چهارشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۳:۵۰Feb 2020 26

جدیدترین‌های «تاکسیرانی»

شهر فردا   ۱۰ ساعت پیش    
رییس سازمان تاکسیرانی از توافق با وزارت بهداشت برای تامین مواد ضدعفونی برای تاکسی ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: سهمیه اعتباری سوخت 704 هزار و 705 راننده تاکسی در بهمن امسال براساس پیمایش پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهر کرمانشاه از آغاز آگاهی بخشی روش های پیشگیری از شیوع کرونا ویروس ویژه تاکسیرانان و مسافران خبر داد و گفت: در صورتی که شهروندان نکات بهداشتی را رعایت کنند به هیچ ویروسی مبتلا نخواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهر کرمانشاه تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از شیوع کرونا را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه 9 هزار سرویس مدرسه در شهر 72 هزار دانش آموز را جابجا می کنند و 23 هزار تاکسی زرد در شهر تردد دارد، گفت: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، همه سرویس مدارس شهر اصفهان و تاکسی ها ضدعفونی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تعداد 1000 دستگاه تاکسی در مبادی ورودی پس از هر سفر درون شهری ضدعفونی شده اند.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از شروط صدور پروانه تاکسیرانی تأهل فرد متقاضی است. شرط تأهل سبب شده افراد مجردی که تمایل به انتخاب شغل تاکسیرانی را دارند، ناتوان از دست یابی به این شغل باشند. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در این باره گفت: باتوجه به واقعیت جامعه درحال پیگیری اصلاح این شرط هستیم.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سامانه سماس راه اندازی شده اما رانندگان تاکسی اینترنتی برای ورود به این سامانه به مشکل برخورده اند، همچنین برخی مدعی هستند که سهمیه بنزین که قرار بوده روز گذشته واریز شود را دریافت نکرده اند. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۲    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تعداد یک هزار دستگاه تاکسی مبادی ورودی شهر مشهد ضدعفونی شده البته این اقدام در خطوط فعال داخل شهر نیز انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت:قاعدتا مرجع ذی صلاح در خصوص نحوه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در وسایل حمل و نقل عمومی، وزارت بهداشت است که باید در این خصوص دستورالعمل های لازم را ابلاغ کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رانندگان بیش از دیگر مشاغل دارای ارتباطات گسترده با مردم هستند و در صورت عدم تخصیص لوازم پیشگیرانه در معرض ابتلا به کرونا خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: اتوبوس های درون شهری که وظیفه جابجایی شهروندان را برعهده دارند، علاوه بر بحث نظافت و شست وشو، ضد عفونی می شوند.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۲    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی شهر کرمانشاه از نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس های درون شهری خبر داد و گفت: این روند برای ناوگان حمل ونقل عمومی روزانه در دو نوبت انجام می پذیرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه تمامی آژانس های تاکسی تلفنی مکلف به اخذ پروانه تاکسیرانی هستند، گفت: به همین منظور گشت مشترکی متشکل از اداره اماکن، سازمان تاکسیرانی و سایر مراجع ذیصلاح با هدف ممیزی و نظارت بر رعایت نرخ مصوب، داشتن پروانه فعالیت و دارا بودن کارت شهری تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد: 750 هزار خودروی حمل و نقل عمومی، ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت بهمن ماه خود را دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: رانندگان تاکسی با توجه به ارتباط با افراد مختلف رعایت اصول بهداشتی را جدید بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: زیرساخت های پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی در اکثر خطوط و تاکسی ها فراهم است و شهروندان می توانند این روش را جایگزین کرایه نقدی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهر کرمانشاه گفت: نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی روزانه در 2 نوبت انجام می گیرد.
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۶    
در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و به منظور پیشگیری از شیوع آن در نقاط مختلف کشور، ضروری است که مدیران کشور به ویژه مدیران حوزه شهرداری چاره ای برای مقابله با آن بیابند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور بخش سوخت سامانه سماس فعال شده و فردا سهمیه سوخت این رانندگان واریز می شود. گسترش نیوز: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از راه اندازی بخش سوخت سامانه سماس خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۵    
معاون سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: نوروز 99 اتوبوس های گردشگری برای ارائه خدمات به گردشگران راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از نصب نرم افزار پیمایش سوخت در آژانس های تحت نظارت شهرداری ها و الزام رانندگان بر استفاده از آن خبر داد.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ضامنی گفت:در حوزه نرخ گذاری ناوگان تاکسی های اینترنتی شهر تهران در سال آینده دو مرجع وزارت صمت و سازمان حمایت از مصرف کننده تصمیم گیر هستند. مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهر تهران گفت: مشکل برخی آژانس دارها که هنوز سهمیه سوخت خود را نگرفته اند، به زودی برطرف می شود. مرتضی ضامنی با اشاره به اینکه سهمیه سوخت بهمن ماه خودروهای حمل و نقل عمومی و تاکسی های اینترنتی تا 4 اسفندماه به حساب رانندگان واریز می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه از تخصیص سهمیه سوخت مبتنی بر پیمایش به وانت بار های بنزین سوز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از واریز اعتبار سهمیه تخصیصی سوخت بهمن ماه خودروهای حمل و نقل عمومی و تاکسی های اینترنتی تا چهارم اسفند به حساب رانندگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۶    
تاکسیرانیِ ب، قهرمان مسابقات فوتسال کارگران خراسان شمالی؛ گرامیداشت سردار سلیمانی است.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۴    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر سقائیان نژاد با صدور حکمی امیر یزدی را به عنوان سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قم منصوب کرد. در این حکم انتصاب آمده است: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: نرم افزار محاسبه مسافت و اختصاص اعتبار سوخت ویژه آژانس ها بر اساس طی مسافت به زودی فعال می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تاکسیرانی بروجرد گفت: 200 دستگاه خودروی فرسوده در بروجرد سال آینده نوسازی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: بنا بر پیشنهاد این سازمان و مصوبه کارگروه ماده 18 و تصویب شورای اسلامی شهر اصفهان نرخ کرایه سرویس مدارس 10 درصد افزایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - غرب استان تهران - سیدرضا جمشیدی : 55 طرح مدیریت شهری در منطقه 22 شهرداری تهران که به صورت مشارکتی و همکاری با بخش خصوصی اجرایی شده است، با حضور پیروز حناچی شهردار تهران به بهره برداری رسید ...
وبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امکان درخواست اختصاصی تاکسی های زرد و سبز شهری در اپلیکیشن تپسی، سرویس جدیدی است که این شرکت به کاربران خود ارائه کرده است. با استفاده از این سرویس، کلیه مسافران این تاکسی اینترنتی می توانند برای سفرهای درون شهری خود، درخواست سفر با تاکسی های زرد و سبز دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد: اعتبار سهمیه بنزین سرویس های مدارس واریز شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: الگوریتم محاسبات شامل دستمزد، هزینه تأمین، نگهداری، بیمه تاکسی های مشهد برای افزایش نرخ کرایه در سال آینده بررسی شده و به زودی نرخ پیشنهادی به شورای شهر مشهد ارائه می شود تا در صورت تصویب اعمال شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۰    
مهاباد- ایرنا- رییس هیات مدیره اتحادیه تاکسیرانی میاندوآب گفت: زین العابدین رامین راننده تاکسی امانت دار این شهرستان در اقدامی خداپسندانه، یک کیف حاوی طلای جامانده در خودرو را به دست صاحبش رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت:طرح ارائه روکش صندلی رایگان به رانندگان تاکسی زرد به ترتیب اولویت انجام شده است.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۰    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از نصب نرم افزار پیمایش سوخت در آژانس های تحت نظارت شهرداری ها و الزام رانندگان بر استفاده از آن خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۱    
یک شرکت گلپایگانی با خرید پلت فرمی اروپایی و ساخت اولین نمونه خودروها، قرارداد فروش 50 هزار خودرو را با اتحادیه تاکسیرانی بسته است و در سه نوع بنزینی، برقی و CNG به فروش می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به بروز رسانی لیست بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی گفت: حدود 25 هزار نفر راننده جدید مشمول بیمه می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - شهردار قزوین با اعلام خارج شدن 98 تاکسی پیکان قدیمی از ناوگان حمل و نقل تاکسیرانی گفت: امیدواریم فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بین مردم نهادینه شود.
آفتاب یزد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۱    
با احترام، عطف به مطلب مندرج در آن روزنامه وزین مورخ 6/11/1398 با موضوع عدم حرکت تاکسی ها طبق خط و مسیر مشخص خواهشمند است توضیحات زیر را جهت تنویر افکار عمومی منتشر فرمایید: ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری گفت: رانندگان سرویس مدارس جهت برخورداری از سهمیه تخصیصی سوخت، می بایست برای نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت هرچه سریعتر اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد: بررسی وضعیت ظاهری و فنی تاکسی ها در راستای استقبال از بهار99 آغاز شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور توضیحاتی را درباره جزئیات نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سرویس مدارس ارائه داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران وکمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با هدف افزایش فعالیت های مشترک در جهت رفع نیازمندی های ضروری و فراهم آوردن شرایط اشتغال تاکسیرانان و مددجویان کمیته امداد منعقد شد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از الزام نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه خبر داد. *** الزام نصب نرم افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه به گزارش خبرگزاری صنایع ، مرتضی ضامنی درباره سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس، اظهار کرد: ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۰    
اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد؛ سهمیه اعتباری سوخت تخصیصی دی ماه آن دسته از رانندگانی که سهمیه آذرماه را قبلاً دریافت کرده اند در روز دوشنبه 21 بهمن ماه به حساب شبای معرفی شده واریز شد.