یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۰:۱۷May 2019 26

جدیدترین‌های «بازنشستگان تامین اجتماعی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس موضوع متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را در قالب سوالی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح و موضوع را از این طریق مورد پیگیری قرار داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مستمری بگیران حقوق اردیبهشت را با اعمال افزایش ها دریافت کردند که این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی کشور و دشواری های تامین نقدینگی های لازم دستاورد مهمی در این سازمان است
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان در بیانیه ای از کمبود امکانات دارویی و درمانی انتقاد کردند و خواستار بهبود اوضاع شدند. شورای بازنشستگان تامین اجتماعی در بیانیه ای به کمبود امکانات دارویی و درمانی انتقاد کردند. آنها معتقدند تامین درمان و بهداشت باکیفیت، یکی از مهم ترین مطالبات مستمری بگیران و کارگران است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مستمری بازنشستگان با اعمال افزایش های سال جاری از 20 اردیبهشت آغاز شده و مستمری بگیران عزیز از همین ماه افزایش مستمری خود را دریافت می کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در ادامه طرح کرامت رضوی 100 نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلانی به مشهد مقدس اعزام شدند.
نمناک   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۰:۴۳    
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی درخصوص آخرین وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و حداقل و حداکثر حقوق دریافتی بازنشستگان در سال 94 را تشریح کرد.
راه مبین   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی جزئیات و زمان پرداخت مابه التفاوت حقوق بازنشستگان در سال 98 را تشریح کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان از ماه جاری خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه- محمدحسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در گفت وگویی اختصاصی درباره مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت، همسان سازی حقوق بازنشستگان، پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی، تعامل با وزارت بهداشت و... به سؤالات خبرنگار همشهری پاسخ داد. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از اعمال مابه التفاوت افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان از ماه جاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شریعتمداری در سمینار نقش سرمایه انسانی در رونق تولید از افزایش 36.5 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت خبر داد .
اقتصاد آنلاین / عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس مصوبه هیئت وزیران، میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سال 1398 مشخص شد و بر این اساس افزایش مبلغ ثابت 261هزار تومانی به علاوه 36.5 درصد حقوق برای حداقل دریافتی ها اعمال خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - دبیر تشکیلات خانه کارگر و مسئول کانون بازنشستگان تامین اجتماعی ایلام گفت: از سال 95 تاکنون سه هزار و 500 عضو جدید به خانه کارگر استان اضافه شده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به میزان حداقل حقوق کارگران خبر داد. گسترش نیوز - محمد شریعتمداری گفت: با بانک مرکزی و وزارت مسکن برای تسهیل خرید مسکن کارگران مذاکراتی انجام شده است و در این راستا کارگروهی تشکیل شده است. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت و بر اساس مصوبه هیئت وزیران و هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
تسنیم نوشت: سرپرست سازمان تامین اجتماعی از افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت و بر اساس مصوبه هیئت وزیران و هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی خبر داد. ...
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 98 و همچنین میزان افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 98 مشخص شد. به گزارش صدای ایران، هیئت وزیران در جلسه روز چهارشنبه - تصویب کرد: از ابتدای سال 1398 کلیه مستمری های بازنشستگی ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۳    
به منظور شناسایی و رفع مشکلات و مسایل و استفاده از پیشنهادات و نظرات کمیته مشترک بیمه ای و درمان تامین اجتماعی کرمانشاه با حضور روسای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان برگزار گردید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری گفت: براساس مصوبه پایان سال 1397 شورای عالی کار و تصمیمات اتخاذ شده در سازمان تامین اجتماعی، هیات دولت افزایش مستمری ماهانه مستمری بگیران سازمان مذکور را مصوب کرد. ...
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۹   + ۶۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه امروز (چهارشنبه) هیات وزیران میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سال 1398 برای دریافت کنندگان حداقل مستمری 36.5 درصد تعیین شد. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۹۴ سایت دیگر  
هیات دولت در مصوبات امروز میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 98 را تعیین کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیشنهادهایی در حوزه مسکن و معیشت کارگران در هیات دولت مطرح کردند که اکنون در دست بررسی است، برای تقویت قدرت خرید کارگران معتقدم که باید تعاونی های کارگری از جمله تعاونی امکان برای تامین نیازهای اساسی بازنشستگان تامین اجتماعی و حتی صندوق کشوری حمایت شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۰۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از خودپردازهای بانک رفاه کارگران مهیا شد.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از پرداخت افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه خبر داد. به گزارش تسنیم، سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان و زمان پرداخت افزایش حقوق در سال جاری گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۶    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از پرداخت افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر:مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه 900 هزار نفر جمعیت استان بوشهر از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند گفت: سال گذشته 500 میلیارد تومان به مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی استان بوشهر پرداخت شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۰    
برای دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کد ملی از این مقاله کمک بگیرید.
شبکه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه با400 هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد. در ادامه جدول واریز حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین 98 به همراه زمان پرداخت را مشاهده کنید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۴    
طبق برنامه گذشته واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از بیستمین روز هر ماه آغاز شده و براساس حروف الفبا بدون تاخیر در حال پراخت است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۸    
شورای بازنشستگان تامین اجتماعی (بستا) با صدور بیانیه ای به طرح اصلاحات پارامتریک اعتراض کرده و آن را مخالف منافع کارگران دانسته است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان دقیق افزایش حقوق 98 کارمندان، افزایش حقوق 98 کارگران، افزایش حقوق 98 بازنشستگان، افزایش حقوق 98 فرهنگیان و بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس بودجه سال 98 و بخشنامه حقوق 98 و پایه حقوق سال 98 مشخص شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
میزان دقیق افزایش حقوق 98 کارمندان، افزایش حقوق 98 کارگران، افزایش حقوق 98 بازنشستگان، افزایش حقوق 98 فرهنگیان و بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس بودجه سال 98 و بخشنامه حقوق 98 و پایه حقوق سال 98 مشخص شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۶    
ضوابط بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی به این شرح است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- محمد حسن زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان را تشریح کرد که در ادامه مشاهده می کنید.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از تصویب افزایش 36.5 درصدی حقوق بازنشستگان حداقل بگیر سازمان تامین اجتماعی، افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران و بازنشستگان این سازمان در جلسه امروز محمدحسن زدا با نمایندگان تشکل های بازنشستگی و کارشناسان این سازمان به بحث گذاشته شد ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۶۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز مدیران سازمان تامین اجتماعی با کانون بازنشستگی، کارشناسان و شرکای اجتماعی مقرر شد حقوق سایر سطوح از جمله بازنشستگان و مستمری بگیران 13 درصد به اضافه مبلغ 261 هزار تومان افزایش یابد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
علی دهقان کیا با بیان اینکه بارها به تامین اجتماعی فشار آورده ایم، گفت: امیدوارم قبل از پایان فروردین، میزان افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شود.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۰    
یک فعال حقوق صنفی کارگران بازنشسته معتقد است که افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی طبق قانون باید بر اساس معیارهای افزایش حقوق کارگران شاغل محاسبه شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال حقوق صنفی کارگران بازنشسته معتقد است که افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی طبق قانون باید بر اساس معیارهای افزایش حقوق کارگران شاغل محاسبه شود.
نمناک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۱    
سخنگوی دولت از تصویب افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به میزان 15 درصد در سال 1394 نسبت به سال 1393 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شورای کارگری بازنشستگان تامین اجتماعی در بیانیه ای خواستار واقعی شدن دستمزدها شده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دولت آبادی از توزیع سود 590 میلیارد تومانی سهام عدالت میان همه مشمولان به جز کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی تا قبل از شب عید امسال خبر داد و گفت: در سال جاری تاکنون طی 4 مرحله، 3 هزار میلیارد تومان سود نقدی شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت تقسیم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۱    
رئیس کانون کارگران و بازنشستگان شهر تهران در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: بر اساس قانون ششم باید در سال دوم، همسان سازی اجرایی شود که تاکنون نشده است.
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وی افزود: ما پیشنهادمان تغییر ساختار است که با چند تن از نمایندگان در این باره مذاکره کردیم تا اولا احیای شورای عالی تامین اجتماعی را شاهد باشیم و شورای سه جانبه گرایی در تمام سطوح برقرار باشد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۲:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره سرانجام تصمیمات اتخاذ شده پیرامون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: با کمیته مشترکی که بین نمایندگان بازنشستگان و تامین اجتماعی تشکیل دادیم سناریوهایی مختلفی را بررسی کردیم و در نهایت به یک یا دو سناریو که قابلیت اجرایی بالاتری دارد ...
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کرمانشاه بر لزوم اجرایی شدن طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد. به گزارش باختر و به نقل از مهر، جواد اکبری اظهار داشت ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده کارگران بازنشسته شهر تهران با تاکید بر اینکه باید فاصله مستمری- معاش برای بازنشستگان پر شود، خواستار همکاری دولت و کارفرمایان با نمایندگان کارگریِ شورای عالی کار شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: قطعا مستمری ها افزایش خواهد یافت ولی چون شورای عالی کار باید برای حداقل حقوق و دستمزد تصمیم بگیرد ...