شنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۲:۱۱Aug 2019 24

جدیدترین‌های «مددجویان کمیته امداد»

ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
قزوین - ایرنا - به مناسب آغاز هفته دولت و با حضور جمعی از مسئولان استان قزوین 15 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد شهرستان آبیک تحویل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۳۴ دقیقه پیش    
کلید 10 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان آبیک امروز با حضور استاندار قزوین به صاحبان آن تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
در دیدار رئیس کل دادگستری و مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی، بر رفع مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد تاکید شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از ارائه دو هزار و 600 خدمت حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد طی سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: 200 واحد تولید برق در راستای خودکفایی مددجویان این نهاد در استان راه اندازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۵    
در این مجموعه خبری به واگذاری 400 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی و تجلیل از دانشمند نخبه و برجسته ایرانی پرداخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۵    
در این مجموعه خبری به واگذاری 400 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی و تجلیل از دانشمند نخبه و برجسته ایرانی پرداخته شد
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
– اخبار استانها – احمد لطفی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه خدمات به مددجویان کمیته امداد افزایش یافته است اظهار داشت: برای توانمندسازی مددجویان در عرصه های معیشتی و اشتغال زایی گام های مهم و موثری برداشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۰    
رئیس کمیته امداد امام گفت: مسکن مددجویان کمیته امداد با بهترین مصالح ساختمانی ساخته می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی بختیاری روز پنج شنبه در حاشیه مراسم اعطاء جهیزیه بین نوعروسان تحت حمایت این نهاد در شیراز و در گفت و گو با خبرنگاران،گفت: خدمت بزرگ دیگری که امروز بطور رسمی افتتاح شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: امسال 400 واحد مسکونی در اختیار مددجویان قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: به مناسبت دهه کرامت و ولایت کاروان 600 نفری مددجویان کمیته از شیراز به مشهد مقدس می روند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهاباد گفت: با راه اندازی واحد های تولید برق برای 25 مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) اشتغالزایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج – نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: طی سال جاری هشت هزار و 400 میلیارد تومان برای رفع فقر مطلق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در نظر گرفته شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدی فر از اشتغال 1000 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد استان البرز خبر داد و گفت: این طرح در قالب ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان در قالب مبلغی بیش از 20 میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تنکابن از ارائه خدمات فرهنگی به 428 مددجوی این نهاد از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امدد استان از راه اندازی سامانه الکترونیکی ارائه خدمات حمایتی به مددجویان کمیته امداد در کردستان خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور توسعه مشاغل نوآورانه و توانمندسازی مددجویان از طریق ایجاد اشتغال پایدار دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از لرستان، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان، امروز چهارشنبه، سی ام مردادماه، در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع سیل فروردین ماه امسال و خسارات وارده به مددجویان کمیته امداد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۴    
مراسم جشن عید سعید غدیر خم ویژه مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: در راستای برگزاری رزمایش امنیتی، مردمیاری و محرومیت زدایی غدیر، 15 واحد مسکن مددجویی در این شهرستان بهره برداری و به مددجویان کمیته امداد تحویل داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: 2100 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد لرستان که در جریان وقوع سیل آسیب دیده و نیاز به احداث و بازسازی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۴    
معاون اجرایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: 148 هزار فرصت شغلی ویژه مددجویان کمیته امداد در کشور ایجاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس گفت: بیش از 400 واحد مسکونی شهری و روستایی به مددجویان کمیته امداد فارس واگذار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد در سال 97 پنج هزار و 30 فرصت شغلی برای مددجویان استان ایجاد کرد، گفت: امسال نیز ایجاد پنج هزار فرصت شغلی با کمک سایر دستگاه ها هدف گذاری شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از حل مشکلات ضمانت برای وام اشتغال مددجویان خبر داد و اعلام کرد: در سال اول اجرای این طرح 200 میلیارد تومان از تسهیلات اعطایی به مددجویان توسط صندوق ضمانت تسهیلات امداد ضمانت می شود و دیگر نیازی به ضمانت آنها به بانک نخواهد بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: همزمان به دهه ولایت 250 مسکن روستایی و 151 واحد مسکن شهری به مددجویان تحویل داده می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اسکندر اسکندری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گنبدکاووس اشتغالزایی را مهمترین سرفصل حوزه توانمندسازی مددجویان کمیته امداد و رسیدن آنان به خودکفایی اعلام کرد و افزود: سال گذشته حدود 2 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد گلستان خودکفا شدند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، رشید جلیلیان روز دوشنبه در نشست خبری که در سرسرای جلسات کمیته امداد کرمانشاه برگزار شد، راهبران کارآفرین را طرحی جدید برای حمایت از ایجاد اشتغال پایدار مددجویان کمیته امداد معرفی کرد و افزود: کارآفرینان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: هزار و 500 میلیارد تومان بودجه مصوب صندوق بوده است که 340 هزار نفر وام دریافت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد از پایان دوره آزمایشی اجرای درگاه درخواست دهی اینترنتی خدمات مددجویان خبر داد و گفت: با فراهم شدن شرایط اجرای کشوری، امکان ثبت درخواست اینترنتی 36 خدمت کمیته امداد برای مددجویان فراهم شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۲    
خیّران مرکز نیکوکاری روح الله فردیس در مجموع با اعطای کمک 11 میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن عید غدیر سه پروژه مجتمع تفریحی تجاری پیشکسوتان پرسپولیس، مجتمع خدماتی زوج های جوان و احداث 20 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در شهرستان بندرماهشهر کلنگ زنی شد و شهربازی سرپوشیده مون به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پروژه ساخت و احداث 20 واحد مسکونی هر کدام به مساحت 200 مترمربع برای مددجویان کمیته امداد با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال در شهرک مدنی شهرستان بندرماهشهر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: نزدیک به 500 هزار نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از خدمات درمانی بیمه سلامت استفاده می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: از هر 100 ازدواج در بین مددجویان کمیته امداد تنها یک طلاق صورت می گیرد . به گزارش ایسنا-منطقه سمنان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۶    
سمنان - نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه یک طلاق در بین 100 ازدواج مددجویان کمیته امداد استان رخ می دهد، گفت: در این راستا آموزش های مرتبط با خانواده ها بسیار موثر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تکمیل 649 مورد مسکن مددجویان کمیته امداد توسط سپاه فتح گفت: بخشی از این واحدها در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
موهبتی با بیان اینکه 900 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد به بیمه سلامت پیوستند، گفت: برای 500 هزار نفر از مددجویان دفترچه بیمه سلامت صادر شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خیّران مرکز نیکوکاری روح الله فردیس درمجموع با اعطای کمک 11میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز را برطرف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۴    
معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: 700 هزار خانوار مددجوی زیرپوشش این نهاد با برنامه های توانمندسازی از چرخه حمایتی خارج شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان لرستان گفت: بر اساس موافقت نامه بودجه تا پایان سال جاری چهار هزار و 500 طرح اشتغال برای مددجویان ایجاد می شود. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: نیکوکاران به مناسب عید قربان با افزایش 6 برابری مشارکت های نقدی و غیرنقدی خود در سرفصل نذر و قربانی مددجویان کمیته امداد را یاری کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۳    
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیمه پایه هشت هزارو 547 مددجوی کمیته امداد این استان با موفقیت به سازمان بیمه سلامت ایرانیان واگذار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از تدوین دوره های مهارت محور مددجویان کمیته امداد در جهاددانشگاهی اردبیل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد خراسان جنوبی از اعزام 600 نفر از مددجویان تحت حمایت به مناسبت دهه ولایت و امامت به اردو های زیارتی داخل استان و خارج استانی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل از افزایش 60 درصدی کمک های مردمی در عید سعید قربان به مددجویان کمیته امداد استان اردبیل خبر داد.