دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۷:۰۴Jan 2020 20

جدیدترین‌های «قطار شهری»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل قطار شهری اهواز در خصوص آغاز کار کیسون برای اجرای پروژه متروی اهواز، گفت: کیسون یک برنامه زمان بندی 300 روزه برای به پایان رساندن فاز نخست این پروژه ارائه کرده است اما در این برنامه زمان بندی زمان آغاز این پروژه مشخص نیست.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استفاده از خدمات مترو تبریز، امروز به مناسبت روز ملی هوای پاک رایگان است. با دستور شهردار تبریز به شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز، در راستای بزرگداشت 29دی "روز ملی هوای پاک" مترو تبریز در این روز به صورت رایگان اقدام به پذیرش مسافر خواهد کرد. ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکصد و پنجاه و پنجمین نشست شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور عصر روز شنبه 28 دی ماه به ریاست جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور برگزار شد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به مزایای استفاده از قطارشهری اظهار داشت: براساس این تفاهم نامه شهرداری نجف آباد، مکلف است تا چهار سال آینده این طرح را اجرا و تکمیل کند تا گام های بلند دیگری در جهت هوای پاک برداشته شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ذوب آهن با سازمان قطار شهری اصفهان و شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ذوب آهن درباره امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان قطار شهری اصفهان و شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل توضیح داد و با رشد اندک قیمت روبرو شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان نسبت به اجرای حدود 330 پروژه در سطح مناطق 15 گانه شهر و بالغ بر هزار میلیارد تومان قرارداد برای خط دو قطار شهری اصفهان و 736 میلیارد تومان در مناطق مختلف شهر اقدام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اجرای خزانه متمرکز در شهرداری تبریز می تواند بسیاری از مشکلات مالی و پرداختی شهرداری های مناطق را حل کند.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - ذوب آهن با انتشار تفاهم نامه های همکاری منعقد شده با سازمان قطار شهری اصفهان و شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور، شفاف سازی کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: با توجه به تجربیات ساخت خط یک متروی اصفهان در آب بندی ایستگاه ها، استفاده از جدیدترین روش ها و به روزکردن اقدامات اجرایی در خط دو متروی اصفهان صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخورد قطار شهری با نوجوان 15 ساله در رباط کریم سبب مصدومیت شدید این نوجوان شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مترو کرج 6 خط به طول 100 کیلومتر دارد که 15 کیلومتر از خط 2 با 14 ایستگاه در دست ساخت است. این 15 کیلومتر از خط 2، از میدان حصارک شروع می شود و تا میدان شهید سلطانی ادامه دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی رباط کریم از برخورد قطار شهری با یک نوجوان در این شهرستان خبر داد.
تبریزمن   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۵    
مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز در جلسه امروز شورا از تزریق کانال اعتباری سخن به میان آورد که بزعم وی، آب باریکه بوده و برای تامین هزینه های مترو درنظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: براساس اعلام شهردار کرج و پیمانکار امیدواریم در نیمه اول سال 99 شاهد بهره برداری از فاز یک قطار شهری کرج باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۵    
شیراز-ایرنا- حفاری مکانیزه فاز نخست خط دوم قطارشهری شیراز پایان یافت که شهردارشیراز اعلام کرد: تلاش داریم این خط مترو ظرف سه سال آینده به بهره برداری برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهدید به بمب گذاری موجب تخلیه برخی اماکن در روسیه از جمله چند دادگاه، مدرسه و ایستگاه قطار شهری شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۳    
ایرنا-شیراز- خط دوم قطار شهری شیراز از شهرک میانرود تا ایستگاه امام حسین (ع) در دست احداث است و ایستگاه وکیل، تنها ایستگاه باقی مانده از خط یک نیز در مراحل پایانی ساخت قرار دارد./عکس:رضا قادری
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه یکی از مهمترین فاکتورها در خطوط مترو، ایمنی بالا همراه با افزایش توان جابجایی مسافران و با سرعت مناسب است، تصریح کرد: ساعات سرویس دهی به مسافران قطارشهری کرج هشتگرد افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز وعده داد که بهار سال 1400 چهار ایستگاه فاز یک خط 2 قطار شهری آماده بهره برداری خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر اسلامی کرمانشاه از موافقت فروش 250 میلیارد تومان اوراق مشارکت توسط شهرداری برای قطار شهری کرمانشاه خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
غلامحسین مسعودی ریحان روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: قراردادهای اولیه برای خرید این اتوبوس ها انجام شده است. وی با اشاره به پروژه قطار شهری تبریز گفت: یک هزار میلیارد تومان در سال 98 برای پروژه قطار شهری اختصاص داده شده است که در این بین شهرداری 50 درصد سهم خود را پرداخت کرده است ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۵    
جلسه متروی نجف آباد - اصفهان به میزبانی سازمان قطار شهری اصفهان برگزار شد. در این جلسه جواد شعرباف، مشاور عالی شهردار اصفهان، سید محمد رضا بنکدار هاشمی، مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وحید مبین مقدم گفت: آخرین رکورد جابه جایی مسافر توسط مترو مشهد متعلق به روز شهادت امام رضا(ع) با 260 هزار نفر جابه جایی بود که این آمار در مقایسه با روز گذشته 155 هزار نفر کمتر بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر عامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: طی مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش رکورد جدیدی در میزان جابه جایی مسافر توسط قطار شهری در این کلانشهر ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رکورد جدید در جابه جایی مسافر توسط قطار شهری مشهد در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی ثبت شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیر شاهمرادی روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رونق تولید استان البرز افزود: با فعالیت این شورا و حل دعاوی حوزه اقتصادی شاهد تحرک هرچه بیشتر اقتصاد استان خواهیم بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۶    
قطارشهری مشهد برای انتقال مردم به مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی مملو از جمیعت شهروندان مشهدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - قطار شهری مشهد مملو از جمعیتی است که خود را برای رسیدن به مراسم تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی در خیابان امام رضا(ع) مشهد می رسانند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۸    
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد گفت: امروز با توجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور تسهیل حضور شهروندان و عزاداران، خدمات خطوط یک و دو قطار شهری مشهد از ساعت 11 الی 17 رایگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، سرویس دهی خطوط قطارشهری و اتوبوسرانی به شهروندان و عزاداران به منظور حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر سپهبد شهید قاسم سلیمانی ، رایگان شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: سرویس دهی ناوگان قطار شهری و اتوبوسرانی این شهر روز یکشنبه به مناسبت برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رایگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یکشنبه 15 دی به مناسبت برگزاری مراسم تشییع پیکر پاک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خدمات قطارشهری و اتوبوس رانی مشهد رایگان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۵    
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: به منظور تسهیل حضور مردم برای مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی درخواست رایگان شدن استفاده از قطار شهری در خط 1 و 2 به شورای اسلامی شهر مشهد ارائه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه قطار شهری رشت در کاهش مشکلات ترافیکی و حمل و نقل عمومی تاثیرگذار است و بالای هزار میلیارد تومان اعتبار برای آن در نظر گرفته شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی بهاروند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اصلاح نرخ سوخت، تقاضای سفر با حمل و نقل عمومی افزایش یافته است که این افزایش در بخش هایی نظیر خط یکم قطار شهری مشهد شهروندان را دچار مشکل کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر شیراز وعده داده که ایستگاه وکیل قطار شهری با معماری متفاوت تا اوایل اسفندماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) بر کوتاه شدن زمان اجرای پروژه ها در کلانشهر اهواز تاکید کرد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، شهردار قم از تکمیل فاز یک متروی قم در سال آینده خبرداد. سید مرتضی سقاییان نژاد در خصوص اجرای پروژه مترو قم با اشاره به تحریم های ظالمانه و محدودیت شدید منابع که منجر به بروز شرایط بسیار سختی برای احداث و توسعه پروژه های عمرانی کشور شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: پیمانکار قطار شهری در دشت ورامین مشخص شده و نهایتا تا دو هفته آینده شروع به کار می کند، اگر پیمانکار تا آخر دی ماه شروع به کار نکند دادستان شهرستان به ورود به موضوع مشکل را بررسی کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، علی امام درباره بودجه مترو درباره پیشنهادهای ارائه شده از سوی شرکت مترو برای بررسی جزئیات لایحه پیشنهادی بودجه دولت در سال 99 در بخش حمل و نقل ریلی درون شهری به کمیسیون عمران مجلس اظهارداشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
براساس تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ریل مورد نیاز قطار شهری کشور را ذوب آهن اصفهان تامین می کند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۳    
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان از پیشرفت 73.63 درصدی سازه ایستگاه مترو زینبیه خط دوم قطارشهری خبر داد و گفت: این ایستگاه در جوار حرم حضرت زینب (س) در خیابان شهید غفاری واقع شده و جهت رفاه حال همشهریان و اعمال نشدن محدودیت های ترافیکی به صورت زیرزمینی و با روش شمع و ریب اجرا می شود.
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عبور قطار شهری هشتگرد در کنار دانشگاه خوارزمی و از مقابل دیدگان دانشجویان و مردم محروم کمالشهر حصارک و توقف آن در جایی به نام ماموت مصداق بارز اعمال نظر بازیگران قدرتمند اقتصادی و کارتل های وابسته به آن در اجرای توسعه به نفع منافع این بنگاه ها است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۵    
با وام مسکن کجای اصفهان می توان خانه خرید؟، 5 میلیارد مترمکعب بیشتر از سال قبل ذخیره آب داریم، از نشستن پرنده ها روی زاینده رود خشک ناراحت شدم، بازارهای مالی شهر به تعادل رسیدند و ذوب آهن اصفهان متولی تأمین ریل قطار شهری در کشور شد؛ پربازدیدترین خبرهای روز گذشته خبرگزاری فارس اصفهان بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت: دستگاه TBM تونل شرقی خط دو متروی اصفهان از ایستگاه زینبیه به سمت ایستگاه عاشق اصفهانی حرکت کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
حسن روحانی که از طریق قطار شهری وارد هشتگرد شده است، قرار است پروژه قطار سریع السیر برقی گلشهر - شهر جدید هشتگرد را افتتاح کند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۳    
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت: بر اساس برنامه زمان بندی تی بی ام تونل غربی خط دوم قطارشهری اصفهان از ایستگاه زینبیه به ایستگاه عاشق اصفهانی رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک این سازمان و کارخانه ذوب آهن در زمینه تولید و تأمین ریل موردنیاز مجموعه های قطار شهری کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۳    
دستگاه حفار TBM خط دو قطار شهری اصفهان ظهر امروز _سه شنبه 10 دی 98_ به ایستگاه عاشق اصفهانی رسید.