شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۲:۵۲Sep 2018 22

جدیدترین خبرهای «آبادان»

ایمنا   ۱ دقیقه پیش    
هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال با برگزاری 3 دیدار آغاز شد.
خبرورزشی   ۳ دقیقه پیش    
اتفاقات ورزشگاه آبادان در فضای مجازی به محل چالش و بحث تبدیل شده است.
خبرورزشی   ۱۸ دقیقه پیش    
رئیس کمیته داوران در مورد اتفاقات دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان به اظهارنظر پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۸ دقیقه پیش    
کانال رسمی صنعت نفت آبادان با انتشار ویدئویی نسبت به تصمیمات داوری در بازی این تیم با پیکان واکنش نشان داد.
بانک ویدئو نوداد   ۲۵ دقیقه پیش    
نوید مظفری داور بین المللی سابق فوتبال ایران متنی به دلیل حمله به کمک داور در بازی نفت آبادان و پیکان برای نوشته که در زیر می خوانید: حیا کن رها کن! اصولا مخاطب این شعار مربیان هستند اما امروز سخن من با بعضی از داوران ترسو است ...
بانک ویدئو نوداد   ۳۷ دقیقه پیش    
فریدون اصفهانیان خبرنگار ورزشی ، در مورد مضروب شدن کمک داور بازی نفت آبادان و پیکان گفت: متأسفانه مدام این اتفاقات رخ می دهد و پشت سر هم، هم می گوییم باشگاه ها باید مسائل فرهنگی را رعایت کنند ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۳۸ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اظهار تاسف از حوادث روز گذشته آبادان گفت:امیدواریم با تدبیر آقای حسن زاده از حق داوران فوتبال دفاع شود.
خبرگزاری فارس   ۴۷ دقیقه پیش    
کمیته داوران فردا فیلم مسابقه جنجالی پیکان و نفت آبادان را مورد آنالیز قرار می دهد.
ایرنا   ۵۱ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از برخورد قاطع این نهاد با متخلفان حوادث مسابقه تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و پیکان تهران در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۵۳ دقیقه پیش    
باشگاه پیکان با انتشار فیلم و متنی نسبت به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه تختی آبادان واکنش نشان داد.
1ورزش   ۱ ساعت پیش    
رییس هیات فوتبال استان خوزستان درباره ی اتفاقات دیشب در آبادان اظهار کرد: هواداران خوزستانی تاکنون از این کارها نکردند اما یک سری افراد سودجو بین آن ها وجود دارند که به وجود آورنده چنین اتفاقاتی در ورزشگاه هستند. باید با این افراد برخورد جدی شود و از حضور آن ها درورزشگاه جلوگیری شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
در دیدار صنعت نفت آبادان - پیکان در هفته هفتم لیگ برتر، به دلیل پرتاب سنگ و اشیای مختلف کمک داور بازی مصدوم و این دیدار نیمه تمام ماند.
ورزش 3   ۱ ساعت پیش    
بازی صنعت نفت و پیکان در حالی که به سود پیکان در جریان بود با اعتراض شدید هواداران آبادانی و مجروح شدن داور مسابقه نیمه کاره ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به تکرار جنجال سازی هواداران صنعت نفت و پیکان برخورد قاطعی با آبادانی ها می شود.
آنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته انضباطی به اتفاقات بازی پیکان و نفت آبادان واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رئیس هیأت فوتبال خوزستان، گفت: یک عده فرصت طلب به دنبال متشنج کردن جو هستند و هواداران خونگرم و اصلی نفت باید خودشان را از این افراد جدا کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
هجوم برخی از هواداران نفت آبادان به درون زمین در دیدار مقابل پیکان، این بازی را در وقت های اضافه متوقف کرد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از برخورد قاطع این کمیته با متخلفان حوادث مسابقه تیم های فوتبال صنعت نفت و پیکان در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر خبر داد.
بانک ویدئو نوداد   ۱ ساعت پیش    
خبرنگار ورزشی ، بعد از سنگ پرانی به کمک داور دوم دیدار تیم های نفت آبادان و پیکان، درنهایت موعود بنیادی فر داور این بازی، بازی را به دلیل نبود امنیت، نیمه تمام گذاشت که این مسئله با واکنش هواداران آبادانی روبه رو شد. ...
آی اسپورت   ۲ ساعت پیش    
آی اسپورت - سامان نریمان جهان در دیدار شب گذشته تیمش مقابل نفت آبادان رکورد جالب توجهی را از خود بر جای گذاشت. مهاجم سرعتی پیکان که در این بازی به عنوان یار جایگزین وارد ترکیب تیمش شد با گلزنی در این مسابقه نام خود را به عنوان یکی از سریعترین گلزنان تاریخ لیگ ثبت کرد. ...
بانک ویدئو نوداد   ۲ ساعت پیش    
اتفاقات تلخ در لیگ هجدهم ادامه دارد. پس از صحنه های زشتی که در هفته های ابتدایی لیگ در چند ورزشگاه کشور رقم خورد، این بار نوبت به ورزشگاه تختی آبادان بود که یک شب تاسف برانگیز را تجربه کند.
جماران   ۲ ساعت پیش    
طهمورث حیدری روز شنبه در گفت وگوی اختصاصی با محکوم کردن آسیب رساندن تعدادی از تماشاگران به داور چهارمحال و بختیاری در دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان افزود: این مساله به صورت ویژه از سوی هیات فوتبال پیگیری خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: گزارش ناظر بازی و داور را امروز به کمیته انضباطی می فرستیم تا در مورد این بازی و اتفاقات رخ داده تصمیم گیری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره اتفاقات دیدار صنعت نفت آبادان و پیکان گفت: با دقت گزارش ها را می بینیم و تصمیم گیری خواهیم کرد و باید کم کم به سراغ بخش های سنگین تنبیهات آیین نامه برویم.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
حبیب احمدزاده می نویسد: در 15 سالگی و در شروع جنگ، کشتی پدرم در رودخانه اروند ناپدید شد و تا 30 سال هرگز اثری از آن یافت نشد. در خانواده ما یک مفقودالاثر همیشگی وجود داشت و آن هم کشتی ستاره آبادان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
اجرای 23 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در آبادان با دیدار با خانواده معظم شهدا آغاز شد.
هنگام نیوز   ۲ ساعت پیش    
تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان با پرتاب اشیا به سمت کمک داور دوم دیدار این تیم مقابل پیکان، باعث زخمی شدن او شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به اتفاقات بازی صنعت نفت با پیکان واکنش نشان داد و گفت: کم کم باید به سراغ بخش های سنگین تنبیهی آیین نامه برویم.