جمعه ۱۶ خردادساعت ۰۱:۳۴Jun 2020 5

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

 
راهبرد معاصر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از 75 روز از سال 99، همچنان میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در هاله ای از ابهام باقی مانده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
روح الله ایزدخواه در گفتگویی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم به دنبال ساماندهی وضعیت حقوق و دستمزدها است، اظهار داشت: بحث همسان سازی حقوق و دستمزدها یکی از مطالبات مهم مردم است و پیگیری آن برای ما بسیار اهمیت دارد. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۵    
همواره حقوق بازنشستگان و مکفی نبودن آن موجب طرح گله این قشر خدوم جامعه است و چندروز پیش هم پاسخ مدیرعامل صندوق بازنشستگی برایش گران تمام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: جذب نخبگان بازنشسته و استفاده از تجربیات علمی اساتید در کاهش مشکلات جامعه بازنشستگان اثرگذار خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، به تحریف مصاحبه اش با خبر بیست و سی شبکه دوم سیما در برخی کانال های خبری واکنش نشان داد.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
محمودی، نماینده مردم شهررضا در مجلس از عدم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران در سال جاری انتقاد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در پی اظهارات اکبر افتخاری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ارتباط با حقوق بازنشستگان و اظهارات وی درباره تفاوت سطح زندگی بازنشستگان و حقوق پرداختی به بازنشستگان، 21 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در همین رابطه به محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر دادند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال کارگری با بیان اینکه حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار بر مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی تاثیرگذار است، گفت: رقم دستمزد امسال کارگران باید به هزینه چهار میلیون و 940 هزار تومانی سبد معیشت نزدیک می شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نسبت به اظهارات اخیر مدیرعامل صندوق بازنشستگی درباره میزان حقوق بازنشستگان واکنش نشان داد.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با موافقت شریعتمداری یکشنبه17خرداد ماه, افزایش حقوق سال جاری بازنشستگان برای سال 99 در شورای عالی کاربررسی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته خبری درباره به تعویق افتادن افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و مستمری بگیران در سایت شهرآرانیوز منتشر شد که واکنش های بسیاری از سوی مخاطبان و کاربران سایت به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۲    
نماینده هرسین، کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی گفت: با استقبال 100 نماینده مجلس، به زودی بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس یازدهم در دستور کار قرار گرفته و پیگیری می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۳    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: در دیدار هیأت رئیسه کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و کانون پیشکسوتان با وزیر کار، نمایندگان بازنشستگان بر ضرورت تأمل در تصویب افزایش حقوق سال جاری در شورایعالی کار تأیید کردند که مورد تأیید وزیرکار نیز قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از 75 روز از سال 99، همچنان میزان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در هاله ای از ابهام باقی مانده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
با موافقت وزیر کار تهاون و رفاه اجتماعی یکشنبه17خرداد ماه, افزایش حقوق سال جاری بازنشستگان برای سال 99 در شورای عالی کاربررسی می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بررسی افزایش حقوق امسال بازنشستگان در شورای عالی کار موافقت کرد. به گزارش بازارکار به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
قادری، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای رونق تولید و ایجاد اشتغال گفت که مطالبه جدی جامعه ترمیم حقوق بازنشستگان است که دولت باید آن را در دستور کار قرار دهد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده شهرکرد تاکید کرد که باید حقوق بازنشستگان همانند شاغلان اضافه شود. به گزارش ایسنا، احمد راستینه در جلسه علنی امروز (سه شنبه) و در جریان بررسی مشکلات اقتصادی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرکرد گفت: دولت با برداشت سلیقه ای از همسان سازی توقف حقوق بازنشستگان اخیر به منظور نزدیک شدن به ماقبل صورت داده است که این ریاضتی ناعادلانه را بر خلاف قوانین بر بازنشستگان تحمیل کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده شیراز با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای رونق تولید و ایجاد اشتغال گفت که مطالبه جدی جامعه ترمیم حقوق بازنشستگان است که دولت باید آن را در دستور کار قرار دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرکرد در مجلس اظهار داشت: دولت با عدم توجه به حقوق بازنشستگان ریاضت ناعادلانه ای را به آنها تحمیل کرده است.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: میعاد صالحی؛ مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به سخنان مدیرعامل فعلی صندوق بازنشستگی درباره حقوق و سطح زندگی بازنشستگان، میزان حقوق دریافتی وی را اعلام کرد! ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۴:۳۳    
کاربران در صفحات اجتماعی به پاسخ اکبر افتخاری در رابطه با حقوق و سطح زندگی بازنشستگان واکنش نشان دادند.
سلام نو / میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۶   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان بازنشستگان با بررسی افزایش حقوق امسال بازنشستگان در شورای عالی کار موافقت کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: هیات رئیسه کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و کانون پیشکسوتان با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند. در این دیدار نمایندگان بازنشستگان بر ضرورت تأمل در تصویب افزایش حقوق سال جاری در شورایعالی کار تایید کردند که مورد تایید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با اینکه 2 ماه و 12 روز از ابتدای سال 99 گذشته، هنوز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی مشخص نشده است و پاس کاری برای افزایش حقوق این افراد ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی بر پیگیری اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد و گفت:این مطالبه بحق، گروگان بی تدبیری برخی از مسئولان شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ویدیوی کامل مصاحبه خبرساز مدیر صندوق بازنشستگی را منتشر کرد. پیش از این پخش ویدیویی 22 ثانیه ای از افتخاری و حرف های او درباره سطح زندگی بازنشستگان ، حاشیه های زیادی را در شبکه های اجتماعی به وجود آورده بود. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۰    
سوالات خود در رابطه با افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به سامانه 5000292955 پیامک کنید.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش 15 درصدی حق عائله مندی بازنشستگان خبر داد و گفت: این افزایش در حقوق خردادماه بازنشستگان پرداخت می شود.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس جدید در اولین اظهارنظرهای خود سراغ طرح قدیمی و تقریبا بلاتکلیف همسان سازی یا متناسب سازی حقوق بازنشستگان رفتند. در شرایطی که مجلس قبلی در پنج جلسه پایانی خود این موضوع را در دستورکار خود قرار داد و البته به نتیجه هم نرسید ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کارگران بازنشسته می گویند: در انتظار افزایش عادلانه مستمری ها و اجرای همسان سازی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۰    
افتخاری گفت: سطح زندگی با میزان حقوق متفاوت است، چراکه تنظیم هزینه های زندگی هر فرد با دیگری فرق دارد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی سراسر کشور از جلسه سه ساعته با وزیر رفاه خبر داد و گفت: افزایش مستمری بازنشستگان حداقل بگیر و سایر سطوح مد نظر قرار گرفت.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
افتخاری، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، با اشاره به افزایش حق عائله مندی و اولاد بازنشستگان این صندوق اظهار داشت: حق عائله مندی و اولاد با محاسبه 15 درصد افزایش، در حقوق خردادماه به همراه مابه التفاوت ماه های فروردین و اردیبهشت واریز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: مردم و بازنشستگان سؤال می کنند که چگونه است حقوق کارکنان دولت 50 درصد افزایش یافته، اما حقوق بازنشستگان تنها 15 درصد، این با قانون اساسی مغایر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده رشت از افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان انتقاد کرد و گفت که باید در این اوضاع به هم ریخته اقتصادی به آن ها توجه شود.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ضرورت تصویب افزایش حقوق بازنشستگان در هیات دولت، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیات دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد.
سلام نو / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ضرورت تصویب افزایش حقوق بازنشستگان در هیات دولت، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیات دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد. ...
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مقرری بیمه بیکاری مشروط به بیکار بودن متقاضی است که احتمالا از هفته آینده پرداختی های بیکاران ناشی از کرونا آغاز می شود. ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اشتغال هم زمان به عنوان یکی از نمونه های بارز تعارض منافع بین... در قسمت قبلی گفته شد که خطرات اتوماسیون فراتر از آن چیزی است که...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی گفت:افزایش 21 درصدی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی به هیچ وجه با شرایط اقتصادی موجود تناسبی ندارد و مورد پذیرش بازنشستگان نیست.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: منتخب مردم کرمان در مجلس از راهکارهای پارلمان برای حل مشکلات همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد. محمدرضا پورابراهیمی منتخب مردم کرمان در مجلس یازدهم، ضمن تاکید بر همسان سازی حقوق بازنشستگان ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بین تعدادی مستمری بگیر تأمین اجتماعی نشسته بودم و داشتم به صحبت هایشان گوش می کردم؛ موضوع صحبت آن ها افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی بود.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای همسان سازی یا متناسب سازی حقوق بازنشستگان از موضوعاتی است که در سال های اخیر به ویژه در حوالی لایحه بودجه بیشتر سر زبان ها می افتد، اگرچه ما در روزنامه خراسان به دلیل مطالبه مخاطبان آن را جزو سوژه های اصلی می دانیم.
خزر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۷۵ سایت دیگر  
خزر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به ضرورت تصویب افزایش حقوق بازنشستگان در هیات دولت، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیات دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی: افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تصویب هیئت دولت در واریزی ماه خرداد اعمال خواهد شد.