شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۸:۵۴Apr 2019 20

جدیدترین‌های «اشتغال زایی»

یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد در مراسم تجلیل از فعالان نوروز سال جاری ضمن تقدیر از حضور میدانی مدیران استان و فرمانداران در ایام ابتدایی سال، خاطرنشان کرد: نگاه عمده مدیریت ارشد استان، توجه ویژه به گردشگری و میراث فرهنگی و ایجاد اشتغال در این حوزه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۳    
رییس کمیته امداد ماکو گفت: در سال گذشته برای 22 هزار و 297 مددجو در ماکو اشتغال زایی صورت گرفته که این میزان نسبت به سال 96 با رشد 45 درصدی همراه بوده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش گفت: کمبودهای رشته های ورزشی و امکانات ورزشکاران در گالیکش ملموس است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۷    
اکوفارس: او با استفاده از وام اشتغال زایی 30 میلیون تومانی بانک مهر اقتصاد به کار پرورش ماهی پرداخت، این طلبه کارآفرین این کار را به سود سپرده گذاری در بانک ترجیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران: مدل محرک توسعه با رویکرد ایجاد اشتغال در مناطق محروم با استفاده از تسهیلات کم بهره دولتی و سایر نهاد ها به زودی برای اجرا به دستگاه ها ابلاغ می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: در جریان سیل تعداد 12 هزار و 595 واحد مسکونی در استان آسیب دیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از ابلاغ مرحله دوم طرح های اشتغال زایی روستایی استان بوشهر خبر داد و گفت: اعتبارات اشتغال زایی روستایی سال قبل تحول عظیمی در روستاهای استان در عرصه تولید، رونق اجتماعی و اشتغال ایجاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بی توجهی به میزان عرضه و تقاضا، عدم تامین زیرساخت ها و نادیده گرفتن طرح های اشتغال زایی مهم ترین ایرادات مسکن مهر بود که منجر به هدررفت سرمایه برای حداقل 160 هزار واحد از آن شد و هنوز هم در بسیاری از مناطق، مشتری برای برخی از این واحدها وجود ندارد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تربیت بدنی سیستان و بلوچستان گفت: در سال های اخیر اقدامات خوبی در راستای کمک به ورزش استان انجام شده به گونه ای که امروز ورزشکاران سیستان و بلوچستان بر قله های افتخار ایستاده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تا پایان سال 1397 شرکت های دانش بنیان توانستند برای 140 هزار نفر اشتغال ایجاد کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان خراسان رضوی با بیان اینکه 18 دوره آموزشی توسط بنیاد تعاون زندانیان شعبه قوچان برگزار شده است گفت: از این تعداد دوره 14 دوره برای مددجویان آقا و 4 دوره جهت مددجویان نسوان شامل می شود.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان اعلام کرد: احداث سازه آبگیر و شیرین سازی آب دریا، در شمار برنامه های امسال این منطقه قرار دارد. عملیات اجرایی این پروژه ها از سال جاری آغاز و تا سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۹    
متقاضیان با در نظر گرفتن مهارت خود میتوانند با مراجعه به ادارات صنعت، معدن و تجارت – جهاد کشاورزی – فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نسبت به تکمیل پرونده اقدام و از امکانات و تسهیلات به صورت وام های خوداشتغالی کم بهره استفاده کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر شرکت شهرک های سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: در سال 1397 به دلیل محدویت منابع آبی و با توجه به میزان ارزش افزوده در بخش فروش محصول ، مجوز ساخت 6 شهرک گلخانه ای با اشتغال زایی 500 نفر در شهرستان های ابرکوه و خاتم برای بخش خصوصی صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دامغان - رئیس کمیته امداد امیرآباد دامغان از پرداخت چهار میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی توسط این نهاد به مددجویان جویای شغل در این بخش خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان گفت: شعار فولاد هرمزگان، بهبود مستمر است و بهره وری نیروی انسانی نیز از این شعار مستثنی نیست؛ هدف اصلی این شرکت، افزایش سطح تولید است و این امر کمکی به فرآیند اشتغال زایی خواهد کرد.
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عده ای از فعالان کسب وکارها، در حال جمع آوری امضا برای درخواست از مقام معظم رهبری جهت حذف دیرکرد و بهره مرکب بانکی در راستای اشتغال زایی و رونق تولید هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون یک هزار و 21 طرح در قالب کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به بانک های عامل معرفی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۸    
رئیس اتاق تعاون استان کرمانشاه گفت: 3000 تعاونی فعال با اشتغال زایی بیش از 40 هزار نفر در استان کرمانشاه فعال است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کرم رضا پیردایه روزسه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از برنامه های بهزیستی پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش است. وی اضافه کرد: این میزان تسهیلات به 104 نفر از مددجویان پرداخت شده که 95 نفر بین 150 تا 200 میلیون ریال و 9 نفر نیز تسهیلات 50 میلیون ریال دریافت کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در دیدار با هیات مدیره کارخانه تولید لوله و ماشین سازی ایران، حمایت و کمک به واحدهای تولیدی برای رونق تولید، صادرات، اشتغال زایی و کارآفرینی را از افتخارات این بانک (توسعه صادرات ایران) دانست.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح های اشتغال زایی جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رونمایی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی این طرح ها را به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و مسئولان بانک رسالت و کارآفرینی امید افتتاح کرد. این مراکز اشتغال زایی شامل کارگاه تولید شیشه دوجداره، واحد صنعتی منتاژ تابلو برق، کارگاه بسته بندی سبزیجات، مرکز تولید نان رژیمی و شهربازی کودکان است ...
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش گفت: در صورت حمایت تسهیلاتی از طرح های صنعتی و رفع موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذار تعداد 17 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 1330 میلیارد ریال و پیش بینی حداقل 250 نفر اشتغال در سال 98 محقق خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه اجتماعی در آستانه فرارسیدن هفته جوان، 78 طرح حمایتی اشتغال زایی جوانان طی مراسمی در فارس افتتاح شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
با دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان آیین رونمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان در استان اصفهان انجام شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
با دستور وزیر ورزش و جوانان از طریق ویدیو کنفرانس طرح های اشتغال زایی جوانان در استان خوزستان بهره برداری شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم افتتاح طرح های اشتغال زایی جوانان از طریق ویدئوکنفرانس با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرعامل صندوق قرض الحسنه رسالت در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۲    
آیین رو نمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان با همکاری بانک توسعه رسالت و صندوق کارآفرینی امید با محوریت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاح طرح های اشتغال زایی جوانان از طریق ویدئوکنفرانس با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرعامل صندوق قرض الحسنه رسالت در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۱    
وزیر ورزش و جوانان در جریان آیین رونمایی ازطرح های اشتغال زایی جوانان با اشاره به نقش سمن ها، از فعال شدن بیش از 2000 جوان در چرخه توسعه کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان سرمایه گذاری شرکت های خدماتی، صنایع پایین دستی و قطعه سازی را مهمترین فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در استان کرمان در سال جاری دانست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت : دولت از پنج ساله گذشته با بهره گیری از همه ظرفیت های اقتصادی کشور برای رشد و توسعه کشور در جهت مقابله با تهدیدات اقتصادی داخلی و خارجی گام های موثری برداشته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۲    
گروه جامعه_ وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه با طرح اشتغال زایی این وزارتخانه، دو هزار فرصت شغلی ایجاد می شود، از گسترش سمن های جوانان حمایت کرد.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس با تقدیر از فعالیت های بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه ی اشتغال زایی تأکید کرد: اقدامات این چنینی بنیاد برکت باعث توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی استان فارس می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تاکنون 130 میلیارد تومان به اشتغال زایی مستقیم برای جوانان اختصاص یافته است که در نتیجه آن 2 هزار مورد اشتغال زایی مستقیم ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: سال گذشته هفت هزار و 158 فقره طرح اشتغال زایی توسط کمیته امداد استان اجرایی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: در مقوله حمایت از دانشگاه ها باید در ماه های ابتدایی سال جاری سطح کیفی سراهای دانشجویی ارتقاء یابد و رستوران های مکمل و کارگاه های مهارت محوری اشتغال زایی حمایت شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جوان و به منظور تحقق شعار سال (رونق تولید) با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پروژه های کارآفرینی صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت از طریق ویدئوکنفرانس رونمایی شد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره رأی موافق کمیسیون اجتماعی مجلس به طرح احیای سازمان جوانان ، گفت: امیدواریم نمایندگان در صحن علنی مجلس نیز با همین جدیت به طرح مذکور رای دهند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۴    
آیین رو نمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان با همکاری بانک توسعه رسالت و صندوق کارآفرینی امید با محوریت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور جوانان در آیین رونمایی از طرح های اشتغال زایی وزارت ورزش و جوانان گفت: ایجاد اشتغال مستقیم وظیفه وزارت ورزش و جوانان نیست اما از سال گذشته با کمک های فنی اعتباری وزارت ورزش و جوانان و از طریق دو عامل صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت توانستیم برای 2000 جوان اشتغال مستقیم ایجاد کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۰    
گروه جامعه با حضور وزیر و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و جمعی از نمایندگان مجلس از طرح های اشتغال زایی جوانان در مناطق مختلف کشور به صورت ویدئو کنفرانس رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: شناسایی مزیت های برتر، ایجاد طرح های اشتغال زایی متناسب با ظرفیت و توانمندی های مناطق مختلف با تاکید بر طرح های نو و خلاقانه از برنامه های مهم این نهاد در بخش اشتغال است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و وزیر تعاون، کار و رفاع اجتماعی یک بار دیگر با موضوغ اشتغال زایی دیدار کردند؛ دیداری که وزیر کار درباره آن گفت: موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد، بسیار مهم و حیاتی است که باید به تصمیم تبدیل و هرچه زودتر عملیاتی شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه اجتماعی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: لازمه تحقق اهداف کمیته امداد استان زنجان در حوزه اشتغال زایی برای جامعه هدف در سال رونق تولید نگاه آسیب شناسانه و نوآورانه در ایجاد فرصت های شغلی جدید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان اینکه راه اندازی مجتمع بزرگ گلخانه ای در یزد دغدغه دولت در زمینه اشتغالزایی را کاهش می دهد گفت: دستگاه های اجرایی یزد برای راه اندازی مجتمع بزرگ گلخانه ای همکاری لازم را داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی گفت: در راستای افزایش میزان اشتغال زایی جوانان بستر های مناسب بین المللی ایجاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن هفته جوان با حضور وزیر ورزش و جوانان و دیگر مسئولان آیین رونمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان فردا به صورت ویدئو کنفرانس در کرمان برگزار می شود.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۳    
جلسه ی خدامراد صالحی نماینده عالی دولت در شهرستان لنجان با سرپرست حوزه بانک ملی شهرستان و بحث و تبادل نظر در خصوص تسهیلات اشتغال زایی