پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۸:۵۰Feb 2020 27

جدیدترین‌های «تعاون روستایی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴ دقیقه پیش    
مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان گفت: عرضه گوشت قرمز پایین تر از بازار در شرکت تعاونی روستایی همدان آغاز شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره تعاون روستایی سبزوار گفت: با پرداخت 20 میلیارد ریال حدود 30 درصد از مطالبات زعفرانکاران غرب خراسان رضوی به حساب آنان واریز شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: با توجه به ظرفیت بالای شبکه و امکان عرضه بیشتر محصولات در غرف و برنامه ریزی و آینده محوری در شبکه، به زودی شاهد زنجیره توانمند عرضه محصولات از مزرعه تا غرف در راستای حمایت از کشاورزان و مصرف کنندگان و حذف واسطه ها خواهیم بود. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت:خرید یک میلیون تن گندم مازاد برنیاز کشاورزان خوزستانی در سال زراعی 99-98 از سوی تعاون روستایی استان هدف گذاری شده که نسبت به سال گذشته زراعی 100هزار تن بیشتر است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۸    
مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی از ایجاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشاورزی استان که دبیری آن به نظام صنفی خراسان رضوی تفویض شده خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خوزستان از آمادگی کامل شبکه بزرگ این مدیریت برای خرید کامل گندم و کلزا کشاورزان در سال زراعی 98- 99 خبر داد. به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جمشید بنی فری گفت: خوشبختانه با توجه به بارندگی های مناسب صورت گرفته و پیش بینی بارندگی های مناسب برای آینده ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی بیان نمود اولین جلسه ستاد سن غلات استان با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی ،معاون بهبود تولیدات گیاهی ، مدیر هماهنگی و ترویج کشاورزی ، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۲    
حمایت یکپارچه و همه جانبه تعاونی ها، تشکل ها، فدراسیون ها و انجمن های تخصصی تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از دکتر کاظم خاوازی وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی به مجلس.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون روستایی استان قزوین :هدف خرید تضمینی گندم حمایت از کشاورزان و تقویت تولید داخلی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از معرفی مراکز عرضه میوه شب عید در این استان طی هفته آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی فارس گفت: از مهرماه سیب زرد و قرمز خریداری شده است و فرآیند بسته بندی آنها در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۱    
نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: زعفران کاران از تاخیر در پرداخت پول خرید توسط سازمان تعاون روستایی گلایه دارند و می گویند، نه پول در دست داریم نه زعفران.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
⬅️معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی گزارش تکمیلی خرید حمایتی زعفران را ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۴    
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: بر اساس توافق با مشاور وزیر و مجری طرح ملی تعاونی های روغنی تولیدکنندگان و بهره برداران دانه های روغنی در قالب تعاونی های محصولی در زنجیره تامین ساماندهی می شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس، گفت: در سال جاری حدود 70 تن زعفران توسط سازمان تعاون روستایی به صورت تضمینی خریداری شده اما متاسفانه تا کنون مطالبات کشاورزان زعفران کار به صورت کامل پرداخت نشده است.
جامع نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):حسین شیرزاد در تامین سرمایه های مورد نیاز بر بومی سازی تولید بذور و تکنولوژی های تولید بذر قول مساعدت داد. به گزارش پات در جلسه ای که روز چهارشنبه در محل دفتر دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با حضور آقایان دکتر رزاقی ...
مركز ملي فرش ايران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۶    
فرش دستباف زنان روستایی در دستور کار سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: احیا و ارتقای تشکل های زنان روستایی این استان در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: تاکنون 93 درصد بدهی گوجه کاران پرداخت شده و هفت درصد باقیمانده نیز تا قبل از عید نوروز پرداخت و تسویه می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۱    
جلسه ای با حضور دکتر حسین شیرزاد؛ معاون وزیر و مدیر عامل سازمان تعاونی روستا یی ایران، مهندس رزاقی؛ مدیر عامل اتحادیه مرکزی تعاونی تولید روستایی ایران، کاوه ایزدشناس؛عضو هیات مدیره گروه سلبیتک اسپانیا ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه شورای مرکزی نظام های صنفی و کشاورزی کشور صبح امروز در سالن وزارت جهاد کشاورزی با حضور عباس کشاورز، سرپرست جهاد کشاورزی برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: در حال حاضر بیش از 32 درصد از مطالبات زعفران کاران در استان ها پرداخت شده و با رایزنی هایی که با بانک ها داشتیم تا 10 روز آینده این میزان به 40 درصد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۴    
بندرعباس- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان گفت: ذخیره سازی یک هزار تن میوه مورد نیاز مردم استان برای توزیع در روزهای آخر اسفندماه و تعطیلات عید نوروز آغاز شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: توزیع بذر گواهی شده برنج از امروز در گیلان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل تعاون روستایی گیلان گفت: در سال جاری حدود 700 تن بذرگواهی شده برنج عمدتا از نوع هاشمی در این استان تولید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس اداره تعاون روستایی شهرستان دامغان گفت: تخصیص 12 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های شبکه تعاون روستایی این شهرستان، به افزایش بیش از 300 درصدی سرمایه این شرکت ها انجامید.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون روستایی رشتخوار، گفت: پس از رفع مشکلات حساب های تعدادی از کشاورزان، طی 2 مرحله 26 درصد از بهای محصول زعفران تحویلی در طرح خرید حمایتی زعفران به کشاورزان در رشتخوار پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: کل محموله زعفران خریداری شده توسط دولت در قالب اجرای "طرح خرید حمایتی" در این استان هم اینک در قالب چهار انبار ویژه با تمهید شرایط خاص محیطی و فیزیکی نگهداری شده و محفوظ است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یادداشتی از : دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
خلیل منیعات در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امسال بیش از 18 هزار هکتار اراضی شهرستان شادگان به کشت گندم اختصاص یافته است که پیش بینی می شود از این سطح زیر کشت بیش از 35 هزار تن به مراکز خرید تحویل داده شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل سابق سازمان تعاون روستایی فارس با اشاره به اینکه بخش خصوصی سال هاست که در تلاش است تا سهم خود را در اقتصاد افزایش دهد،گفت: بزرگ بودن دولت و دخالت های آن به ویژه در حوزه قیمت گذاری، امکان رقابت پذیری برای فعالان این بخش را به حداقل رسانده است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه ای با حضور دکتر حسین شیرزاد؛ معاون وزیر و مدیر عامل سازمان تعاونی روستا یی ایران، مهندس رزاقی؛ مدیر عامل اتحادیه مرکزی تعاونی تولید روستایی ایران، کاوه ایزدشناس؛عضو هیات مدیره گروه سلبیتک اسپانیا ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر سازمان تعاون روستایی استان مرکزی گفت: توزیع یک هزار و 400 تن برنج و شکر برای جلوگیری از افزایش قیمت و تنظیم بازار شب عید از سوی این سازمان هدفگذاری شده که در آینده نزدیک توزیع آن آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۴۰    
تربت حیدریه- ایرنا- مدیر اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: طبق مصوبه کارگروه تعاون روستایی استان خراسان رضوی تاکنون 25 درصد مطالبات زعفرانکاران این شهرستان به حساب آنان واریز شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۲    
به گزارش کردپرس، اردوگاه زیوه در پنجاه کیلومتری ارومیه که روزگاری با هدف پذیرائی از آوارگان عراقی تاسیس شده بود سالهاست به مامنی برای ایرانیان تبدیل شده اما کهنه و مخروبه. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۶    
فرماندار شهرستان رودبار جنوب گفت:برای حل مشکل کشاورزان رودبار جنوب قرار شد خیارسبز تولیدی کشاورزان از روز شنبه با کمک تعاون روستایی و با خرید توافقی انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرکل تعاون روستایی استان کرمانشاه از تشکیل 40 شرکت تعاونی تولیدی در راستای اجرای پروژه آب های مرزی و سامانه گرمسیری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: 150 تن برنج طرح تنظیم بازار از دیماه تاکنون در نواحی روستایی استان توزیع شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۶    
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه با بیان اینکه 11 تن زعفران از کشاورزان این شهرستان توسط تعاون روستایی خریداری شده، افزود: این میزان خرید حمایتی تنها 25 درصد تولید زعفران این خطه را شامل می شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان، حمید هزار جریبی مدیر شرکت با اعلام این خبر گفت: کارگاه آموزشی تغذیه محصولات پائیزه به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال اجتماعات تعاون روستایی شهرستان گرگان برگزارشد در این کارگاه جمعی از کارشناسان شرکت خدمات حمایتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
تربت حیدریه - رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: امروز 25 درصد از مطالبات زعفران کاران از طریق تعاون روستایی تربت حیدریه پرداخت خواهد شد.
جامع نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در ششمین سمپوزیوم “رویکردهای اجرایی در انگاره های کشاورزی قراردادی” که با حضور مدیران عامل اتحادیه های ملی و مرکزی تعاونی های روستایی، کشاورزی و تولید کشور برگزار گردید ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر سازمان تعاون روستایی استان مرکزی گفت: یک هزار و 500 تن میوه شامل سیب و پرتقال در راستای تنظیم بازار و تامین میوه نوروزی در انبارها و سردخانه های این استان ذخیره شد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار هندیجان گفت: در ایام دهه فجر با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال 6 پروژه عمرانی و خدمت رسانی در شهرستان هندیجان به بهره برداری رسید و آغاز عملیات اجرایی هفت پروژه دیگر نیز شروع شد. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰    
در یازدهمین روز از دهه فجر با حضور معاون امور اقتصادی استانداری، عضو هیات مدیره تعاونی روستائی کشور، فرماندار انار، امام جمعه انار مدیر تعاون روستایی استان و جمعی از مسئولین محلی دو طرح گلخانه و شرکت تعاونی دامداری کلنگ زنی شد.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰    
در یازدهمین روز از دهه فجر با حضور معاون امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، فرماندار انار، امام جمعه انار، مدیر تعاون روستایی این سازمان و جمعی از مسئولین محلی دو طرح آبیاری زیر سطحی و پرورش ماهی در شهرستان انار افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین ، همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور عباس کشاورز سرپرست وزارت جهادکشاورزی بهره برداری از 98 طرح عمرانی - تولیدی کشاورزی استان قزوین آغاز شد . ...
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی البرز از توزیع 64 هزار و 500 تن نهاده های دامی در 10 ماهه سال جاری در البرز خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی