سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۰۸:۵۷Jul 2018 17

جدیدترین خبرهای «اتاق بازرگانی»

خبرگزاری مهر   ۱ دقیقه پیش    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران از برقراری روابط اتحادیه اروپا با پارلمان بخش خصوصی برای همکاری شرکتهای کوچک و متوسط خبر داد و گفت: اروپا دیگر تاب ناامنی و تشنج در منطقه خاورمیانه را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱ دقیقه پیش    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در صدد تدوین برنامه ویژه صادراتی با کشورهای همسایه در زمان تحریم ها هستیم تا تنگناهای تحریم از این طریق کاهش یابد.
نماینده اسبق ایران در اوپک با بیان اینکه قیمت نفت در بلندمدت از 80 تا 85 دلار بالاتر نخواهد رفت، گفت: دنیا در آینده تمرکز جدی بر ال ان جی خواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ دقیقه پیش    
رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران گفت: تخلفات ارزی اخیر نتیجه بی توجهی دولت به پیشنهاد های بخش خصوصی در 4 سال اخیر بود.
ایسنا   ۹ دقیقه پیش    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: تعادل بازار کار از مسیر توافق کارگران و کارفرمایان درباره دستمزد پدیدار شود.
ایبنا   ۵۴ دقیقه پیش    
رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: تصمیم گیری درباره ایجاد بازار ثانویه ارز خوب است و می تواند موثر باشد.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه بخش خصوصی مخالف با ارز دونرخی است، گفت: نقدینگی از ارز هم خطرناک تر بوده و همچون بهمنی است که در هر بخش اقتصاد سقوط کند، خسارت جبران ناپذیری دارد.
خوانساری گفت:مزیت امروز اقتصاد ایران کارافرینان جوان و خلاق با انگیزه است که قصد دارند با شرکت های بزرگ جهان تبادل اطلاعات داشته باشند. به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش    
ایسنا : اسحاق جهانگیری در جلسه دیروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به جایگاه و ظرفیت بخش خصوصی در اقتصاد کشور، از اتاق بازرگانی و بخش خصوصی خواست تا در شرایط فعلی کشور، همانند دوران دفاع مقدس به دولت در جنگ اقتصادی و عبور از تحریم های پیش رو کمک کنند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
نشست اندیشمندان و فعالان فکری و تجاری درخصوص فرصت های کسب و کار آتی ایران باحضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور، ظریف وزیر امور خارجه، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی عصر امروز در هتل اسپیناس پالاس تهران به میزبانی اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان در بیست و هفتمین روز از تیرماه سال جاری میزبان برگزاری نخستین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین است.
صاحب نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس نخستین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین ازبرگزاری نخستین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین با حضور معاونین وزارت اموزش و پروش و کارآفرینان برتر در 27تیرماه با همکاری اتاق بازرگانی خبرداد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۰۲    
معاون اول رئیس جمهور گفت:به دلیل نیاز جهان به نفت ایران، فروش نفت مانند گذشته ادامه خواهد داشت. به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۵۳    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سال گذشته قراردادهای تامین اعتبار بانکی متعددی با ارزش حدودی 30 میلیارد دلار با کشورهای ایتالیا، دانمارک، اتریش، چین و کره به امضا رسید که اکنون در معرض تهدید تحریم های آمریکا قرار گرفته است. ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۴    
عضو هیت رییسه اتاق بازرگانی تهران خواستار تدوین مکانسیم های تشویقی سایر کشورها در برابر اقدامات تنبیهی ایالات متحده آمریکا شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۱    
وزیر امور خارجه گفت:شرکای تجاری ما به این موضوع پی برده اند که امن ترین کشور در منطقه برای سرمایه گذاری، ایران است. به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۲    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه همه شرکای ایران در برجام پس از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام آماده همکاری با ما هستند، از ادامه مذاکرات برای تضمین روابط بانکی و ادامه فروش نفت ایران خبر داد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۶    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه همه شرکای ایران در برجام پس از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام آماده همکاری با ما هستند، از ادامه مذاکرات برای تضمین روابط بانکی و ادامه فروش نفت ایران خبر داد. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۳    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه همه شرکای ایران در برجام پس از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام آماده همکاری با ما هستند، از ادامه مذاکرات برای تضمین روابط بانکی و ادامه فروش نفت ایران خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۹:۴۵    
رئیس اتاق بازرگانی تهران تاکید کرد: همچنان امکان تعاملِ بخش خصوصی ایران و اروپا - به عنوان یکی از اصلی ترین شرکای تجاریِ برجامی - از طریق دولت ها و بنگاه های کوچک و متوسط با توانمندی بالا و تکنولوژی جدید فراهم است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۲    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: اتاق بازرگانی زنجان در زمره سه استان عضو کنفدراسیون صادرات کشور قرار دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۶    
رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: حق نیست که کارگری که چند ماه حقوق نگرفته دفترچه تامین اجتماعی اش برای دریافت خدمات درمانی تمدید نشود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۶    
همایش فرصت ها و چالش های صنعتی طلا و جواهر کشور با حضور فعالان طلا و جواهر کشور در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۹    
رییس کل دادگستری هرمز با بیان این که در برخی پرونده های کلان قاچاق رد پای کارت های بازرگانی یک بار مصرف دیده می شود؛ اعمال نظارت کافی و اصلاح فرآیند صدور این کارت ها از سوی اتاق بازرگانی استان را راهکاری مفید و مؤثر در جهت حل نواقص و چالش های موجود عنوان کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۵    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه و ظرفیت بخش خصوصی در اقتصاد کشور، از اتاق بازرگانی و بخش خصوصی خواست تا در شرایط فعلی کشور، همانند دوران دفاع مقدس به دولت در جنگ اقتصادی و عبور از تحریم های پیش رو کمک کنند.
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۴    
معاون سرمایه گذاری و رونق کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سومین همایش تجلیل از صنعتگران نمونه و خادمان صنعت این منطقه امروز (25 تیرماه) در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۷    
عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران گفت: در پیچ و خم های اداری، واردکنندگان باید پشت صف های طولانی دریافت ارز بایستند و هر آن کس که در ابتدای این صف طولانی قرار دارد، منفعت می برد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۲    
رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی با انتقاد از سیاست های ارزی دولت گفت: متأسفانه این سیاست ها هنوز کارشناسی مناسبی نشده و همین امر عاملی شده تا اجرای آنها نتایج مثبتی نداشته باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۷    
گروه بنگاه ها: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ذوب آهن اصفهان با حضور 75.527 درصد سهامداران در محل اتاق بازرگانی استان اصفهان، برگزار شد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۹    
رییس سابق اتاق بازرگانی ایران معتقد است: بازار ثانویه اگر به خوبی عمل کند، باعث می شود که ارز زیادتری در بازار عرضه شود و تقاضای کمتری وجود داشته باشد، بنابراین عرضه زیادتر و تقاضای کمتر به کاهش قیمت می انجامد و در نهایت تولید و اشتغال را تحریک می کند.