پنجشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۵:۵۲Oct 2019 24

جدیدترین‌های «مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از توافق این سازمان با وزارت بهداشت برای پرداخت به موقع مطالبات جاری بیمارستان های دانشگاهی خبر داد و گفت: عمل به تعهدات سازمان تامین اجتماعی در این توافق نیازمند تأمین ماهیانه 1000 میلیارد تومان منابع نقدی بیشتر از ماه های قبل خواهد بود که پیش بینی های ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در پی جلسه روز دوشنبه نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی که در خصوص بررسی مسائل شرکت های دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، امروز نشستی به منظور بررسی بیشتر مسائل بیمه ای شرکت های دانش بنیان با حضور نمایندگان این حوزه در محل ستاد سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور حکمی امیرعباس منوچهری را به عنوان معاون درمان این سازمان منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ایران با مدیر عامل سازمان بیمه حوادث اجتماعی آلمان دیدار و درباره گسترش همکاری های دوجانبه گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در اجلاس جهانی تامین اجتماعی گفت: روح بشردوستانه حاکم بر قوانین تامین اجتماعی منشا تحولات و دلیل گسترش جامعه تحت پوشش در ایران است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر منابع انسانی مالی در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ایران، تنوع ارائه خدمات در ایران به ویژه درمان مستقیم توسط این سازمان را تحسین برانگیز خواند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حاشیه اجلاس جهانی تامین اجتماعی که در بروکسل -بلژیک- درحال برگزاری است، با دکتر بروئر، رئیس اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی دیدار کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اجلاس جهانی تامین اجتماعی 2019 از تاریخ 14 لغایت 18 اکتبر 2019 برابر با 22 لغایت 26 مهر 1398 در شهر بروکسل - بلژیک با حضور دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حال برگزاری است.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ضمن مخالفت با فروش اموال سازمان برای پرداخت بدهی ها گفت: دولت بدهی تامین اجتماعی به وزارت بهداشت را پرداخت کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: تعداد بیمه شدگان تبعه کشور افغانستان نسبت به جمعیتی که مقیم و شاغل در ایران هستند، بسیار کم است و برای خدمت رسانی به این افراد برنامه ریزی و اقدامات مناسب با همکاری سایر نهادها و سفارت افغانستان انجام شده است.
دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سالمندان عصاره فضایل ملت و گنجینه اندیشه و خرد هستند، باید شرایطی فراهم شود تا این عزیزان در جامعه احساس نشاط و کارایی کنند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب در ششمین نشست از سلسله نشست های گفت و شنود با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی (دیده بان رفاه و تامین اجتماعی) که به مناسبت ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحومه مغفوره خانم مرضیه زند، همکار بیمارستان فارابی مشهد را به خانواده آن مرحومه و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحوم مجید رنجبر، همکار بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) نجف آباد را به خانواده آن مرحوم و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: مراجعات و هزینه های درمانی سالمندان سه برابر سنین قبل از سالمندی است و براین اساس هزینه های زیادی برای نظام سلامت کشور ایجاد می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از رشد سالیانه 10 درصدی بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: 43 درصد سالمندان کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :نشست تخصصی توانمندی رفاهی سالمندان به مناسبت روز جهانی سالمندان برگزار شد. این نشست که عصر سه شنبه و با حضور قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به بررسی مسائل سالمندی در کشور پرداخت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان مطالبه به حق این قشر است، توضیحاتی در این باره و حذف برخی داروها از پوشش بیمه تامین اجتماعی ارائه کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۶۷ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی سالمند،ششمین جلسه از نشست های گفت وشنود با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی (دیده بان رفاه و تامین اجتماعی) با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با موضوع تامین اجتماعی و سالمندی، مقررات بازنشستگی در موسسه عالی پژوهش برگزار شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس، حفظ آرمان های انقلاب و نظام اسلامی و دفاع از کیان این مرز و بوم را نیازمند تداوم روحیه ایثارگری و فرهنگ رشادت و شهادت در تمامی عرصه ها و مقاطع زمانی دانست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیات مجلس با اشاره به عملکرد مثبت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مدیرعامل تامین اجتماعی کارنامه موفقی دارد و مدیرلایق، توانمند و با تجربه است. انتخاب وی با هدف ایجاد تحول در سازمان تامین اجتماعی بوده است.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اکنون حدود 43 میلیون نفر معادل نیمی از جمعیت کشور از خدمات درمانی تامین اجتماعی بهره مند هستند، گفت: حدود 3.2 میلیون نفر مستمری بازنشستگی میگیرند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عملکرد مثبت سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: مدیرعامل تامین اجتماعی با آرامش در حال کار کردن است و عزل و نصب های زیادی انجام نداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اکنون حدود 43 میلیون نفر معادل نیمی از جمعیت کشور از خدمات درمانی تامین اجتماعی بهره مند می شوند، گفت: حدود 3.2 میلیون نفر نیز مستمری بازنشستگی دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان این سازمان مشروط به تامین منابع است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور احکام جداگانه ای سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران و مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس را منصوب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به وجود برخی مشکلات در زمینه بیمه بیکاری، گفت: درباره بیمه بیکاری بایستی هدف اولیه تصویب و اجرای قانون، میزان موفقیت در تحقق آن اهداف و همچنین میزان استفاده صحیح و سوءاستفاده از این مزایا را مرور کنیم.
کشف اسرار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
کاشف اسرار-با حکم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور،رئیس سابق هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
آقایان رضا مسرور در تاریخ 1398/06/17 و سیدضیاءالدین شجاعی برهان در تاریخ 1398/06/24با حکم مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی منصوب شدند.
گام خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور حکمی دکتر عادل دهدشتی را به عنوان مدیرکل امور فرهنگی و بازنشستگان این سازمان منصوب کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی درگذشت ناگهانی دکتر سید سعید خمسه ای همکار دی کلینیک شهید سلیمانی تهران را تسلیت گفت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۵    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحوم محمد هوش ور فیض آبادی همکار شعبه چهار مشهد که بر اثر سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت، به خانواده آن مرحوم و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه و تکریم معاونان جدید و سابق اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با حضور دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
کمک هزینه بارداری یکی از خدمات سازمان تامین اجتماعی است که به 2 میلیون نفر از زنان تحت پوشش خود ارائه می دهد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پیش از محمدحسن زدا قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار فیلمی درباره کمک هزینه زایمان با اشاره به ماده 59 قانون تامین ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در یک پست اینستاگرامی با اشاره به مفادی از قانون اساسی بر صراحت بیمه اجباری کارگر توسط کارفرما تاکید کرد.
برترین ها / جام جم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: براساس قوانین موجود خانمی که همسرش فوت شده است می تواند پس از ازدواج مجدد همچنان مستمری همسر فوت شده اش را دریافت کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حضور در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر فعالیت و نیازهای این بیمارستان را بررسی کرد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر:نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی یکم مردادماه 98 طی نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور خواستار ساماندهی بیمارستان مهر برازجان شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی روند فعالیت بیمارستان مهر برازجان را که زیر مجموعه این سازمان است، بررسی کرد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
با صدور احکام جداگانه ای از سوی مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ، معاونان بیمه ای و اداری و مالی این سازمان منصوب شدند. بر اساس این احکام، “ هادی زبده شیرکوهی ” به سمت معاون اداری و مالی و “ مهرداد قریب ” به عنوان معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند. ...
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد گفت: باید پرداختها را به روز کنیم. با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این زمینه همکاری می کنیم. 10 هزار میلیارد تومان بدهی به این مراکز داریم که برای کنترل و پیشگیری از افزایش بدهی ها اقدام می کنیم . ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور اظهار داشت: راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده که بتوانیم عدالت بیشتری بین شهرستان های مختلف به لحاظ خدمات درمانی به وجود آوریم.
سرمد نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: به دنبال تغییر رویه در این سازمان هستیم و انتظار داریم که استارت آپ ها برای رفع مشکلاتی که مطرح می کنند، پیشنهاد ارائه دهند ...