دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۰۹:۱۷Apr 2020 6

جدیدترین‌های «محور های کوهستانی»

 
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای با پیش بینی بارش باران، تگرگ و برف در مناطقی از کشور نسبت به بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و لغزندگی محورهای کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: ریزشی که منجر به انسداد راه های استان شود نداشتیم ولی باتوجه به بار ش ها احتمال ریزش و رانش به ویژه در محورهای کوهستانی استان وجود دارد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۹    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: از روز گذشته تا به امروز به طور میانگین حدود 40 سانتیمتر در محورهای کوهستانی استان برف باریده که بیشترین آنها در ارتفاعات درازنو شهرستان کردکوی و توسکستان شهرستان گرگان بوده است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها – خراسان رضوی –رئیس پلیس راه استان ازبرفی بودن محورهای کوهستانی و لغزنده بودن جاده های استان خبرداد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا بیکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: محور توسکستان که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود، از دقایقی پیش بازگشایی شد. وی با تأکید به همراه داشتن زنجیرچرخ در محورهای کوهستانی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۸    
ساری - مدیرکل راهداری مازندران وضعیت محورهای کوهستانی استان رابرفی اعلام کرد و گفت: محور کیاسر به دلیل برف و کولاک مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت محورهای کوهستانی استان را برفی و لغزنده بیان کرد و از رانندگان خواست در تردد از این مسیرها با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
تاریخ انتشار: 1399/01/05 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: از روز گذشته تا به امروز سه شنبه به طور میانگین حدود 40 سانتیمتر در محورهای کوهستانی استان برف باریده که بیشترین آنها در ارتفاعات درازنو و توسکستان بوده است. ...
تاریخ انتشار: 1399/01/05 مرکز مدیریت راههای گلستان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان، به همراه داشتن زنجیرچرخ و آموزش نحوه بستن آن را برای تردد در این محورها الزامی دانست. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس پلیس راه استان گلستان گفت: تردد در محورهای کوهستانی توسکستان و خوش ییلاق فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ ضرورت دارد، گفت: محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود، بازگشایی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۸    
ساری - مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان گفت: سه محور استان در حال حاضر مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- سامانه بارشی فعال در گلستان ارتفاعات استان را سفیدپوش کرده و تردد محورهای کوهستانی تنها با زنجیرچرخ ممکن است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: بر اثر نفوذ سامانه سرد بارشی، بارش نیم متری برف در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به شرایط جوی احتمال ریزش سنگ در محورهای استان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 4 استان خبر و نسبت به وقوع بهمن در جاده های شمال هشدار داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت راه های کشور اظهار کرد: در حال حاضر تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، قطعه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا: سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محور های چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، قطعه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان طی صبح امروز گفت: رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی استان زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (سیزدهم اسفند ماه 98) را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: وجود مه غلیظ در گردنه های اسدلی و امین الله در جنوب و غرب بجنورد، باعث کاهش دامنه دید رانندگان خودروهای عبوری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در محورهای کوهستانی استان از جمله محور توسکستان هستیم و تردد در این محورها فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: با ورود سامانه بارشی به استان در محورهای کوهستانی شاهد بارش برف و باران هستیم.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: به دلیل بارش برف و وجود مه، تردد در محورهای کوهستانی استان زنجان با زنجیرچرخ میسر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۶    
ساری - مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان، داشتن زنجیرچرخ برای تردد در این محورها را الزامی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران با اشاره به بارش خفیف برف در محور کندوان، وضعیت محورهای کوهستانی را لغزنده بیان کرد.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه مازندران گفت: با توجه به افزایش دما احتمال ریزش بهمن در محورهای کوهستانی وجود دارد که امیدواریم رانندگان با احتیاط بیشتری از جاده های کوهستانی عبور کنند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه، قطعه یک آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (دهم اسفند ماه 98) را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که با توجه به روند افزایش دما طی سه روز آینده سقوط بهمن ، لغزندگی جاده ها و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۲۰    
پلیس راه: محور خوش ییلاق گلستان به سمنان بسته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران از انسداد محورهای "کندوان و فیروزکوه" به علت بارش شدید برف و بوران تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: تردد در محورهای کوهستانی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
تاریخ انتشار: 1398/12/07 مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان به رانندگان و کاربران جاده ای استان توصیه کرد حتما به هنگام عبور از محورهای کوهستانی زنجیرچرخ به همراه داشته و نحوه بستن آن را نیز آموزش ببینند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گودرز محمودی در گفت وگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به بارش شدید برف در تمامی محورهای مواصلاتی استان البرز، اظهار کرد: بارش در محورهای کوهستانی استان از جمله محور کرج - چالوس همراه با کولاک است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: به رغم بارش برف در ارتفاعات و محورهای کوهستانی استان همه این جاده ها باز بوده اما تردد فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - رییس پلیس راه استان سمنان گفت : هموطنان تا جای ممکن از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و از محورهای کوهستانی استان به علت لغزندگی ناشی از بارش باران و برف تردد نکنند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، از تمهیدات این سازمان برای باز نگه داشتن جاده ها در استانهای پر بارش و استقرار ماشین آلات راهداری در محورهای کوهستانی و همچنین جاده های استانهای سیل خیز خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۵    
رئیس پلیس راه گلستان با اشاره بارش برف در ارتفاعات استان گلستان گفت: جاده های کوهستانی استان لغزنده بوده و تردد فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به صدور اخطاریه های هواشناسی درباره بارش شدید باران و برف در استان و اختلال تردد در مناطق کوهستانی استان گفت: 32 اکیپ راهداری در مناطق کوهستانی استان در آماده باش هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: محورهای کوهستانی استان اکنون، متاثر از سامانه ناپایدار جوی، دچار مه آلودگی شدید و بارش باران است و رانندگان با احتیاط کامل و چراغ روشن رانندگی کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گودرز محمودی روز سه شنبه به ایرنا گفت:از غروب دوشنبه که بارش برف و باران در البرز آغاز شد، ابتدا تیم های راهداری در محورهای کوهستانی و سپس در دیگر محورها به خدمات دهی پرداختند. ...
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: بارش برف و باران موجب لغزندگی محورهای استان البرز شده است و همراه داشتن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی الزامی است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، سرهنگ قدمی، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به عادی و روان بودن ترافیک در جاده های استان، گفت:هم اکنون در ارتفاعات محور چالوس بارش برف و ارتفاعات محور هزار بارش باران گزارش شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اشاره به بارش برف و باران در محورهای استان از رانندگان خواست در محورهای کوهستانی با زنجیرچرخ تردد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: بارش برف و باران موجب لغزندگی محورهای استان البرز شده است و همراه داشتن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (ششم اسفند ماه 98) را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: سامانه سرد بارشی از بعدازظهر فردا تا اواخر وقت روز چهارشنبه در استان فعال خواهد بود که احتمال وقوع سیلاب و آب گرفتگی در مناطق ساحلی ، جلگه و دامنه ها،کاهش دید، لغزندگی، اختلال و احتمال مسدود شدن جاده ها و محورهای کوهستانی استان دور از انتظار نخواهد بود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی، اظهار کرد: شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. ...
برترین ها / اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سرهنگ نادر رحمانیرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی در عصر جمعه اظهار کرد: تردد در محور چالوس تا اطلاع بعدی دو طرفه است و ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده تونل کندوان حد فاصل حسنکدر تا کسیل و ترافیک سنگین حد فاصل ...