چهارشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۵۳Feb 2020 26

جدیدترین‌های «گردشگران خارجی»

ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی حرم مطهر شاهچراغ(ع) به تشریح اقدامات ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در این حرم مطهر پرداخت و گفت: ورود گردشگران خارجی به حرم ممنوع شد.
سلام نو   ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغ دفتر شهردار تهران، تمامی برنامه های بخش گردشگری و تفریحی مجموعه برج میلاد تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. به گزارش سلام نو، بر اساس ابلاغ دفتر شهردار تهران به منظور پیشگیری و کاهش خطر ابتلای به ویروس کرونا در سطح شهر تهران و با توجه به مراجعه روزانه گردشگران خارجی و داخلی به مجموعه برج ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۰    
حجت الاسلام موسوی گفت: مسجد نصیرالملک در شیراز به دلیل آمار زیاد بازدید این مسجد از سوی گردشگران خارجی تا اطلاع ثانوی با هدف پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل می شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۷    
شمار گردشگران خارجی بازدید کننده از کشور فرانسه بخاطر شیوع کرونا ویروس 30 تا 40 درصد کاهش نشان می دهد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸    
جلسه برنامه ریزی ویژه گردشگران خارجی در سطح شهرستان سنندج با حضور سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان و نمایندگانی از ادارات کل امور اتباع و مهاجران خارجی، اماکن انتظامی و تعزیرات حکومتی روز یکشنبه 4 اسفند 98 برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: بازدید گردشگران خارجی از موزه های این استان طی 11 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 89/7درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: بازدید گردشگران خارجی از موزه های استان اردبیل 89 درصد افزایش یافته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
زهرا داستانی کرونا پیش بینی های مسئولان برای بالا رفتن درآمد حاصل از گردشگری در ایران را با شکست روبه رو کرد. درآمدی که قرار بود جایگزین درآمد نفتی کاسته شده ایران به واسطه تحریم های آمریکا باشد. این درآمد اما تنها به واسطه تکیه بر جذب گردشگران خارجی به ایران امکان پذیر بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حراست ویژه پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از عملکرد مثبت پلیس در برخورد با گردشگران خارجی خبر داد و اظهار داشت: پلیس دریافته است که حضور راهنمایان گردشگری حضور فیزیکی پلیس را کاهش می دهد.
تیتر20   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی درباره اقدامات این دبیرخانه برای پیشگیری ورود ویروس کرونا به مناطق آزاد کشور گفت: دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت را به تمامی مناطق در حوزه گردشگری ارسال کرده ایم تا رعایت نکات لازم را برای جلوگیری از گسترش کرونا ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۶:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :کرونا جهان را درگیر کرد و به رغم آنکه مسئولان مربوطه گفته بودند تمهیدات برای جلوگیری از انتقال این ویروس به ایران اندیشیده شده و این کنترل در مرزها برای ورود گردشگران خارجی انجام می شود اما اثرگذار نبود و این ویروس به ایران هم رسید و باز هم علتی شد برای اینکه یک بار دیگر گردشگری کشور ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: زمانی که گردشگر خارجی وارد کشور می شود بهترین فرصت است تا با القا درست و کامل موضوعات مختلف، صلح و انسانیت در این کشور را به آنها نشان دهیم و آن زمان است که متوجه خواهند شد حقوق بشر یعنی چه.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۲    
اردبیل - مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل گفت: به دلیل امنیت مناسب مرزهای کشور و ارتقای خدمات افزایش حضور گردشگران خارجی به ویژه اتباع آذری طی ایام نوروز در اردبیل پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از افزایش 14 درصدی ورود گردشگران خارجی به استان اردبیل خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به روند نزولی شیوع کرونا در چین، گفت: امیدواریم تا فرارسیدن عید نوروز و افزایش ورود گردشگران خارجی به ایران، سفره این بیماری به صورت کامل جمع شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با بیان اینکه ظرفیت دیپلماسی گردشگری باید در تعامل با دیپلماسی عمومی باشد، گفت: افزایش تعداد گردشگران خارجی بیانگر تاثیر اندک تحریم ها بر وضعیت گردشگری است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معرفی ایران به عنوان کشوری امن و منحصر به فرد از سوی گردشگران خارجی
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رشد 20 درصدی ورود گردشگران خارجی در 10 ماهه ابتدایی امسال نسبت به سال گذشته، گفت: ورود گردشگران خارجی با وجود تبلیغات منفی آمریکا و غرب محقق شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
کسب و کار نیوز :مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از تلاش های این اداره کل برای جذب گردشگران خارجی خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت هایی که در این استان وجود دار، به دنبال افزایش جذب گردشگران خارجی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
اصفهان-کارشناس ارشد گردشگری میراث فرهنگیاصفهان با بیان اینکه امنیت و آرامش اصل مهم گردشگری است، گفت: باید این نکته را درنظر داشت که رضایت گردشگران خارجی از سفر به اصفهان بسیار بالاست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از تلاش های این اداره کل برای جذب گردشگران خارجی خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت هایی که در این استان وجود دار، به دنبال افزایش جذب گردشگران خارجی هستیم.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعه بازار پروانه، پارکینگ است. روزهای جمعه رنگ زندگی بر خود می بیند و هزاران نفر از شهروندان و گردشگران را به سوی خود می کشاند. سال 75 برای ساماندهی دستفروشان افتتاح شد اما در حال حاضر عتیقه فروشان و لباس فروشان و کالاهای هنری را در خود جای داده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - جشنواره فرهنگی هنری مادرانه در قالب طرح نشاط اجتماعی در بندرگناوه با حضور گردشگران خارجی حامل پیام آوران صلح جهانی ( گروه جای جاگت) روز شنبه همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حسین نیکونام روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر مشهد بعد از تهران بیشترین گردشگر سلامت را در کشور دارد. وی ادامه داد: کلانشهر مشهد با ظرفیت های بالای گردشگری، مراکز درمانی و پذیرش توریست خارجی مورد استقبال و توجه فراوان گردشگران خارجی سلامت است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: امنیت استان مرزی اردبیل موجب شده سالانه میزبان هزاران گردشگر خارجی باشیم.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دومین روز از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در محل دائمی نمایشگاه های تهران گفت ...
ایربان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری-تحلیلی ایربان- معاون گردشگری از سفرای کشورهای خارجی خواست هشدار امنیتی برای منع سفر به ایران را حذف کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۰:۲۹    
دنیای اقتصاد : سایت های وزارت امور خارجه برخی از کشورها درباره سفر به ایران هشدار داده اند که این هشدار می تواند بر تصمیم گیری گردشگران خارجی برای انتخاب ایران به عنوان مقصد سفر تاثیر منفی بگذارد. از همین رو اغلب شهروندان این کشورها از سفر به ایران منصرف می شوند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۹    
همگان یزد را به بافت تاریخی، بادگیرهای زیبا و خانه های خشتی اش می شناسند. در سال های اخیر این شهر به مقصدی پرطرفدار برای گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده؛ افرادی که به شوق کسب آرامش و لذت اقامت در خانه های خشتی پای به این شهر می گذارند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۱    
معاون گردشگری گفت: تمام تلاش مان را می کنیم تا امنیت خاطر برای گردشگران خارجی ایجاد شود. از سفرا نیز درخواست می کنیم تا پیام های با احتیاط به ایران سفر کنید یا سفر نکنید را از روی سایت های سفارتخانه های خود بردارند و آن را تبدیل به پیامی برای سفر به ایران بکنند ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میرا ث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: نگاهی که ما به گردشگر داریم نگاه انسان محور و تعالی بخش است و امنیت هر گردشگر خارجی که به ایران سفر می کند امنیت ماست .
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، صندوق بین المللی پول با هشدار نسبت به سرعت شیوع کرونا اعلام کرد که این مساله یک ریسک کاهنده جدی بر سر راه اقتصاد ژاپن محسوب می شود، هر چند که میزان و شدت این اثرگذاری بستگی به سرعت شیوع بیماری و سیاست های مقامات خواهد داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از گردشگران خارجی از کشورهای فرانسه، استرالیا و مالزی همراه با خانواده های خود از مناطق مختلف سیستان و بلوچستان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تعداد گردشگران خارجی ورودی به منطقه آزاد ارس در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 74 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: گردشگران، رسانه های بی حاشیه برای ملت ایران هستند که می توانند تبلیغات سوء رسانه های غربی را در خصوص واقعیت های ایران خنثی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۹    
کیش - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش با اعلام اینکه درآمد حاصل ازجذب یک گردشگرخارجی با فروش 15 بشکه نفت برابری می کند،گفت: در صورت توسعه این صنعت و ورود گردشگران خارجی به کشور درآمد حاصل از توریسم می تواند جایگزین بخش های قابل توجهی از درآمد فروش نفت شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان روز شنبه در دیدار با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان کرد: اگر حوادث اخیر نبود تعداد گردشگران خارجی تا پایان سال از مرز 10 میلیون گردشگر عبور می کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در سال 1395 تعداد گردشگران خارجی کشورمان چهار میلیون و 600 هزار نفر بود، اما در 10 ماه نخست سال جاری تعداد گردشگران خارجی ورودی به ایران از هشت میلیون نفر گذشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون گردشگری کشور با وجود آن که از افزایش سفر گردشگران خارجی به ایران خبر داد، اما گفت: آمار گردشگری ورودی در نیمه دوم سال، تحت تاثیر سقوط هواپیمای اوکراینی، تشدید تنش ها در منطقه و شیوع ویروس کرونا، با افت و کنسلی مواجه شده است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه شاهد، رشد 19/75درصدی ورود گردشگران خارجی نسبت به مدت مشابه سال 97 هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: بر اساس آمار های جهانی، ایران در بخش گردشگری 20 درصد رشد داشته است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تغییر شکل پروازها به مقصد ایران طی هفته های اخیر به عنوان دومین شاهد سکته سفرهای ورودی به کشور ، از ریزش توریست های خارجی در بازار گردشگری حکایت دارد. تهران – اقتصاد برتر – 19 بهمن 98 ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تعداد گردشگران خارجی وارد شده به کشور طی 10 ماه اول سال جاری، 8 میلیون نفر اعلام شد. این به آن معنا است که طی سه ماه ابتدای آبان تا انتهای دی در مجموع به میزان 2 میلیون و 110 هزار توریست خارجی وارد کشور شده اند که از ورود میانگین حدود 650 هزار توریست در هر یک از این سه ماه به کشور ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۶    
اصفهان که همواره مامنگاه و میزبان همیشگی ورود گردشگران خارجی و داخلی در حالی است که گردشگران چینی و کره ای سرآمد گردشگران خارجی به اصفهان، هستند و این در حالی که امروزه وجود کرونای ویروس سبب نگرانی مردم اصفهان از ورود گردشگران چینی به نصف جهان شده و صدای گلایه آنها از مسئولان بلند است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۱    
وزیر گردشگری کشورمان با انتشار یک پیام رسمی خطاب به گردشگران خارجی از آنها خواست ایران را برای سفرهای بهاری خود انتخاب کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اقامتگاه سنتی و بوم گردی ویژه گردشگران خارجی با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، در منطقه 11 پایتخت افتتاح شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: نخستین هایپر صنایع دستی کشور با عنوان شهر هنر با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در اصفهان افتتاح شد. وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح این هایپر گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مرکز آمار ترکیه در تازه ترین گزارش خود تعداد گردشگران خارجی و همچنین درآمد خود از صنعت گردشگری را منتشر کرده است. در این گزارش، درآمد سال گذشته ترکیه (2019) از گردشگری بیش از 34 میلیارد و 520 میلیون دلار اعلام شده که 17 درصد از پارسال بیشتر است. ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی گردشگری در گزارش جدید خود به رشد 27.9 درصدی ورود توریست های خارجی به ایران در سال گذشته میلادی اشاره کرده و گفته است ایران از لحاظ درصد رشد جذب گردشگران خارجی در رده سوم جهان قرار گرفته است. ...