شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۹:۵۴Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «ضدتحریم»

آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۷    
بنگاه ها با 6 تا 10 نفر پرسنل نسبت به بنگاه هایی با بیش از 200 نفر پرسنل شرایط نامناسب تری دارند، این بخش آسیب پذیری بیشتری داشته که نیازمند کمک و حمایت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : خروج آمریکا از برجام و اعمال دو مرحله ای تحریم ها، بخش بنادر و کشتیرانی کشور را نیز بی نصیب نخواهد گذاشت. در این میان به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی این فضای تجارت بین المللی خواهد بود که بیش از سایر حوزه های بندری و کشتیرانی در معرض تغییرات و دستخوش برخی کاستی ها خواهد شد ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۵۳    
آغاز تحویل سکه پیش فروش 3 ماهه از فردا، تحولات بازار مرغ وکاهش خرید تضمینی گندم از مهمترین اخبار اقتصادی امروز است. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین عناوین اخبار اقتصادی امروز (دوشنبه 25 تیرماه) به شرح ذیل است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: جلسات ارزیابی عملکرد و تقسیم کاری بین دستگاه ها برگزار شد و اکنون به طور عمده بر بازبینی بسته ها و برنامه های مقابله با تحریم های آینده متمرکز شدیم.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۴    
سخنگوی دولت از برنامه ویژه دولت برای اتصال بنادر جنوب کشور به ویژه بندر چابهار به شبکه ریلی خبر داد و جزییات نشست امروز ستاد اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد.
پایداری ملی وابسته   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
برخی از نمایندگان مجلس از تدوین برنامه جامع تحریم ناپذیری ایران، تحت عنوان برنامه فعالانه ضدتحریم توسط مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۵    
در جلسه مشترک بسیج اساتید با کانون دانشگاهیان، بسیج حقوقدانان و بسیج دانشجویی ضمن بررسی آخرین وضعیت اقتصادی کشور، بر ضرورت و فوریت تشکیل قرارگاه ضدتحریم باحضور دولت، مجلس و قوه قضائیه تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۳۱    
دانشجویان کارشناسی دانشکده فنی دانشگاه تهران پروژه هایی را ارائه داده اند که در صورت توجه مسئولان می تواند برای خودکفایی و افزایش ثروت اقتصاد ملی، ضد تحریم هم باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ضدتحریم در این کمیسیون خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۲۱:۱۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته های ضدتحریم در مجلس و تهیه بسته پیشنهادی برای مقابله با شرایط کنونی خبردادوگفت:موضوع ارز دیجیتال جهت خروج از سیطره دلار امروز در بانک مرکزی بررسی شد. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۲    
در حالی شاهد خروج توتال از قرارداد فاز 11 پارس جنوبی بدون پرداخت هیچ جریمه ای هستیم که کارشناسان و رسانه ها در هنگام امضای این قرارداد به وزارت نفت هشدار داده بودند که اعمال هرگونه تحریم از شمول فورس ماژور خارج شود. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- نماهنگی با نام بسته ضد تحریم برگرفته از سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان مورخ 97/3/2 را مشاهده می کنید.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۴    
ستاد ضدتحریم، حدود یک ماه پیش با حضور سران قوا و به دستور رهبر انقلاب تشکیل شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۳    
کمیسیون اروپا امروز در بیانیه ای از آغاز روند رسمی اعمال قانون انسداد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۰    
تهران – ایرنا – کمیسیون اروپا امروز در بیانیه ای از آغاز روند رسمی اعمال قانون انسداد خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۰    
ایسنا نوشت: نخستین کنفرانس ضد تحریم و بایکوت به میزبانی دولت رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۷    
بعد از مدت ها می توان گفت مدیریت حزب کارگر انگلیس به سیاست های مورد انتظار کارگران انگلیسی نزدیک تر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۳/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۸    
خبرگزاری تسنیم: جلسه استماع کمیته بانکداری سنا درباره طرح تحریم های جدید علیه برنامه هسته ای ایران که روز گذشته برگزار شد، صحنه اعتراضات مخالفان اعمال تحریم علیه ایران شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۰    
شرکت کنندگان در همایش تعامل ایران با جامعه جهانی و تاثیرات آن بر اوضاع ژئوپلتیک خاورمیانه در لندن بر نقش مهم ایران در منطقه و ناکارآمد بودن سیاست تحریم و فشارعلیه تهران تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۳/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۹    
یک نشریه آمریکایی با قرار دادن تصویر رابرت منندز نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا در سایت خود به عنوان کسی که بیشتری تلاش را در جهت صدور دور جدید تحریم ها علیه ایران انجام داده است از این اقدامات این فرد به شدت انتقاد کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۳/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۲    
معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید ایران می تواند با توجه به معاهده سال 1334 با آمریکا، در دادگاه های بین المللی نسبت به تحریم های ایالات متحده علیه ایران، شکایت کند.