یکشنبه ۲۶ خردادساعت ۰۵:۲۹Jun 2019 16

جدیدترین‌های «کم کاری»

رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۲    
بیش از سه دهه از آن ماجرا می گذرد و تاکنون فرانسوی ها هیچ گاه از مردم ایران عذرخواهی نکرده و به دلیل کم کاری دولت ها نیز، هیچ غرامتی از طرف فرانسه پرداخت نشده است.
تسنیم: معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: متاسفانه شرکت هایی مانند رنو هم در مراحل قبل و هم در شرایط کنونی در تعهداتشان کم کاری کرده اند از این رو دیگر شریک راهبردی خودروسازان ایرانی نخواهد بود. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه هنر رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با بیان اینکه فاخر ترین شکل هنر را در قرآن می توان یافت، گفت: بر همین اساس، برای رویکرد هنری متمایزی به قرآن، مقرر شده که جشنواره فیلم 114 ثانیه ای مبین برگزار شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۳    
اقتصاد ایران: ارومیه – نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت مصدومان بمباران شیمیایی سردشت و کم کاری در قبال این مصدومان پذیرفتی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه – نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت مصدومان بمباران شیمیایی سردشت و کم کاری در قبال این مصدومان پذیرفتی نیست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زیباکلام به عملکرد ضعیف دولت و سقوط آزاد محبوبیت خاتمی و جبهه اصلاحات اذعان کرده است اما در ادامه در اظهارنظری تأمل برانگیز مدعی شده است که نمی توان به روحانی خرده گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۸    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: با مراکز کاریابی که عملکرد ضعیف و کم کاری داشته باشند برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی جور کم کاری مسئولان اجرایی مسابقات لیگ ملت های 2019 در هفته سوم در ارومیه را به گردن کشید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آموزش و پرورش در زمینه حفظ زبان مادری اقوام ایرانی کم کاری کرده و در این زمینه باید کارشناسانه فکر کرده و تصمیم بگیرد.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: مردم رفتار پلیس را زیر نظر دارند و با مشاهده هر کم کاری گله مند می شوند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
شعار شفافیت از جمله شعارهای مهمی است که متاسفانه با بازی رسانه ای برخی به حاشیه رفته است. شفافیت از جمله موارد مهمی است که اگر در کشور به خوبی در حوزه های مختلف مدیریتی انجام شود، بسیاری از فسادها و کم کاری ها خود به خود حذف می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آموزش و پرورش در زمینه حفظ زبان مادری اقوام ایرانی کم کاری کرده و باید در این زمینه کارشناسانه فکر کرده و تصمیم بگیرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها گفت: زمانی که مقام معظم رهبری بر کرسی های آزاداندیشی تاکید دارند، ما حمایت از کرسی ها و عزیزانی که در این کرسی ها به بیان مطالب خود می پردازند را وظیفه خود می دانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: مردم رفتار پلیس را زیر نظر دارند و با مشاهده هر کم کاری گله مند می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فعال بخش خصوصی و صادرکننده نمونه فرش دستبافت ایرانی با بیان آنکه کم کاری های داخلی تاثیر شدیدتری در کاهش صادرات فرش داشته تا تحریم ها، گفت: انگشت اتهام را به سمت بخش خصوصی می گیرم و برخلاف بسیاری، دولت را در این اتفاق مقصر نمی دانم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، تیم ملی والیبال روسیه توانست در نخستین بازی هفته سوم لیگ ملت های والیبال 2019 در ارومیه تیم لهستان را سه بر یک شکست دهد. ...
تسنیم: سریال بدون شرح این شب ها روی آنتن شبکه آی فیلم است و محمود بصیری قش آقا منوچهر را بازی می کرد. مدت هاست که در هیچ فیلم، سریال و تله فیلم و حتی برنامه های زنده و تولیدی تلویزیونی هم دیده نمی شود ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند با بیان اینکه کمبودها و مشکلات موجود در روستاها نتیجه کم کاری مسئولان است، گفت: دهیاران نماینده دولت در روستا هستند و باید به وظایف خود عمل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه آمریکا بار دیگر پاکستان را به کم کاری در جنگ علیه تروریسم متهم کرد و این در حالی است که ترامپ اوایل سال جاری مدعی روابط خوب میان واشنگتن و اسلام آباد شده بود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
چطور بفهمیم چربی خون مان بالاست؟ اگر پاهای شما گزگز می کند و یا مدام به خواب می رود و دچار سرگیجگی و تعریق زیاد شده اید، این امکان وجود دارد که چربی خون شما بالا رفته باشد. خواندن این مقاله کمک زیادی به آشنایی شما با این بیماری خواهد کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۱:۲۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات وزیر خارجه آلمان و مقامات ایرانی، گفت: اروپایی ها به حق درباره برجامو حمایت از ایران در مقابل آمریکا کم کاری کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۲۰:۵۵    
رامین صفاری در اعتراض به کم کاری نمایندگان و مسوولان در مورد تعریض نکردن جاده خشکبیجار به خمام استعفا داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۳    
اگر یک گربه ای به کانال ابی بیفتد، فوراً شهردار را مقصر حادثه جلوه می دهند و همان پروژه ی دشمن فرضی را درپیش می گیرند که خودشان را تلاشگر و اورنده ی بودجه معرفی کنند و دیگران را به کم کاری متهم نمایند، از روز اول شروع کار شهرداری تا کنون، شروع به سنگ اندازی کرده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کل آذربایجان غربی گفت: متأسفانه اجرای طرح حدنگار آنچنان که باید پیش نرفته و تا رسیدن به سطح مطلوب اجرای آن در آذربایجان غربی فاصله وجود دارد که از عوامل آن می توان به مشکلات مالی، کم توجهی و شاید کم کاری و همچنین برخی مشکلات در اجرای قانون اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۷:۵۱    
هادی هاشمیان ضمن اشاره به اینکه رشد طلاق در گلستان معکوس شده است، همچنین تاکید کرد: یکی از عواملی که باعث شد استان گلستان دچار سیل شود کم کاری بعضی دستگاه ها است و باعث بروز این حجم خسارات برای کشاورزی و مردم شد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کُردپرس و به نقل از ایرنا، بهمن مرادنیا در شورای مسکن با اشاره به اینکه بلاتکلیفی برخی واحدهای مسکن مهر باعث بروز خسارت های جبران ناپذیر شده است، گفت: دستگاه قضایی به رفع سریعتر مشکلات مسکن مهر کمک کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اروپایی ها در عمل به برجام کم کاری کردند و امروز در جایگاهی نیستند که از ایران طلبکار باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تحقق استقلال اقتصادی به ویژه در بخش کشاورزی اقداماتی از قبیل گسترش آبیاری نوین انجام شده است، گفت: کشت محصولات استراتژیکی مانند گندم نیز لازمه تحقق استقلال اقتصادی کشور است.
جنوب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جنوب نیوز: محمود بصیری در پاسخ به سوالی درباره ماجرای ممنوع الکاری و کم کاری در دنیای بازیگری به این جمله بسنده کرد که: از هرکسی جلوی کار من را گرفت تشکر می کنم و خدا را شاکرم من در این برنامه ها و سریال ها بازی نکردم. الان 14 سال است که در تلویزیون و سینما کاری نداشته ام ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید علی حسینی گفت: ترویج بدحجابی نشانه کم کاری متولیان فرهنگی در این حوزه است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پرکاری وکم کاری تیروئید بیماری شایعی است که در برخی موارد آن زنگ خطری برای جامعه محسوب می شود، این بیماری در نوزادی علائمی دارد که در صورت تشخیص به موقع می توان از تبعات پیشرفت آن پیشگیری کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۵:۵۵    
غلامحسین لطفی مدت هاست در هیچ فیلم و سریالی ایفای نقش نکرده؛ او از دلایل کم کاری اش گفت و عنوان کرد مدت هاست 150 میلیون تومان از تلویزیون طلب دارد اما تلویزیون این بدهی اش را تسویه نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت اخیر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور پاسخ واضحی برای کم کاری های دولت به مردم ندار د.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
محمود بصیری در پاسخ به سوالی درباره ماجرای ممنوع الکاری و کم کاری در دنیای بازیگری به این جمله بسنده کرد که: از هرکسی جلوی کار من را گرفت تشکر می کنم و خدا را شاکرم من در این برنامه ها و سریال ها بازی نکردم. الان 14 سال است که در تلویزیون و سینما کاری نداشته ام ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۵    
رئیس کمیته ارتباطات مجلس با اشاره به مهیا بودن بستر و زیر ساخت های شبکه ملی اطلاعات گفت: اشکال کار اینجاست که داده های مورد نیاز باید از سوی دستگاه ها بر روی این بستر قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نشریه آلمانی اشپیگل با اشاره به کم کاری اتحادیه اروپا در حمایت واقعی از برجام، سفر وزیر خارجه آلمان به ایران را اقدامی دیرهنگام توصیف کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق اخبار حسن روحانی، رئیس جمهوری عصر پنجشنبه 23 خرداد به دعوت رسمی رئیس جمهوری قرقیزستان برای شرکت و سخنرانی در نشست شورای سران کشورهای عضو سازمان شانگهای به بیشکک، پایتخت این کشور سفر خواهد کرد ...
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۶۷ سایت دیگر  
معاون مرکز ملی فضای مجازی، گفت: گزارش پیشرفت 80 درصدی سند الزامات شبکه ملی اطلاعات به این مرکز ارسال شده و این گزارش با حضور چهار عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی در دست ارزیابی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه راه اندازی سرآب بندی ها و بازگشایی جاده های بین مزارع این استان کم کاری شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در فرانسه و سخنگوی اسبق وزارت خارجه گفت: اگر این سطح از فعالیت های ایران در چارچوب برجام هم اروپایی ها را برآشفته می کند نشان می دهد که اروپا صرفا برجامی را می خواهد که عامل ترمز و بازدارندگی ایران باشد.
رهیافته   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی تنها مجموعه رسمی و مرجع تولید و تایید محتوا در مورد شهید ادواردو آنیلی پیج رسمی این شهید را که پیش از این نیز فعال بود معرفی و از دوستاران شهید خواست تا آن را مورد حمایت قرار دهند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۸    
سرپرست فرمانداری دنا از مدیران خواست کم کار نباشند و اگر مدیری قصد کم کاری دارد خودش از مدیریت کنار رود.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به آنکه آب یک موضوع امنیت ملی است، دولت باید اولویت اصلی خود را بر اجرای فعالیت های آبخیزداری و آبخوان داری قرار دهد که متاسفانه در این زمینه کم کاری کرده است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط موجود در اقتصاد کشور ناشی از کم کاری مسؤولان کشور در اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در هر سه قوه است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از بروجرد، جعفر بدری ظهر امروز در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی این شهرستان اظهار کرد: مادامی که دستگاه های اجرایی در رسیدگی به تخلفاتی مانند ساخت و سازهای غیر مجاز اهمال می کنند، زمینه تل انبار شدن تخلفات فراهم می شود. ...
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۵    
نوزادم زردی و کم کاری تیروئید دارد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون بهبود فضای کسب وکار در بسیاری از موارد به دلیل عدم همکاری دولت، سستی مسئولان شورا و کم کاری اتاق بازرگانی دچار رکود می شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا با بیان اینکه جمهوری اسلامی هزاران شهید را در راستای حفظ دستاوردها تقدیم انقلاب کرده است، گفت: کم کاری و خرابکاری برخی از مدیران و کم کاری حوزویان دو دلیل اصلی چاقو خوردن روحانیت است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با گران شدن نرخ ارز و به دنبال آن افزایش قیمت خودرو و لوازم یدکی، اخبار ناخوشایندی در رابطه با کم کاری شرکت های خودروساز در ارایه خدمات پس از فروش و یا گران شدن این خدمات منتشر شده است ...
پایگاه خبری گسترش / همگردی   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
محمدرضا شریفی نیا بعد از چندماهی غیبت در سینما و تلویزیون دوباره برمی گردد. او با یک سریال و یک فیلم سینمایی بعد از ماه رمضان دوباره فعال می شود. گسترش نیوز - این چندساله این قدر از محمدرضا شریفی نیا و دست های او در پشت و روی پرده سینما گفتند که دیگر خودش هم باورش شده به هر برنامه تلویزیونی که ...