی رسانه های غربی را دلیل اصلی اشتباهات محاسباتی دنیا در مورد جمهوری اسلامی دانست و گفت: در معادله رسانه های جبهه مقاومت و جریان غرب هیچگونه برابری وجود ندارد و در حقیقت به لحاظ سطح پوشش و تعداد شبکه ها ...
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۵    
به گزارش عصر امروز، فعال رسانه ای با انتشار توییت سید حسن نصرالله مجلس جدید را حامی جبهه مقاومت خواند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری عید آزادی در لبنان از مصادیق ایام الله دانست و گفت: آزادی قدس و پیروزی بر جبهه شرک وعده های الهی هستند که محقق می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: آنچه در لیبی رخ می دهد معجونی از سلائق مختلف سیاسی است و البته به نظر می رسد با توجه به پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه و عراق دولت قانونی در لیبی هم بتواند به پیروزی برسد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۱    
مدیر کل صدا و سیما افزود: یک نظامی سپاه در یمن نیست این فرهنگ سپاه است که گسترش یافته است. و یا در لبنان فرهنگ سپاه است که جبهه مقاومت را قوی کرده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ویژگی های بارز حاج قاسم بصیرت و شناخت او بود و مصداق واقعی اشداء علی الکفار رحما بینهم بود. حاج قاسم سردار پرافتخار و مخلص خدا و جبهه مقاومت و سرباز واقعی اسلام ناب محمدی و ولایت بود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۶    
آرش فهیم سریال های تلویزیونی در دنیای رسانه ای امروز، از ابزار تجارت و سرگرمی فراتر رفته اند و به بسته های استراتژیک و برای القای اندیشه ها و آموزش سبک زندگی و یا بازسازی تاریخ تبدیل شده اند. ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
واحد مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل از تدوین خاطرات 11 هزار پیشکسوت دوران دفاع مقدس در اردبیل خبرداد و گفت:دومین هنرواره جبیب نیز با یاد ونام حاج قاسم سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت در اردبیل برگزار می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷    
به گزارش پارسینه ؛ پیر محمد ملازهی؛ کارشناس مسایل خاورمیانه در گفتگو با پارسینه اظهار داشت: جبهه مقاومت و تقویت آن اصلِ اصولی جمهوری اسلامی است. در واقع ایران هم برای دادخواهی از مردم مظلوم فلسطین و هم برای حفظ امنیت مرزی همراهی با جبهه مقاومت را به عنوان برنامه ای استراتژیک پیگیری می کند. ...
پایان تیتر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه در مورد عوامل موثر بر پیروزی این جبهه مقاومت بر اسرائیل گفت: مقاومت اسلامی با روحیه ای مثال زدنی در جنگ با دشمن پیروز شد و این روحیه همچنان وجود دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به موفقیت غرور آفرین جبهه مقاومت در منطقه و استیصال کشورهای مستکبر عالم در برابر دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی در منطقه و جهان گفت:حضور نفتکش های حامل سوخت ایران در آبهای ونزوئلا هنر دیپلماسی مقاومت را نشان داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شاعر ارزنده کشور گفت: جبهه مقاومت رژیم غاصب اسرائیل را به انزوا کشیده است و این رژیم امروز در بدترین شرایط قرار دارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۲    
سردبیر بین الملل خبرگزاری رسا در یادداشتی، سال 2000 میلادی را آغاز افول هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی به دست جبهه مقاومت دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شاید کمتر کسی باشد که با شنیدن نام داعش و اقدام های دهشتناک آن ها در منطقه و جنایت های غیرقابل تصورشان، احساس تنفر و اشمئزاز نکرده باشد و حتی ممکن است بسیاری از وجود آن ها و پیشروی شان در منطقه احساس خطر و نگرانی هم کرده باشند ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت به معنای واقعی کلمه قوی شده است، گفت: بررسی عملکرد جبهه مقاومت و جبهه استکبار طی ده سال گذشته در منطقه به وضوح نشان می دهد که کدام جبهه امروز دست برتر را در اختیار داشته و دارد. تاریخ انتشار: 03:01 - 06 خرداد 1399 ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۷    
مردم دزفول خوب می دانستند که گریختن از صحنه نبرد سبب جرأت، قوت و امیدواری دشمن و ضعف، سستی و ناامیدی نیروهای خودی می گردد و این ضعف کم کم در دیگران نیز نفوذ می نماید تا اینکه سد مقاومت بشکند لذا گزینه ماندن در صحنه ی دفاع که باعث تقویت روحیه مجاهدان و استحکام جبهه مقاومت می شود را انتخاب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
منتخب مردم یزد در مجلس یازدهم گفت: تقویت جبهه مقاومت و تغییر معادلات در منطقه و شکست های پی در پی استکبار جهانی در منطقه نشان می دهد که رژیم صهیونیستی روبه زوال حرکت می کند و نابود شدنی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۳    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری بابیان این که جبهه مقاومت در اوج قدرت قرار دارد، گفت: هرگونه خطای اسرائیل با پاسخ قاطع جبهه مقاومت روبرو خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران گفت: جبهه مقاومت خواب راحت را از چشمان صهیونیست ها ربوده است و موشک های حزب الله و پروژه جبهه مقاومت تمام معادلات را به هم ریخته است. تاریخ انتشار: 12:59 - 04 خرداد 1399 - کد خبر: 623443
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اخبار سیاسی معاونت برون مرزی سازمان صداوسیما با بیان اینکه هیچ رسانه ای بجز جبهه مقاومت حامی فلسطین نیست، گفت: امروز به آزادی قدس شریف بسیار نزدیک شده ایم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۰    
امام جمعه سابق رفسنجان گفت: جبهه مقاومت که از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی توسط امام گشوده شد دستاوردهای بسیار زیادی داشته و منحصر به ملت ایران هم نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان با بیان اینکه روز قدس محور همصدایی همه ملت های آزاده برای آزاد سازی قدس شریف است، گفت:برنامه و هدف اصلی دشمن به حاشیه راندن و کمرنگ کردن مسئله قدس است که به همت جبهه مقاومت موفق نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاد حوزه علمیه قم از همسر فرعون به عنوان الگویی برای همه مردان و زنان جبهه مقاومت یاد کرد و گفت: پیامبر اکرم (ص) از آسیه به عنوان یکی از چهار زن بهشتی یاد کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۶    
معاون اجرایی سابق سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: امروز این وظیفه ما است که به هر شکلی که می توانیم توان بگذاریم و حمایت کنیم و کار انجام دهیم و از جبهه مقاومت دفاع کنیم و هرگز از این واجب دینی دست نخواهیم کشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۲    
همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر مراسم بزرگداشت عملیات بیت المقدس در مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به قدرت گرفتن جبهه مقاومت طی 10 سال گذشته گفت: رژیم صهیونیستی با قلدری و زورگویی شکل گرفت و با سرکوب توانست خودش را حفظ کند، ولی امروز کاهش قدرت سرکوب و تجاوز این رژیم با عنایت به اینکه دیگر نمی تواند از جنگی پیروز خارج شود، مسجّل شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: این شهدای دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت در هر سه محور قرآنی فهم، تقوا و خداترس بودن ویژه هستند و آنقدر فهیم هستند که توانستند تمامی لذات دنیوی را به خاطر آخرت کنار بگذارند و جان خود را فدا کنند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پس از پیروزی حزب الله در سال 2000 موازنه قدرت به نفع جبهه مقاومت تغییر کرد و شکست صهیونیست ها در جنگ های پس از سال 2000 نشان می دهد که تنها راه مقابله با این رژیم مقاومت و مبارزه است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه گرگان گفت: رزمندگان غیور اسلام با آزادسازی خرمشهر و بیرون راندن دشمن بعثی از سرزمین شان بذری را کاشتند که 36 سال بعد، دفاع سرزمینی آنها تبدیل به عمق راهبردی و تشکیل جبهه مقاومت و محصولی ارزشمند در هزاران کیلومتر خارج از آن شد