سه شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۲۱Jan 2020 28

جدیدترین‌های «ایاب و ذهاب»

ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مطابق با برنامه بودجه 1399 آموزش و پرورش، اعتبارات ایاب و ذهاب دانش آموزان مناطق محروم در مقاطع مختلف از حدود 194 به 146 میلیارد تومان کاهش یافته و این موضوع نگرانی هایی را در زمینه افزایش بازماندگی از تحصیل و کاهش ضریب عدالت آموزشی به دنبال داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مناقصه ایاب و ذهاب پرسنل شهرداری برای مأموریت های درون شهری و موضوع تمدید مزایده پیمانکاران زمین های بازی در پارک های بیرجند در جلسه شورای شهر بیرجند مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش از ابلاغ 90 میلیارد ریال اعتبار ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی کشور به استان ها خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور از ابلاغ اعتبار90 میلیارد ریالی به استان ها در حوزه ایاب وذهاب و خدمات حمایتی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه تا پایان هفته خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۸    
تهران - ایرنا - رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از ابلاغ اعتبار 90 میلیارد ریال به استان ها در بخش ایاب وذهاب و خدمات حمایتی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه تا پایان هفته خبر داد.
روزنامه دریا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۸    
دریا نیوز: فرمانداربندر خمیر گفت:همه افراد بازمانده از تحصیل در شهرستان بندرخمیر ولو یک نفر هم بایستی توسط آموزش و پرورش پوشش داده شود. به گزارش خبرنگار دریا ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۴    
ساری (پانا) -سه دانش آموز دختر دبیرستان شهید بخشی جویبار در اثر واژگون شدن خودرو مصدوم شدند. اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد که این خودرو از سرویس های غیر رسمی بوده که از سوی خانواده ها برای ایاب و ذهاب فرزندانشان، تعیین شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- امام جمعه خرمشهر گفت: بنا به گفته اهالی روستاهای غرب کارون خرمشهر، سرویس های دانش آموزان این روستاها مرتب خدمات دهی نمی کنند و به مدرسه رفتن دانش آموزان با مشکل مواجه شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه ایلام گفت: با رایزنی هایی که انجام داده ایم، قرار شده شهرداری برای ترم تحصیلی جدید، خط واحدی در محدوده دانشگاه ایجاد کند تا دانشجویان به جای سرویس های ایاب و ذهاب از آن ها استفاده کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دانشجویان دانشگاه ایلام گفت: مسئولان دانشگاه ایلام به یکباره و بدون اطلاع رسانی قبلی به دانشجویان، تصمیم به عدم عقد قرارداد با سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویی برای ترم تحصیلی جدید گرفته اند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، از موضوع رفت و آمد دانش آموزان به عنوان یک معضل یاد کرد و گفت: در طول چند سال اخیر، اعتبارات این بخش بیش از 7 برابر افزایش یافته اما هنوز نتوانسته ایم بیشتر از 50 صد هزینه ها را تامین کنیم.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش عشایر خوزستان گفت: کاهش اعتبارات ایاب و ذهاب، دانش آموزان ما را با مشکل مواجه کرده است و اگر چاره اندیشی نشود، با ترک تحصیل برخی از دانش آموزان عشایری روبرو خواهیم شد. ...
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، امروزه بیمه بدنه با توجه به رواج استفاده از خودرو در میان اقشار مختلف و افزایش قیمت قطعات و لوازم خودرو یکی از اصلیترین نیازهای مردم میباشد ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان استثنایی کشور ازافزایش اعتبارات بخش ایاب و ذهاب و توانبخشی دانش آموزان استثنایی شیراز تا حدود 600 میلیون تومان خبر داد و افزود: به دنبال افزایش اعتبارات آموزش و پرورش در حوزه استثنایی کشور تا مرز 500 میلیارد ریال هستیم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان عصر امروز 17 دی ماه به ریاست استاندار آذربایجان شرقی در سالن اجلاس استانداری برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۰۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسئولان شهرستان شمیرانات اقدامات لازم برای ایاب و ذهاب شهروندان به مراسم تشییع شهید سردار قاسم سلیمانی و همرزمان شهید او در تهران و همچنین مراسم بزرگداشت و عزاداری این شهدای والامقام را انجام داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دانشگاه های مختلف اصفهان با محکوم کردن جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، با تدارک وسیله ایاب و ذهاب مقدمات اعزام دانشجویان و اساتید دانشگاه های به تهران برای شرکت در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی را فراهم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۵    
بخشدار بندر امام خمینی گفت: اداره ها، مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تعطیل است. ساعت 5 و 30 دقیقه صبح روز یکشنبه از مقابل حسینیه عاشقان ثارالله سرویس ایاب و ذهاب به اهواز برای شرکت مردم در مراسم تشییع سردار اسلام در نظر گرفته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرمان با بیان اینکه حمل و نقل عزاداران تا گلزار شهدای توسط سازمان اتوبوسرانی انجام می شود گفت: بیش از 140 دستگاه اتوبوس برای این کار در نظر گرفته شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: 140 دستگاه اتوبوس جهت ایاب و ذهاب عزاداران مراسم گرامیداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به میدان امام خمینی(ره) در نظر گرفته شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اختصاص 30 میلیارد اعتبار برای سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی در خوزستان، گفت: برقراری عدالت آموزشی به عنوان یک برنامه اولویت دار در مجموعه تعلیم و تربیت استان دنبال می شود ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، روز دوشنبه در هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه در این خصوص گفت: شهرداری مشهد مکلف است به منظور رفع مشکل ایاب و ذهاب معلولان جسمی و حرکتی آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش و حمایت از ورزش معلولین ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- پس از سهمیه بندی بنزین، برخی از رانندگان سرویس مدارس در یزد به بهانه گران شدن و سهمیه بندی آن، از ایاب و ذهاب دانش آموزان خودداری می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ماده 18 سرویس حمل و نقل دانش آموزی استان برگزار شد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران رومیانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل ضمن تاکید بر اهمیت نظارت و رسیدگی به سرویس ایاب و ذهاب مدارس گفت: با توجه به شرایط خاص استان ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۸    
تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در اولین جلسه شورای مالی این سازمان خبر داد به زودی 60 میلیارد ریال اعتبار ایاب و ذهاب دانش آموزان با نیازهای ویژه به استان ها ابلاغ خواهد شد که با این رقم در طول سال جاری مبلغ ابلاغی بالغ بر 90 میلیارد ریال خواهد شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۵    
جلسه کارگاه توجیهی آموزشی رانندگان سرویس دانش آموزان با حضور داور صابر رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان استان، معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی ،کارشناس مسئول و کارشناسان انجمن اولیا و مربیان نواحی یک و دو شهرستان اردبیل و پیمانکاران برگزار شد. ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۰:۴۴    
باشگاه شهرداری بندرماهشهر اطلاعیه ای را در خصوص ایاب و ذهاب برای هواداران جهت حضور در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور صادر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری حاتمی در معدن چادرملو در اعتراض به وضعیت شغلی خود دست به اعتراض در مسجد مجتمع زدند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین کشور گفت: معلولان دارای کارت معلولیت می توانند در سامانه ای که شهرداری ها برای ایاب و ذهاب معلولین راه اندازی کرده اند ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه نتیجه مصوبات دستمزد، بهبود معیشت کارگران نبوده است، بر لزوم توجه به حداقل های زندگی کارگران در جریان تعیین دستمزد تاکید کرد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شهردار گرگان با اشاره به افتتاح روگذر سربازان گمنام امام زمان (عج) در روز دوشنبه 25 آذرگفت : سرویس ایاب و ذهاب برای حضور شهروندان در مراسم افتتاح رایگان خواهد بود.
برترین ها / نقدینه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۰:۵۲   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه نتیجه مصوبات دستمزد، بهبود معیشت کارگران نبوده است، بر لزوم توجه به حداقل های زندگی کارگران در جریان تعیین دستمزد تاکید کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۳    
فاطمه باقری گفت: آموزشگاه امید تنها مدرسه برای آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه در سطح شهرستان آران و بیدگل است، بنابراین بسیاری از خانواده ها به علت بعد مسافت، قادر به تامین هزینه های رفت و آمد فرزندان خود نیستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به لزوم اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار برای ایاب و ذهاب دانش آموزان روستایی، خاطرنشان کرد: سند توسعه آموزش و پرورش خوزستان در 3 محور عملکردی تا چند ماه آینده تدوین و در هیات دولت به تصویب خواهد رسید. ...
جامعه الزهرا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۶    
مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری نخستین دوره کارگاهی مهارت های ارتباط موثر ویژه طلاب همکار تربیتی در سرویس های ایاب وذهاب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با بیان مشکلات این تیم گفت: هر هفته فقط حدود 300 میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب تیم است و متأسفانه هیچ کس به باشگاه نساجی کمک نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۷    
به دنبال انتشار گزارشی از خبرگزاری فارس با عنوان گَرگَر ؛ ارابه مرگ اهالی ابراهیم آباد لرستان، آموزش و پرورش استان برای جلوگیری از تردد توسط گَرگَر ، 40 درصد هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزان این منطقه را تقبل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان قم گفت: هیئت جانبازان و معلولان استان با توجه به تعداد رشته های مختلفی که تحت پوشش خود دارد هیچ گونه سرویس ایاب و ذهاب برای ورزشکاران خود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران حفاری شمال بیش از دو ماه است که دستمزد نگرفته اند؛ آنها در نامه ای خواستار بهبود اوضاع شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: مشکل ایاب و ذهاب دانشجویان مرکز استان باید در مدت 10 روز حل شده و این مساله به سرانجام برسد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مولود مظفری روز چهارشنبه در دیدار با 2 خانواده دارای معلول شهر روانسر افزود: این معلولین ماهیانه بیش از یک میلیارد و 307 میلیون ریال مستمری و هزینه نگهداری دریافت می کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد والدین دانش آموزان معلول ابرکوه ضمن ابراز ناتوانی در تأمین هزینه های دارو، درمان و حتی ایاب و ذهاب مدرسه ی کودکانشان، دغدغه بزرگ این روزهای خود را ترس بازماندن فرزندانشان از تحصیل و آموزش به دلیل مشکلات مالی عنوان می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۸    
مدیرکل سازمان بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: استانداردسازی دستگاه های خودپرداز بانک ها و ورودی مراکز درمانی جزو اولویت های ما برای تسهیل ایاب و ذهاب معلولان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – مدیرآموزش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون ماهانه به طور میانگین نیمی از اعتبار ایاب و ذهاب دانش اموزان معلول پرداخت شده و از اینرو خانواده این دانش آموزان برای فرستادن آنها به مدرسه با مشکل مواجه شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین حبیبی گفت: قانون کار به طور کلی در فصل هشتم که مربوط به خدمات رفاهی کارگران است، برای کارگرانی که محل زندگی شان دور از محیط کارشان باشد، تمهیداتی در نظر گرفته است که در این روزها عملاً اجرا نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: با توجه به شرایط اعتباری و به ناچار، تنها دانش آموزانی که باید مسافت بیشتری برای رسیدن به مدرسه طی کنند و دانش آموزانی که محروم تر هستند، از سرویس ایاب و ذهاب استفاده می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۵    
برون سپاری آموزش های مهارتی برخی رشته های شاخه کاردانش، توسعه کمی و کیفی آموزش های پیش از دبستان و تامین هزینه های سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان محروم و روستایی از موارد بررسی شده در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: با توجه به اختصاص سهمیه بنزین به سرویس ایاب و ذهاب مدارس ، هزینه حمل و نقل سرویس دانش آموزی افزایش پیدا نمی کند.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۶    
آی اسپورت - باشگاه سپاهان در بیانیه ای عجیب مدعی شده که این باشگاه در قبال خودروهای شخصی خبرنگاران در بازی امروز این تیم مقابل استقلال هیچ مسئولیتی ندارد ...