چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۰۵:۲۳Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «کامیون داران»

ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۰۴:۵۱    
معاون دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد که تردد کامیون داران از سرخس و لطف آباد به ترکمنستان در وضعیت مطلوبی نیست.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۱    
دبیر انجمن کانون کامیون داران کشور گفت: تا پایان بهمن حدود 20 هزار حلقه لاستیک به عنوان نخستین سفارش وارداتی لاستیک از گمرک ترخیص خواهد شد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۳    
انجمن های کامیون داران ایران می توانند علاوه بر قیمت گذاری و مدیریت تخصیص بار در خصوص موضوعاتی مانند اصلاح شیوه صدور بارنامه، انواع بیمه و .... از استارتاپ ها و کسب وکارهای اینترنتی دعوت به همکاری و پشتیبانی کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس تاکید کرد که با همراهی مسئولان ارشد استان و همکاری و حمایت مجمع نمایندگان فارس و مجلس شورای اسلامی، عمده مطالبات رانندگان پیگیری و تأمین شده است. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۲    
مجتبی صفایی سخنگوی اتاق اصناف ایران امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین اقدام ها برای تسهیل توزیع کالا در شب عید گفت: اصناف با عنوان آخرین حلقه در زنجیره تولید همواره نقش خود را در نظام توزیع کالا به درستی ایفا کرده اند ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۸    
فرماندار ابرکوه اظهار کرد: تا تشکیل کنسرسیوم جهت ایجاد سیستم اعلام بار و نوبت دهی که شش ماه به طول می انجامد، انجمن کامیون داران عهده دار تقسیم عادلانه بار در شهرستان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۰:۵۱    
ما می خواستیم ببینیم مطالبات راننده ها چیست، از نزدیک با آن ها روبرو بشویم، در سال 95 که اعتصاب کامیون داران در پایانه بار بندر بود خود بنده پیگیر این مطالبات صنفی بودم...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۴    
مدیر کل امور هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: ترافیک کامیون های ایران در گمرک ترکمنستان یکی از مهمترین دغدغه های تجار ایرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۹    
فرماندار ابرکوه در راستای رفع مشکلات کامیون داران و بی عدالتی های موجود در تقسیم بار گفت: تا زمان تشکیل کنسرسیوم که 6 ماه طول می کشد، شرکت تعاونی کامیون داران نسبت به نوبت دهی و اعلام بار عادلانه اقدام کند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۷    
به گزارش ایرنا ، محمدکاظمی نسب روز چهارشنبه در نشست کمیته حمل و نقل شهرستان افزود: رانندگان و کامیون داران قشر فعالی هستند که با تلاش شبانه روزی مهم ترین نقش را در اقتصاد منطقه و اشتغال زایی دارند . ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
اولویت سازمان راهداری برای در واگذار کردن پایانه های بار، صنف حمل و نقل جاده ای است، منظور از صنف حمل و نقل، انجمن صنفی رانندگان، انجمن کارفرمایی شرکت های حمل و نقل و انجمن صنفی کامیون داران است اما این مهم نیازمند آن است که آن ها در این مزایده حضور یابند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۰    
نمایندگان کامیون داران معترض در پاسخ به سوالی که مبنی بر اینکه مسئولان وزارت راه مدعی اند که کرایه ها را اصلاح کردند گفت: کرایه ها با فرمول هایی اصلاح شده که اصلاح واقعی نیست و این فرمول ...
نوش آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ، شرکت “فامبراس حلال” که بزرگترین شرکت دارنده گواهی حلال برزیل است، در بیانیه ای اعلام کرد فروش مواد غذایی حلال شامل گوشت مرغ، گوشت گاو، عسل و پنیر در سال 2018 با وجود مشکلات عدیده شامل اعتصاب کامیون داران که تولید گوشت را مختل کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
مهاباد - ایرنا - مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان گفت: از ابتدای اجرای طرح توزیع لاستیک تاکنون یکهزار و 270 حلقه لاستیک در چند نوبت بین کامیون داران این شهرستان توزیع شده است.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳    
مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان گفت: یک هزار و 274 حلقه لاستیک در چند نوبت بین کامیون داران این شهرستان توزیع شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۵۶    
مسولین شهرداری منطقه 2و9 کرج و اداره برق برای ایجاد روشنایی وجمع آوری دپوی نخاله ها که جنب پل کامیون داران و وسط جاده به سمت دولت آباد و بلوار شهید فهمیده چه کاری انجام میدهند . ؟؟ لطفا پاسخگو باشید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۵:۴۰    
حسن نیا گفت: تنها 10 درصد لاستیک مورد نیاز کامیون داران تأمین شده و بسیاری از کامیون ها به دلیل نبود لاستیک زمین گیر شده اند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۱    
به تازگی جمعی از تشکل های طیور کشور، در نامه ای به رئیس جمهور اعلام کرده اند که دوباره با مشکلات تأمین خوراک طیور مواجه شده اند. مشکلات تأمین نهاده های دامی در بخش طیور کشور عمدتاً از دو ناحیه به آن ها ضربه می زند: افزایش قیمت نهاده ها و عدم تأمین بموقع این نهاده ها به دلیل اعتصابات کامیونداران ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۷    
احمدی زاده با تأکید بر اینکه خود تحریمی داخلی بدتر از تحریم های خارجی است، گفت: اگر 20 سال پیش شهرک حمل و نقل افتتاح شده بود شاید امروز مشکلات کامیون داران هم رخ نمی داد اما دولت یک ریال هم به ما کمک نکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۴    
استاندار اردبیل گفت: موضوع افزایش کرایه حمل کالا توسط کامیون داران از سوی تولیدکنندگان استان مطرح شد و برای حل این مشکل برنامه ریزی شده تا با برگزاری جلسه ای نرخ نهایی حمل کالا در استان تعیین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۵۹    
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در دو ماه گذشته به دلیل اعتراض کامیون داران و مشکلاتی که در حمل ونقل به وجود آمد و جوجه ریزی در استان کاهش یافت.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۰    
این درحالی است که به دلیل کاهش بار در بسیاری از استان ها تنها امید کامیون داران به دریافت سفارش حمل بار از پایانه بار بندرعباس و به طور کلی این استان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۱    
قزوین – ایرنا – دادستان قزوین گفت: افرادی که تحت تاثیر جو روانی دشمنان به کامیون داران قزوینی تعرض کرده بودند، آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۶    
تاکنون 200حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون های باری جاده ای خور و بیابانک توزیع شد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۳    
یک کارشناس حمل و نقل گفت:روش فعلی صدور بارنامه زمینه سواستفاده از درآمد واقعی کامیون داران و درآمد دولت را فراهم می سازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۶    
رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرضا گفت : تعاونی کامیون داران شهرضا نیز به عنوان یکی از ظرفیت های اقتصادی منطقه و کشور، سهم به سزایی در جابه جایی کالا و در نتیجه رونق اقتصادی دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از آغاز پرداخت کرایه براساس تن بر کیلومتر در استان بعنوان یکی از مهمترین مطالبات رانندگان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۴    
وزیر کشور تاکید کرد که نگران تفاوت نظر و اختلافات نیستیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۴    
خدمت رسانی به مردم، بهبود ایمنی راه ها و حمایت از تولید داخلی، سامانه جامع مدیریت پروژه های عمرانی در 17 استان کشور راه اندازی شد، تخصیص 1000تن قیر برای رفع مشکل راه های شهرستان نطنز و حمل روزانه 100 میلیون لیتر مواد خطرناک و سوختی در جاده ها از عناوین مهم حوزه حمل ونقل جاده ای در هفته گذشته به ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۴:۱۵    
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه بخش عمده جرائم مالی شهرستان در شهرک کامیون داران رخ می دهد، گفت: دلالانی که در این شهرک فعالیت می کنند در صورت عدم دریافت کارت شناسایی از اتحادیه کامیون داران، حق حضور و فعالیت در شهرک را ندارند و هماهنگی های لازم برای برخورد قضائی با این افراد انجام شده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۸    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح جزئیات بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در این جلسه گزارشی از عملکرد دو ماهه وزیر صمت برنامه ها، پیشرفت ها و اقدامات این وزارتخانه ارائه شد ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۸    
مشهد - ایرنا - رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی کامیون داران کشور گفت: خبرهای منتشر شده در روزهای گذشته مبنی بر اعتصاب کامیونداران کشور صحت ندارد و اعتصاب یا تجمعی در این زمینه انجام نشده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۶    
وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکلات کامیون دارن درباره قیمت لاستیک، مشکلات بیمه ای و پرداخت مبالغی مازاد بر کمیسیون شرکت های حمل و نقل خود پا به میدان گذاشته و خبر از عملیاتی شدن اقدامات دولت در این بخش داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۴    
محمد علاف پور دنیای اقتصاد- اهواز : مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان گفت: تامین لوازم یدکی و قطعات برای کامیون داران به سختی انجام می شود بنابراین مسوولان برای تسهیل روند واردات این کالاها به کشور اقدام کنند ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۹    
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت بوده و استفاده از منابع آن با ذکر منبع بلامانع است. Copyright 2016 Dolat.ir All rights reserved.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۰    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که شامگاه اول دی ماه در برنامه نگاه در شبکه یک سیما حاضر شده بود، در توضیح برنامه ها و سیاست های این وزارتخانه در حوزه حمل و نقل توضیحاتی ارایه و از صندوق توسعه حمل و نقل با سرمایه 19 هزار میلیاردتومانی به عنوان پشتوانه ای یاد کرد که تحرک ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۹    
مسئول اداره حمل و نقل لارستان، گفت: تعداد 350 جفت حلقه لاستیک توسط انجمن صنفی رانندگان کالا، 170 جفت حلقه لاستیک توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی، 21 جفت حلقه...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۸    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: برای برطرف کردن مشکل تامین لاستیک مورد نیاز کامیون داران تمام تلاش خود را به کار می گیریم و ظرف یک هفته آینده تصمیمات به ثمر می نشیند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای طرح مکمل می توان قیمت گذاری بهاء تفاهم شده مسکن را مهار کرد در ضمن فعلا افزایش نرخ وام مسکن در دستور کار ما نیست.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۸    
به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز شنبه به مناسبت هفته حمل و نقل و راهداری در آئین تقدیر از فعالان این بخش افزود: رانندگان کامیون ها با تعهدی که نسبت به مردم دارند با وجود همه مشکلات تاکنون اجازه نداده اند لحظه ای حمل و نقل بار و کالا در کشور معطل بماند. ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۵    
جنجال تن-کیلومتر، حالا پس از ماه ها وارد فاز تازه ای شده است. حالا که بخش حمل جاده ای موفق شده تا حرف خود را به کرسی بنشاند و مطالبه خود را محقق کند؛ زمزمه مخالفت ها از هر سو برخاسته است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۹:۴۷    
شیراز-ایرنا- نماینده مردم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات کامیون داران در دستور کار مجلس است و بی شک همه نمایندگان از این موضوع حمایت خواهند کرد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۷    
به مناسبت 26 آذر، روز حمل و نقل در آیینی از تلاشگران عرصه ی حمل و نقل شاهین شهر تجلیل شد علیرضا بصیری فرماندار در این آیین که در مجموعه ی ورزشی تختی شاهین شهر برگزار شد، ضمن تبریک این روز به تلاشگران عرصه حمل و نقل درون شهری و برون شهری گفت: 26 آذرماه صحنه های کم نظیری از فداکاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۲:۱۴    
رئیس کانون و انجمن صنف کامیون داران کشور ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف دولت در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: عملکرد دولت بسیار ضعیف و نارضایت بخش بوده است.
نرخ باکس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۲:۴۴    
دبیر کانون انجمن صنفی کامیون داران با انتقاد از نبود نیازسنجی در تأمین ناوگان عمومی شامل اتوبوس و کامیون گفت: خودروسازان ما فقط ناوگان چینی بی کیفیت وارد می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۷    
عضو هیات عامل سازمان راهداری گفت: تهیه لاستیک و قطعات یدکی کامیون ها برعهده وزارت صمت است که با توجه به مشکلات و پیگیری وزارت راه و حمل و نقل جاده ای 350 هزار حلقه لاستیک از طریق صنف رانندگان بین کامیون داران توزیع شد، تا انتهای سال 300 حلقه دیگر است، نیز آماده می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۷    
رضا خادمی زاده رئیس انجمن های صنفی رانندگان ناوگان مسافربری کشور با بیان این که دولت نه تدبیر دارد و نه امید، وعده محقق نشده رئیس جمهوری برای فروش اتوبوس با تخفیف 50 درصدی به رانندگان را مورد انتقاد قرار داد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عیسی باشقره در مراسم گرامیداشت هفته حمل ونقل خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: پس از انتصاب درخواست ملاقات ما را به معاون محترم خود حواله کردیید، حداقل از تشکل های مردم نهاد مشاوره رایگان بگیرید و بر اطلاعات خود بیافزایید. ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۰    
ادعاشده که برخی از کامیون داران که به بنادر می روند 7 الی 8 روز معطل بارگیری می شوند اما برخی دیگر هم همان روز بارگیری می کنند که این دغل کاری است و موجب دلسردی می شود .آقای حسن نیا باید بازرسی سیار در بنادر و پایانه ها دایر کند و نگذارد که این مشکلات رانندگان را دلسرد کند.