یکشنبه ۳۱ شهریورساعت ۰۷:۲۵Sep 2019 22

جدیدترین‌های «شرکت عمران شهرهای جدید»

اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از پیشرفت قابل توجه طرح اقدام ملی تولید مسکن در این مناطق شهری خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از پیشرفت قابل توجه طرح اقدام ملی تولید مسکن در این مناطق شهری خبر داد.
پنج طرح عمرانی و خدماتی به ارزش دو میلیارد و 200 میلیون تومان با حضور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در شهر جدید علوی هرمزگان به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: ظرفیت ساخت 110 هزار واحد مسکونی از برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در مجموعه شهرهای جدید کشور شناسایی شده است.
دولت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
حبیب اله طاهرخانی در بازدید از فاز پنجم شهر جدید پردیس خطاب به مسوولان شرکت عمران این شهر جدید گفت: فاز پنجم پردیس باید تا دو ماه آینده تکمیل شود و اقدامات لازم جهت رفع نواقص واحدهای تحویلی با کیفیت مناسب در کوتاه ترین زمان انجام گیرد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۴    
شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان متولی ساخت، ایجاد و توسعه شهرهای جدید با هدف احداث مکانی مناسب برای سکونت جمعیت سرریز کلانشهرها، زمینه های اجتماعی- جمعیتی را به عنوان موضوعات اصلی برای مشارکت دادن در سیاست های اجرایی در دستور کار قرار داده و به تمامی شرکت های تابعه نیز ابلاغ کرده است.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خط مترو گلشهر کرج به شهرجدید هشتگرد تا دو هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش خبرنگار ما، این خط مترو که حدود 20 کیلومتر طول دارد اکنون به 90 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و مراحل پایانی ساخت و آزمایش خود را طی می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور گفت که واحدهای مسکن مهر نباید بدون تامین زیر ساخت ها و امکانات اولیه تحویل مردم شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تاکید کرد: هیچ واحد مسکن مهری نباید بدون زیرساخت ها و مراکز خدماتی اولیه برای رفع نیاز ساکنان، به مردم تحویل داده شود.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۳   + ۸۵ سایت دیگر  
می متالز - وزیر راه گفت: شیوه نامه ثبت نام طرح ملی مسکن به سه روش آماده شده و به محص ابلاغ از طریق شرکت عمران شهرهای جدید و سازمان ملی زمین و مسکن آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، شرکت عمران شهرهای جدید مسوولیت ساخت 200 هزار واحد از 400 هزار واحد هدف گذاری شده در قالب طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را بر عهده دارد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۲۲:۱۶    
جلسه مجمع عمومی شرکت عمران شهرهای جدید با هدف بررسی برنامه عملکردی شهرهای جدید در سال 97 و ارائه محورهای 16 گانه عملیاتی در سال جاری برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزایر تسنیم: یکی از مسائلی که طی یکسال و چند ماه اخیر پروژه های مسکن مهر را تحت تاثیر قرار داده، افزایش تقاضا برای این نوع مساکن است که دلیل اصلی آن گرانی بیش از 100 درصدی قیمت ها در سال 97 و چند ماه ابتدایی امسال است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۶    
شهریار- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: شهر اندیشه باید به الگوی شهرسازی ایرانی اسلامی تبدیل شود.
معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: عملیات ساخت 150 هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طی هفته آینده با حضور رئیس جمهور آغاز می شود که سهم شهرهای جدید در این مرحله 20 هزار واحد است.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز عملیات اجرایی ساخت 150 هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طی هفته آینده با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد. سهم شهرهای جدید در این مرحله 20 هزار واحد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز عملیات اجرایی ساخت 150 هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طی هفته آینده با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد. سهم شهرهای جدید در این مرحله 20 هزار واحد است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۱۰    
تفاهمنامه همکاری بین شرکت عمران شهرهای جدید و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی به امضا رسید.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی علاوه بر مخالفت نمایندگان مجلس با ساخت مسکن مشارکتی، کارشناسان نیز معتقدند روش فعلی اجرای برنامه اقدام ملی تولید مسکن که مبتنی بر شیوه مشارکتی است، به نفع سوداگران است. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی تسهیل دسترسی و ایجاد حمل و نقل مناسب را نکته ضروری در تحقق اهداف شهرهای جدید دانست و گفت: متأسفانه سیاست ایجاد شهرهای جدید در ابتدا با بی توجهی به این نکته آغاز شد ولی امروز و در مقطع کنونی توسعه حمل و نقل به ویژه از نوع ریلی بین شهر جدید و شهر مادر در اولویت اقدامات وزارت ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید تولید فضا و مکان های اجتماع محور را باعث تکامل جسم و روح شهر خواند و گفت: این مسئله هم اکنون در دستور کار شهرهای جدید قرار گرفته است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهروند| بنگاه های کانکسی در بیابان های مسکن مهر، پدیده تازه بازار مسکن هستند. این موضوع در حالی رخ می دهد که مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید مبنی بر احتیاط متقاضیان مسکن مهر در خرید و فروش مسکن مهر هشدار داده و اعلام کرده اند که از این بنگاه های غیرمجاز خرید و فروش نکنید ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در بازدید از متروی هشتگرد از پیشرفت فیزیکی 88درصدی این پروژه خبر داد و گفت: آمادگی کامل برای بهره برداری از این پروژه در شهریورماه وجود دارد اما شرکت بهره بردار مترو باید زمان بهره برداری را اعلام کند ...
مازیار حسینی ضمن بازدید از متروی هشتگرد و روند اجرای طرح های مسکنی این شهر، بر بهره برداری از متروی هشتگرد تا پایان شهریور امسال تاکید کرد و گفت: در گفتگوهایی که با مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید داشتیم، مقرر شد تا ماهیانه افتتاح در شهرهای جدید انجام شود.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی به همراه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید صبح امروز از روند اجرای متروی هشتگرد در استان البرز بازدید کردند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس، علیرغم اینکه بارها از سوی مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید مبنی بر احتیاط متقاضیان مسکن مهر در خرید و فروش واحدهای مسکونی باز هم رشد بنگاههای مسکن فعال در خرید و فروش مسکن مهر در بیابان های شهر جدید پردیس نشان می دهد که هنوز هم ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه " شهرهای یادگیرنده" با هدف ایجاد گفت وگو بین شهروندان، افزایش مشارکت مردمی، بسیج منابع و تجهیز شهر برای یاد گرفتن و یاد دادن مطرح می شود، گفت: شهر یادگیرنده یکی از راهکارهایی است که می تواند مردم را برای مشارکت آماده کند.
رکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: در فاز پنج پردیس، صد هکتار اراضی به بنیاد مستضعفان داده شد، اما در مقطعی بدون هماهنگی با بنیاد مستضعفان دولت شروع به ساخت وساز مسکن مهر در آن منطقه کرد که بنیاد هم بابت این اقدام از شرکت عمران شهر های جدید در آن مقطع شکایت کرد. ...
تیک   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حال حاضر ساخت 58 هزار واحد از طرح اقدام ملی در شهرهای جدید آغاز شده است و حدود 100 هزار پروژه دیگر احصاء شده است و در مراحل مختلف قرار دارند. ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: متروی شهر جدید هشتگرد تا پایان تابستان امسال به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه افتتاح مترو هشتگرد منجر به ارزش افزوده بالایی در این شهر می شود، گفت: تاکنون 80 میلیارد تومان برای پروژه قطار برقی گلشهر – هشتگرد هزینه شده و 200 میلیارد تومان دیگر نیاز داریم.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس ، حبیب الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در برنامه تیتر امشب با اشاره به جلسه شنبه مدیران ارشد در حوزه مسکن با رئیس جمهور گفت: دستگاهای موثر در ساخت مسکن در این جلسه، تحلیلی از بازار مسکن ارائه و راهکارهای کلانی متناسب با آن مطرح کردند. ...
بانک مردم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بانک مردم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طاهر خانی مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید در برنامه تیتر امشب با بیان اینکه در دیدار امروز مدیران بخش مسکن با رییس جمهور تحلیلی از بازار مسکن و همچنین راهکار هایی برای بهبود وضعیت بازار مسکن مطرح شد افزود ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۹    
روابط عمومی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید پیرو انتشار مطلبی با عنوان چرا برنامه اقساطی پرداخت پول مسکن مهر لغو شد؟ در ستون با مردم تاریخ 21خردادماه پاسخ داده است ...
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از عضویت شهر جدید هشتگرد در شبکه جهانی یونسکو برای شهرهای یادگیرنده خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۱    
معاون عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه مسکن مهر استان تهران اکثراً در شهرهای جدید واقع شده و تأمین سرانه های این واحدها بر عهره شرکت عمران شهرهای جدید است تاکید کرد: کمبود سرانه های آموزشی مسکن مهر استان تهران ظرف دو سال آینده رفع خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه مسکن مهر استان تهران اکثراً در شهرهای جدید واقع شده و تأمین سرانه های این واحدها بر عهره شرکت عمران شهرهای جدید است تاکید کرد: کمبود سرانه های آموزشی مسکن مهر استان تهران ظرف دو سال آینده رفع خواهد شد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد: در حال حاضر مطالعه و طراحی مسیرهای پیاده راه در شهرهای جدید اندیشه، بهارستان، صدرا، پرند و هشتگرد نیز در دستور کار قرار گرفته و تلاش است تا در سال 98، 11 کیلومتر از آن ها اجرایی شود.
صما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه ایجاد مسیر حمل و نقل عمومی سریع و انبوه از شروط اصلی و اساسی تحقق جمعیت پذیری تعیین شده در شهرهای جدید است گفت: اولویت وزارتخانه راه اندازی و بهره برداری مترو در شهرهای جدید است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از مجموع 200 هزار واحد مسکونی، 145 هزار واحد تاکنون مکان یابی و تعیین تکلیف شده و 55 هزار واحد باقیمانده در مرحله کارشناسی و دریافت مجوزهای لازم است ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، حبیب الله طاهرخانی اظهار کرد: از مجموع 200هزار واحد در برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن تاکنون مکان یابی 145 هزار واحد (73 درصد) مکان یابی و تعیین تکلیف شده و 55 هزار واحد باقیمانده ( 27 درصد) در مرحله کارشناسی و اخذ مجوزهای لازم قرار دارند. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از همکاری بانک مسکن با وزارت راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید خبر داد.
در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان و تعدادی از اعضای انجمن انبوه سازان استان اصفهان برگزار شد، مسائل و مشکلات استان اصفهان در حوزه مسکن مطرح و مورد بررسی قرار گرفت
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه انتظار داریم با همکاری بخش های مربوطه، قطار برقی شهر جدید بهارستان تا سال 1400 بهره برداری شود، گفت: اجرای برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در رونق شهرهای جدید تأثیر چشمگیری داشته است.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در سفری یکروزه به استان اصفهان از پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر و بهارستان بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات پروژه ها قرار گرفت.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۰۹:۳۵    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید سال 98 را بهار راه های استان البرز دانست و گفت: راه اندازی پروژه متروی گلشهر - شهر جدید هشتگرد اثر تعیین کننده ای در نظام حمل و نقل بین شهری و کاهش ترافیک اتوبان تهران به قزوین دارد و منجر به جذب جمعیت کلانشهرهای تهران خواهد شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
حبیب الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درباره تفاوت مسکن مهر با طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن و همچنین اظهاراتی که برنامه اقدام ملی را در راستای ادامه طرح مسکن مهر می دانند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت جغرافیایی شهر جدید هشتگرد استان البرز گفت : راه اندازی متروی گلشهر - شهر جدید هشتگرد، نقش موثری در جذب جمعیت کلانشهرهای تهران و کرج دارد.
سلام نو / رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حبیب الله طاهرخانی با تأکید بر اینکه ایجاد حمل و نقل ریلی بین شهرهای جدید و شهر مادر از اولویت های اساسی شرکت در این دوره به شمار می رود گفت ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درباره احتمال افزایش رقم آورده متقاضیان مسکن مهر پردیس گفت: با توجه به افزایش هزینه نصبیات، صحبت هایی شده اما هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.