جمعه ۰۴ بهمنساعت ۱۵:۰۸Jan 2020 24

جدیدترین‌های «جهان اسلام»

شبستان   ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند با تاکید برحفظ وحدت جهان اسلام گفت: اتحاد مردم ایران، عراق، سوریه و لبنان، کابوس صهیونیست های کودک کش است
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه تعبیر رزمندگان بدون مرز در جبهه مقاومت وارد ادبیات مقاومت شده است، گفت: امروز نیروی قدس سپاه به عنوان رزمندگان بدون مرز، هسته های مقاومت در سراسر جهان اسلام را تشکیل داده و در مقابل مستکبران ایستادگی خواهند کرد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر اینکه بسیج تنها متعلق به جمهوری اسلامی ایران نیست، گفت: هسته های مقاومت باید در سراسر جهان اسلام تشکیل شود و رزمندگان بدون مرز در همه جا در مقابل مستکبران ایستادگی خواهند کرد.
خطیب موقت جمعه کرمان گفت: شهادت سردار سلیمانی و یارانش برای ملت ایران و آزادگان جهان سخت است، اما می شود و می توان با اراده و اخلاص حاج قاسم ها را تربیت و به جهان اسلام تقدیم کرد.
رسا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی به مسلمانان توصیه کرد که برای اعتلای جهان اسلام و رهایی از دست ظالمان متحد شوند و همواره نسبت به توطئه های دشمنان و بدخواهان هوشیار باشند.
برترین ها / ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت تهران گفت: عملیات افتخارآفرین سبزپوشان قدرت آفرین، ابهت آمریکا در منطقه را فروریخت و این آغازی بر پایان نامشروع در منطقه دنیای اسلام شد. ...
نحوه بقاء در عصر حاضر مشروط به شیوه مواجهه با تمدن غرب است و تا این مسئله مشخص نشود نمی توان به چگونگی پیشرفت کشور اندیشید.
شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- تعدادی از مسئولان مسلمان و یهودی در بازدید مشترک “تاریخی” از اردوگاه کار اجباری آشوویتس در آستانه هفتادوپنجمین سالگرد آزادسازی این اردوگاه توسط ارتش سرخ در سال 1945، به قربانیان هولوکاست ادای احترام کردند. ...
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
گروه چندرسانه ای مقطعی از تلاوت محمد صدیق منشاوی، قاری بنام جهان اسلام می شنوید. این قاری برجسته در این فراز، آیات 4 تا 10 سوره مبارکه محمد را تلاوت می کند.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل هدایت و توانمندسازی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ازتوانمند سازی و هدایت اعضای باشگاه و همچنین فعال سازی انجمن های علمی خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۲    
شهید بهشتی می گوید: من آقایان (مهندس بازرگان، دکتر یزدی) را چهره های دوست داشتنی و برخوردار از صداقت و خوب می دانم، ولی نقطه نظرشان را در جهت این انقلاب هم از پیش نمی یافتم و روز به روز این نظر قوی تر می شد، چه در جهت مسائل داخلی انقلاب و چه در مورد مسائل خارجی انقلاب، ما معتقد بودیم انقلاب ایران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به دستور رئیس جمهور تروریست آمریکا چهره بین المللی جهان اسلام در یک حادثه ناجوانمردانه به شهادت رسید و این روز ها جهان اسلام آکنده از عطر شهادت حاج قاسم سلیمانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بسیج مستضعفین گفت: اولین دستاورد شهید سلیمانی در بیرون کشور ، پایان حضور امریکایی ها در غرب آسیا و جهان اسلام است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۲    
حوزه/ حجت الاسلام عزت الله مرتضایی، مدیر گروه تفسیر و علوم قرآن مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در گفت و گویی به تشریح قابلیت ها و ویژگی های پایگاه جامع قرآنی به عنوان بزرگ ترین پایگاه قرآنی در جهان اسلام پرداخته است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان و جوانان شهر آدیامان ترکیه با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با آیت الله جوادی آملی دیدار کردند.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۱    
شهردار اهواز عصر روز گذشته در همایش بزرگ ایران چلچراغ مقاومت حضور یافت. به گزارش تابا ؛موسی شاعری که یکی از سخنرانان این همایش بود در آغاز ضمن تشکر از برگزارکنندگان این برنامه گفت: هرجا اسم مجاهد بزرگ و بی بدیل ما حاج قاسم سلیمانی می آید نمیتوانم این دعوت را اجابت نکنم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
گستردگی ابعاد محسنات شخصیتی و خدمات شهید سلیمانی به کشور و جهان اسلام است که دامنه عاشقان و شیفتگان وی را تا این حد گسترده است. شهیدی که مرد و زن و کوچک و بزرگ او را دوست دارند و به معنای واقعی قهرمان خود می دانند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: تمام توطئه های دشمن با یک خطبه عربی رهبری که از سوی رسانه های خارجی به سراسر جهان اسلام ارسال شد دشمن را توسط رسانه های خودشان رسوا کرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۳    
امروز جهان اسلام از هر منظری ظرفیت و امکانات را برای تبدیل شدن به ابرقدرت جهان و تمدن رفیع الگو دهنده برای همه ملل جهان دارد و بسیاری از گرفتاری ها و تفرقه های موجود در درون جهان اسلام طبیعی نیست و ساخته وپرداخته دولت شیطان صفت غربی و صهیونیسم بین الملل است تا مانع ظهور این تمدن شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۰    
سردار حسینعلی یوسفعلی زاده گفت: بسیج باید بیش ازپیش نمود داشته باشد و پویایی این تشکل مردمی حفظ شود تا بتوان با توطئه های دشمنان و ایادی داخلی آن مقابله کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۳    
دبیرکل سازمان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: شهادت حاج قاسم عزیز تحولی در جهان اسلام ایجاد کرد که شاید اگر هزاران کارشناس و مسئول با مقدار زیادی بودجه و زمان، تلاش می کردند نمی توانستند این کار را بکنند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۰    
ماموستا امامی با اشاره به اینکه اقبال جهان اسلام ایجاد تمدن نوین اسلامی است، گفت: آرمان جمهوری اسلامی ایران تمدن سازی اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۱    
به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و یاد بود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مراسم عزاداری در محل هیئت ابناءالحسین (ع) اردکان برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی وحدت را مهم ترین نیاز امروز جهان اسلام دانست و از سردار سلیمانی به عنوان منادی وحدت یاد کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۸    
آستان قدس رضوی، بزرگ ترین نهاد موقوفاتی جهان اسلام، با توجه به بندهایی از سند چشم انداز خود یعنی عالی ترین مرکز فرهنگی و تبلیغی در اشاعه سنت و سیرت حضرت امام رضا(ع) در جهان و فعال و مؤثر در فضای فرهنگی کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم عزاداری در حسینه ملا فرج الله برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۷    
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی از افتخارات جهان اسلام و جامعه بین الملل است که طلاب استان فارس باید نوآوری ها، سبک تألیف و تعلیم این مرجع تقلید را به خوبی معرفی نموده و از آن استفاده نماییم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۱    
گروه اقتصاد پژوهشگر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اظهار کرد: از منش رفتاری و گفتارهای رهبر معظم انقلاب بر می آید که ایشان کلید حل مشکلات مسلمانان را در برقراری موازنه قوا بین جهان اسلام و جهان غرب می دانند و مادامی که کشورهای اسلامی چنین موازنه ای را در همه ابعاد برقرار نکنند ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن جهان اسلام و دانشگاه کاتولیک واتیکان با هدف گسترش روابط مثبت میان اسلام و مسیحیت ،تفاهم نامه امضا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور با اشاره به جایگاه شخصیت والای سردار سلیمانی در بین مردم منطقه گفت: تفکر، اخلاص و مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی موجب بیدارتر شدن مردم در کشورهای اسلامی شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۹    
دانشیار دانشگاه تربیت مدرس گفت: آمریکا هیچ گاه گمان نمی کرد که ترور سردار سلیمانی باعث قیام مردم ایران و جهان اسلام شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام ملک محمدی از ضرورت استفاده از حج برای وحدت گفت و اظهارکرد:متاسفانه بیشتر مامسلمانان فرصت سوزی می کنیم امادرحج باید فرصت سازی کرده و تاریخ ساز باشیم و معضلات جهان اسلام را با استفاده ازظرفیت عظیم نیروی انسانی مسلمانان برطرف کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صد و پنجمین کرسی ترویجی مؤسسه امام خمینی (ره) با عنوان تولید مدیریت اسلامی در جهان اسلام برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: خروج از عراق وعده انتخاباتی ترامپ بوده که تا الان عملی نشده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در آغاز نشست خبری خود، با گرامیداشت روزه غزه مساله فلسطین را مساله اول جهان اسلام عنوان کرد. به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی در نشست خود با خبرنگاران اعلام کرد وزیر راه به اوکراین سفر کرده است و پیام رسمی جمهوری اسلامی ایران را به مقامات اوکراینی تحویل می دهد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۵    
سردار حسینعلی یوسفعلی زاده گفت: ازخودگذشتگی و مجاهدت های رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم، به خصوص فرمانده جبهه مقاومت سردار شهید قاسم سلیمانی ، باعث سربلندی جمهوری اسلامی در جغرافیای جهان اسلام شده و ایران اسلامی و جبهه مقاومت در کانون توجه و عنایت ملت های ممالک اسلامی قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شحات محمد انور از قاریان نامدار جهان اسلام است که در این گزارش تلاوتی از وی شامل آیاتی از سوره های مبارکه شعرا، نازعات و بلد تقدیم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان نور با اعلام اینکه شهادت سپهبد سلیمانی داغ بزرگی بر قلب جهان اسلام و کشورهای آزادیخواه وارد کرد، گفت: سپهبد شهید سلیمانی زندگی بسیار ساده و دیدنی دارد و رمز ماندگاری ایشان سادگی و سربازی ولایت بود.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در آغاز نشست خبری خود، با گرامیداشت روزه غزه مساله فلسطین را مساله اول جهان اسلام عنوان کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد فلسفه و کلام جدید حوزه علمیه قم، با تبیین سیر تاریخی دو روش الهیاتی در غرب مسیحی یعنی عقل گرایی و نقل گرایی، ورود عالم مسیحی به کلام جدید و ایمان گرایی را ترسیم کرد. ...
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور لرستان گفت: دشمن با استعانت از ابزارهای گوناگون سعی در تخریب، تضعیف، زمین گیر کردن نظام و زدن علم ها می باشد که نمونه آن ترور خبیثانه سردار جهان اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در آغاز نشست خبری خود، با گرامیداشت روزه غزه مساله فلسطین را مساله اول جهان اسلام عنوان کرد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با گرامیداشت روزه غزه گفت : مسئله اول جهان اسلام ، مسئله فلسطین است.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با گرامیداشت روزه غزه گفت : مسئله اول جهان اسلام ، مسئله فلسطین است.
سازمان بسیج دانشجویی طی فراخوانی از دانشجویان برای عضویت در هسته های مقاومت دانشجویی جهان اسلام دعوت کرد.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه در نشست امروز خود با خبرنگاران اعلام کرد: قرار بود که وزیر امور خارجه به کشور سوئیس برای شرکت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سفر کند ولی به رغم دعوت رسمی اولیه و حتی حضوری از ایشان ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ در خصوص حضور رهبری بعد از 8 سال در نماز جمعه هفته گذشته گفت: تشییع باشکوه سردار شهید قاسم سلیمانی و حمله سنگین سپاه پاسداران به مرکز عین الأسد دو یوم الله بزرگی هستند که شکرانه آن سائیدن پیشانی به درگاه خدای متعال بود و این در نماز جمعه تجلی ...
فانوس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با گرامیداشت روزه غزه گفت : مسئله اول جهان اسلام ، مسئله فلسطین است.