پنجشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۱:۱۴Jun 2020 4

جدیدترین‌های «پول ملی»

 
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی حذف صفر از پول ملی را به شرط اجرای درست و پایبندی سیاست های اقتصادی به اصول پایه پولی دارای آثاری مثل کاهش تورم و ثبات ارزش پول ملی دانست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۸:۱۱    
پورمهر، کارشناس حوزه اقتصاد گفت: در شرایطی که افزایش تورم به همراه تورم انتظاری داریم طرح حذف چهار صفر از پول ملی غیر قابل اجرایی است.
تحلیل بازار / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت فعلی مسکن بیشتر متاثر از بازارهای موازی است تا بحث عرضه و تقاضا.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۶    
شقاقی، کارشناس مسائل اقتصادی گفت: به نظر می رسد شورای نگهبان به دلیل تعهداتی که ایران به برخی از سازمان های بین المللی داده است به این لایحه ایراد گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایزد خواه، نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم با اشاره به مشکلات اقتصادی، نقدینگی و تورم در کشور در سال پایانی فعالیت دولت خواست تا افتخار اجرای بعضی طرح ها به دولت بعد محول شود.
لحظه آخر / رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حدف صفر از پول ملی موضوعی است که این روز ها در تمامی خبرگزاری ها در رابطه با آن صحبت می کنند، معنا و مفهوم این خبر چیست؟ چه اتفاقی قرار است برای واحد پول کشورمان ایران بیوفتند؟ تأثیرات حذف چهار صفر از پول ملی بر روی اوضاع اقتصادی کشور به چه صورت خواهد بود؟ ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۹:۱۴    
دبیر انجمن قطعه سازان گفت: در دو سال اخیر ارزش پول ملی افت زیادی داشته و مردم قدرت خرید خود را از دست داده اند، به همین دلیل افزایش شدید قیمت ها به صلاح نیست، زیرا مصرف کننده واقعی قدرت خرید ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ابتدا هم با این لایحه مخالف بودم چرا که دردی از اقتصاد کشور دوا نمی کرد، گفت: باید به جای اینکار دولت به فکر اصلاح ساختار اقتصادی کشور باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۱    
بارها گفته ایم علت اصلی افزایش قیمت ها از جمله قیمت ارز، در واقع کاهش یافتن ارزش پول ملی است که در اثر بالا بودن نرخ تورم و بهره، رخ می دهد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - اخیرا شاهد بودیم مجلس(دهم) لایحه حذف چهار صفر از پول ملی را تصویب کرد و مقرر شد پس از تایید شورای نگهبان اجرایی شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
جواد کریمی قدوسی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: کمیسیون امنیت ملی مجلسسال 96 به دلیل سقوط پول ملی از مسئولان بانک مرکزی، وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، وزارت اقتصاد و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دعوت کرد تا پیگیری کنند چرا ارزش پول ملی سقوط کرده و خزانه خالی شده است. [...]
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جواد کریمی قدوسی، نماینده ی مشهد در مجلس گفت: مجلس یازدهم باید از دولت تعهد بگیرد که امسال دیگر فتنه بنزینی و امثال آن را به وجود نیاورد. به گزارش ایسنا، جواد کریمی قدوسی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی گزارش محمدباقر نوبخت، رئیس برنامه و بودجه و عبدالناصر همتی ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: با دستور کتبی رئیس جمهور به رئیس کل وقت بانک مرکزی 36.1 میلیارد دلار ارز در اختیار باند قاچاق کالا، ارز و مواد مخدر قرار گرفت.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۱    
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: در سال 96 پول ملی به شدت سقوط کرد که اینها دستاوردهای آقای نوبخت و رئیس بانک مرکزی وقت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۹    
سلیمانی با اینکه اقتصاد از دیدگاه امام (ره) ابزاری برای تربیت انسان مطلوب است، گفت: اگر مبنای ثروت در یک جامعه، تولید ، باشد پول ملی ارزش خود را حفظ کرده و تولید رونق می گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
میثم موسایی، استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه تورم و سیاست های تورم زا علت اصلی عدم تحقق سیاست های رفاهی و عدالت است؛ گفت: استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول باعث ایجاد تورم می شود و دولت با این اقدام که ارزش پول ملی و قدرت خرید خانوارها را کاهش می دهد و بدون اینکه بخواهد مالیاتی بگیرد دست در جیب ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نوذر شفیعی ضعف مفرط مدیریتی، انقطاع روابط خارجی و عادت مصرف گرایی دیرینه را از علل مهم بیماری اقتصادی و تضعیف ارزش پول ملی کشور می داند، رامین مهمانپرست، دیگر دیپلمات ایرانی بر این باور است که افزایش هزینه های دولتی و پایین بودن درآمد کشور در این باره موثر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
علی ربیعی بعد از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، درباره حذف چهار صفر از پول ملی و دیدگاه شورای نگهبان دراین زمینه گفت:با توجه به مجموعه بررسی ها نظر دولت و بانک مرکزی تامین نظر شورای نگهبان است و ما می توانیم این بند را حذف کنیم که نظر شورای نگهبان هم تامین شود ...
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: ایرادی که شورای نگهبان درباره حذف 4 صفر از پول ملی گرفت در مورد صندوق بین المللی پول است. با توجه به مجموعه بررسی ها، ما آن بند را حذف می کنیم تا نظر شورا تامین شود.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کریمی، عضو کمیسیون اقتصادی دور دهم مجلس شورای اسلامی گفت: امکان دارد، مجلس یازدهم بخواهد با توجه به دیدگاه خود درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی تصمیم مناسب تری اتخاذ کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز آمریکا گفت: حذف چهار صفر از پول ملی تغییری در واقعیت ایجاد نخواهد کرد و بهتر است به جای آن یک هیات ارزی با پشتوانه طلا ایجاد شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده منتخب مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی، گفت: کنترل جریان تورمی، می تواند در تقویت ارزش پول ملی در بخش داخلی مؤثر باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه حل مشکلات معیشتی مردم در اولویت مجلس یازدهم است، گفت: توجه به تولید داخلی با تسهیل قوانین کسب و کار موجب افزایش ارزش پول ملی و بهبود وضعیت معیشتی مردم می شود.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از نقاط ضعف جدی ظریف ابن بود که وزارت امور خارجه را به وزارت امور برجام تقلیل داد. اقدامی که خسارت های فراوانی در پی داشت و تنها در یک قلم، ارزش پول ملی را به شدت کاهش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا یک میلیارد دلار اسکناس پول ملی لیبی، در مالتا ضبط شده و آمریکا مدعی است این پول ها که در روسیه چاپ شده اند تقلبی است اما این ادعا از سوی روس ها تکذیب شده است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
گزارش میدانی از دیدگاه مردم درباره حذف چهار صفر از پول ملی ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نگاهی به سرفصل های پیام مقام معظم رهبری به مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم عملا نقشه راه را برای نمایندگان دوره یازدهم ترسیم می کند. اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی مانند اشتغال، تولید، ارزش پول ملی و تورم ، مبنا قرار دادن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ... ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا نمی تواند نفس بکشد؛ کاخ سفید به خاک سیاه نشست/جاماندگان سهامدار می شوند/بهارستان مردم/لایحه حذف 4 صفر از پول ملی ابهام دارد/حلقه های زنجیره یک فساد/تیتر تعدادی از روزنامه های امروز است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : سخنگوی شورای نگهبان خبر داد که لایحه حذف چهار صفر از پول ملی ابهاماتی دارد و این ابهامات به مجلس یازدهم اعلام شده است. این همان لایحه ای است که نمایندگان دوره قبل پارلمان در هفته های پایانی فعالیت خود در مجلس دهم به تصویب رسانده بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان جزئیاتی از بررسی لایحه حذف چهار صفر از پول ملی در این شورا با حضور رئیس کل بانک مرکزی را تشریح کرد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز ابهاماتی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی وجود دارد که باید رفع شود و پس از رفع ابهامات اعلام نظر می کنیم.
تیک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران، اظهار کرد: برخی از مصوبات به دلیل فوریت، در زمان خود اطلاع رسانی شده است. تعداد 9 مصوبه با توجه به رفت و آمد بین شورای نگهبان و مجلس دهم اشکالاتش برطرف شد و عدم مغایرتش با شرع مقدس و قانون اساسی اعلام و به مجلس ارسال شده است. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز ابهاماتی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی وجود دارد که باید رفع شود و پس از رفع ابهامات اعلام نظر می کنیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی در نشست خبری امروز شنبه خود گفت: در جلساتی که با همتی رئیس کل بانک مرکزی پیرامون لایحه حذف چهار صفر داشتیم، ابهامات نسبت به تعهدات به صندوق بین المللی پول رفع نشد و این ابهامات را به مجلس اعلام کردیم.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۰    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: لایحه حذف 4 صفر از پول ملی ابهام دارد که پس از رفع ابهام درباره آن اعلام نظر می کنیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز ابهاماتی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی وجود دارد که باید رفع شود و پس از رفع ابهامات اعلام نظر می کنیم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح کاهش مجازات حبس تعزیری ایراداتی داشت که مجلس محترم ایرادات را برطرف کرد و عدم مغایرت آن نیز اعلام شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی شورای نگهبان جزئیات تایید و رد آخرین مصوبات مجلس شورای اسلامی توسط این شورا را تشریح و اعلام کرد علی رغم گفت وگو با رئیس بانک مرکزی درباره حذف 4 صفر از پول ملی اما همچنان ابهام اعضای شورای نگهبان رفع نشد و به مجلس بازگردانده شد تا بعد از رفع ابهام اعلام نظر شود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز ابهاماتی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی وجود دارد که باید رفع شود و پس از رفع ابهامات اعلام نظر می کنیم.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز ابهاماتی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی وجود دارد که باید رفع شود و پس از رفع ابهامات اعلام نظر می کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز :سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح کاهش مجازات حبس تعزیری ایراداتی داشت که مجلس محترم ایرادات را برطرف کرد و عدم مغایرت آن نیز اعلام شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفت: هنوز ابهاماتی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی وجود دارد که باید رفع شود.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح کاهش مجازات حبس تعزیری ایراداتی داشت که مجلس محترم ایرادات را برطرف کرد و عدم مغایرت آن نیز اعلام شد. عباسعلی کدخدایی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران، اظهار کرد: برخی از مصوبات به دلیل فوریت، در زمان خود اطلاع رسانی شده است ...
برترین ها / تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی شورای نگهبان گفت: در جلساتی که با رئیس کل بانک مرکزی پیرامون لایحه حذف چهار صفر داشتیم، ابهامات نسبت به تعهدات به صندوق بین المللی پول رفع نشد و این ابهامات را به مجلس اعلام کردیم. ...
سلام نو / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از ایلنا، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک عید سعید فطر، اظهار داشت: برخی از مصوبات مجلس به دلیل اینکه واجد فوریت بود در زمان خود اطلاع رسانی شد اما در عین حال 9 مصوبه با توجه به رفت و برگشت های بین مجلس و شورای نگهبان ...