پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۱۱:۲۹Apr 2020 9

جدیدترین‌های «سخنگوی صنعت برق»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق گفت: کارت شناسه برق فقط برای مشترکانی صادر می شود که دارای نوعی ناتوانی بوده و یا از تلفن همراه برخوردار نیستند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۸:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی صنعت برق گفت: شیوع ویروس کرونا و در پی آن ماندن افراد در این مقطع زمانی در منزل موجب افزایش مصرف برق در کشور نشده و این موضوع تاثیر چندانی در میزان مصرف برق نداشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه "هم اکنون شبکه برق در سراسر کشور در حالت پایدار است"، گفت: آمادگی لازم را برای نقاطی که دچار بارندگی های شدید می شوند و احتمال بروز سیلاب وجود دارد، به منظور حفظ پایداری شبکه برق داریم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی، سخگوی در گفتگو با پارسینه گفت:تولید انرژی برق در سال 98 حدود 6.1 درصد بیشتر شده و از 309 میلیارد کیلووات ساعت در سال 97 به 328 میلیاردکیلووات ساعت افزایش پیدا کرده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۴    
سخنگوی صنعت برق گفت: حدود 8 میلیون مشترک علاوه بر اینکه میزان مصرفشان کمتر از استاندارد بوده، نسبت به سال 97 هم برق کمتری مصرف کرده و در مجموع حدود 106 میلیارد تومان جایزه خوش مصرفی دریافت کرده اند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از خاموشی روشنایی غیرضروری ساختمان های اداری شرکت های برق سراسر کشور همزمان با اجرای مراسم ساعت زمین خبر داد.
تحلیل بازار / شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از خاموشی روشنایی غیرضروری ساختمان های اداری شرکت های برق سراسر کشور همزمان با اجرای مراسم ساعت زمین خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: به مشترکین برق خانگی که دچار بیماری کرونا شده و درگیر هزینه های درمان هستند و یا کسب و کار های کوچک که طی این مدت دچار رکود شده اند، مهلت داده ایم که تا اردیبهشت قبوض خود را پرداخت کنند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور:این روزها پیامک قطع برق به برخی از مشترکان ارسال می شود که این پیامک ها به صورت سیستمی ارسال می شود..
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
انتخاب: رجبی مشهدی گفت: برق هیچ کدام از مشترکان به علت عدم پرداخت قبوض قطع نخواهد شد و تا آخر اردیبهشت فرصت دارند. او با اشاره به خبرهایی مبنی بر کمبود برق در کشور اضافه کرد و بیان کرد: برای تامین برق هیچ گونه کمبود و مشکلی وجود ندارد و برق مورد نیاز همه مشترکان تامین می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی صنعت برق گفت: اصلی ترین سهم صنعت برق برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا، پایداری شبکه و ارایه خدمات غیرحضوری به مشترکان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: پیش بینی می کنیم که تا نیمه خرداد 99 تعمیرات همه نیروگاه های برقی کشور انجام شود.
اتاق نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، به طور کلی 21 میلیون نفر از جمعیت ایران در روستاها زندگی می کنند که 26 درصد جمعیت ایران را به خود اختصاص داده اند. 50 درصد شبکه برق روستایی کشور قدمت بالای 25 سال دارد و فرسوده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر 57 هزار و 420 روستا با 4 میلیون و 502 هزار و 74 خانوار روستایی در کشور برق دار شده اند و طبق اعلام سخنگوی صنعت برق کشور از این تعداد 140 روستا در سال 1398 برق دار شده اند.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از آغاز پویش صنعت برق همیشه بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی خبر داد که برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق کشور، گفت: مشترکانی که توانایی مالی خوبی دارند نسبت به پرداخت قبض های خود اقدام کنند تا فرصت برای آسیب دیدگان از گسترس کرونا فراهم شود.
سخنگوی صنعت برق از آغاز پویش #صنعت_برق_همیشه_بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی خبر داد که برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- سخنگوی صنعت برق خبر داد: چهار نفر از کارکنان توزیع برق گیلان و برق تهران بر اثر مبتلا شدن به بیماری کرونا، جان خود را از دست داده اند. رجبی همچنین گفته که از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه کسی برای قرائت کنتور برق مراجعه نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی صنعت برق گفت: نیروگاه شهید سلیمی با هدف پیشگیری از گسترش بیماری کرونا تاکنون 600 و 20 هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده سطوح تولید کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق گفت: برای تامین برق هیچ گونه کمبود و مشکلی وجود ندارد و برق مورد نیاز همه مشترکان تامین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه تعرفه های برق در سال جدید همانند تعرفه های سال 98 خواهد بود، گفت: دولت هیچ تصمیمی برای افزایش تعرفه برق نگرفته است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق درباره چرایی این مساله به ایسنا گفت: این پیامک به صورت سیستمی برای مشترکان ارسال می شود و برق هیچ کدام از مشترکان به علت عدم پرداخت قبوض قطع نخواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۰    
سخنگوی صنعت برق گفت: در صورت تایید دولت در سال 99، تعرفه برق همه مشترکان 7 درصد و مشترکان پر مصرف 23 درصد بیشتر می شود.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۲    
سخنگوی صنعت برق کشور به صراحت اعلام کرد که به همه ادارات برق کشور تکلیف شده باید با افرادی که درخواست پرداخت قبض برق در ماه های آینده دارند همکاری شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۰۳:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور قرار شده که ماموران برق تا نیمه دوم فروردین ماه برای قرائت کنتورها به منازل مراجعه نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده در پی شیوع بیماری کرونا مشترکان خانگی که توان پرداخت ندارند و مشترکان تجاری که کسب و کار کوچک دارند تا اردیبهشت ماه فرصت دارند تا قبض برق خود را پرداخت کنند.
سخنگوی صنعت برق کشور از استقرار 813 اکیپ عملیاتی و فنی برای مقابله با حوادث احتمالی از جمله وقوع سیل در شرایط نامساعد جوی پیشرو در استان های کشور خبرداد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از آمادگی 800 گروه عملیاتی در استان هایی خبر داد که هم اکنون شاهد بارش برف و باران هستند. به گزارش پایگاه خبری توانیر ، دکتر مصطفی رجبی اظهارداشت: ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر : سخنگوی صنعت برق درباره آمادگی صنعت برق کشور برای مواجهه با سیلاب پیش بینی شده در استان خوزستان و لرستان گفت: آماده باش لازم را به مجموعه های ذی ربط صنعت برق در استان های خوزستان و لرستان و برخی دیگر از استان های جنوبی کشور که احتمال وقوع سیلاب برای آنها پیش بینی شده است داده ایم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: به بخش برق در استان هایی که سیلاب و برودت هوا پیش بینی شده آماده باش کامل داد و اکیپ های عملیاتی را اعزام و مستقر کرده ایم.
تحلیل بازار / شرکت توانیر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از آمادگی تمام گروه های عملیاتی و فنی برای مقابله با حوادث احتمالی در شرایط نامساعد جوی یا بحران های طبیعی از جمله سیل و بارش برف خبرداد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: چند روز پیش به دلیل وجود محدودیت سوخت برای نیروگاه ها کشور با خاموشی های برنامه ریزی شده مواجه شد اما اکنون سخنگوی صنعت برق شرایط شبکه برق را کاملا نرمال پیش بینی و اعلام کرده است که دیگر خاموشی برنامه ریزی شده نخواهیم داشت. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور ضمن اشاره به شرایط پایدار زیر ساخت های صنعت برق کشور گفت: مشترکین دمای هوای اطراف خود را تا یک درجه کاهش دهند تا 6درصد در مصرف انرژی صرفه جویی شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
از ابتدای فصول سرد امسال و پیش از بارش برف اخیر و برودت شدید هوا که افزایش مصرف گاز را در پی داشته تغییر مصرف سوخت در برخی نیروگاه های برق در کشورمان در دستور کار قرار گرفته و همین موضوع موجب اوج گیری شدید آلودگی هوا در شهر هایی مانند تهران شده است؛ سلسله اقداماتی به ظاهر بیهوده!
رکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با تایید خبر رفع خاموشی ها و با تقدیر از هموطنانی که در کاهش مصرف برق و گاز همکاری کردند، گفت: بخش عمده خاموشی های ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها هم اکنون برطرف شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از برطرف شدن بخش عمده ای از خاموشی های ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از برطرف شدن بخش عمده ای از خاموشی های ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از برطرف شدن کامل مشکل قطعی برق در برخی شهر های کشور به ویژه شهر های شمالی خبر داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مصطفی رجبی، در حال حاضر و باکاهش مصرف انرژی که ناشی از همکاری هموطنان در سراسر کشور بود، تاکید کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی نفت، خاموشی ها برطرف شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق علت قطعی برق در برخی مناطق تهران و استان های کشور را تشریح کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در کشور خبر داد و تاکید کرد: این اقدام در جهت...
برترین ها / برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: سخنگوی صنعت برق اعلام کرد: با توجه به افزایش مصرف گاز در کشور، تعدادی از نیروگاه ها با مشکل تامین سوخت مواجه شدند. مصطفی رجبی مشهدی افزود ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی صنعت برق علت قطعی برق در برخی مناطق تهران و استان های کشور را تشریح کرد. تاریخ انتشار: 13:59 - 27 بهمن 1398 - کد خبر: 596918
پاون   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۸۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در کشور خبر داد و تصریح کرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبکه برق بسیار ضروری است.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: سخنگوی صنعت برق اعلام کرد: با توجه به افزایش مصرف گاز در کشور، تعدادی از نیروگاه ها با مشکل تامین سوخت مواجه شدند. مصطفی رجبی مشهدی افزود ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، مصطفی رجبی مشهدی گفت: هم اکنون به دلیل آنکه اولویت کشور تأمین گاز بخش خانگی است تا مشکلی در گرمایش منازل هموطنان ایجاد نشود، میزان گاز تحویلی به نیروگاه ها متناسب با این شرایط کاهش یافته است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با تاکید بر اینکه تمام وضعیت قبض های صادر شده برق در سایت شرکت های توزیع برق برای مشترکان و مردم قابل رؤیت است گفت: مشترکان در صورت هر گونه اشتباه در میزان و نحوه محاسبه تعرفه می توانند تا یک سال از برق رایگان استفاده کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق تاکید کرد از همه هموطنان انتظار داریم که مصرف برق و گاز خود را مدیریت کنند.