یکشنبه ۲۴ آذرساعت ۲۳:۳۷Dec 2019 15

جدیدترین‌های «فردا تعطیل است»

بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به علت آلودگی هوا، تمام مدارس و دانشگاه های ساوه فردا بیست و پنجم آذرماه تعطیل است و ادارات نیز با یک ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان آبیک اعلام کرد: به دستور فرماندار شهرستان آبیک تمامی مدارس شهرستان آبیک در همه مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و دوم و مهدکودک ها با توجه به آلودگی هوا فردا دوشنبه 25 آذرماه تعطیل است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران استان قزوین گفت: برخی از مدارس استان فردا به علت آلودگی هوا تعطیل است.
به گفتۀ مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین، کلیه مدارس شهرستان آبیک در دوشیفت صبح و عصر و مدارس باقی مناطق استان بجز شهرستان آوج و بخش های الموت غربی، الموت شرقی، طارم و کوهین، در شیفت صبح در کلیه مقاطع تعطیل است.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
آلودگی هوا مدارس شهرهای کاشان، آران و بیدگل و نوش آباد را تعطیل کرد.
همه مدارس استان بوشهر به علت شدت بارش باران، فردا تعطیل است.
دبیر کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی: با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای مدارس اراک و ساوه و دانشگاه های ساوه در نوبت صبح فردا تعطیل است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل مدیرت بحران استان قزوین گفت: به دلیل ورود آلودگی از غرب کشور فردا هوای استان قزوین در حالت ناسالم قرار خواهد گرفت و مدارس شهرستان آبیک به دلیل شدت آلودگی یبشتر تعطیل است.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
واحدهای آموزشی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی در شهر و استان تهران(به غیر از واحدهای دماوند و فیروزکوه) و سازمان مرکزی فردا به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.
ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تمام مراکز آموزشی و دانشگاه های استان تهران به علت تداوم آلودگی هوا فردا دوشنبه تعطیل شد.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی آلودگی هوا دانشگاه های تهران هم فردا تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
به گفته معاون استاندار تهران در پی آلودگی هوا دانشگاه های تهران و مراکز آموزش عالی هم فردا تعطیل است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون استاندار تهران گفت: روز دوشنبه 25 آذر به علت افزایش آلاینده ها بخش آموزشی کلیه دانشگاه های این استان به جز دو شهرستان دماوند و فیروزکوه تعطیل شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به علت پیش بینی بارندگی شدید، مدرسه های برخی مناطق این استان در نوبت صبح و بعد از ظهر فردا تعطیل است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون استاندار تهران گفت: روز دوشنبه 25 آذر به علت افزایش آلاینده ها تمامی مدارس این استان در همه مقاطع به جز شهرستان های فیروزکوه و دماوند تعطیل شد.
سخنگوی استانداری تهران: مدارس استان تهران در همه مقاطع تحصیلی فردا (دوشنبه) به علت آلودگی هوا تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۳۱ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به دلیل بارندگی، مدارس پنج شهرستان استان بوشهر فردا تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بوشهر با اشاره به پیش بینی بارش شدید باران در استان بوشهر گفت: در این راستا فردا دوشنبه مدارس در تمام مقاطع تحصیلی شهرستان بوشهر تعطیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۲    
فرماندار بوشهر گفت: مدارس این شهرستان فردا به علت بارش باران تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۲    
به دلیل افزایش آلودگی هوای استان تهران، همه مدارس تهران در تمام مقاطع بجز شهرستان های فیروزکوه و دماوند فردا تعطیل است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شاخص آلایندگی اراک هم اکنون عدد 166 است که برای تمام گروه ها در شرایط ناسالم قرار دارد. رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: فردا به دلیل آلودگی هوا مدارس اراک تعطیل اعلام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: به دلیل افزایش آلاینده ها فردا مدارس البرز در تمامی مقاطع به جز بخش آسارا و طالقان تعطیل است.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و تمامی مدارس البرز بجز بخش آسارا و شهرستان طالقان، بعلت آلودگی هوا خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از العالم، محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران گفت: براساس تصمیم گرفته شد همه مدارس استان تهران در همه مقاطع تحصیلی بجز شهرستانهای فیروزکوه و دماوند(به استثنای شهر رودهن) فردا تعطیل باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رستگاری اعلام کرد: بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا فردا یکشنبه تمامی مدارس استان تهران در همه مقاطع به جز شهرستان های فیروزکوه و دماوند تعطیل است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۱۱    
کمیته اضطرار آلودگی هوا از تعطیلی تمام مدارس استان تهران در فردا به جز 3 شهر در تمام مقاطع خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
به دلیل افزایش آلودگی هوای استان تهران، همه مدارس در تمام مقاطع بجز شهرستان های فیروزکوه و دماوند فردا تعطیل است
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به دلیل افزایش آلودگی هوای استان تهران، همه مدارس در تمام مقاطع بجز شهرستان های فیروزکوه و دماوند فردا تعطیل است
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، تقی زاده در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران که به ریاست استاندار تهران برگزار شد، با اشاره به انباشت آلاینده ها و غلظت ذرات معلق هوای تهران گفت: تمامی مدارس استان در تمامی مقاطع در دو شیفت صبح و بعدازظهر بجز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا یکشنبه تعطیل است. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی مدارس این شهر در روز یک شنبه 24 آذر خبر داد. تاریخ انتشار: 17:48 - 23 آذر 1398 - کد خبر: 576836
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رستگاری اعلام کرد: بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا فردا یکشنبه تمامی مدارس استان تهران در همه مقاطع به جز شهرستان های فیروزکوه و دماوند تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به دلیل افزایش آلودگی هوای استان تهران، همه مدارس در تمام مقاطع بجز شهرستان های فیروزکوه و دماوند فردا تعطیل است.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان در گفت وگو با خبرنگار مهر از تعطیلی تمامی مدارس شهری و روستایی در کلیه مقاطع در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در روز شنبه 23 آذرماه سال جاری خبر داد. ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان: تمام مدارس شهری و روستایی شهرستان سنندج در دوره های مختلف تحصیلی فردا به دلیل برودت و ناپایداری هوا و حفظ سلامت دانش آموزان در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت مدارس شهری و روستایی همه مقاطع تحصیلی شهرستان سنندج و منطقه کلاترزان فردا در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل است.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تمام فعالیت های آموزشی و فوق برنامه در سطح مدارس، کانون ها و پژوهش سراها در سطح استان روز پنج شنبه 21 آذرماه به دلیل تداوم برودت هوا و پیشگیری از بیماری ها تعطیل است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تمام فعالیت های آموزشی و فوق برنامه در سطح مدارس، کانون ها و پژوهش سراها در سطح استان روز پنج شنبه 21 آذرماه به دلیل تداوم برودت هوا و پیشگیری از بیماری ها تعطیل است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: با توجه به برودت شدید هوا در شهرستان چالدران و جلوگیری از شیوع بیمارهای فصلی، مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول تحصیلی این شهرستان چهارشنبه 20 آذر در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل می باشد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۶    
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مدارس استان زنجان در تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۹    
زنجان-مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف و برودت هوا مدارس استان زنجان در تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۱    
آموزش و پرورش آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل برودت هوا فردا چهارشنبه 20 آذرماه تمام مدارس استان تعطیل است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تمامی مدارس آذربایجان غربی به علت سرمای هوا و پیشگیری از بیماری های فصلی فردا تعطیل است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدارس ابتدایی شهرستان بجنورد، فردا چهارشنبه 20 آذر، تعطیل است.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارس سلام نو، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: تمامی مدارس استان فردا چهارشنبه هم به منظور پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا تعطیل شد. احسان گوهری راد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر مصوبه کارگروه سلامت استان، همه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر استان گلستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدارس ابتدایی شهرستان بجنورد فردا چهارشنبه به دلیل پیشگیری از بیماری آنفلوانزا تعطیل است.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهر لوشان به دلیل خطر ابتلا به آنفلوآنزا در روزهای سه شنبه 19 و چهارشنبه 20 آذرماه تعطیل است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان، خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: براساس بررسی های کارشناسی به عمل آمده در حوزۀ بهداشت و سلامتِ ادارۀ کل آموزش و پرورش استان از کلیه مناطق و نواحی 14 گانه در خصوص شیوع بیماری آنفلوآنزا در مدارس ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- با توجه به شیوع آنفلوانزای فصلی فردا هجدهم آذر ماه مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول و دوم در دو نوبت صبح و عصر در همه مناطق استان قزوین تعطیل هستند. تاریخ انتشار: 22:07 - 17 آذر 1398 - کد خبر: 575138
الف   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با توجه به تشدید بارندگی ها و آبگرفتگی معابر تمامی مدارس شهرستان چابهار در تمامی مقاطع تحصیلی فردا تعطیل است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کنارک: با توجه به تشدید بارندگی ها و آبگرفتگی معابر تمامی مدارس شهرستان کنارک در تمامی مقاطع تحصیلی فردا در شیفت صبح تعطیل است.