چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۷:۰۳Apr 2020 1

جدیدترین‌های «شاهین دژ»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۲    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شاهین دژ گفت: سال گذشته 74 شکارچی غیرمجاز در مناطق مختلف این شهرستان دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن 60 درصد بیشتر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی شاهین دژ گفت: یک مادر باردار در این شهرستان هنگام انتقال به بیمارستان و در فاصله 100 متری بخش زایمان متولد شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از 18 مورد ابتلای جدید، آزمایش چهارنفر در ارومیه، سه نفر در هریک از شهرستان های میاندوآب و مهاباد، 2 نفر در بوکان و یک نفر در شهرستان های خوی، سلماس، پیرانشهر، اشنویه، ماکو و پلدشت مثبت بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: یک محموله شیرینی شامل سه تُن قنادی خشک که تاریخ مصرف آن گذشته بود توسط بازرسان این اداره کشف و توقیف شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۱    
رزمایش عملیات تداوم دفاع بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت با همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۲    
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی شاهین دژ گفت: یک شبکه حرفه ای سرقت احشام با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان متلاشی و اعضای آن دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شاهین دژ گفت: 2 محموله چوب قاچاق جنگلی به حجم بیش از 2 مترمعکب در محورهای مواصلاتی این شهرستان توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین دژ گفت: بازرسان این نهاد با اجرای مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا، 18 واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی شاهین دژ گفت: سه سارق حرفه ای و سابقه دار خانه باغ های این شهرستان با تلاش و سرعت عمل ماموران انتظامی دستگیر شدند.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابناک آذربایجان غربی ، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان غربی به تفکیک شهرستان ها ارومیه 179 بوکان 71 خوی 72 شاهین دژ 34 میاندوآب 45 مهاباد 32 تکاب 18 نقده 21 سلماس 12 ماکو 9 سردشت 16 پیرانشهر 11 اشنویه 11 چالدران 3 چایپاره 4 پلدشت 4 شوط 2 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۲    
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: برای مبارزه با کروناویروس، اقلام بهداشتی با کمک خیرین برای مردم حوزه انتخابیه تهیه و توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار شاهین دژ گفت: نخستین نقاهتگاه این شهرستان راه اندازی شده و آماده پذیرش بیماران بهبودیافته از بیماری کروناست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۳    
مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ با اشاره به اینکه تاکنون جواب 29 مورد آزمایش کووید- 19 مثبت اعلام شده، گفت: این شهرستان 98 هزار نفری به نسبت جمعیت در صدر آمار بیماران کرونای آذربایجان غربی قرار دارد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۴۱    
مسئول روابط عمومی بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: سومین بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهید راثی این شهرستان جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۸    
مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: سومین بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهید راثی این شهرستان جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: از مجموع 25 نفر بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان، 15 بیمار ضمن شکست این بیماری با بهبودی کامل ترخیص شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: نخستین نقاهتگاه بیماران بهبودیافته با ظرفیت 26 تخت در این شهرستان راه اندازی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این مدت، هفت نفر در ارومیه، چهار نفر در ماکو، سه نفر در هرکدام از شهرستان های شاهین دژ و تکاب، 2 نفر در هریک از شهرستان های بوکان و سردشت و یک نفر در شهرستان های خوی، چالدران، سلماس، شوط، مهاباد و میاندوآب به کرونا مبتلا شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: 63 هزار نفر از جمعیت این شهرستان در قالب سامانه 4030 برای مقابله کرونا غربالگری شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صابری روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی 24 ساعت گذشته دمای هوای چالدران به عنوان سردترین شهر استان با افت سه تا چهار درجه ای به چهار درجه سانتی گراد زیر صفر رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۰    
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: مرد 83 ساله مبتلا به بیماری کرونا به عنوان نخستین فرد فوتی در این شهرستان جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: خیّران حوزه سلامت این شهرستان یک میلیارد ریال جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا به این شبکه کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: از مجموع 16 نفر بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان، 10 بیمار تاکنون بهبود یافته و ترخیص شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم شاهین دژ در مجلس یازدهم گفت: قوانین مصوب در مجلس یازدهم باید بر اساس منافع ملی و منافع ملت باشد که اجرای آن باید منجر به تسری عدالت در جامعه شود نه اینکه برای طبقه و قشری خاص باشد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جواد آقازاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آن، 27 نفر در بوکان، 17 نفر در خوی ، 16 نفر در شاهین دژ و 11 نفر در میاندوآب به این بیماری مبتلا شده اند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جواد آقازاده روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آن، 20 نفر شامل حدود 14حدود 10 درصد مربوط به شهر خوی است. وی اضافه کرد: در شهرستان شاهین دژ نیز شاهد ابتلای 14 نفر به بیماری کرونا هستیم که اکیپ ویژه ای برای بررسی وضعیت این شهرستان اعزام شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار شاهین دژ گفت: پایگاه های کنترل سلامت و تست ظاهری کرونا به منظور پایش سلامت مسافران در مبادی ورودی سه گانه این شهرستان مستقر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- شهردار شاهین دژ گفت: ورودی بازار هفتگی این شهرستان به علت رعایت نکردن مردم و سرپیچی از تعطیل اعلام شدن آن، توسط شهرداری خاکریزی و مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۱    
ارومیه - ایرنا - شورای نگهبان صحت انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب، شاهین دژ و سلماس تایید کرد و به این صورت صحت انتخابات در تمامی حوزه های انتخابات استان آذربایجان غربی تایید شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات 9 حوزه انتخابیه در استان تایید شده و تنها حوزه شاهین دژ و تکاب باقی مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۷    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین دژ گفت: توزیع 20 تُن برنج یارانه ای با نرخ دولتی در راستای ایجاد تعادل در بازار این شهرستان آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردوی جهادی مقابله با کرونا به همت بسیج جامعه پزشکی و پایگاه شهید بهشتی و همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین دژ، برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ با بیان اینکه خودمراقبتی فردی و اجتماعی مهمترین اصل برای پیشگیری از شیوع بیماری های ویروسی از جمله کروناست، گفت: افزون بر 200 نفر از روستاییان این شهرستان آموزش های خود مراقبتی را در این زمینه فرا گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴    
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: نتیجه قطعی آزمایش هفت نفر مشکوک به بیماری کرونا در این شهرستان منفی اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- میدان دواب و بازار هفتگی شاهین دژ هم برای مقابله از شیوع احتمالی ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این حوزه های مهاباد ، نقده - اشنویه ، بوکان ، سردشت - پیرانشهر ، میاندوآب و تکاب - شاهین دژ را شامل می شود و از مجموع منتخبان شهرستان های جنوب آذربایجان غربی چهار نفر سابقه حضور در مجلس را دارند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۰    
مهاباد- ایرنا- بارش برف که از صبح امروز، چهارشنبه تکاب را فراگرفته است، با وجود هوای برفی و کولاکی، گردنه سخت گذر مایین بلاغ در 35 کیلومتری محور تکاب - شاهین دژ باز بوده و تردد در آن به صورت روان در جریان است. عکس از: امیر خالق نژاد
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: مادر بارداری در روستای بوقولموش این شهرستان پس از هشت ساعت تلاش تیم های امدادی به سلامت از برف و کولاک نجات یافته و به بیمارستان منتقل شد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، براساس اعلام سید اسماعیل موسوی اسامی اعلام شده به این شرح است: در استان خراسان حوزه نیشابور و فیروزه احسان ارکانی با 73 هزار و 818 رای و هاجر چنارانی با 47 هزار و 839 رای از مجموع 186 هزار و 519 رای صحیح به عنوان نماینده این حوزه انتخاب شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۶    
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: با اتمام شمارش آرای حوزه انتخابیه تکاب و شاهین دژ حسین همتی به مجلس یازدهم راه یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا- حسن همتی با کسب بیشترین آرای جمع آوری شده به عنوان نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هوای ارومیه روز جمعه آرام بود و روز شنبه نیز آرام خواهد بود اما از شنبه شب در نواحی جنوبی و مرکزی استان بارش هایی رخ می دهد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
علی مصطفوی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه تاکنون 60 نفر از ادامه رقابت انصراف داده اند، اضافه کرد: از کل کاندیداهای حاضر 51 نفر در ارومیه، 18 نفر در حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب، 15 نامزد در حوزه انتخابیه ماکو، شوط، پلدشت و چالدران ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در جنوب آذربایجان غربی 6 حوزه انتخابیه برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعیین شده که شامل مهاباد، نقده - اشنویه، بوکان، سردشت - پیرانشهر، میاندوآب و تکاب - شاهین دژ است که در مجموع 6 نفر به مجلس راه خواهند یافت. رقابت 9 مهابادی برای رسیدن به یک کرسی مجلس ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مسوول دبیرخانه هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شاهین دژ گفت: از ابتدای شروع مهلت قانونی تبلیغات مجلس یازدهم تاکنون، تخلف انتخاباتی سه نامزد در این حوزه انتخابیه محرز شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در پی تماس بهورز روستای آغاجاری و اعلام وضعیت جسمانی این مادر باردار، یک اکیپ پزشکی مرکز فوریت های 115 با یک دستگاه آمبولانس به همراهی نیروهای راهداری به این روستا اعزام شدند. ...