دوشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۷:۱۲Sep 2019 16

جدیدترین‌های «مرز مهران»

خبرگزاری تسنیم   ۲۰ دقیقه پیش    
سرپرست دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با اشاره به شرایط جدید جابجایی زائران در مرز مهران گفت: زائرانی که قصد بازگشت از طریق مرز مهران در بازه زمانی 24 تا 29 مهرماه را دارند به صورت دوتکه به مقصد می رسند.
ایسنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با مدیریت صحیح فرماندهان، مدیران و مسئولان استانی تلاش خواهیم کرد تا زائران عزیز آبرومندانه در این کنگره عظیم شرکت کنند و با استفاده از تمام ظرفیت ها برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی تلاش خواهیم کرد.
ایسنا   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه اربعین امسال با توجه به لغو روادید با سال های گذشته متفاوت تر خواهد بود، گفت: مرز مهران همچنان کانون توجهات زائران اربعین حسینی است و باز شدن مرز خسروی نمی تواند بار زیادی از دوش این پایانه بردارد . ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
خروج زائران ایرانی از مرز مهران پس از لغو روادید عراق، بدون مشکل و روان در جریان است اما در مرز مقابل آن، زرباطیه برخی نارسایی ها ورود زائران به خاک عراق را سخت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - فرمانده انتظامی ایلام از پیش بینی تردد 60 درصد زوار اربعین 98 از مرز مهران به عتبات عالیات خبر داد.
شهر فردا   ۳ ساعت پیش    
200 نیروی داوطلب شهرداری منطقه 5 و 500 پاکبان، در انتظار خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران هستند.
مدیرکل پایانه مرزی شهرستان مهران گفت: در شبانه روز گذشته 31 هزار و 615 زائر از مرز مهران تردد داشته اند که نسبت به دو روز گذشته شاهد افزایش تردد ها در این مسیر بوده ایم.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
نوفرستی گفت: علاوه بر مرز چزابه، زائران پیاده روی بزرگ اربعین می توانند از مرز مهران تردد کنند.
شهردار مهران گفت: تاکنون 4 شهرداری با اعزام نیرو، جهت خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران اعلام آمادگی کرده اند.
هیئت الزهرا دانشگاه شریف از دانشجویانی که علاقه مند به فعالیت در موکب های اربعین هستند دعوت کرد تا به جمع خدام موکب این هیئت در مرز مهران بپیوندند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- رئیس اداره استاندارد مهران از صادرات 593 هزار تن کالای استاندارد از مرز بین المللی مهران به کشور عراق از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
فرماندار گرگان از پیش بینی چهار موکب برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در مرز مهران و کشور عراق خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
ایلام- ایرنا- فرماندار مهران با ذکر شیب فزاینده و گاه تصاعدی شمار زائران اربعینی مرز مهران گفت: مهران ورای مرز و مرزبندی های رایج محل انس و قدمگاه وصل همه عاشقان اهل بیت اعم از ایرانی و غیر ایرانی شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
غلامعباس بهرامی نیا یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: با توجه به روند سفرهای انجام شده در سال های گذشته، به دلیل تقاضای بالای زائرین در دوره اوج بازگشت و همچنین وجود تعداد مسیرهای محدود بازگشت از مرز مهران و بازگشایی مرز خسروی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا-فرماندار مهران با ذکر شیب فزاینده و گاه تصاعدی شمار زائران اربعینی مرز مهران گفت: مهران ورای مرز و مرزبندی های رایج محل انس و قدمگاه وصل همه عاشقان اهل بیت اعم از ایرانی و غیر ایرانی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۱    
افرادی که قبلا در سامانه سماح برای مرز چذابه ثبت نام کردند، می توانند از مرز مهران هم عبور کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
امیر روحی ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: امسال طبق هماهنگی های انجام شده با عراق، زائران حسینی از مرزهای مهران، چذابه و شلمچه بدون نیاز به اخذ روادید و به شرط داشتن گذرنامه معتبر و نام نویسی در سامانه سماح به کربلا سفر کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان ایلام گفت: در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی 8 فروند بالگرد اورژانس در مرز مهران مستقر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد اربعین لرستان گفت: مرز مهران برای خروج زائران لرستانی در نظر گرفته شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از نصب 12 کیلومتر نیوجرسی در یکسال گذشته در راههای منتهی به مرز مهران خبر داد.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی از فعالیت راهداران با 17 دستگاه ماشین آلات راهداری درمرزمهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام از نصب دهمین دستگاه ایکس ری در سالن مسافری مرز بین المللی مهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرز مهران مرز ورود به عتبات عالیات و بین الحرمین ایران این روزها میزبان هزاران دلداده مکتب سرخ حسینی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زائران پیاده روی اربعین خراسان جنوبی، از مرز مهران نیز می توانند به عراق عزیمت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۷    
رییس قرارگاه ویژه اربعین در مرز مهران گفت: برای ارائه سرویس بهتر به زوار نرم افزاری برای ارائه خدمات به زوار در دست طراحی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۰    
رییس قرارگاه ویژه اربعین در مرز مهران گفت: برای ارائه سرویس بهتر به زوار نرم افزاری برای ارائه خدمات به زوار در دست طراحی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار و رییس قرارگاه ویژه اربعین در مرز مهران گفت: اپلیکیشنی در دست طراحی است که بتواند مسیر تردد زوار، مراکز خدمات رسان، مکان یابی موکب ها را برای زوار مشخص کند . ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از استقرار پایگاه های امداد و نجات در مرز مهران خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - فرماندار مهران از تردد دو میلیون و 40 هزار نفر از مرز مهران طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار مهران گفت: 14 استان به عنوان استان معین در ایام اربعین خدماتی را ارائه می کنند و کمک رسان تجهیزات استان خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - برگزاری آئین های سوگواری سرور و سالار شهیدان در تمامی شهرستان های استان در روزهای تاسوعا و عاشورا، حضور معاون اول قوه قضائیه و استاندار کرمانشاه در ایلام ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - 36 روز تا آئین بزرگ اربعین حسینی باقی مانده است، اما حضور زائران برای رهسپاری به عتبات عالیات در مرز بین المللی مهران در مقایسه با سال های گذشته افزایش قابل ملاحظه ای را نشان می دهد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دیدار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم با معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ، افزایش کشت پاییزه درقم ، اعزام راهداران قم به مرز مهران در آستانه سفرهای اربعین حسینی به منظور آماده سازی منطقه عمومی این مرز برای ارائه خدمات به زائران از دیگر اخبار هفته گذشته این استان بود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: 10 دستگاه اتوبوس و میدل باس از ناوگان حمل و نقل برون شهری استان به مرز مهران اعزام شد. به گزارش ایسنا منطقه لرستان ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه محرم تا پایان عاشورای حسینی 196 هزار و 94 نفر از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- فرمانده پلیس راه ایلام هوشمندسازی محورهای مواصلاتی منتهی به مرز مهران را از جمله اقدام های محوری پلیس راه برای سامان بخشیدن به تردد سهل و امن دستکم 2 میلیون نفر زائر طی 2 هفته قبل و بعد اربعین حسینی معرفی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از تردد بیش از 36 هزار و 852 نفر طی 24 ساعت گذشته از پایانه مرزی مهران خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، خداداد مقبلی گفت: تمامی دست اندرکاران امر خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی، باید تمام تلاش خود را برای توسعه زیرساخت ها و مسیرهای منتهی به مرز مهران در راستای خدمات رسانی به کار گیرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - استان ایلام و مرز مهران از مهمترین و اصلی ترین کریدورهای خروج و ورود زائران عتبات عالیات در طول چند سال اخیر بوده است که در ایام اربعین حضور میلیونی مردم در این منطقه نمود بیشتری دارد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم و مسؤولان ایلامی برای آن که سناریونویسان اتاق های عملیات دشمنان را به شکست واداشته و شور و عظمت راهپیمایی اربعین 98 را به اثبات برسانند شب و روز در تلاش هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۷    
دبیر کمیته حمل ونقل و سوخت ستاد اربعین در سمنان از اجرای طرح پس کرانه با هدف خدمات رسانی بهتر به زائران اربعین خبر داد و گفت: جابه جایی مسافران اربعین استان به مرز مهران از 17 مهرماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کمیته حمل ونقل و سوخت ستاد اربعین در استان سمنان گفت: مرز خروج زائران اربعین حسینی استان سمنان از مرز مهران و شهر کرمانشاه به عنوان شهر پس کرانه استان در نظر گرفته شده است.
برترین ها / پلیس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه ایلام از افزایش تردد وسایل نقلیه مربوط به زائران مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در دور بازگشت به کشور از مرز مهران خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام از پیش بینی 300 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران از مرز مهران به استان های مختلف کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
جمالی گفت:در آستانه سفر های اربعین،برای آماده سازی مرز مهران گروهی از عوامل راهداری قم به مرز مهران اعزام شدند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،همراه و همگام با دیگر عاشوراییان وخادمان عرصه جاده ، اکیپی متشکل از عوامل وماشین آلات راهداری قم به منطقه عمومی مرز مهران اعزام گردید . ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین انتظامی ایلام گفت: 96 گیت در مرز مهران آماده خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
صراط: سرهنگ شهاب عزیز زاده عصر چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای محرم حجم کل ترددات صورت گرفته بیش از 190 هزار نفر بوده که از پایانه مرزی مهران خروج و پس از زیارت به کشور ورود کرده اند. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر جانشین انتظامی ایلام با بیان [...]