سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۰:۳۳Feb 2020 25

جدیدترین‌های «بیمارستان»

دنیای اقتصاد   ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مبتلایان به ویروس کرونا که در بیمارستان مسیح دانشوری بستری است،بهبود پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۷ دقیقه پیش    
مسوول ارتباطات رسانه ای دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تخلیه بیمارستان شریعتی برای بستری کردن مبتلایان به کرونا در شرایط حاد احتمالی خبر داد.
ایرنا   ۸ دقیقه پیش    
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه نمی توان تعداد افراد مشکوک به ویروس کرونا را در خوزستان اعلام کرد گفت: بیماران قرنطینه شده در بیمارستان رازی اهواز که نتیجه آزمایش آنها نسبت به ویروس کرونا منفی بوده، روزانه در حال مرخص شدن از این بیمارستان هستند.
آنا   ۱۳ دقیقه پیش    
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: تشکر می کنیم از اقدامات صورت گرفته و در جلسه امروز به وزیر بهداشت تأکید کردیم که پرسنل بیمارستان هر نیازی دارند در اولویت باشد.
ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش    
خرم آباد - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در راستای مبارزه با بیماری کرونا بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد به سیستم تعیین درجه حرارت لیزری مجهز شده است.
سلام نو / تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، بخش های مختلف بیمارستان دولتی "رفیق حریری" در جنوب بیروت برای درمان مبتلایان احتمالی به ویروس کرونا در لبنان اختصاص یافت. روزنامه المدن چاپ بیروت امروز (سه شنبه) به نقل از سلیمان هارون رییس اتحادیه بیمارستان های لبنان با اعلام این خبر ...
خبرگزاری فارس   ۲۸ دقیقه پیش    
پس از گذشت هفته ها از شیوع بیماری کرونا در چین و چند کشور دنیا از قبیل: ترکیه، آلمان، آمریکا، ژاپن، کره جنوبی و... رد پای این کرونا در ایران نیز دیده شد.بیمارستان بقیه الله (عج )تهران میزبان تعدادی از این بیماران در بخش مخصوص کرونا است.
ویدئویی از حال وهوای داخل و صحبت های پرستاران بیمارستان کامکار قم محل بستری بیماران کرونایی را مشاهده می کنید.
تابناک خوزستان   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور گفت: در حال حاضر چهار بیمار در بیمارستان رازی بستری هستند که جواب آزمایش کرونا ویروس دو نفر از این بیماران منفی بوده است.
حواستون باشه ترس و استرس چه بلایی سر ایمنی بدن میاره و نکته آخر اینکه بیمارستان پر بود از مراجعه کننده همه هم مثل من مشکل نداشتن و فوبیا باعث شده مراجعه کنن!
خبرگزاری تسنیم   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بیماران بیمارستان کامکار قم از زحمات کادر درمانی این بیمارستان که از آن ها در مقابل ویروس کرونا مراقبت می کنند، قدردانی کردند.
خبرگزاری مهر   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - بیمارستان کامکار قم به عنوان یکی از مراکز اصلی درمان افراد مبتلا به کرونا و بیماری های تنفسی پذیرای بیش از یکصد بیمار است.
افکار نیوز   ۴۴ دقیقه پیش    
تصویری از پرستار بیمارستان شهید مدرس ساوه را مشاهده کنید.
آفتاب نیوز   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسین روح الامینی تصاویری در توییتر خود منتشر کرد و نوشت: همراه با خانم دکتر الهیان و مطلعین در مورد ویروس کرونا بحث هایی را مرور کردیم و سپس از نزدیک در بیمارستان مسیح دانشوری حاضر و در جمع مدیران و اطبا آن مرکز پای صحبت های آنها نشستیم. پیگیری هایی داشتیم ...
نمایش اطلاعات مراکز درمانی که خدمات مربوط به ویروس کرونا را ارائه می دهند روی مسیرباب بومی بلد قرار گرفت. به نقل از مسیریاب بلد، اطلاعات مربوط به مراکز درمانی که خدمات مربوط به کرونا ارائه می کنند شامل بیمارستان های ریفرال، مراکز تست و داروخانه ها روی نقشه بلد، همراه با جزییات شماره تماس ...
خبرگزاری تسنیم   ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه 2 میلیارد ریال برای خرید وسایل حفاظت فردی پرسنل بیمارستانی به لرستان تخصیص یافت گفت: تاکنون مورد مثبتی از کرونا در لرستان نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک خبر ابتلا پنج نفر به کرونا در حوزه علمیه خاتم الانبیاء اراک و انتقال به بیمارستان را تکذیب کرد.
ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش    
کرج - ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد: یک بیمارمبتلا به کرونا ویروس در این استان پس از بهبودی کامل از بیمارستان مرخص شد.
ایرنا   ۵۶ دقیقه پیش    
تهران- ایرناپلاس- در حالی که بیمارستان های ریفرال برای کرونا در تهران مشخص شده، برخی بیمارستان ها در تهران برخلاف برنامه اعلام شده و بدون استانداردهای لازم، برای موارد مشکوک به کرونا بخش قرنطینه ایجاد کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره انتقال خون شهرستان خلخال گفت: مراکز درمانی و بیمارستان شهرستان نیازمند اهداء بیش از پیش خون از سوی مردم است.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روحیه عالی کادر بیمارستان کامکار قم را ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
در حالیکه در 24 ساعت گذشته آزمایش مربوط به ابتلا 16 بیمار قمی مثبت اعلام شده است و 23 بیمار هم با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شدند.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدل پوشش عکاسی که توانست نخستین تصاویر از قرنطینه بیماران کرونایی را ثبت کند. علیرضا مقدم منش با این پوشش توانست اجازه عکاسی از قرنطینه بیمارستان مسیح دانشوری را بگیرد که این روزها صف مقدم مقابله با کرونا در تهران است.
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست روابط عموی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خبر انتقال 5 مبتلا به کووید19 از حوزه علمیه خاتم الانبیاء اراک به بیمارستان را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بخش جدید کرونا روز سه شنبه در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین شهر راه اندازی شد.
شیرازه   ۱ ساعت پیش    
اصغر فرودی از آمادگی کامل بیمارستان ها و مراکز درمانی گراش برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: بیمارستان امیرالمومنین برای مبتلایان به این بیماری در نظر گرفته شده و هم اکنون بخشی از این بیمارستان برای جلوگیری و درمان مبتلایان به کرونا تخلیه شده است.
شما نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از حال خوب بیمار مبتلا به کرونا همراه با پرستاران در بیمارستان مسیح دانشوری تهران را مشاهده می کنید.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد از مثبت شدن یک مورد فرد مشکوک به کرونا در یزد خبر داد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه با تسهیلات قرض الحسنه 1.2 میلیون تومانی می خواهیم قدرت خرید بازنشستگان کشوری را تقویت کنیم در عین حال گفت: 330 مرکز درمانی و 80 بیمارستان تأمین اجتماعی برای مقابله با بیماری ها به مردم خدمت می کنند.
تابا خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه گزارش وزیر بهداشت امیدوارکننده بود، گفت: از شنبه همه چیز به روال عادی برمی گردد مگر اینکه ستاد مقابله با کرونا در مواردی خاص دستور به تعطیلی بدهد. ...
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سید حسن اینانلو شامگاه سه شنبه در گفت وگو با شبکه استانی البرز در خصوص آخرین اخبار مربوط به ویروس کرونا در استان، گفت: امکانات درمانی در استان با کمبود و مشکلی مواجه نیست، تأمین ماسک و اقلام بهداشتی با کمبود مواجه است که بیمارستان های استان پیش از این مجهز شدند. ...
در این گزارش می توانید گزیده ای از پست های منتشر شده توسط هنرمندان در فضای مجازی را مشاهده کنید.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- براساس ابلاغ رییس کمیته کنترل عفونت بیمارستان امام رضا (ع) مشهد به منظور تامین سلامت بیماران بستری و مراجعین، ملاقات حضوری بیماران این بیمارستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
حیات   ۲ ساعت پیش    
18:17:0 1398/12/06 به مناسبت سالروز شهادت ، شهید دکتر محمد علی رهنمون با عبور از خیابان جمهوری و از مقابل بیمارستان نجمیه، چشمان مهربان تصویر روی دیوار توجهت را جلب می کند ...
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه ای بر ضرورت تداوم حضور استاد محمدرضا شجریان در بخش مراقبت های ویژه تاکید کرد. در بیانیه بیمارستان جم که روز سه شنبه و در تشریح آخرین وضعیت استاد محمدرضا شجریان انتشار یافته ...
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هیات مدیره بیمارستان جم، در بیانیه ای، آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان را توضیح داد.
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سید حسن اینانلو با بیان اینکه صرفا افرادی که علائم جدی دارند به بیمارستان مراجعه کنند، گفت: خوشبختانه یکی از سه بیمار بستری شده مبتلا به کرونا در کرج ترخیص شد.
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده وزیر بهداشت در قم از تجهیز آزمایشگاه تشخیص ویروس کرونا در قم خبر داد و گفت: 21 نفر از بیماران مبتلا به کرونا که بهبود یافته بودند از بیمارستان مرخص شدند.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان فارس،گفت: عامل انتشار دهنده شایعات در مورد ویروس کرونا در شیراز شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ایرنا؛ سرهنگ حشمت سلیمانی، سه شنبه اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا با رصد فضای مجازی ...
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد از مثبت شدن یک مورد فرد مشکوک به کرونا در یزد خبر داد. محمدرضا دهقانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: با ارسال آزمایش از افرادی که به علت علائم تنفسی شدید در بیمارستان بستری بودند، نتیجه آزمایش اولیه یک نفر از آنان به ویروس کرونا (کوئید 19) در یزد مثبت اعلام شد ...
خلیج فارس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از تابناک، دکتر پیام طبرسی رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در این باره به خبرنگار همشهری محله گفت: تاثیر لیموترش، سیر و زنجبیل برای پیشگیری یا درمان کرونا ثابت شده نیست و لزومی ندارد که افراد حتما از این محصولات استفاده کنند ...
تیتر ۱   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سید حسن اینانلو گفت: صرفا افرادی که علائم جدی دارند به بیمارستان مراجعه کنند و خوشبختانه یکی از سه بیمار بستری شده مبتلا به کرونا در کرج ترخیص شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور پس از برگزاری جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت.
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه عصر امروز (سه شنبه ششم اسفند) ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا اظهار کرد: متاسفانه در فضای مجازی و رسانه های معاند حرف های عجیب و غریب گفته می شود که مردم نباید به آن توجه کنند و از طرفی مسوولان فضای مجازی باید در این زمینه به خوبی مسوولیت ...
خبرگزاری ایلنا: هیئت مدیره بیمارستان جم طی اطلاعیه ای درباره وضعیت فعلی محمدرضا شجریان توضیح داد. در اطلاعیه شماره پنج بیمارستان جم آمده است: در ادامه اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می رساند ...
انتخاب   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هیات مدیره بیمارستان جم، در بیانیه ای، آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان را توضیح داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مراجعه کننده ها کاهش پیدا کرده و میزان افراد مرخص شده از بیمارستان که آزمایش شان مثبت بود افزایش پیدا کرده که هر دو خبر امیدوار کننده است.
باتوجه به میزان مراجعات بیماران مبتلا به آنفلوآنزا به بیمارستان رازی و ثابت بودن نیروهای کادر درمان این بیمارستان از ک طرف و از طرف دیگر بیماران بومی حوزه خونی بیمارستان رازی، این بیمارستان پاسخگوی این حجم از مراجعین نیست.
برترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: هیات مدیره بیمارستان جم، در بیانیه ای، آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان را توضیح داد. در متن این بیانیه آمده است: در ادامه اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهمان عزیز به استحضار می رساند شرایط بالینی ایشان در حال حاضر به دلیل تشدید ترشحات ریوی مجدداً به دستگاه ونتیلاتور(کمک ...