جمعه ۲۶ مهرساعت ۱۲:۰۵Oct 2019 18

جدیدترین‌های «پایانه مرزی مهران»

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ظرفیت پایین پایانه مرزی مهران برای پاسخگویی به نیاز کنونی زائران اربعین حسینی گفت: طرح جامع پایانه مرزی مهران تهیه می شود.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد علی نوری نژاد معاون هماهنگ کننده ناجا در جریان بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار داشت:این صحنه ها و لحظه ها تاریخ ساز است و نشان می دهد که ملت ایران در این شرایط با تمام توان حضور باشکوهی در این مراسم دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۷    
ایرنا - مهران -تصاویر، زائرین اربعین حسینی را شامگاه پنجشنبه در داخل اتوبوس های پایانه مرزی مهران نشان می دهد. پایانه مرزی مهران شاهد حضور زائرانی است که در مسیر برگشت به ایران هستند. جمع کل تردد زائرین در مدت مشابه سال گذشته در مرز مهران، 141 درصد رشد داشته است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار حسین اشتری به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران و بررسی آخرین وضعیت تردد زوار اربعین حسینی لحظاتی پیش از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۳    
ایرنا - مهران - آیت الله احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی روز پنجشنبه به منظور ارزیابی روند تهیه و توزیع غذای گرم بین زائرین اربعین حسینی از آشپزخانه مرکزی این آستان واقع در پایانه مرزی مهران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۳    
ایرنا - ایلام - عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز پنجشنبه در راس هیاتی به منظور بازدید از آخرین وضعیت زیرساخت های مرز مهران و روند تردد زائران اربعین از پایانه مرزی مهران بازدید و در جلسه ستاد اربعین شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۶    
وصال حسین(ع) شوری در دل و طراوتی در ظاهر پدید می آورد که زبان از شرح آن ناقص است و چشم ها باید به کار آیند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام از رایزنی و بررسی ایجاد استراحت گاه های دائم توسط آستان با همکاری و جانمایی بوسیله پلیس راه استان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
عبدالهاشم حسننیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازدید از پایانه مرزی مهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 60 درصد از زائران از مرز مهران تردد داشته اند که هم اکنون 1 میلیون و 400 هزار زائر در کشور عراق هستند که پیش بینی می شود تا پایان امروز 400 هزار زائر به 4 پایانه مرزی مراجعه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایلام - وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح جامع پایانه مرزی مهران اجرایی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران مستقر در پایانه مرزی مهران با بیان اینکه این نظم و ترتیب تا سه روز پس از اربعین نیز ادامه دارد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد اسلامی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران و در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا افزود: امسال از ماه ها قبل برنامه ریزی های خوب و منسجمی برای ارایه خدمات بهتر در حوزه های حمل و نقل زمینی، ریلی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۲    
مسئول ستاد اقامه نماز وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نمازخانه ها، تأسیسات گردشگری استان و مجمتع های بین راهی و پایانه مرزی مهران جهت رفاه حال زائران اربعین در مسیر بازگشت بازدید کرد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور به همراه وزیر راه و شهرسازی،معاون امنیتی و انتظامی، رییس ستاد اربعین و استاندار ایلام از خروجی پایانه مرزی ، بیمارستان ها و بخش های مختلف پایانه مرزی مهران بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت زائران اربعین حسینی و خدمت رسانی به آنها قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور به همراه وزیر راه و شهرسازی،معاون امنیتی و انتظامی، رییس ستاد اربعین و استاندار ایلام از خروجی پایانه مرزی ، بیمارستان ها و بخش های مختلف پایانه مرزی مهران بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت زائران اربعین حسینی و خدمت رسانی به آنها قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - وزرای کشور و راه و شهرسازی روز پنجشنبه از پایانه مرزی مهران به عنوان یکی از چهار کانون اصلی تردد زائران اربعین حسینی بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - مسیرهای پایانه مرزی مهران مملو از اتوبوس برای جابجایی زوار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
پایانه مرزی مهران با اختصاص 60 درصد حجم تردد زائران اربعین، روزهای شلوغی را سپری می کند که خدمات رسانی اتوبوس های درون شهری برای انتقال زائران را سرعت بخشیده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهران گفت: از ابتدای استقرار این ستاد تاکنون 405 زائر گمشده تا صبح امروز با تلاش و پیگیری مددکاران مستقر در ستاد اداره کل مدرستقر در پایانه مرزی مهران ساماندهی و تحویل خانواده هایشان شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۳    
رئیس قرارگاه ویژه اربعین حسینی مرز مهران با اشاره به افزایش میزان بازگشت زوار به کشور، گفت: از صبح امروز تا کنون بیش از 80 هزار نفر از طریق پایانه مرزی مهران تردد داشته اند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد حیدری روز پنجشبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: علاوه بر این تعداد گشت جاده ای، 80 دوربین کنترل سرعت سیار و 30 دوربین ثابت نیز در جاده های استان کرمانشاه مستقر و راه اندازی شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی مهران از فعال بودن 101 گیت در این پایانه برای ورود و خروج زائران به کشور خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رسیدگی به پرونده تخلفات رانندگان اتوبوس در مسیرهای اربعین خبر داد و گفت: اقدامات مختلفی برای بهبود ارائه خدمات به زائران اربعین در مسیر بازگشت انجام شده است و حدود 7000 دستگاه اتوبوس برای پایانه مرزی مهران در نظر گرفته ایم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۳    
ایرنا - ایلام - پایانه مرزی مهران با اختصاص 60 درصد حجم تردد زائران اربعین، روزهای شلوغی را سپری می کند که خدمات رسانی اتوبوس های درون شهری برای انتقال زائران را سرعت بخشیده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۵    
موکب های مستقر در پایانه مرزی مهران از ابتدای آغاز تردد زوار اربعین حسینی نقش مهمی در خدمات رسانی به زوار داشته اند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: وضعیت پایانه مرزی مهران مطلوب است و خدمت رسانی به زائران اربعین افزایش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو در قرارگاه اربعین با اشاره به فعالیت چهار ایستگاه آب بسته بندی در پایانه مرزی مهران گفت: در ایام منتهی به اربعین 98 روزانه پنج میلیون لیتر آب بهداشتی بین زائران توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- رئیس جامعه پزشکی سپاه استان ایلام گفت: کلینیک تخصصی جامعه پزشکی سپاه پاسداران ایلام با 40 پزشک متخصص در پایانه مرزی مهران به زائران خدمت رسانی می کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سردار شاکرمی با تأکید بر ایجاد ظرفیت ها و زیرساخت های مناسب در پایانه مرزی مهران برای خدمت رسانی به زوار اربعین، گفت: برای سال های آتی ظرفیت اسکان 5 هزار نفر در مجتمع سیدالشهدا (ع) سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام ایجاد می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پایانه مرزی مهران شاهد حضور زائرانی است که در مسیر برگشت به ایران هستند. عکس ها: میزان 256 256
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - گروه های مردمی، سازمان ها و نهادهای مختلف با برپایی موکب ها و ایستگاه های مختلف در پایانه مرزی مهران در حال خدمت رسانی به زائران اربعین هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی استان با اشاره به جلوگیری از خروج 780 زائر غیر مجاز از مرز مهران در 20 روز گذشته از زائرانی که گذرنامه خود را گم کرده اند خواست، برای تعیین تکلیف به ادارات پلیس مهاجرت و گذرنامه استان خود مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر پایانه مرزی مهران گفت: این پایانه برای پاسخگویی مناسب و مطلوب به زائران اربعین حسینی برنامه ریزی کرده و آمادگی کامل برای پذیرش هر تعداد و هر میزان زائر را دارد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳    
فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت:امنیت کامل و مطلوب در مرز و پایانه مرزی مهران حاکم استوزائران با مشکلی روبرو نخواهند شد.
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: 6500 نفر از نیروهای پلیس راه و راهور ناجا در مرزهای 4 گانه کشور مستقر شده اند. سردار سید کمال هادیانفر در پایانه مرزی مهران با بیان اینکه در 4 روز آینده بار بازگشت زائران افزایش خواهد یافت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: هر 4 پایانه مرزی مهران، خسروی، چذابه و شلمچه مملو از اتوبوس است. به گزارش تابناک ، مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته از مرکز مدیریت شبکه راه ها ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران وزیر نیرو از ظرفیت توزیع 55 میلیون لیتر آب سالم در مرزهای پنج گانه کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون استاندار ایلام و رئیس قرارگاه ویژه اربعین مرز مهران گفت: روزانه بیش از 50 تن زباله از شهر و پایانه مرزی مهران جمع آوری و به سایت زباله منتقل می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رضا اردکانیان روز سه شنبه در حاشیه بازدید از روند خدمات رسانی به زائران در پایانه مرزی مهران در جمع خبرنگاران افزود: امسال تاکنون نسبت به سال گذشته 60 درصد جمعیت بیشتری از زوار از مرزهای کشور تردد داشته اند لذا شرکت های وزارت نیرو هم در بخش برق و هم آب و فاضلاب از سراسر کشور در پنج مرز ترددی زوار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در جاده منتهی به پایانه مرزی مهران در مسیر مهران-ایلام شاهد ترافیک نیمه سنگین در مقطع سرابله-شباب و ترافیک نیمه سنگین در مقطع سه راهی شباب-حمیل هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شیری در ادامه سفر خود به استان ایلام از پایانه مرزی مهران محل تردد زائران اربعین حسینی، مراکز ارائه خدمات پست بانک ایران در این پایانه از جمله دستگاه های خودپرداز سیار، شعب شهرستان های مهران و سرآبله بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۵    
برخی از زوار اربعین حسینی مشکلات و تسهیلات موجود در پایانه مرزی مهران را بیان کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سردار محمدحسین حمیدی روز سه شنبه در ستاد قرارگاه ترافیکی اربعین در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: از مجموع تردد زائران اربعین سهم سفرهای هوایی کشور 2 درصد بوده و 98 درصد نیز از طریق مرزهای زمینی به عراق سفر کرده اند و سهم مهران از سفرهای زمینی 56 درصد، شلمچه 26 درصد ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حفظ محیط زیست پایانه مرزی مهران با پاکسازی شبانه روزی از زباله و بازیافت آن ها، به وسیله ماشین آلات مجهز و 80 نیروی پسماند منطقه 5 در 3 شیفت کاری در مرز مهران انجام می شود.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷    
گروه ناجا - فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا گفت: موج بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور از پایانه مرزی مهران آغاز شده است.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا- رئیس سازمان وظیفه عمومی به همراه سردار"محسن فتحی زاده"،فرمانده قرارگاه اربعین ناجا از پایانه مرزی مهران بازدید کرد.