سه شنبه ۰۴ تیرساعت ۱۸:۱۵Jun 2019 25

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس دادگستری فریدن گفت: با تلاش های صورت گرفته تاکنون بخشی از اراضی ملی تصرف شده خلع ید و به کشاورزان بازگردانده شده است.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل بازرسی لرستان، از رویکرد جدی نظارت و بازرسی در صیانت از حقوق مردم خبرداد و گفت: طی سال 97،483 هکتار از اراضی ملی استان رفع تصرف شده است.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
دادستان گلپایگان از آزاد سازی 13 هکتار اراضی ملی، تغییر کابر ی 9 هکتار زمین خبر داد و حفظ اراضی زراعی و باغات شهرستان گلپایگان را دغدغه اداره دادگستری شهرستان عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از پاسخگویی به 224 فقره استعلام در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ماهنشان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 6.7 هکتار از اراضی ملی و طبیعی ماهنشان در آتش سوخته است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پارسیان گفت: بیش از 43 هکتار از اراضی ملی بخش کوشکنار رفع تصرف شد.
سرویس ایران جوان آنلاین: هزار و 967 هکتار از زمین های ملی استان بوشهر که توسط سودجویان تصرف شده بود آزاد شد. علی جمادی، رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به اینکه هزار و 967 هکتار از زمین های بیت المال از دست متصرفان استان خارج شده است ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
رشت - ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان صومعه سرا تعیین تکلیف اراضی ملی و مستثنیات خصوصا در منطقه تنیان را یکی از مطالبات مردم عنوان کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بازرسی لرستان گفت: سال گذشته 483هکتار از اراضی ملی این استان رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
97 هزار و 548 متر مربع از اراضی ملی در استان چهارمحال و بختیاری رفع تصرف شد.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- کرمی در تشریح عملکرد دادسرای یاسوج از ورود مدعی العموم به اراضی ملی واگذار شده پتروشیمی سقاوه خبرداد. تاریخ انتشار: 08:26 - 04 تیر 1398
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز :جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف زمین خواری 14 میلیارد ریالی و رفع تصرف 58 هکتار در شهرستان دیر خبر داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ "حیدر سوسنی" با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور گفت: نیروهای این یگان سال گذشته 305 مورد خلع ید از اراضی ملی در کشور انجام دادند و جلوی گسترش پدیده زمین خواری را گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: اراضی ملی و دولتی فرصتی مناسب برای ایجاد توسعه پایدار و متوازن و آبادانی و پیشرفت در یک جامعه محسوب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به احتمال وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع استان، خواستار شناسایی نقاط بحرانی به منظور مدیریت بهتر در زمان وقوع بحران شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۸    
افشارنیا، با بیان اینکه بر اساس چارت سازمانی باید هزار و 34 قاضی در اختیار داشته باشیم که در حال حاضر این تعداد 578 نفر است، گفت: 962 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی و تغییر کاربری شده به ارزش 304 میلیارد تومان به دولت اعاده شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قروه از رفع تصرف 13321 متر مربع از اراضی ملی داخل حریم شهر قروه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی نسبت به برخورد قانونی با آتش سوزی های عمدی از سوی افراد هشدار داد و گفت: مطابق آمار در چندسال اخیر تعداد 508 فقره آتش سوزی در استان اتفاق افتاده است که حدود 20 هزار هکتار از اراضی ملی در این آتش سوزی ها طعمه حریق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از آزادسازی 400 متر اراضی ملی از دست زمین خواران به ارزش2 میلیارد ریال خبر داد.
مدیر راه و شهرسازی شرق تهران از رفع تصرف 62950 مترمربع اراضی ملی طی سه ماهه اخیر در شهرستان دماوند خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- دادستان مرکز گلستان با بیان اینکه 40 حکم تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در سه ماهه نخست سال اجرا شد، گفت: امسال با زمین خواری و تصرف اراضی ملی در گلستان قاطع تر برخورد می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت : تعیین تکلیف اراضی دولتی در اختیار افراد و جلوگیری از دخل و تصرف اراضی ملی و افزایش نظارتها باید مورد توجه دستگاههای ذیربط قرار گیرد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: قضات و دادستان های این استان باید در مقابله با زمین خواری و تعرض به اراضی ملی جدی باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با تاکید بر مقابله پدیده زمین خواری در استان بوشهر گفت: در این راستا سال قبل یک هزار و 967 هکتار زمین اراضی ملی و منابع طبیعی متصرفی، با صدور احکام قضایی قاطع، رفع تصرف شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان گفت: 19 هزار و 504 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان از چنگال متصرفان خارج و به دولت بازگردانده شد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- صالحی، برنامه ریزی جهت استفاده از تأسیسات نوین قضایی به خصوص مجازات های جایگزین حبس و صدور دوازده هزار و 255 فقره حکم با استفاده از این تأسیسات را بخشی از اقدامات دادگستری هرمزگان در ساماندهی امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها برشمرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۷    
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: از زمان آغاز به کار کارگروه حفظ حقوق بیت المال تاکنون 15 هزار هکتار از اراضی ملی به بیت المال بازگردانده شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- موحد گفت: در سال گذشته تعداد 3742 فقره پرونده جهت صلح و سازش به شورا های حل اختلاف ویژه زندان ها وارد که 2085 فقره با مصالحه پایان یافته و آزادی 1219 نفر را به همراه داشته است.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از آزادسازی بیش از1200 متر مربع زمین خواری اراضی ملی به ارزش 13 میلیارد ریال خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بویین میاندشت_فرماندار بویین میاندشت با اشاره به فعالیت کمیسیون رفع تداخلات این شهرستان، گفت: گروهی بر اساس اسناد مالکیت و گروهی بر اساس سوابق طولانی تصرف، املاک ملی را در اختیار دارند، اما با افرادی که به تازگی و برخلاف قانون اقدام به تصرف اراضی ملی کرده اند، برخورد می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین از وقوع آتش سوزی در 115 هکتار از مراتع استان در سه ماهه اول سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۷    
در جلسه شورای مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام آخرین وضعیت پروژه های عمرانی ، تعیین تکلیف اراضی ملی سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بندرلنگه گفت: مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان موفق به جلوگیری از تصرف بیش از 6 هکتار از اراضی ملی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان گفت: این اداره کل برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب رتبه برتر کشوری در زمینه تثبیت مالکیت اراضی ملی شده به طوری که یک سوم از اراضی مالکیت تثبیت شده در کشور متعلق به این استان است.
زاهدانه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: 22 هکتار از اراضی شهرستان زاهدان رفع تصرف به به انفال عمومی بازگردانده شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد: در بخش ورود فاضلاب به دریا در صورت وجود هرگونه سهل انگاری با مسببان برخورد می شود. به گزارش فارس علی صالحی در نشست خبری هفته قوه قضائیه با بیان این که 775 پرونده برای جلوگیری از رفع تصرف اراضی ملی رسیدگی شده است ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مراتع سهند و اکوسیستم این منطقه در آذربایجان شرقی طی سال های اخیر تاکنون همواره با مشکلات متعددی روبه رو بوده اند. چرای بی رویه دام، تبدیل اراضی ملی به زمین های کشاورزی و باغی، و فعالیت معادن خطرات متعددی در این منطقه ایجاد کرده و موجب تضعیف پوشش گیاهی و آسیب های زیست محیطی شده است. ...
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تبریز در نشست خبری با رسانه ها به مناسبت هفته قوه قضاییه گفت: از 958 هکتار اراضی ملی در آذربایجان شرقی در سال 97 رفع تصرف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از دستگیری فردی که اقدام به فروش اراضی ملی به مساحت 126 مترمربع در حوالی شهرستان بجنورد کرده بود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری - رئیس کل دادگستری مازندران، کاهش زمان دادرسی را اولویت برشمرد و گفت: اکنون متوسط زمان دادرسی در محاکم 105 روز است.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان قروه از رفع تصرف 926 متر مربع از اراضی ملی شهر دلبران خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان یزد از خلع ید متصرفان به 400 هکتار از اراضی ملی یزد در سال گذشته خبر داد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با تأکید بر ضرورت برخورد با هرگونه زمین خواری در استان کرمان، گفت: دستگاه های مرتبط باید موضوع مبارزه بازمین خواری را به نحوی دنبال کنند که اشتهای زمین خواران برای تصرف اراضی ملی و دولتی کور شود. ...
اقتصاد ایران: قزوین- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بیش از 703 هکتار از اراضی ملی برای اجرای طرح های کشاورزی به متقاضیان استان واگذار می شود.
موج   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه تصرف حریم دریا و اراضی ملی تجاوز به حقوق عامه است و باید مجموعه قضایی به آن ورود و پیگیری جدی کند، تصریح کرد: امیدوارم مجموعه قضایی در حقوق عمومی که بی صاحب است، ورود جدی تری داشته باشند. ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان کاشان روز چهارشنبه در جلسه شورای حفاظت از انفال شهرستان کاشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه و هفته قوه قضایه، جلسه شورای حفاظت از انفال شهرستان را یکی از با اهمیت ترین جلسات دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۵    
زنجان - ایرنا - رئیس منابع طبیعی ماهشان گفت: براساس آخرین بر آوردهای انجام گرفته 250 هکتار از اراضی ملی این شهرستان طعمه آتش که با کمک مردمی و و عوامل امدادی مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تبریز اعلام کرد: با تلاش های مجموعه دستگاه قضائی آذربایجان شرقی 958 هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شده و به نام دولت جمهوری اسلامی ایران ثبت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رودبار از رفع تصرف 11 هزار مترمربع از اراضی ملی به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: 830 هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی و ساحلی در بانک جامع اطلاعات استان ثبت شده است.