پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۳:۰۸Feb 2019 21
 

جدیدترین‌های «رئیس دادگاه انقلاب»

سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۷    
به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- با حضور رئیس دادگاه انقلاب ایلام و قاضی اجرای احکام کیفری، صفدر فولادی به عنوان سرپرست زندان مرکزی ایلام منصوب گردید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۳    
کرمان - رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان گفت: سارقان مسلح جایگاههای سوخت کرمان به جرم محاربه به اعدام محکوم شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۷:۰۲    
وزیر دادگستری، بابیان اینکه تعیین سهمیه آزمون وکالت توسط هیاتی متشکل از رئیس هیات مدیره کانون وکلا، رئیس کل دادگستری هر استان و رئیس دادگاه انقلاب استان صورت می گیرد تاکید کرد که اعتراض های صورت گرفته باید توسط این هیات مورد بررسی قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۳    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: از ظرفیت همه تشکل های استان در حال فعالیت برای پیشگیری و اصلاح معتادان بهره گرفته شود تا شاهد نتایج خوبی باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۵    
قزوین- رئیس دادگاه انقلاب اسلامی قزوین گفت: با تشکیل 3351 فقره پرونده تعداد ورودی ها امسال 12 درصد نسبت به پارسال افزایش داشته است.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۰    
رئیس دادگاه انقلاب شهرستان خوی از متلاشی شدن باند بزرگ توزیع و پخش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و از صدور آرای اعدام این 5 نفر خبر گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۲    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان گفت: متهمی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق احتکار کالای مورد نیاز عموم و اخلال در عرضه آن در تاریخ 10 شهریور سال جاری تحت تعقیب قضائی قرار گرفته بود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۰    
رئیس دادگاه انقلاب تهران گفت:هر کسی که حرف تفرقه آمیز بزند دانسته و ندانسته به دشمن کمک کرده است،امروز هجمه های شدیدی را دشمن برای نظام و انقلاب ماایجاد کرده است،باید برای جوانان توضیح داد که این انقلاب برای ما چه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۵    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان گفت: حکم اعدام ع. ش قاچاقچی مسلح و سابقه دار مواد مخدر در دیوان عالی کشور تایید شد.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۰    
به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام با حجه الاسلام والمسلمین تیموری کیا رئیس دادگاه انقلاب و ایمانی مقدم قاضی ناظر بر زندان، دیدار کرد. ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از جام جم ،احمد قربانی اظهار داشت: طی دادنامه صادره از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی کرمان، متهم ردیف اول پرونده (الف ش) بابت مشارکت در حمل و نگهداری مسلحانه 3 هزار و 235 کیلوگرم تریاک و 184 کیلوگرم مرفین به اعدام محکوم شده است. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۱    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از تایید حکم اعدام یکی از اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر شرق کشور در دیوان عالی کشور خبر داد. احمد قربانی با اعلام این خبر افزود: طی دادنامه صادره از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی کرمان ...
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، نشست قضایی رئیس و مستشار دادگاه انقلاب و تعدادی از قضات شعبه های حقوقی دادگستری بوشهر با مددجویان زندان مرکزی برگزار شد . ...
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۶    
متن نامه اسفندیار رحیم مشایی خطاب به رئیس دادگاه انقلاب در خصوص عزل وکلایش منتشر شد. در این نامه آمده است: ریاست محترم دادگاه با سلام، نظر به برگزاری غیرعلنی دادگاه اینجانب و عدم شرکت در جلسات دادگاه، طبعاً حضور وکلایم جنابان آقایان سیدعادل حیدری و سیدعلی اصغر حسینی در جلسات مذکور موضوعیت ندارد ...
ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۰    
از سوی قوه قضاییه عکس از جلسه امروز سخنگوی قوه قضاییه منتشر شد که همان نامه مشایی به قاضی شعبه اول دادگاه انقلاب درخصوص عزل وکلایش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۶    
وکیل اسفندیار مشایی گفت: موکلم در شعبه اول دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی محاکمه خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۸    
مهر نوشت: رئیس دادگاه انقلاب گفت: وزیر علوم در نامه ای درخواستی در رابطه با دانشجویان بازداشتی داشت که به این نامه پاسخ دادیم.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۹    
رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی تهران برای اخلالگران بازار ارز و سکه خط ونشان کشید و گفت: دادگاه انقلاب در رسیدگی به پرونده این افراد چنان برخوردی می کند که درس عبرتی برای تاریخ باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۵    
رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی تهران برای اخلالگران بازار ارز و سکه خط ونشان کشید و گفت: دادگاه انقلاب در رسیدگی به پرونده این افراد چنان برخوردی می کند که درس عبرتی برای تاریخ باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۳:۴۷    
رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی تهران می گوید موافق وجود فهرست وکلای مورد تایید رئیس قوه قضاییه در پرونده های علیه امنیت داخلی و خارجی است اما باید این فهرست فراگیر باشد و افراد بیشتری در آن قرار گیرند.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۱    
رییس دادگاه انقلاب گفت که پرونده جدید نازنین زاغری هنوز تعیین وقت نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۳    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران می گوید اتهام نازنین زاغری در پرونده جدیدی که برای او تشکیل شده امنیتی است و قرار شده پس از معرفی وکیل از سوی زاغری، جلسه دادگاه تشکیل شود.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۵    
اقدامات مقدماتی برای 18 تن دیگر از متهمان باقی مانده در حال انجام است و پس از بازگشت پرونده از دیوان عالی کشور به اتهامات سایر متهمان نیز رسیدگی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۹    
در جمع خبرنگاران در خصوص حکم هشت داعشی متهم به حمله به مجلس و آرامگاه رهبر انقلاب گفت : هشت عنصر داعش مرتبط با حوادث تروریستی خرداد 96 در تهران به اعدام محکوم شدند.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۷    
رئیس دادگاه انقلاب تهران از صدور حکم برای هشت متهم پرونده تروریستی حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۷    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران در واکنش به انتقادات درباره تصمیم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه مبنی بر فیلتر تلگرام گفت: اگر افراد از جنایات واقع شده در تلگرام و خطرات آن خبر داشتند، به راحتی می پذیرفتند که نظر آقای بازپرس، منطبق با قانون است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۰    
رئیس دادگاه انقلاب تهران و قاضی صلواتی از محل حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی بازدید به عمل آوردند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگاه انقلاب تهران و رئیس شعبه 15 دادگاه انقلاب از محل حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی بازدید و با جمعی از شاهدان عینی حادثه دیدار و گفت و گو کردند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۵    
رییس دادگاه انقلاب درباره برگزاری دادگاه متهمان پرونده عملیات تروریستی در مجلس و حرم امام راحل، گفت: در برگزاری جلسات شتابی نداریم و با خونسردی و آرامش جلسات ادامه پیدا می کند تا متهمان دفاعیات شان و شکات شکایت شان را مطرح و وکلای متهمان دفاع کنند و هر اندازه که این جلسات طول بکشد، مشکلی نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۹    
رئیس دادگاه های انقلاب اسلامی استان تهران می گوید مسئولان نباید از این طرح بترسند و اگر هم تردیدی دارند، بهترین موضوعی که می توانند به رفراندوم بگذارند، همین مسئله است و می توانند نظر مردم را جویا شوند.
نامه نیوز   ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۶    
رییس دادگاه انقلاب گفت که پرونده افراد دستگیر شده مرتبط با جاسوسی در دادسرای امنیت مطرح است و هنوز به دادگاه انقلاب نیامده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۳:۴۷    
در روز شنبه 14 بهمن، پربازدیدترین خبر به روایتی از روابط غیراخلاقی فرح پهلوی اختصاص داشت. خبرهایی هم درباره درگذشت خواننده سرشناس در 74 سالگی و واکنش رییس دادگاه انقلاب به کشف حجاب های اخیر بازدید زیادی داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۷    
رییس دادگاه انقلاب اسلامی تهران در واکنش به کشف حجاب های اخیر، برخی از این افراد را فریب خورده و برخی را مجری برنامه های دشمن خوانده و می گوید این اقدام قانون شکنی است و قانون با شدت با اینها برخورد می کند البته به جز مانکن ها.
الف   ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۷:۰۴    
رئیس دادگاه انقلاب تهران گفت: هنوز پرونده های متهمان اغتشاشات اخیر به دادگاه ارسال نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۰    
رییس دادگاه انقلاب تهران گفت: هر روزی که از اغتشاشات بگذرد و افراد دستگیر شوند، جرم و مجازات شان بیشتر می شود و ما اینها را دیگر معترضین نسبت به حقوق شان نمی دانیم بلکه این افراد کسانی هستند که می خواهند به اصل نظام ضربه بزنند.
ایسنا   ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۱    
رییس دادگاه انقلاب درباره روند و نحوه اجرای حکم محمودرضا خاوری رییس وقت بانک ملی و از متهمان پرونده فساد بزرگ بانکی توضیحاتی را ارایه داد.
عصر ایران   ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۷:۴۵    
رئیس دادگاه انقلاب گفت: محمودرضا خاوری از باب دریافت رشوه به پرداخت 3 میلیون دلار جزای نقدی محکوم شده است. حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفت وگو با خبرگزاری فارس، با تأیید خبر صدور حکم دادگاه برای محمود رضا خاوری به صورت غیابی به تشریح جزئیات این حکم پرداخت. ...
الف   ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۵۶    
حجت الاسلام غضنفرآبادی گفت: خاوری به 30سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.
ساعت24   ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۶    
ساعت24-حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: محاکمه برای خیلی از این افراد به خصوص خود سران فتنه پشیمانی دارد، چرا که دادگاه و نظام با کسی تعارف ندارد و وظیفه قانونی خود را با قاطعیت، قدرت و دقت انجام می دهد.
میزان   ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- قاضی بسیجی سید محمود ساداتی از سوی قوه قضائیه به عنوان قاضی نمونه کشوری از استان فارس معرفی شد.
دانا   ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۸    
حجت الاسلام والمسلمین غضنفرآبادی گفت: صرف شعار دادن کافی نیست؛ ما منتظریم عملکرد دولت گزارش شود، البته اقدامات لازمی که باید در راستای اقتصاد مقاومتی صورت می گرفت، انجام نشده و مشکلاتی که باید از این طریق برطرف می شد، هنوز حل نشده باقی مانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۵    
رئیس دادگاه انقلاب تهران با تأکید بر تعدیل و نه حذف کامل اعدام قاچاقچیان موادمخدر گفت: مجازات اعدام در حمل مسلحانه یا حمل تشکیلاتی و گسترده باید به جای خود باقی بماند.
صراط نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۲    
رئیس دادگاه انقلاب اسلامی که از پرونده حسین فریدون اطلاعات کامل داشته است و بر آن اشراف دارد، می فرمایند آقای روحانی باید برای برادرشان درخواست حبس ابد نمایند.
زاهدانه   ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۹    
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از دستگیری علی رستگار سرخه مدیرعامل معزول بانک ملت اعلام کرد که وی در جریان “کشف یک باند سازمان یافته فساد بانکی” دستگیر شده است و حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران عنوان کرده است که خبرها حاکی از ارتباط حسین فریدون با این شبکه فساد ...
تهران نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۷    
به گزارش تهران نیوز ، علی رستگار سرخه که در ماجرای افشای فیش های حقوقی از سمت خود عزل شده بود، پس از مدتی به اتهام عضویت در یک شبکه بزرگ فساد بانکی توسط اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شده است. معاون بین الملل بانک ملت نیز به عنوان هم دست رستگار دستگیر شده است ...
آخرین نیوز   ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۶    
رئیس دادگاه انقلاب تهران در گفت و گو با یکی از خبرگزاری های کشور، موضوعات مهمی را درباره پروند فساد بانکی بیان نموده و پای یکی از سیاسیون نزدیک به شخص رئیس جمهور را به این پرونده باز و پیشنهاد حکم حبس ابد برای وی را مطرح کرده است.
پرسش   ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۸    
پرسش: موسی غضنفرآبادی، رئیس دادگاه انقلاب تهران، با متهم کردن حسین فریدون برادر رئیس جمهور به ارتباط با برخی مدیران متخلف بانکی گفت: “شخص رئیس جمهور باید یک حکم سنگینی برای برادر خود صادر و حداقل یک حبس ابدی برای او از دادگاه درخواست می کرد.”
قم پرس   ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۲    
معاون دادستان و رئیس دادگاه انقلاب قم گفت: برخورد با قاچاق مواد مخدر در قم با بکارگیری ابزار قانونی و اختیارات قضایی و رعایت حقوق شهروندی با جدیت پیگیری می شود. ...