جمعه ۰۳ خردادساعت ۱۹:۵۸May 2019 24

جدیدترین‌های «استانداری خراسان رضوی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: استانداری خراسان رضوی برای تعامل با همه گروه های سیاسی آمادگی دارد و در این راستا از همه افراد و گروه های سیاسی دعوت می کنیم که به توسعه استان کمک کنند. ما خواستار همگرایی در داخل و خارج استان هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در اثر بارندگی که از شب گذشته در اغلب نقاط این استان آغاز شده به برخی تاسیسات زیربنایی، منازل مسکونی و دامداری های تعدادی از روستاهای استان خسارت وارد شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد- ایرنا- رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: براساس تفاهم نامه امضا شده در استانداری خراسان رضوی 140 هزار زن سرپرست خانوار در شهرستان مشهد توانمند سازی و مشغول کار خواهند شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در نشست با معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در مشهد افزود: مسیر فعلی مشهد به چناران پرترافیک بوده و اجرای آزادراه در این مسیر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه مثلث اقتصادی با استانداری خراسان رضوی با حضور علی ربیعی برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی این امر در راستای عمل به مصوبه هیات وزیران و مطابق روال هر سال انجام می شود. براساس مصوبه هیات وزیران، زمان شروع کار همه وزارتخانه ها، سازمان ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به تدوام فعالیت سامانه بارشی در خراسان رضوی تا فردا احتمال وقوع سیلاب در مناطق مختلف استان به ویژه نیمه غربی وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی از برنامه ریزی در راستای تشکیل شورای فضای مجازی در استانداری خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۴    
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: مصوبه احداث ایستگاه های چندمنظوره روستایی برای کاهش تصادفات دراین استان به تصویب کمیسیون ایمنی حمل و نقل و ترافیک خراسان رضوی تصویب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: دشمن می کوشد با تحریمهای اقتصادی در کشور نفوذ کند اما خوشبختانه در خراسان رضوی به ابتکار استاندار این استان صدای رونق تولید، پویایی و تکاپو به گوش می رسد و تا کنون بیش از 60 شرکت در طرحهای معین اقتصادی مشارکت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: پیشرفت پروژه ها در استان بیش از اعتبارات تخصیص یافته بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خبر کشته شدن یک تن بر اثر سیل در محور فریمان- تربت جام را تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: دو روستای علی آباد و نهال دان در بخش مرکزی شهرستان داورزن بر اثر بارندگی دچار آبگرفتگی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 هزار و 474 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی گفت: 88 کیلومتر آزادراه و 97 کیلومتر بزرگراه در این استان در حال ساخت است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون سیاسی استاندار، نماینده مردم تایباد، باخرز، صالح آباد و تربت جام در مجلس، ائمه جمعه تشیع و تسنن، فرماندهان نظامی و انتظامی و اعضای شورای اداری شهرستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار تایباد برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: دیگر زمان جنگ ابزاری به اتمام رسیده، اکنون دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنگ روانی در کشور هستند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۹    
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: موضوع عمده مصوبات کارگروه زیربنایی صنعت و کشاورزی است. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، وحید قربانی امروز در شورای برنامه ریزی و توسعه در خصوص ارائه گزارش کارگروه تخصصی زیربنایی در چند ماه اخیر در محل دفتر استانداری اظهار کرد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۸    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: کلنگ زنی بازسازی واحد های خسارت دیده از سیل ابتدای سال در استان ،امروز توسط استاندار خراسان رضوی در شهرستان بردسکن اغاز خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استانداری خراسان رضوی روز شنبه گزارش داد: تفاهمنامه الزامی شدن انجام مشاوره ژنتیک پیش از ازدواج توسط استاندار خراسان رضوی، مدیران کل بهزیستی و ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشستی با همین موضوع در مشهد به امضا رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان رضوی نهاد روابط عمومی را بسترساز امید و اعتماد اجتماعی توصیف و بیان کرد: در عصر انفجار اطلاعات، سیطره فضای مجازی و تعدد رسانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بحران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه در حال حاضر پاکسازی رسوبات شهری در دست انجام است، گفت: اکنون تمامی راه های اصلی و فرعی کلات بازگشایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی گفت: با فروکش کردن سیلاب روز جمعه در کلات و اعزام ماشین آلات راهداری، بهسازی جاده ها و معابر تخریب شده این شهرستان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی در مورد اینکه چرا بارش ها در کلات نادری بلافاصله منجر به بروز سیلاب می شود توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: فرشته سلجوقی ظهر امروز در نخستین نشست زنان مدیر کتابخوان خراسان رضوی در استانداری این استان گفت: متاسفانه زنان خانه دار به علت داشتن اوقات فراغت بیشتر و مشغول نبودن در اجتماع و عدم تمایل به مطالعه کتاب، 60 درصد کاربران فضای مجازی را تشکیل می دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی گفت: پنج پروژه ریلی بین شهری این استان و خطوط دوم و سوم قطار شهری مشهد در حال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری خراسان رضوی گفت: طبق پژوهشهای انجام شده بیش از 60 درصد کاربران فضای مجازی را زنان خانه دار تشکیل می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: بحث توانمندسازی جامعه روستایی ایران در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی موفقیت های خوبی داشته و در خراسان رضوی هم اجرایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: تولید مرغ در استان کاهش نیافته است با این حال شرکت پشتیبانی دام استان، خرید مرغ خود را برای ذخیره سازی استان از روزگذشته آغاز کرد.
مدیر ستاد اقامه نماز استان در دیدار با معاون مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی پیشنهاداتی را در جهت استفاده از ظرفیت های استانداری در توسعه فرهنگ نماز مطرح نمود . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: خسارت ناشی از سیل در استان هزار و 293 میلیارد تومان برآورد شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۲    
معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از توزیع نامحدود شکر با قیمت 3400 تومان در واحدهای صنفی سطح استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: گزینه های تصدی 9 فرمانداری استان به وزارت کشور معرفی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- برخی سپرده گذاران موسسه منحله بدرتوس که در قالب موسسه کاسپین ساماندهی شده است روز سه شنبه برای رسیدگی به دریافت مطالبات خود به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۰    
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی گفت: نمایشگاه بین المللی قرآن در مشهد فرصت مغتنم و اتفاق مبارکی است تا با قرآن تجدید عهد و پیمان کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با تأمین مالی شرکت فولاد نیشابور 4 2هزار خانوار روستایی فاقد هر نوع بیمه در شهرستان های نیشابور و فیروزه، زیرپوشش قرار می گیرند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، دادگاه که ریاستش را قاضی سید هادی منصوری بر عهده دارد با حضور 22 متهم درحال برگزاری است و تعدادی از سهامداران شرکت پدیده نیز در این جلسه حضور دارند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه قضایی خبرگزاری تهران پرس، دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد آغاز شد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: نهاد کتابخانه های عمومی استان باید از نویسندگانی که در زمینه سیاست های اقتصاد مقاومتی فعالیت وآثاری دارند حمایت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: نهاد کتابخانه های عمومی استان باید از نویسندگانی که در زمینه سیاست های اقتصاد مقاومتی فعالیت وآثاری دارند حمایت کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت: با حکم علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی، فاطمه بارانی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان رشتخوار در این استان منصوب شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۴    
مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در آیین تجلیل از معلمین نمونه استان، معلمین را از سرمایه های مهم و ارزشمند اجتماع دانست. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز فرزاد فتاحی پنج شنبه ظهر در مجمع انتخاب رئیس هیئت فوتبال استان اظهار کرد: 100 چمن مصنوعی با همکاری استانداری خراسان رضوی تا پایان سال در استان احداث خواهد شد و همچنین سال گذشته استادیوم تربت حیدریه افتتاح شد و استادیوم های نیشابور، سبزوار و تربت جام نیز در حال احداث است ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مسائلی از جمله بافت پیرامونی اطراف حرم مطهر رضوی، کمربند جنوبی و طرح تفصیلی مشهد را با حضور استاندار خراسان رضوی مورد بررسی قرار دادند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از اعطای تسهیلات 12 میلیاردی تومانی سرمایه در گردش برای واحدهای صنعت چاپ این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با حکم وزیر کشور منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: منشوری تحت عنوان منشور همدلی را برای انتخابات تهیه کرده و در اختیار احزاب فعال استان قرار دادیم. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، به پیشنهاد استاندار و با حکم دکترعبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، حسن جعفری به عنون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی منصوب شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: برای دستیابی به طرح جامع آماری در مورد زائر و مسافر باید از ظرفیت مرکز آمار ایران بهره برد؛ سفارش کار داد و تفاهمنامه چند ساله منعقد کرد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی بر لزوم احیای سوغات مشهد از محل تولیدات داخلی به کمک شهرداری مشهد تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علیرضا رزم حسینی با بیان این مطلب در اولین جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی که در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد ...