دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۱:۰۸Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «اتاق بازرگانی»

اقتصادگردان   ۷ دقیقه پیش    
رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران گفت: امروز با افزایش دلار و صادرات وضعیت برای برخی شرکت ها خوب است اما مابقی صنایع کشور اوضاع خوبی ندارند و تحت فشار هستند.
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۲۹ دقیقه پیش    
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: زمان و شیوه اجرای قوانین در کشور باید مناسب و به موقع باشد.
دولت   ۳۷ دقیقه پیش    
اولین جلسه مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با حضور معاون وزیر و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، معاون توسعه و مدیریت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و نمایندگان اعضای مجمع از جمله وزارتخانه های امور اقتصادی و داریی ، جهاد کشاورزی ، بانک مرکزی ...
خبرگزاری مهر   ۵۹ دقیقه پیش    
سمنان - رئیس اتاق بازرگانی سمنان، بابیان اینکه 30 درصد ماشین آلات صنعتی استان نیازمند بازسازی هستند، گفت: در این راستا 17 میلیارد تومان اختصاص یافت.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: رئیس کمیسیون صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی تبریز با بیان این که بسته ارزی جدید جوابگو نیست و حتی احتمال می رود منجر به متوقف شدن صادرات شود، گفت: تدوین بسته ارزی جدید در این برهه از وضعیت اقتصادی کشور تصمیم مناسبی نبود.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدرسه سه کلاسه روستای زلزله زده حشمر ثلاث باباجانی که به همت اتاق بازرگانی کرمان بازسازی شده بود به بهره برداری رسید.
ایبنا   ۲ ساعت پیش    
معاون کسب و کار اتاق بازرگانی تهران با اشاره به تصمیمات جدید اتخاذ شده برای ترخیص کالا از گمرکات، چهار مانع باقی مانده در این بخش را برشمرد.
خانه ی معدن ایران   ۲ ساعت پیش    
تسهیل فرآیندهای عضویت، ارائه خدمات ارزش آفرین و ارتباط مستمر با اعضا حضور خانه معدن ایران در دومین جلسه دوره آموزشی " مدیریت اعضا و توسعه عضویت در تشکل های اقتصادی و بازرگانی" در اتاق بازرگانی ایران/ ...
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: مکانیزم واردات از مرحله ثبت سفارش تا تخصیص ارز، دارای مراحل مشخصی است که آگاهانه و باهدف کاهش تقاضای واردات طراحی شده است یعنی موانعی که ایجاد شده و همچنین زمانی که صرف می شود بسیار بیشتر از شرایط عادی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۷    
دنیای اقتصاد : بخش خصوصی در گزارشی پژوهشی اثرات تحریم های اقتصادی در دوره سال های 90 تا 94 در بخش های مختلف را بازخوانی کرد. کاهش اثرات تحریم ها در دوره جدید عمده دلیل بررسی اثرات تحریم در دوره قبل است و به این منظور مرکز تحقیقات و بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی ایران در گزارشی چهار پیشنهاد به ...
روزنامه هموطن سلام   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۸    
نائب رییس کمیسیون فاوا اتاق بازرگانی ایران در حاشیه جلسه این کمیسیون ضمانت اجرایی قانون کپی رایت را ناکافی قلمداد کرده و گفت قانون کپی رایت فعلی بازدارندگی لازم را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۱    
دبیرکمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان گفت : بخش نامه های متعدد دولت در حوزه ارز ، فعالان اقتصادی را در فعالیت ها و صادرات محصولات خود دچار سردرگمی کرده است.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۶    
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از ساخت 52 مدرسه در مناطق زلزله زده با همکاری اتاق بازرگانی ایران و سازمان نوسازی مدارس خبر داد. به گزارش باختر و به نقل از اتاق بازرگانی استان کرمانشاه ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۹    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، از افزایش شرایط صدور کارت بازرگانی در راستای افزایش نظارت ها و جلوگیری از اجاره کارت های بازرگانی مصرف خبر داد. *** شرایط برای دریافت کارت بازرگانی تفاوت چندانی نکرده، نظارت ها بیشتر شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰    
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: دستورالعمل قراردادهای تضمینی برای صادرات انرژی های تجدیدپذیر، به نوعی صیانت از سرمایه گذاری ها در این حوزه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۷    
رئیس اتاق بازرگانی صنایع ,معادن و کشاورزی استان ایلام با انتشار پیامی، شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز را تسلیت گفت.
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۶    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: باید نرخ دلار در قالب سیاست ارزی جدید بر اساس توافق و تفاهم بین صادرکنندگان و واردکنندگان تعیین شود که روش بسیار بهتری خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۸    
در پی سوءاستفاده از کارت های بازرگانی، اتاق بازرگانی ایران به عنوان متولی صدور این کارت ها، پایش را بطور جدی از سر گرفته است؛ به طوریکه یکی از اعضای اتاق بازرگانی ایران از ابطال یا تعلیق برخی کارت های بازگانی قدیمی خبر داد و اعلام کرد: همه کارت های قدیمی و دائمی بازنگری نمی شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶    
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: در شرایط تحریم می توانیم از عراق به عنوان پایگاهی برای واردات به کشور استفاده کنیم اگرچه هنوز ابعاد این تحریم ها مشخص نیست.
روزنامه گسترش تجارت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۶    
زهرا طهرانی: چندی پیش رئیس اتاق بازرگانی ایران در نامه ای به معاون اول رئیس جمهوری، ضمن اشاره به نبود بستر لازم برای اجرای بخشنامه طرح پیمان سپاری ارزی، خواستار اعمال اصلاحاتی در این طرح شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۰    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: صنعت فرش استان در سال های گذشته به دلیل برخی کمبودها به فراموشی سپرده شده است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: در روند ثبت سفارش از شرکت ها تعهد نامه می گیرد که که اگر بخشنامه جدیدی صادر شد ملزم به اجرای آن باشند و نتوانند به آن اعتراض کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲    
12 نفر از صنعتگران حوزه صنایع دستی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ایرانشهر، شهرداری زاهدان و اتاق بازرگانی سیستان و بلوچستان به نمایشگاه گردشگری سلامت عمان اعزام شدند.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۵    
یکی از نقدهای جدی فعالان اقتصادی به دولت ماندن کالاهایشان در گمرکات به خاطر تعدد دستورالعمل، بخشنامه و مصوبات است، به گونه ای که تمام بخش ها سردرگم شدند و نمی دانند دولت در قبال آنها چه سیاستی را پیش گرفته و قرار است در آینده چه سیاست هایی دنبال شود. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است صادرات محصولات کشاورزی و صنایع غذایی اغلب ریالی است و باید به کل از چرخه تعهد بازگشت ارز کنار گذاشته شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۹    
زاهدان - 12 نفر از صنعتگران حوزه صنایع دستی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ایرانشهر، شهرداری زاهدان و اتاق بازرگانی سیستان و بلوچستان امروز/شنبه/ به نمایشگاه گردشگری سلامت عمان اعزام شدند.
ایران اکونا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
به دنبال پیمان سپاری های ارزی و مخالفت اعضای اتاق بازرگانی ایران و درخواست اصلاح ها و تغییرات، یکی دیگر از فعالان این حوزه تاکید کرد که چنانچه اقتصاد کشور شفاف باشد به طور حتم ارز حاصل از صادرات به کشور بازخواهد گشت ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۶    
رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی گفت: امروز با افزایش دلار و صادرات وضعیت برای برخی شرکت ها خوب است اما مابقی صنایع کشور اوضاع خوبی ندارند و تحت فشار هستند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۱    
رییس مرکز سرمایه گذاری خارجی اتاق بازرگانی تهران می گوید با وجودی که زمان سررسید پرداخت اقساط یوزانس و فاینانس شرکت ها فرا رسیده، اما آنها امکان استفاده از سامانه نیما برای خرید ارز را ندارند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۱    
سفیر جدید کره جنوبی با حضور در اتاق بازرگانی تهران گفت: واقعیت این است که شرکت های کره ای علاقمند به کار در ایران هستند و می خواهند به روابط تجاری و اقتصادی خود با ایران ادامه دهند ...