جمعه ۲۹ شهریورساعت ۱۹:۴۰Sep 2019 20

جدیدترین‌های «امام جمعه موقت گرگان»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۱    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع) و تاکید بر استمرار سوگواری ها در ادامه ماه محرم و صفر گفت: نحوه و شیوه اجرای سوگواری ها نباید باعث وهن این ایام شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: نهضت امام حسین(ع) هیچ گاه تمام شدنی نیست و تا روز قیامت پابرجا خواهد ماند. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حجت الاسلام قاسم لیوانی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار کرد: هر چه زمان می گذرد، واقعه کربلا و نهضت امام حسین(ع) بیشتر تبلور پیدا می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: نهضت امام حسین (ع) فراموش شدنی نیست و تا روز قیامت پابرجا خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به بدعت ها در عزاداری امام حسین (ع) گفت: عزاداران حسینی باید از انجام هر کاری که موجب وهن سالار شهیدان و تشیع می شود پرهیز کنند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از گرگان، حجت الاسلام قاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان، حفظ عزت و بی نیازی در برابر مستکبرانی مانند آمریکا را یکی از اهداف تولید در اسلام دانست و اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: بهترین راه برای بی اثر کردن تحریم ها، رونق تولید و خودکفایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در دین ما نظافت جزئی از ایمان است اما آلودگی جنگل ها و سواحل استان گلستان رنج آور است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با تاکید بر اینکه مسلمان باید نظافت و پاکیزگی شهر را مراعات کند، گفت: دریا، جنگل و کوه مملو از زباله شده آیا این یک خصیصه شهر اسلامی است؟ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۱    
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: شهرهای گلستان رنگ و بوی اسلامی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه باید طوری رفتار کنیم که شهرها و خانه های ما اسلامی باشد، گفت: مسلمان باید نظافت و تمیزی شهر را مراعات کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان از مسوولان خواست در صف نماز شرکت کنند و اقامه نماز در ادارات سبک شمرده نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: گلستان میزبان بیست و هشتمین اجلاسیه نماز کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: گسترش تقوا در جامعه زمینه ساز حل مشکلات مادی و معنوی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه تقوا فساد و آلودگی باطنی افراد را اصلاح می کند، گفت: 30 گناه مربوط به زبان انسان است که تمامی آن ناشی از بی تقوایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۲    
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه تقوا فساد و آلودگی باطنی افراد را اصلاح می کند، گفت: 30 گناه مربوط به زبان انسان است که تمامی آن ناشی از بی تقوایی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۴    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر و فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و هفته عدالت گفت: متاسفانه در جامعه اسلامی ما عدالت معنای حقیقی خود را از دست داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۴    
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه تضعیف روحیه مسلمانان یکی از ترفندهای دشمن است، گفت: دشمنان تلاش می کنند تا در جوامع اسلامی روحیه مسلمانان را تضعیف و حالت تردید ایجاد کنند و برای این کار از جاسوسان خود بهره می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در صورتی که جامعه اسلامی بینش خود را قوی کند، دشمن نمی تواند ارزش های دینی و اعتقادی را از جامعه بزداید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: برای تبلیغ مصادیق و آموزه های دینی نباید به تبلیغ لسانی اکتفا کرد، تبلیغ دین باید به صورت عملی انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: در صورتی که جامعه اسلامی بینش خود را قوی کند، دشمن نمی تواند ارزش های دینی و اعتقادی را از جامعه بزداید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۱    
امام جمعه موقت گرگان گفت: ما اطمینان نداریم که آمریکا به عهد خود وفا کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۳    
امام جمعه موقت گرگان به حضور نخست وزیر ژاپن و دیدار با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: پاسخ مقام معظم رهبری در این دیدار قاطع و بسیار محکم بود؛ ایران هیچ اعتمادی به مذاکره با دولت آمریکا ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت :آمریکا غیرقابل اعتماد است و این را ترامپ در رفتار خودش نشان داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۶    
امام جمعه موقت گرگان در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: پاسخ رهبر انقلاب ترامپ پاسخی قاطعانه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۸    
امام جمعه موقت گرگان گفت: ما اطمینان نداریم که آمریکا به عهد خود وفا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۷    
امام جمعه موقت گرگان گفت: ما اطمینان نداریم که آمریکا به عهد خود وفا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۰    
امام جمعه موقت گرگان گفت: عدالت، دادن حق هر کس به اندازه استحقاقش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: دشمنان اسلام و ایران از این تفکر شیعه که با ظهور حضرت قائم(عج) دنیا پر از عدل و داد می شود هراس دارند و تفکر و اندیشه اسلام ناب محمدی را هدف قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: 40 سال است آمریکا تلاش می کند تا کشورمان را شکست دهد، اما در مقابل استقامت وبردباری ملت ما، هر بار به در بسته و شکست می خورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۲    
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت: راهبرد اصلی تحرکات و دسیسه های آمریکا علیه ایجاد، ترویج اسلام هراسی در جامعه بین المللی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: برخی از مشکلات اقتصادی کشور ناشی از سوء مدیریت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۴    
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه برخی مشکلات مربوط به سوء مدیریت است، گفت: متأسفانه مسؤولان نابخرد در رأس برخی امور قرار گرفتند و زمینه ساز مشکلاتی در کشور شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: تنها عمل حسنه ای که بعد از مرگ از بین نمی رود اجرای وقف است چراکه وقف چشمه جوشانی است که با مرگ انسان از دنیا از بین نمی رود و همچنان باقی و پایدار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۲    
امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه برخی مشکلات مربوط به سوء مدیریت است، گفت: متأسفانه مسؤولان نابخرد در رأس برخی امور قرار گرفتند و زمینه ساز مشکلاتی در کشور شدند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۵    
امام جمعه موقت گرگان با بیان ویژگی های استاد مطهری گفت: نگاه متعالی و احترام ایشان به زنان از جمله ویژگی های اخلاقی استاد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت: ابعاد گسترده خسارت های وارده به سیل زدگان گلستان به اندازه ای است که جبران آن در حال حاضر از سوی مردم آسیب دیده ممکن نبوده و لازم است کمک های ارسالی به این مناطق تا زمان عادی شدن شرایط ادامه یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه موقت گرگان گفت: هدف دشمنان و استکبار جهانی این است که بین مردم و نیروهای نظامی اختلاف بیندازد؛ ما هیچ تفاوتی بین مردم و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی نمی بینیم و همه در کنار هم برای دفاع از این نظام و انقلاب قرار دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۸    
امام جمعه موقت گرگان گفت: امید داریم دولت بتواند خسارت ها ناشی از سیل را جبران کند و خسارت کشاورزان سیل زده به موقع پرداخت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت:در سیل اخیر به دستور استکبار افرادی مأمور شدند تا بخشی از یک کانال آب را برش دهند و آب را به سمت یک روستایی یا شهری هدایت کنند و بعد تبلیغ کنند دولت نتوانسته جلوی سیل را بگیرد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از گرگان، آیت الله قاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه های عبادی و سیاسی نمازجمعه این هفته گرگان با اشاره به میلاد با سعادت حضرت امام زمان( عج)اظهار کرد: آرمان بلندی امام زمان( عج) دارند و ظهور این امام همام برای نجات بشریت است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۸    
امام جمعه موقت گرگان گفت: نیرو های امنیتی و اطلاعاتی با خنثی کردن توطئه های دشمنان نقش بسزایی در وحدت جامعه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان حادثه تروریستی زاهدان را محکوم کرد و گفت: خداوند انسان های نفهم را که به نام اسلام مرتکب چنین جنایاتی شدند را ذلیل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۱    
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به شهادت تعدادی از محافظان مرزهای وطن در سیستان وبلوچستان گفت :این ظلم به علت بی ایمانی اتفاق افتاد و اگر آنها ذره ای ایمان داشتند این کار را انجام نمی دادند و ایمان و عمل به قرآن راه نجات انسان هاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت :منشا تمام انحرافات وناهنجاریهای جامعه ضعف در ایمان است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان حادثه تروریستی زاهدان را محکوم کرد و گفت: خداوند انسان های نفهم را که به نام اسلام مرتکب چنین جنایاتی شدند را ذلیل کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، حجت الاسلام قاسم لیوانی عصرامروز (شنبه 8 دی) در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان اظهار کرد: پیامبر مکرم اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) می فرماید دو اخلاق است که خداوند آن را دوست دارد و از دو اخلاق بیزار است و این دو خصلتی که خداوند دوستش دارد سخاوت و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت: مردم در حماسه 9 دی فتنه 88 را خنثی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت گرگان گفت : ملت ایران هیچ گاه اجازه توهین و اهانت به مقدسات و ائمه اطهار (ع ) را نمی دهند و با حماسه نهم دی 88 بساط فتنه گران را برچیدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان با تجلیل از هوشیاری و بصیرت مردم کشورمان در راه پیمایی 9 دی 88 گفت: ملت هیچگاه اجازه توهین به ارزشهای دینی و اسلامی را نمی دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- امام جمعه موقت گرگان گفت: حماسه مردمی در تاریخ 9 دی 88 فتنه را کنار زد و موجب خروج فتنه گران داخلی و خارجی از صحنه حوادث شد.