پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۶:۳۸Feb 2020 20

جدیدترین‌های «معاینه فنی خودرو»

میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- در این گزارش با آئین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا شده و می توانید آموخته های خود را بازیابی کنید. تاریخ انتشار: 23:00 - 30 بهمن 1398 - کد خبر: 597621
آفتاب یزد   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰    
در پاسخ به پیام مردمی درج شده در روزنامه آفتاب یزد مورخ 28/11/98 با موضوع لزوم افزایش زمان معاینه فنی خودروها به استحضار شهروند گرامی می رساند که: 1- افزایش مهلت قانونی معاینه فنی در حوزه اختیارات این ستاد نیست. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: با هدف تسریع و تسهیل امور شهروندان و صاحبان خودرو، امکان نوبت دهی مراکز معاینه فنی خودرو در مشهد به صورت آنلاین فراهم شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی برای انجام معاینه فنی خودرو خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با معاینه فنی منظم خودروها، سالم بودن وسیله نقلیه از هر حیث به ویژه تنظیم بودن موتور و نبود روغن سوزی بررسی می شود که یکی از راه های کاهش آلودگی هوا است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: چهار مرکز معاینه فنی در تهران در روز 22 بهمن فعال است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور کهگیلویه در گفت و گو با کبنا با اشاره به اطلاعیه ستاد معاینه فنی اظهار کرد:از سال 98 تمامی خودروهای داخلیِ تولیدِ سال 93 و ماقبل ، خودروهای وارداتیِ 2014 و ماقبل، همچنین خودروهای عمومی 96 و ماقبل مشمول معاینه فنی می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
پد اورژانس هوایی و مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در بخش میمه به بهره برداری رسید.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۰:۵۲    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از اجرای طرح L.E.Z از 25 بهمن در این کلانشهر خبر داد و گفت: با توجه به اجرای این طرح و ملزم بودن خودروها به دارا بودن معاینه فنی معتبر، برنامه زمان بندی ویژه برای مراجعه تاکسی ها به مراکز معاینه فنی خودرو در نظرگرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل ترافیک خراسان رضوی گفت: معاینه فنی خودروها با استفاده از دوربین متصل به شبکه ملی صورت می گیرد.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، پیروز حناچی شهردار تهران در حکمی حسین مقدم را به سمت مدیرعامل شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو های تهران منصوب کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از اجرای طرح L.E.Z از 25 بهمن در این کلانشهر خبر داد و گفت: با توجه به اجرای این طرح و ملزم بودن خودروها به دارا بودن معاینه فنی معتبر، برنامه زمان بندی ویژه برای مراجعه تاکسی ها به مراکز معاینه فنی خودرو در نظرگرفته شده است.
سلام نو / پلیس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر جعلی بودن چند کارت معاینه فنی در شهرستان شهریار، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
زوربخش گفت: سرویس های مدارس از هزینه 90 درصد معاینه فنی خودرو معاف هستند و تاکسی ها برای معافیت از هزینه های معاینه فنی به مرکز شماره یک مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با مصوبه شورای اسلامی شهر سمنان در هفته هوای پاک معاینه فنی خودرو ها با 50 درصد تخفیف انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس ستاد معاینه فنی خودرو شهرداری اصفهان گفت: این ستاد مجری استانداردهایی است که از طرف سازمان حفاظت محیط زیست در ارتباط با آلودگی هوا اعلام می شود و بطور جدی مورد اجرا و نظارت قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاینه فنی خودرو با تخفیف 75 درصدی برای تاکسیرانان قزوینی انجام می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
صف های طولانی معاینه فنی خودرو در مشهد باعث ایجاد موج نارضایتی در شهروندان شده است اما مدیرعامل سازمان حمل ونقل شهرداری اعلام کرد هم اکنون قادر به افزایش تعداد مراکز معاینه فنی نیستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - حضور شهروندان قزوینی در مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی همزمان با هفته پاک نسبت به هفته گذشته سه برابر رشد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: سه هزار و 555 برگ معاینه فنی وسایل نقلیه عمومی(سنگین و نیمه سنگین) امسال در این استان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مجید کاشی گفت: طبق مصوبه شورای تاکسی رانی معاینه فنی خودرو ها به منظور حفظ هفته هوای پاک با 50 درصد تخفیف انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۱    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر از بازدید کارشناسان محیط زیست خوزستان از مراکز معاینه فنی خودرو این شهرستان خبر داد.
راه مبین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۶    
خدمات مراکز معاینه فنی خودرو در شهرستان های شهریار و ملارد به مناسبت روز هوای پاک با50درصد تخفیف انجام میگردد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مراکز معاینه فنی سبک قم همچون سال های گذشته در هفته هوای پاک خدمات معاینه فنی خود را با 20 درصد تخفیف ارائه می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز ملی هوای پاک وسایل نقلیه سبک و سنگین را با 15 تا 30 درصد تخفیف معاینه می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۰    
انجام معاینه فنی خودرو ها امروز در مرکز معاینه فنی شهر زرندیه به مناسبت هفته هوای پاک رایگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۶    
معاینه فنی خودرو در قزوین به مناسبت هفته هوای پاک نیم بها شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بررسی های روز گذشته خبرنگار خراسان رضوی از وضعیت مراکز معاینه فنی خودرو در مشهد حاکی از ترافیک شدید و صف طولانی خودروها برای دریافت معاینه فنی است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۸    
در این بسته خبری از اطفای حریق یک نفتکش در ساحل بندر عباس تا پایان عملیات لوله گذاری تقاطع غیر همسطح توحید سنندج و تخفیف 30 درصدی معاینه فنی خودرو در ارومیه را بخوانید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - همزمان با 29 دی روز ملی هوای پاک معاینه فنی خودروهای سبک در استان خراسان جنوبی با تخفیف ویژه انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه از اعمال 30 درصدی تخفیف مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به درخواست های بی شمار شهروندان و همچنین مراجعات بی شمار خودروها به مراکز معاینه فنی خودرو و موافقت استانداری، پلیس راهور و شهرداری مشهد، طرح ملی کاهش آلودگی هوا با یک هفته تمدید، از روز شنبه 5 بهمن ماه اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: به مناسبت روز هوای پاک، خدمات معاینه فنی به شهروندان ارومیهای طی روزهای 29 و 30 دی ماه جاری با تخفیف 30 درصدی ارائه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته پاک، مالکان خودروها در این استان می توانند با مراجعه به مرکز معاینه فنی خودرو در مرکز کهگیلویه و بویراحمد از 25 درصد تخفیف بهرمند شوند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد معاینه فنی خودرو شهرداری اصفهان گفت: با توجه به اینکه دوربین های ثبت تخلف سطح شهر نسبت به اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی برای هر بار عبور از این سامانه ها به میزان 50 هزار تومان اقدام می کنند، انتظار می رود شهروندان به مراکز معاینه فنی مراجعه و از اعمال قانون در امان باشند.
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ " حسین مقدم" با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از 1 میلیون 400 خودرو برای انجام معاینه فنی به مراکز مراجعه کردند گفت: از این تعداد ، 992 هزار دستگاه مربوط به مراجعه اول است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عباس مجیدی نژاد رئیس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو کشور مجموعه گازهایی که مقداری از انرژی خورشید را در جو زمین نگه می دارند و باعث گرم شدن جو زمین می شوند، گازهای گلخانه ای نامیده می شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: مالکان خودرو می توانند از 23 لغایت 29 دی ماه، از تخفیف 20 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو ایلام به مناسبت روز هوای پاک بهره مند شوند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه شهروندانی که خودروهای آنها معاینه فنی ندارد باید هرچه سریع تر نسبت به انجام معاینه فنی خودرو خود اقدام کنند، گفت: طرح کاهش محدوده های انتشارآلاینده های هوا L.E ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اجرای طرح تسهیلات ویژه برای مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی خودرو شهر تبریز، آمار مراجعه به این مراکز را 15 الی 20 درصد افزایش داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: به مناسبت فرارسیدن روز هوای پاک، مراکز معاینه فنی این استان در روز پنجشنبه 26 دی 20 درصد تخفیف برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۰    
تهران- ایرنا- رییس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو کشور گفت: یک سوم خودروهای سنگین برای دریافت برگه معاینه فنی به مراکز صدور مراجعه نمی کنند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: مراجعه به مراکز معاینه فنی تهران در 9 ماه نخست امسال نسبت به سال گذشته 8 درصد کاهش یافته است. تهران – اقتصاد برتر – 14 دی 98 ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عباس مجیدی نژاد رئیس انجمن صنفی مراکز معاینه فنی خودرو کشور سیستم های ایمنی خودرو مانند دیگر تجهیزات آن، از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات بسیاری شده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۲    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان از بازدید مراکز معاینه فنی خودرو ها توسط اداره حفاظت محیط زیست و کنترل بیش از 2000 خودروی سبک و سنگین در شرایط اضطرار آلودگی هوا در سطح شهرستان بهارستان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز فعالیت چهارمین مرکز معاینه فنی خودرو های سنگین در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران از کاهش 8 درصدی انجام معاینه فنی در پایتخت خبر داد و گفت: خودرو های پلاک تهران باید مکلف به انجام معاینه فنی در پایتخت شوند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو های تهران تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون یک میلیون و 254 هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده اند ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در هشت ماه گذشته 3 میلیون و 200 هزار نفر با 88 هزار وسیله نقلیه به دلیل نداشتن معاینه فنی جریمه شدند.