دوشنبه ۲۳ تیرساعت ۲۱:۴۸Jul 2020 13

جدیدترین‌های «فرمانده کل قوا»

 
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۵۵    
سفر سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به سوریه از جهت نظامی اهمیت راهبردی دارد. پس از ترور شهید سرلشکر قاسم سلیمانی، آمریکایی ها تصور می کردند که جمهوری اسلامی ایران با این اقدام خود را از منطقه بیرون خواهد کشید اما انتصاب بی درنگ سردار قاآنی به فرماندی سپاه قدس از سوی ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جوبایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور به عنوان فرمانده کل قوا هیچ فرمانی برای مبارزه با ویروس کرونا صادر نمی کند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۰    
قدرت نظامی ما در منطقه مرهون منویات فرمانده کل قوا است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-"محمد آل رضا" رییس کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق روز شنبه از"مصطفی الکاظمی" نخست وزیر عراق به عنوان فرمانده کل قوا و دیگر فرماندهان عملیات مشترک این کشور خواست، موضعی [جدی] در خصوص حوادث جاری در داخل سفارت آمریکا برای آزمایش سامانه موشکی اتخاذ کنند.
همایش ملی پدافند شیمیایی صبح امروز با حضور دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در دانشگاه بقیه الله برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۰    
همایش ملی پدافند شیمیایی صبح امروز با حضور دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در دانشگاه بقیه الله برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۷    
سرلشکر صفوی، مشاور فرمانده کل قوا در جمع خبرنگاران گفت: مجروحان شیمیایی که به کشور های اروپایی مانند آلمان برای درمان اعزام می شدند، آن ها نتایج و اثرات استفاده از این نوع سلاح ها بر روی رزمندگان را به صدام ارائه می دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه و مشاور نظامی فرمانده کل قوا روز یکشنبه در حاشیه همایش ملی پدافند شیمیایی در جمع خبرنگاران گفت: سایه جنگ از کشور ما دور شده است ولی نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۷۵ سایت دیگر  
با ترامپ مذاکره نمی کنیم مشاور فرمانده کل قوا در حوزه دفاعی و نیروهای مسلح در رابطه با ادعای آژانس درباره برنامه هسته ای ایران گفت: آژانس آمده و گفته است ایران انحراف هسته ای نداشته، به دنبال سلاح نرفته و پرونده را بسته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دستیار ویژه و مشاور نظامی فرمانده کل قوا گفت: سایه جنگ از کشور ما دور شده است ولی نیروهای مسلح همواره باید آمادگی های خود را ارتقا دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: برای و تقویت زیر ساخت های رصد و پایش انواع تهدیدات احتمالی در حوزه های زیستی و عوامل میکروبی و شیمیایی ، مرکز فرماندهی و کنترل تهدیدات زیستی و بحران های سلامت در ستادکل تشکیل شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه و مشاور نظامی فرمانده کل قوا در همایش ملی پدافند شیمیایی بر تشکیل مرکز فرماندهی و کنترل تهدیدات زیستی در ستاد کل نیرو های مسلح تاکید کرد. تاریخ انتشار: 09:59 - 08 تیر 1399 - کد خبر: 632763
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همایش ملی پدافند شیمیایی صبح امروز با حضور دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در دانشگاه بقیه الله برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
هشتم تیر سال 1395 سرلشکر محمد باقری از سوی فرمانده کل قوا به سمت ریاست ستاد کل نیرو های مسلح انتخاب شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۰:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل قوا در با بیان اینکه پاسخ ایران به هرگونه اقدام آمریکایی ها در خلیج فارس قاطع و صریح خواهد بود، گفت: ما حتما خلاقانه، هوشمندانه، با آگاهی وضعیتی و سنجش پیامدها عمل خواهیم کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۸    
قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: دانشگاه جامع امام حسین(ع) دارای مأموریت بوده و از سوی فرمانده کل قوا مأموریت های بسیار ویژه ای به این دانشگاه ابلاغ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شاهرود- مسئول عقیدتی سیاسی دفتر فرمانده کل قوا با تاکید بر اینکه مسئولیت فرصت است نه غنیمت، گفت: فردی که در مسئولیت قرار دارد از این فرصت برای خدمت رسانی استفاده کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا با بیان اینکه حضور آمریکا در عراق نه صرفا برای حضور در این کشور بلکه نوعی استفاده ابزاری برای حضور در منطقه و در جهت رسیدن به منافع خود است، گفت: مردم و مرجعیت و گروه های سیاسی مستقل عراق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۶:۴۱    
گروه استان ها عملیات فرمانده کل قوا 21 خرداد 1360 آغاز شد، در این عملیات که هدف پیشروی مواضع دشمن نفوذی و انهدامی بود نتایج خوبی به دست آمد و در تاریخ ماندگار شد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران می گوید: ما می دانیم آقای رضایی از چه ناراحت است. از اول وقتی آقای هاشمی فرمانده کل قوا شد و امام ایشان را منصوب کرد آقای محسن رضایی، آقای هاشمی را مزاحم کار خودش می دید. ...
یافته   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۲    
انتخاب یک لرستانی بر مسند فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی کشور یک لرستانی دیگر رئیس عقیدتی مرزبانی ناجا شد چاپ ایمیل بنا بر پیشنهاد سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و موافقت و تأیید فرمانده کل قوا و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی جانشین فرمانده مرزبانی ناجا ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدار 36هزار کیلومتری زمین، این هدف بزرگی است که فرمانده فضایی سپاه می گوید با ترسیم چشم اندازش از سوی فرمانده کل قوا ، در بازه زمانی چند سال آینده به آن خواهیم رسید.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه ان بی سی نیوز، یک هفته پس از تهدید ترامپ برای استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان، کالین پاول و دیگر مقام های ارشد بازنشسته ارتش آمریکا از نحوه برخود ترامپ به عنوان فرمانده کل قوا در مواجهه با اعتراضات اخیر انتقاد کرده و این نوع برخورد را عامل آسیب رساندن به [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
با حکم فرمانده نیروی انتظامی، سردار احمدعلی گودرزی به سمت فرمانده مرزبانی ناجا منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
15 نفر از فرماندهان نیروی زمینی ارتش با موافقت فرمانده کل قوا به درجه سرتیپی نائل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۲    
فرمانده قرارگاه منطقه غرب نیروی زمینی ارتش با موافقت فرمانده کل قوا به درجه سرتیپی نائل شد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
شمال نیوز: خرداد سال 67 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی رئیس وقت مجلس شورای اسلامی و فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با حکم امام خمینی (ره) و با پیشنهاد آیت الله خامنه ای رئیس جمهور وقت به عنوان جانشین فرمانده کل قوا منصوب شد.تسنیم دو تصویر از آیت الله را به همین مناسبت منتشر کرده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: خرداد سال 67 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی رئیس وقت مجلس شورای اسلامی و فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با حکم امام خمینی (ره) و با پیشنهاد آیت الله خامنه ای رئیس جمهور وقت به عنوان جانشین فرمانده کل قوا منصوب شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، بنا بر پیشنهاد سردار “حسین اشتری”؛ فرمانده نیروی انتظامی و موافقت و تایید فرمانده کل قوا و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، سرتیپ دوم پاسدار “سیدکمال هادیانفر”؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا و سرتیپ دوم “احمدعلی گودرزی”؛ جانشین فرمانده مرزبانی ناجا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار اکبر ابراهیم زاده با حضور در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان رضوی ضمن دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس این استان، از پروژه در دست احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان رضوی بازدید کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۷    
دومین مرحله توزیع بسته های معیشتی به همت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج ولی امر حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی و با هدف لبیک به پویش همدلی مومنانه فرمانده کل قوا صورت پذیرفت.
باشگاه خبرنگاران جوان: حمایت از تولید داخل، امری است که حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا سالهاست بر آن تاکید دارند. حمایت از تولید داخل، امری است که حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا سالهاست بر آن تاکید دارند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحله دوم طرح کمک مومنانه آموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی اجرا شد و 400 بسته معیشتی و بهداشتی بین خانواده های دانش اموزان کم بضاعت توزیع شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۲    
تا توکل تان چقدر باشد همین یک جمله از فرمانده کل قوا حضرت امام خمینی (ره) کافی بود تا فرماندهان از تردید خارج شده و عزم خود را بر ادامه عملیات و ورود به خرمشهر جزم کنند. این سخن حضرت امام (ره) در رزمندگان نیز تأثیر گذاشت و روحیه آنان مضاعف گشت.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار شیرازی، رئیس دفتر فرمانده کل قوا از مجروحین حادثه ناوچه کنارک عیادت کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا صبح امروز با حضور در بیمارستان محل بستری مجروحین حادثه کنارک ضمن دیدار و گفت وگو با آنان روند رسیدگی و درمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده منطقه چهار دریایی ارتش گفت: سربازان ارتش جان خود را در دست گرفته اند تا بتوانند سربازان واقعی برای فرمانده کل قوا باشند و امنیت را فراهم کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۴    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: پلیس استان اصفهان به فرمان رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) لبیک گفت و یک هزار و 200 بسته معیشتی بین نیازمندان تهیه کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در پیامی در گذشت دکترعلی غفوری را تسلیت گفت.
توسط پایگاه شهید فکوری انجام شد؛ پنجمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه همزمان با شب های قدر با طبخ و توزیع 4 هزار وعده غذای گرم در پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز برگزار شد . ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : تصویر دیده نشده از شهید مهدی باکری و شهید سپهبد قاسم سلیمانی را در کنار سرلشکر محسن رضایی فرمانده اسبق کل سپاه و سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده کل قوا در کنار حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا را در زمان هشت سال دفاع مقدس را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با اشاره به حادثه ناوچه کنارک که منجر به شهادت جمعی از دلاورمردان نیروی دریایی ارتش شد، اشاره کرد و گفت: این حادثه بسیار دلخراش و دردناک بود که مجددا به نوبه خود این مصیبت را به فرمانده کل قوا تسلیت می گویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۱    
تصویری دیده نشده از شهید قاسم سلیمانی در کنار فرمانده کل قوا را در این خبر مشاهده می کنید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل قوا در پیامی به فرمانده کل ارتش ضمن تسلیت شهادت جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش در حادثه شناور کُنارک، صبر و تسلای خانواده های داغدار و شفای آسیب دیدگان این حادثه را از خداوند متعال مسألت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱۶۶ سایت دیگر  
فرمانده کل قوا در پیامی به فرمانده کل ارتش ضمن تسلیت شهادت جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش در حادثه شناور کُنارک، صبر و تسلای خانواده های داغدار و شفای آسیب دیدگان این حادثه را از خداوند متعال مسألت کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- وزیر کشور و جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی، در پیامی شهادت تعدادی از دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت. تاریخ انتشار: 23:50 - 22 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 620087
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزیر امور خارجه شهادت تعدادی از کارکنان نیروی دریایی ارتش در حادثه ناوچه کنارک را تسلیت گفت. محمدجواد ظریف در دلنوشته ای برای شهدای ناوچه کنارک با اشاره تصنیف عارف قزوینی مبنی از خون جوانان وطن لاله دمیده نوشت: پیش از سحر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۸    
اشغال هویزه توسط عراق در روزهای ابتدایی جنگ صورت گرفت. بنی صدر به عنوان فرمانده کل قوا تخصصی در زمینه جنگ نداشت. نخبه ای چون شهید علم الهدی را در این روزها از دست دادیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به پیشنهاد فرمانده ناجا و تأیید فرمانده معظم کل قوا سرتیپ پاسدار قاسم رضایی به سمت جانشین فرمانده نیروی انتظامی منصوب شد. اما نگاهی به عملکرد چند سال اخیر وی در فرماندهی مرزبانی دلیل این انتصاب را روشن تر می نماید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
یکی از عکس های پربازدید از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عکسی است که حاج قاسم در مقابل حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا ایستاده و علاوه بر احترام نظامی، دست خود را روی سینه گذاشته است. اما به راستی راز این احترام حاج قاسم چه بود؟ پاسخ را از یکی از دوستان شهید سلیمانی بشنویم. کد ویدیو ...
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۱    
نشست همایش مطالبات حقوق بین الملل دفاع مقدس با حضور سردار سرلشگر پاسدار رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده کل قوا و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد.