سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۰۹:۴۵Nov 2018 20

جدیدترین‌های «کامیون داران»

ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
رئیس اتحادیه کامیون داران البرز از ساماندهی یدک کش ها و جرثقیل های جاده چالوس زیر نظر این اتحادیه خبر داد و گفت: نرخ گذاری خدمات جرثقیل ها براساس مسافت، نوع جاده و سود متعلق به راننده تعیین خواهد شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۷    
شهروند| بازار خریدوفروش کارت های سوخت داغ شده و مدیران وزارت نفت می گویند سوخت گیری در مرزها 50 درصد افزایش داشته است. آنها می گویند ممکن است در آینده ای نه چندان دور این مسأله دولت را با مشکلات جدی در تأمین مصرف سوخت مواجه کند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتحادیه کامیونداران البرز گفت: کاهش تولید شرکت ها و کارخانه ها در نتیجه کمبود بار از مشکلات اساسی ماست.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۴۴    
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از عدم تعامل کافی کامیون داران در مسئله حمل بار نهاده های دامی انتقاد و از تجهیز و بهره برداری از نیروگاه 15 مگاواتی برق تا یک ماه دیگر خبر داده شد.منبع : خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۲    
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از عدم تعامل کافی کامیون داران در مسئله حمل بار نهاده های دامی انتقاد و از تجهیز و بهره برداری از نیروگاه 15 مگاواتی برق تا یک ماه دیگر خبر داده شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۰    
معاون امور اقتصادی، بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بحث حمل و نقل یکی از مسایل مهمی است که بر روی قیمت تمام شده محصولات و تنظیم بازار اثرگذار است و در این زمینه مشوق هایی مانند اختصاص لاستیک به کامیون داران در نظر گرفته می شود تا شرایط حمل کالا به درون استان مهیا شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۳    
رئیس تشکل های صنفی کامیون داران گفت: طرح تن کیلومتر از ابتدای آذر ماه اجرایی می شود که نقش مؤثری در حل مشکلات کامیون داران دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۱    
بخشی از گفتگوی ویژه خبری شب گذشته درباره مشکلات کامیون داران و گرانی های سرسام آور حوزه حمل و نقل را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۰:۰۰    
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع مشکلات کامیون داران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۸:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: تا به امروز کمتر به دغدغه کامیون داران توجه کرده ایم اما سعی می کنیم بیشتر به حرف های آنها توجه کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۱    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به وظایف سنگین و حیاتی وزارتخانه راه و شهرسازی در شرایط حساس کنونی گفت: دشمن امروز به دنبال فلج کردن و چوب لای چرخ گذاشتن طرح ها و برنامه های این دستگاه مهم با هدف ایجاد نارضایتی عمومی و اخلال در اداره امور کشور است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۰۳:۳۵    
به عنوان یک کامیون دار می نویسم که امروز دیگر خبری از مطالبات قبلی ما رانندگان و کامیونداران ازجمله درخواست بیمه، کرایه ارزان و سخت و زیانآور بودن شغل رانندگی نیست؛ امروز بالاترین دغدغه ما تهیه لاستیک و چند برابر شدن قیمت لوازم یدکی است ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۵    
چرا دولت به حقوق کامیون داران توجه نمی کند. فرهنگیان؛ کشاورزان و روستاییان حقوق این بخش یک سوم شده.100 میلیارد دلار مازاد فروش نفتی داریم
پدال نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۵    
پدال نیوز- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی، از احتمال سهمیه بندی بنزین و گازوئیل برای کامیونداران خارجی به منظور کنترل و کاهش حجم قاچاق سوخت از مرزها خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۳    
کامیون داران از نحوه توزیع لاستیک در استان خراسان رضوی گله مند هستند؛ از اول آبان ماه سال جاری راهداری استان سامانه ای را طراحی کرده که باید کامیون داران با ثبت بارنامه های خود در آن نام نویسی کنند و سهمیه لاستیک خود را دریافت نمایند اما یکی از مشکلات این است که حواله های دریافت لاستیک بر اساس محل ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۱۳    
غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به مطالبات صنفی رانندگان اظهارداشت: بیشترین تاثیر این موضوع بر روی بندر امام خمینی (ره) بود که طی همکاری مشترک با تشکلات حمل و نقل استان تعداد 180 دستگاه کامیون در بندر کار تخلیه کشتی ها و انتقال بار به انبارها را انجام دادند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۳    
کمبود تایر سنگین، شکل گیری بازار سیاه ، بی ثباتی قیمت ها و جولان دلالان از جمله معضلات شکل گرفته در بازار خودرو در چند ماه اخیر بوده است. کامیون داران و رانندگان ماشین های سنگین اولین قشری هستند که ضرر زیادی را از این کمبود متحمل می شوند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۲    
مدیر طرح تنظیم بازار خراسان رضوی ابراز عقیده کرد: یکی از دلایل افزایش قیمت مرغ، اعتراضات اخیر کامیون داران و نرسیدن به موقع نهاده است که در بحث حمل و نقل رخ داده و باعث افزایش هزینه تولید شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۴    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوسف گفت: در بحث لاستیک مورد نیاز ناوگان براساس سهمیه اعلام شده توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تاکنون پنج جفت لاستیک براساس کارکرد ناوگان تحویل افراد واجد شرایط شده است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۸    
با توجه به مشکلاتی که در عرضه لاستیک به کامیون داران ایجادشده است ازاین پس واردکنندگان لاستیک خودروهای سنگین با ارز دولتی ملزم به دریافت تأییدیه شبکه توزیع شدند.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۸    
وزیر راه وشهرسازی جدید دولت دوازدهم، اخیراً پیری ناوگان حمل ونقل باری با میانگین سنی نزدیک به 17 سال را یکی از چالش های پیش روی بخش حمل ونقل دانسته است. محمد اسلامی درعین حال گفته است که افزایش ایمنی جاده ها نیز باید در اولویت قرار بگیرد تا شاهد کاهش تصادفات جاده ای باشیم ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۰    
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم مرغ نهایتا باید 10 هزارتومان باشد،گفت: مسئله کامیون داران آسیب جدی به صنعت مرغداری کشور وارد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۲۰:۲۱    
یک مقام مسئول گفت: با وجود فراوانی نهاده های دامی در بنادر، اما بارگیری از سوی کامیون داران انجام نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۹:۱۳    
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم مرغ نهایتا باید 10 هزارتومان باشد، گفت: مسئله کامیون داران آسیب جدی به صنعت مرغداری کشور وارد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۷    
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نخستین تعاونی کامیون داران در شهرضا تشکیل شد، گفت: شهرضا ظرفیت آن را دارد که شهرک ویژه حمل و نقل استان در آن ایجاد شود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۵    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار گفت: حواله ها را بندر به ما و پشتیبانی امور دام می دهد اما کامیون داران همکاری نمی کنند و ما مجبور هستیم برای سیر کردن مرغ ها غذای دام را از همدیگر قرض کنیم، با این وضع مرغ ها گرسنه می مانند و تلف خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: حدود 5 هزار حلق لاستیک از 15مرداد امسال تا به امروز در بین کامیون داران خوزستانی توزیع شده است.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل هماهنگی اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به توزیع نامشخص بیش از 3 هزار حلقه لاستیک در زمان اعتصاب کامیون داران، گفت: توزیع لاستیک به شکلی انجام شود تا حمل بار به موقع صورت گیرد و مشکلی در هیچ کجای استان ایجاد نشود. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۳    
نجف آباد- مدیرعامل خیریه قمر بنی هاشم نجف آباد گفت: به دنبال کلنگ زنی مرکز دیالیز 56 تخت خوابی خیریه نجف آباد در شهریور ماه سال جاری، عملیات خاکبرداری این مجموعه تاکنون نزدیک به 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، اما گرانی لوازم یدکی کامیون ها، سرعت کار را تا حدود زیادی کاهش داده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۶    
به گزارش ایرنا، فاطمه فرزام روز شنبه در جلسه تنظیم بازار شهرستان دماوند که با حضور اعضای این کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هدف از این کمیته تنظیم بازار و رصد قیمت های موجود کالاهای اساسی و ایجاد آرامش کلی در سطح بازار است. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۱    
عصر خودرو- رئیس جمهور در جریان دفاع از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی برحل مشکل کامیون داران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۹    
رئیس جمهور در جریان دفاع از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی برحل مشکل کامیون داران تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۷    
رئیس هیات مدیره انجمن مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه نامه به رئیس جمهور برای حل مشکل تامین نهاده ها بی نتیجه مانده است،گفت:مرغداران، کامیون داران و باربری ها با هم دچار چالش شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۲    
اهواز-ایرنا- مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: یک هزار و 100حلقه لاستیک جدید برای کامیون داران به اداره کل راهداری تحویل داده شده که به زودی توزیع آن در استان آغاز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۳    
به تازگی جمعی از تشکل های طیور کشور، در نامه ای به رئیس جمهور اعلام کرده اند که دوباره با مشکلات تأمین خوراک طیور مواجه شده اند. مشکلات تأمین نهاده های دامی در بخش طیور کشور عمدتاً از دو ناحیه به آن ها ضربه می زند: افزایش قیمت نهاده ها و عدم تأمین بموقع این نهاده ها به دلیل اعتصابات کامیونداران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۱    
یک مقام مسئول گفت: برخی کامیون داران علاوه بر کرایه ای که در بارنامه درج شده، مبلغ دیگری را مطالبه می کنند و هیچ سندی برای آن ارائه نمی دهند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۲۰:۴۵    
محمود حجتی عصر روز چهارشنبه در بازدید از واحدهای دامپروری و کشاورزی دلیجان و محلات در جمع اصحاب رسانه افزود: ایران یکی از صادرکنندگان عمده لبنیات در منطقه محسوب می شود و سرمایه گذاری در توسعه این بخش در دستور کار است. ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۵    
موضع مسؤلین در زمینه تامین نیاز لاستیک کامیون داران بیش تر منفعلانه است و وزیر جدید از همین حالا باید بر این موضوع تمرکز کند.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۳    
با توجه به افزایش شدید قطعات یدکی اصولا برای راننده صرف نمی کند که بار بزند؛ بنابراین یکی از دلایلی که در چند ماه اخیر شاهد امتناع از کار در بین کامیون داران هستیم همین عدم تعادل بین درآمد و هزینه است.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴    
می متالز - ناوگان حمل و نقل دریایی تحت تأثیر تحریم های امریکا با محدودیت هایی به جهت حمل کالاهای صادراتی، ترک تجارت و تردد خطوط کشتیرانی خارجی به ایران مواجه شده است. از طرفی حمل ونقل جاده ای نیز این روزها به جهت اعتراضات سراسری کامیون داران وضعیت مطلوبی ندارد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۱    
قرار است به عنوان نماینده کامیون داران در این جلسه در خصوص وضعیت لاستیک و عرضه و توزیع آن بحث و تبادل نظر داشته باشیم.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۶    
وزیر مستعفی راه و شهرسازی در حالی از ساختمان دادمان خداحافظی کرد که عملکرد اسفباری در حوزه مسکن و حمل ونقل از خود به جای گذاشت. وی همچنین عامل اصلی اعتراضات ماه های اخیر کامیون داران به دلیل بی توجهی به خواسته آنها بوده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۰    
کامیون داران پس از مدت ها پیگیری، به یکی از مطالبات خود دست یافتند.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۵    
محاسبه کرایه کامیون ها براساس فرمول تن کیلومتر از ابتدای آذرماه اجرایی می شود. احمد کریمی، رئیس تشکل های صنفی کامیون داران با اعلام این خبر گفت: در چند ماه گذشته هزینه های زیادی مشمول کامیون داران شده و امیدواریم با اجرایی شدن طرح تن کیلومتر نرخ کرایه ها در برخی از مسیرها که بسیار کم و ناعادلانه ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۴    
پس از فراز و نشیب اقتصادی ماه های گذشته بالأخره شاهد ثبات نسبی در بازار هستیم که نشاءت گرفته از ورود جدی بانک مرکزی در مدیریت قیمت ارزهای خارجی و از طرفی سازمان صمت در موضوع نظارت ها و حل مشکل کامیون داران و ناوگان حمل ونقل جاده ای بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۱    
رئیس تشکل های صنفی کامیون داران گفت:طبق پیش بینی های انجام شده طرح جدید تن کیلومتر از اول آذر ماه اجرایی می شود.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۰    
رییس انجمن صنفی صنعت تایر ایران از ثبت سفارش تایر خودروهای سنگین با ارز 4200 تومانی خبر داد و اعلام کرد که التهاب بازار در این بخش تا یک الی دو ماه آینده فروکش خواهد کرد و در حال حاضر نیز مشکلات مربوط به تامین لاستیک مورد نیاز کامیون داران براساس قیمت رسمی تا حد زیادی کاهش یافته است. ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۸    
اکوفارس: وزیر مستعفی راه و شهرسازی در حالی از ساختمان دادمان خداحافظی کرد که عملکرد اسفباری در حوزه مسکن و حمل ونقل از خود به جای گذاشت. وی همچنین عامل اصلی اعتراضات ماه های اخیر کامیون داران به دلیل بی توجهی به خواسته آنها بوده است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۴    
وضعیت کامیون داران نسبت به چند وقت گذشته به مراتب بهتر شده است. حسن نصیری، مدیرعامل تعاونی کامیون داران جویبار بابیان این مطلب گفت: درحال حاضر به صورت کم وبیش، برخی از خواسته های رانندگان درحال اجابت است و باید چشم انتظار آینده ماند.