سه شنبه ۲۱ آبانساعت ۰۷:۱۱Nov 2019 12

جدیدترین‌های «امام جمعه اصفهان»

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان 20 آبان ماه از چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: شهرک سلامت اصفهان در تراز جهانی و به گونه ای ساخته شود که علاوه بر پذیرش و درمان بیماران داخلی، بتوان بیماران کشورهای خارجی را پذیرش کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه اصفهان گفت: با افزایش دشمنی ها باید اعلام و اظهار تنفر ما از آمریکا و استکبار بیشتر شود تا همه بدانند این کشور با وجود اعلام فساد و دزدی به آن خوبی که فکر می کنند نیست.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: خداوند را به دلیل نعمت بزرگ ولایت شاکر هستیم این نعمت را نمی توان با هیچ چیز مقایسه کرد؛ سایر نعمت های الهی در کنار ولایت معنا پیدا می کند در غیر این صورت نعمت نیست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه اصفهان گفت: ترامپ خفت آمریکایی ها را نشان می دهد که چه کسانی هستند و به جای این که ما با مردم صحبت کنیم که آن ها دشمن، جنایتکار و پلید هستند او خودش این موضوع را نشان می دهد و برای ما خوب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۹    
اصفهان - امام جمعه اصفهان با بیان اینکه آمریکا همچون دزد سرگردنه در کمین ثروت مردم دنیا از جمله منطقه خاورمیانه است، گفت: دنیا نسبت به راهکارهای سیاسی آمریکا بی اعتماد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۰    
اصفهان - ایرنا - امام جمعه اصفهان گفت: اهل سنت و شیعه در 90 درصد مسائل با هم اتفاق نظر دارند و بر همین اساس باید با یکدیگر متحد باشند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۹    
امام جمعه اصفهان گفت: هیچ نعمتی را نمی توان با نعمت امامت و رهبری مقایسه کرد، با راهنمایی آن هاست که سایر نعمت ها درک می شود؛ خداوند نسبت به نعمت هدایت و انبیا و اولیا منت گذاشته است یعنی این ها بهترین نعمت ها هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان هفته وحدت را یادگار امام خمینی (ره) برشمرد و گفت: روز به روز به اهمیت مساله وحدت پی می بریم زیرا آحاد مسلمانان برای نجات از سلطه و یوق کفار باید اتحاد داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان تشکر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: هیچ نعمتی را نمی توان با نعمت امامت و رهبری مقایسه کرد، با راهنمایی آن هاست که سایر نعمت ها درک می شود؛ خداوند نسبت به نعمت هدایت و انبیا و اولیا منت گذاشته است یعنی این ها بهترین نعمت ها هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:روحانیون با روحیه خلوص و قربت الی الله و فارغ از مسائل دنیایی به فکر هدایت های دینی، سیاسی و اجتماعی مخاطبان خود باشند که اگر یک نفر هم هدایت شود دارای ارزش فراوان برای روحانی و جامعه است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از جلوه های برجسته ای که می تواند بستری برای تحقق آرمان بلند مقام معظم رهبری در شکل گیری تمدن نوین اسلامی فراهم سازد "فرهنگ عمومی" است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله طباطبایی نژاد گفت: دانش آموزان، دانشجویان و جوانان ما همواره قبل و بعد از انقلاب باعث روشنی چشم مردم و پیشرفت اسلام و انقلاب بوده اند.
ستاد اقامه نماز استان اصفهان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۵۱    
چهارمین جلسه شورای اداری استان روز شنبه 11 آبان ماه سال جاری با حضور آیت الله طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، نمایندگان مجلس، فرمانداران و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در تالار شهروند برگزار شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب: محمدتقی رهبر در خصوص روز 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام، اظهار کرد: روز 13 آبان روز بزرگی است که سفارت آمریکا که تبدیل به لانه جاسوسی و توطئه علیه ایران شده بود توسط برخی از دانشجویان شجاع تسخیر شد ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: برچسب "برخورداری" که بر استان اصفهان زده شده است سبب شده تا مسئولان کشوری، مشکلات استان اصفهان را به خوبی نشناسند و از کاستی ها و نیازمندی های این استان آگاهی صحیحی نداشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۲:۱۵    
امام جمعه اصفهان گفت: چرا باید به بهانه رعایت مقررات تا این حد وسواس به خرج داد، با این تفاسیر همه ما به طور قانونی در حال کارشکنی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۰:۳۷    
اصفهان - امام جمعه اصفهان گفت: یک مسئول وظیفه دارد تا زمان احیای حقوق مردم و رفع مشکلات آنها در کنارشان باشد اما برخی مسئولان در امور کارشکنی کرده و رغبتی به گره گشایی از کار مردم ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۹:۲۱    
ایسنا/اصفهان امام جمعه اصفهان گفت: در اوضاع فعلی کشور نباید به صورت قانونی کارشکنی کنیم چراکه عقل مقدم بر قانون است و باید مانع بروکراسی های اداری شویم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: گاهی به جای اینکه کار را رها بیندازیم به اسم قانون، کارشکنی می کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اصفهان گفت: سازمان بیمه سلامت مددجویان کمیته امداد و افراد نیازمند واقعی را به صورت رایگان بیمه کند نه اینکه افراد توانمند نیز بیمه شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۳:۱۱    
امام جمعه اصفهان گفت:حرکت همه ائمه در جهت مبارزه با افراد ظالم بوده است، اگر امام حسن مجتبی (ع) صلح نمی کردند و امام رضا (ع) ولیعهدی را نمی پذیرفتند مکر دشمنان ایشان مشخص نمی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۲    
اصفهان- امام جمعه اصفهان با اشاره به احکام و قوانین اسلامی گفت: اسلام همواره بر این محور استوار است که نباید افراد زورگو بر مسلمانان حاکم باشند و به برکت انقلاب اسلامی این موضوع تحقق یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۷    
امام جمعه اصفهان گفت: دغدغه اکثر امامان و پیشوایان این بوده که از حکومت ظالمان و زورگویان جلوگیری کنند که اگر مردم با آنها همراهی می کردند حکومت ظالمان و زورگویان شکل نمی گرفت و امروزه نیز باید امام زمانه خود را بشناسیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: علما پذیرش صلح امام حسن(ع)و قبول ولایتعهدی از سوی امام رضا را مکر دشمنانشان می دانند که توسط این دو امام به فرصتی برای شیعه تبدیل شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۲    
امام جمعه اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: حرکت همه ائمه در جهت مبارزه با افراد ظالم بوده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۷    
امام جمعه اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: حرکت همه ائمه در جهت مبارزه با افراد ظالم بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: یکی از دغدغه های ائمه اطهار (ع) این بود که ظالمان نتوانند بر مردم حکومت کنند و امروز به یاری خدا در جمهوری اسلامی ایران این امر محقق شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: با انقلاب اسلامی ایران یکی از دغدغه های پیامبر (ص) و تمام ائمه (ع) محقق شد تا هیچ ظالمی بر مظلومی حکومت نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: حرف اسلام همواره این بوده که ظالم و افراد زورگو بر مسلمانان حاکم نباشند و این مورد دغدغه همه امامان بوده است و اگر مردم با امامان همراهی کرده بودند هیچ وقت حاکمان زورگو در آن زمان بر مردم حاکم نمی شدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، مسئول سازمان بسیج علمی, پژوهشی و فناوری استان اصفهان به اتفاق گروهی از نخبگان این سازمان با آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار کردند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستگیری مدیر کانال آمد نیوز در حد سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکا و توقف نفتکش اسکورت شده انگلیسی بود. آیت ا.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: توسعه مدارس غیردولتی برای بهبود وضعیت کسری معلم و فضاهای آموزشی یکی از کارهای اساسی و لازم است و دولت از این مدارس حمایت کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
امام جمعه اصفهان پیرامون دستگیری مدیر آمدنیوز گفت: این کار شبیه به زدن پهپاد و توقیف نفتکش انگلیسی بود؛ به دنبال دستگیری این فرد بسیاری از خط و خطوط های باطل در کشور به دست خواهد امد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - امام جمعه اصفهان گفت: دستگیری زم به اندازه هدف قراردادن پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی غرورآفرین بود و دنیا را شگفت زده کرد و نشان از اشراف اطلاعاتی بالای ایران دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: اربعین برای شیعیان یک افتخار است و مسئولان عراق و ایران باید به اصلاح بین الحرمین بپردازند زیرا این مکان نیازمند رسیدگی است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰    
امام جمعه اصفهان پیرامون دستگیری مدیر آمدنیوز گفت: این کار شبیه به زدن پهپاد و توقیف نفتکش انگلیسی بود؛ به دنبال دستگیری این فرد بسیاری از خط و خطوط های باطل در کشور به دست خواهد امد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۲    
امام جمعه اصفهان گفت: افرادی که مورد غفلت واقع شده و با دشمنان نظام جمهوری اسلامی همراه می شوند سرنوشتی بهتر از روح الله زم نخواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰    
امام جمعه اصفهان، با قدردانی از عملکرد سپاه در دستگیری روح ا... زم مسوول آمد نیوز گفت: بزرگی این کار به قدری بود که رسانه های بیگانه انگشت به دهان مانده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستگیری مدیر کانال آمد نیوز در حد سرنگونی پهباد فوق پیشرفته آمریکا و توقف نفتکش اسکورت شده انگلیسی بود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۳    
امام جمعه اصفهان گفت: مردم می پندارند امر به معروف حتما باید از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر اجرا شود یا مختص به روحانیون است در صورتی که نهی از منکر مختص به همه کسانی است که دل به امام حسین(ع) داده اند و مربوط به فرد خاصی نمی شود و مردم باید از خانه خود امر به معروف را شروع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: دستگیری زم توسط سپاه با وجود حفاظتی که از او می شد با ترفندهای خاصی انجام شد و کاری شبیه به زدن پهپاد و توقیف نفتکش انگلیسی و موجب تعجب رسانه ها بیگانه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
امام جمعه اصفهان در دیدار با اعضای ستاد برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان: یک چهارم شهدای ورزشکار کشور از استان اصفهان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان گفت: آفتاب اربعین می تابد ودنیا را تحت تأثیر قرار می دهد. کسانی که نمی توانند آفتاب را ببینند چشم خود را می بندند اما چشم های بینا این حرکت عظیم را نظاره می کنند.
اصفهان شرق   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار مسئولان جشنواره علمی و بین المللی خیام با بیان اینکه در میان جوانان کشور ظرفیت های بزرگ از نظر علمی وجود دارد، اظهار کرد: نخبگان علمی زیادی در کشور وجود دارند که طرح های بسیار خاص و کاربردی ارائه دادند و لازم است از آنان حمایت شود. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۵    
امام جمعه اصفهان با اشاره به ضرورت خودکفا شدن کشور و استفاده از ظرفیت پیش آمده برای این کار، تصریح کرد: تحریم ها سازندگی دارد زیرا در زمان تحریم چون محروم از آنچه می خواهیم هستیم، دست و پا می زنیم که بسازیم و مستقل شویم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد با انتقاد از سوگیری های سیاسی و خطی در مدیریت شهری گفت: امروز نیاز به کار، فکر و تخصص داریم و مدیران اجرایی نباید فعالیت های سیاسی خود را وارد کار مردم کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه برخی با شعار می خواهم زندگی کنم قصد دارند در انتخابات آینده مردم را فریب دهند، گفت: هنوز جمعی در کشور هستند که کاری با آدم بودن و زندگی با عزت ندارند و فقط می خواهند زندگی کنند حتی اگر زیر بار آمریکا بروند و آمریکا آنان را بدوشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: امام جمعه اصفهان با تقدیر از اقدامات گسترده نیروی انتظامی برای تأمین امنیت و آرامش جامعه، گفت: معتقدم جلوگیری از وقوع جرائم نباید منحصر به این نیرو شود و باید همه مردم برای امنیت کشور وارد میدان شوند. ...