دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۱:۳۰May 2019 20

جدیدترین‌های «صدور روادید»

میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- بیژن مقانلو سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو گفت: کار انگلیسی ها در خصوص عدم صدور روادید 2 بازیکن تیم ایران درست نبود اما می توانستیم با کسب یک طلا خلاء نبود دو تکواندوکار خود را جبران کنیم.
بازیکنان و کادر خارجی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان روادید فرودگاهی می گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مسابقات قهرمانی جهان 2019- منچستر در حالی به پایان رسید که کار شکنی میزبان در صدور روادید تکواندوکاران کشورمان باعث شد حضور 18 ساله تیم ملی تکواندو ایران بر سکوی جهانی، قربانی بازی سیاسی انگلیس شود.
آناج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شیویاری با بیان اینکه نباید با ورزش، سیاسی برخورد کرد، گفت: میانه مهد تکواندو ایران است و کارشکنی انگلیسی ها در عدم صدور روادید برای دو ورزشکار میانه ای کشورمان نشان می دهد که این کشور تکواندو میانه را نیز رصد می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۸    
محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو ایران با ابراز عصبانیت از اقدام زشت کشور میزبان برای عدم صدور روادید برای دو ملی پوش گفت: آن قدر باید تنبیه سخت باشد تا کشوری نتواند این کار را انجام دهد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تهران پرس، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی به میزبانی کشور انگلیس و در شهر منچستر در حال پیگیری است ...
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال ذوب آهن ایران ساعت 22:30 روز سه شنبه در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا در شهر کربلا عراق میزبان تیم النصر عربستان است. در شرایطی که ذوبی ها برای بازی با تیم الزورا هم به کربلا رفته بودند، برای سفر مجدد به عراق به مشکل خوردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد پولادگر در مورد واکنش فدراسیون تکواندو به صادر نشدن روادید دو ملی پوش کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی توضیحاتی ارائه کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۸    
دوست دارم بعد از کیمیا تاریخ را تغییر دهم/ از کسب نقره خوشحالم اما من طلا می خواستم مسابقات جهانی 2019 تکواندو در حالی از چهارشنبه گذشته با کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید برخی از اعضای تیم ملی ایران آغاز شد که این موضوع مانع درخشش هوگوپوشان کشورمان نشد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جعفر رنجبرپور روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد تا میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی نمایندگان میانه ای تیم ملی تکواندو حضور در این رویداد بزرگ جهانی را از دست بدهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - صدور روادید رایگان برای زائران اربعین و آسیب جدی به زیرساخت های مسیر دسترسی به مرز بین المللی چذابه در خوزستان ، 2 چالش اساسی پیش رو در حرکت کاروان های اربعین حسینی به شهرهای مقدس عراق در امسال است.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۰    
کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد پس از میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶    
با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی دو هوگوپوش ایران حضور در این رویداد بزرگ را از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - روزنامه روسی ایزوستیا مدعی شد که عربستان سعودی با صدور روادید برای ساکنان منطقه کریمه از طریق مسکو به منظور انجام مناسک حج، عملا ساکنان این منطقه را بخشی از روسیه خوانده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : وزارت خارجه آمریکا دستور خروج تمام کارکنان "غیر ضروری" دولتی را از عراق صادر کرده است. سفارت آمریکا در بغداد در یک "هشدار امنیتی" اعلام کرده است که این دستور شامل کارکنان سفارتخانه در بغداد و کنسولگری در اربیل می شود. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۰۷    
اقتصاد ایران: کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران ایران برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد پس از میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد.
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در روزهای گذشته به دلیل کارشکنی مسئولان سفارت انگلیس ویزای میرهاشم حسینی برای حضور در بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی تکواندو در منچستر صادر نشد و این بازیکن مسابقات قهرمانی جهان را از دست داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد پس از میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران ایرانی برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد پس از میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر تیم های ملی تیراندازی گفت: به دلیل تاخیر سفارت آلمان در صدور روادید تیراندازان برای اعزام به اردوی تدارکاتی هانوفر، این سفر با یک تاخیر کوتاه به زودی انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال کارشکنی مسئولان انگلیس در صدور روادید برخی ملی پوشان تیم ملی تکواندو، اگر تا پایان وقت اداری امروز ویزای عرفان ناظمی صادر نشود این ملی پوش نیز حضور در مسابقات جهانی را از دست خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۱    
با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی هوگوپوش پرافتخار ایران حضور در این رویداد بزرگ را از دست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مربی قهرمان آسیا به عدم صدور روادید شاگردش که منجر به حذف وی از مسابقات جهانی شد، واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سفارت انگلیس با عدم صدور روادید به تکواندوکار میانه ای، ایران را از یک مدال مسلم مسابقات جهانی منچستر محروم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین تکواندوکار میانه ای در انتظار صدور روادید برای مسابقات جهانی منچستر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی حرکت ناجوانمردانه دولت انگلیس در قبال میرهاشم حسینی را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به دلیل عدم صدور روادید از سوی کشور آلمان سفر ملی پوشان تیراندازی به هانوفر که قرار بود فردا انجام شود لغو شد.
آناج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
با کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران، میرهاشم حسینی تکواندوکار کشورمان حضور در مسابقات جهانی را از دست داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تهران پرس، بیست و چهار مین دوره مسابقات جهانی تکواندو در حالی از صبح امروز به میزبانی کشور انگلیس و در شهر منچستر آغاز شده است که سفارت انگلیس برای صدور روادید ملی پوشان کشورمان بدعهدی های زیادی انجام داد و طی چند مرحله روادید هوگوپوشان کشورمان را صادر کرد اما در ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران ایران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی نماینده وزن 68- کیلوگرم ایران حضور در این رویداد بزرگ را از دست داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
قهرمان بازی های آسیایی اندونزی گفت: با توجه به عدم صدور روادید قطعا در مسابقات جهانی حضور نخواهم داشت.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۵    
بنابر اعلام اسلام آباد، آمریکا صدور روادید برای سه نفر از مقامات ارشد پاکستانی را ممنوع کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
روادید سجاد مردانی تکواندوکار سنگین وزن ایران برای حضور در رقابت های جهانی صادر شد، اما میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی همچنان در انتظار هستند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
طبق مصوبه ای که اخیراً در کنگره آمریکا مطرح شده است، دانشجویان چینی که مظنون به همکاری با نهادهای وابسته به ارتش چین هستند، از ورود به آمریکا محروم می شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا خواستار سخت تر شدن صدور روادید برای دانشجویان و محققان چینی شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، کافی است به سایت های آگهی رایگان، مانند دیوار و شیپور، نگاهی بیندازید تا متوجه شکل گرفتن یک تجارت به ظاهر خرده پا در موسیقی، یعنی خریدوفروش بلیت کنسرت، در هر سبکی باشید ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در فاصله یک روز باقی مانده تا آغاز رقابت ها تکواندوی قهرمانی جهان در منچستر، هنوز ویزای سه ملی پوش کشورمان صادر نشده است.
به گزارش تاس، ولادیمیر یرماکوف (Vladimir Yermakov) مدیر اداره کنترل تسلیحات و عدم اشاعه وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: واشنگتن به تعدادی از دیپلمات های روسی که قصد داشتند در نشست کمیته آماده سازی سازمان ملل برای کنفرانس بازنگری 2020 اعضای معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای (NPT) شرکت کنند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سالانه 3 میلیون عراقی به ایران سفر می کنند که حدود 3 میلیارد دلار برای کشور ارز آوری دارند، اما به دلیل برخی موانع و محدودیت های صدور روادید برای شهروندان عراقی، از این ظرفیت به خوبی استفاده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در چارچوب دومین دور مذاکرات کنسولی و حقوقی چین و ازبکستان که در تاشکند برگزار شد، طرفین پیرامون بازگشایی مرکز صدور روادید چین در ازبکستان به توافق رسیدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که رقابت های جهانی تکواندو از 25 اردیبشهت در انگلیس آغاز می شود، 4 تن از هوگوپوشان کشورمان با مشکل صدور روادید مواجه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم های ملی تکواندو مردان و زنان کشورمان به دلیل کارشکنی سفارت کشور میزبان برای صدور روادید در 2 مرحله اعزام خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تیم های ملی تکواندو مردان و زنان کشورمان که قرار بود امشب راهی منچستر شوند، به دلیل کارشکنی سفارت کشور میزبان برای صدور روادید در دو مرحله اعزام خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم های ملی تکواندو مردان و زنان کشورمان که قرار بود ساعت 23:40 امشب (جمعه – 20 اردیبهشت ماه) راهی منچستر شوند به دلیل کارشکنی سفارت کشور میزبان برای صدور روادید در دو مرحله اعزام خواهند شد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سوئد اعلام کرد، روسیه دو دیپلمات سوئدی را در اقدامی متقابل اخراج کرده است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، سخنگوی دستگاه دیپلماسی سوئد اعلام کرد، این کشور پیش از این تصمیم گرفت که روادید یک دیپلمات روسی را تمدید نکند و پس از آن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوئد اعلام کرد پس از خودداری این کشور از صدور روادید برای دو دیپلمات روس، مسکو در اقدامی تلافی جویانه دو دیپلمات سوئدی را اخراج کرده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۰    
سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در کنفرانس خبری مشترک در پایان مذاکراتش با محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران اعلام کرد تسهیل مقررات صدور روادید برای شهروندان روسیه و ایران به گسترش تماس ها بین مردم و روابط تجاری اقتصادی دو کشور کمک خواهد کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور با اشاره به این که سازمان میراث فرهنگی به طور جدی پیگیر بازگشت الواح هخامنشی به ایران است، گفت: موسسه شرق شناسی شیکاگو به تازگی آمادگی خود را برای تحویل مرحله اول الواح هخامنشی به ایران اعلام کرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، سردار محسن فتحی زاده در اولین جلسه کمیته امنیتی انتظامی ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: امسال همزمان با برگزاری اربعین حسینی (ع) به دلیل رایگان شدن صدور روادید و پیش بینی افزایش جمعیت زائران با شرایط خاصی روبه رو هستیم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۹    
بغداد - ایرنا - یک منبع مطلع دقایقی پیش از حل مشکل صدور روادید ورود به عراق برای مهاجم نیجریایی تیم ذوب آهن اصفهان خبر داد.