پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۱:۲۸May 2019 23

جدیدترین‌های «شرکت غله»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت غله استان زنجان از آغاز خرید کلزا خبر داد و گفت: قیمت خرید هر کیلوگرم کلزا 3 هزار و 400 تومان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم از آمادگی جهت خرید تضمینی گندم از کشاورزان به ازای هر کیلوگرم 17 هزار ریال و همچنین پرداخت کرایه حمل خبر داد .
ششمین کشتی حامل 33 هزار تن شکر خام وارداتی در اسکله بندر شهید رجایی پهلو گرفت تا میزان واردات شکر در اردیبهشت ماه به 600 هزار تن برسد. با این میزان شکر دیگر هیچ کمبودی در بازار نخواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با اشاره به توزیع چهار هزار و 668 تن شکر در استان گفت: هیچ کمبودی از لحاظ تامین شکر در استان وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم خبرداد: همزمان با شروع فصل برداشت محصول گندم و کلزا، مراکز خرید تضمینی این محصولات برای کشاورزان استان قم، تجهیز و آماده شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 4 کشور، خودکفایی امروز تولید محصولات کشاورزی را نتیجه برنامه ریزی و تلاش دیروز دانست.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مسعود دشوارگر از ورود ششمین کشتی حامل 33 هزار تن شکر خام به بندر شهید رجایی در استان هرمزگان خبر داد. دشوارگر گفت: این کشتی روز گذشته در این بندر پهلو گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم گفت: هیچ مشکلی درباره تخصیص و تأمین شکر در کل کشور وجود ندارد و باید دید آیا این بارهای تأمین و تخصیص یافته در روند طبیعی توزیع خود قرار می گیرد یا خیر.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت که هماهنگی لازم برای خرید تضمینی گندم پاییزه به قیمت هر کیلوگرم 17 هزار ریال از کشاورزان این استان شمالی فراهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان با بیان اینکه خرید تضمینی گندم از فردا در استان سمنان آغاز می شود گفت: پیش بینی می شود امسال 120 هزار تن گندم از گندم کاران این استان خریداری شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه سه کشور گفت: از اواخر فروردین 98 که خرید تضمینی گندم از کشاورزان فارس آغاز شده تاکنون 130 هزار تن گندم از بهره برداران این استان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: خرید هیجانی برخاسته از ترس بی دلیل از گرانی، با وجود توزیع بیش از حد نیاز، بازار عرضه شکر استان را آشفته کرده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: خرید تضمینی دانه روغنی کلزا از کشاورزان مازندرانی در سال جاری به 5 هزار و 870 تن به ارزش 186 میلیارد ریال رسید.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۵    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: خرید تضمینی دانه روغنی کلزا از کشاورزان مازندرانی در سال جاری به 5 هزار و 870 تن به ارزش 186 میلیارد ریال رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۸    
مدیرکل شرکت غله استان کرمان با اشاره به اینکه ارتقای سطح کمی و کیفی نانوایان در طرح جامع نان سالم در استان اجرا شده است گفت: با اقدامات انجام شده مصرف نمک در استان نصف و بعضا تا یک سوم کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان به یک میلیون و 156هزار و 600 رسید که نسبت به کل رقم سال زراعی گذشته که یک میلیون و 130هزار تن گندم بود یک رکورد محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹    
مدیرکل شرکت غله استان کرمان گفت: از خرداد سال 94، طرح جامع نان سالم در راستای امنیت غذایی در استان کرمان تدوین و اجرایی شد و اتفاقات خوبی را در حوزه بهداشت و سلامت نان استان در این مدت شاهد بودیم.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: خرید تضمینی دانه روغنی کلزا از کشاورزان مازندرانی در سال جاری به 5 هزار و 870 تن به ارزش 186 میلیارد ریال رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 لرستان گفت: نرخ خرید تضمینی گندم معمولی به ازای هرکیلوگرم 17 هزار ریال و گندم دوروم نیز 17 هزار و 700 ریال اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۳:۱۹    
مدیرعامل شرکت غله استان زنجان از پیش بینی خرید 500 هزار تن گندم در استان خبر داد و گفت: خرید از اواخر خرداد آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 گفت: خرید تضمینی گندم در لرستان از اول خردادماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت. به گزارش ایسنا منطقه لرستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 4 کشور از رکوردشکنی خرید تضمینی گندم در سال جاری در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 لرستان گفت: خرید تضمینی گندم استان اول خرداد آغاز می شود و 55 مرکز برای دریافت محصول کشاورزان آماده شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سید محمد جعفری گفت: از ابتدای فصل خرید دانه روغنی کلزا در سالجاری تاکنون بیش از 3275 تن کلزا به ارزش 102 میلیارد و 511 میلیون ریال از کشاورزان مازندرانی خریداری شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار کشور گفت: خرید گندم به نرخ تضمینی در خوزستان به یک میلیون و 112هزار تن رسید و در 2 روز آینده با ادامه برداشت ، به رقم گندم خریداری شده در سال زراعی گذشته که یک میلیون و 130هزار بود خواهیم رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۷    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور از آغاز خرید تضمینی گندم و کلزا در شهرستان قصرشیرین خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی عمران فروزنده از حوزه معاونت مهندسی آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد دیشب در حین بازی فوتبال ادارات این استان دچار ایست قلبی می شود و با وجود تلاش تیم های پزشکی و اورژانسی متاسفانه دارفانی را وداع گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا روز گذشته 2 هزار و 200 تن شکر وارد استان شده که همه آن را به نمایندگانی که سازمان صنعت، معدن و تجارت معرفی کرده اند، تحویل داده شده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۸    
با تأسف و اندوه خبر درگذشت اخوی گرامیتان مرحوم سید علی عمران فروزنده از نیروهای خدوم و متخصص حوزه آب و فاضلاب استان مایه تأثر و تألم فراوان گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_مدیرعامل شرکت غله و بازرگانی استان کرمانشاه گفت: خرید تضمینی گندم و کلزا در مناطق گرمسیری استان آغاز شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۶:۲۴    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: تاکنون 140 هزار تن گندم از کشاورزان این استان با نرخ تضمینی خریداری شد.
زریان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان- مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آذربایجان غربی گفت:با به بهره برداری رسیدن سیلوی هفتاد هزار تنی بوکان، 15 نفر در این سیلوبه کار گرفته می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با توجه به تفاوت نرخ خرید تضمینی گندم و نرخی که دلالان به کشاورزان پیشنهاد می دهند، حمل و نقل این محصول در این استان باید تنها با مجوز شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه سه انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۵    
رستاد مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه سه کشور گفت: روزانه 600 تن شکر در استان تولید می شود که پاسخگوی همه نیاز بازار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله وخدمات بازرگانی گلستان گفت: در روزهای اخیر دو هزار و 200 تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان خریداری شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان از ورود پنجمین کشتی حامل شکر خام به بندر شهید رجایی در استان هرمزگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور گفت: تاکنون بیش از هزار و 200 تن کلزا به ارزش 38 میلیارد و 877 میلیون ریال در مازندران خریداری شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷    
مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی گلستان مقدار خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان گلستان را 2200 تن اعلام کرد. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حمیدرضا علی محمدی در جمع خبرنگاران گفت: از شروع خرید تضمینی کلزا تاکنون 2200 تن از این محصول از کشاورزان استان گلستان خریداری شده است. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل از پیش بینی برداشت 300 هزار تن گندم در استان اردبیل خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی نوبخت امروز در جلسه هماهنگی خرید محصولات کشاورزی شهرستان گرمی گفت: 16 مرکز خرید جو و 14 مرکز خرید کلزا برای خرید محصول کشاورزان در استان پیش بینی شده است ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: افزایش نظارت و بازرسی بازار از برنامه ها مهم سال جاری است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هشت هزار و 500 تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان این شهرستان خریداری و به سیلوها تحویل داده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ساری - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: از ابتدای فصل خرید دانه روغنی کلزا تاکنون بیش از هزار و 200 تن کلزا از کشاورزان مازندران خریداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی از آغاز فصل خرید تضمینی گندم در استان خبر داد و گفت: امید است با افزایش 33 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم در سال جاری نسبت به سال قبل، خرید گندم رونق بیشتری داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۱    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون حدود 123 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه شش کشور با اشاره به ورود یک محموله 27 هزار تنی شکر خام به بندر شهید رجایی گفت: این پنجمین محموله شکر خام در دو ماه گذشته می باشد که وارد بندر شهید رجایی شده است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 4 کشور از خرید 40 هزار تن دانه روغنی کلزا در استان خوزستان خبرداد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله استان زنجان گفت: پیش بینی خرید بیش از 500 هزار تن گندم را در استان زنجان داریم.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور از اختصاص 7966 تُن شکر یارانه ای با قیمت مصوب به استان مازندران خبر داد. سید محمد جعفری گفت: با حمایت معاون وزیر جهاد کشاورزی و همچنین پیگیری های استاندار مازندران و مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 6 کشور، از ورود محموله 27 هزار و 200 تنی شکر خام به بندر شهید رجایی بندرعباس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: تاکنون 120 هزار تن گندم و 19 هزار تن کلزا از کشاورزان مناطق گرمسیری استان خریداری شده است.