شنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۳:۵۶Aug 2019 24

جدیدترین‌های «قطار شهری»

روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۵    
مراسم تقدیر از خدمات مهندس ماجد، معاون سابق مالی اداری و پشتیبانی سازمان قطارشهری اصفهان با حضور معاونان و مدیران سازمان قطارشهری اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قطارشهری اصفهان، جواد شعرباف، مشاور عالی شهردار اصفهان در این جلسه گفت: خدمت صادقانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تصاویرصفحه نخست روزنامه های خراسان رضوی پنج شنبه 31 مرداد را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران خراسان رضوی مشاهده کنید.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: تلاش می کنیم تا دو سال آینده بخشی از فاز نخست خط (2) قطار شهری کرج حدفاصل زیرگذر طالقانی تا چهل و پنج متری گلشهر با سه ایستگاه به بهره برداری برسد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کاظمی با بیان اینکه عملیات اجرایی خط چهار قطار شهری نیز چندی قبل آغاز شد، گفت:سال گذشته 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر و به فروش رفت و برای امسال نیز 600 میلیارد تومان اوراق مشارکت در نظر گرفته شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۸:۰۲    
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه برای تامین واگن خط 2 مشکلی نداریم، عنوان کرد: تعدادی در انبار موجود است، اما در خط یک کمبود 60 واگن داریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد با اشاره به اینکه در خط یک قطارشهری 60 واگن کمبود داریم ، گفت: برای حل این مشکل نیاز به مجوز دولت برای واردات واگن داریم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در خط یک قطار شهری کمبود واگن داریم و دولت مصوبه ای را صادر کرده که بر اساس آن تصویب شده تا به هیچ عنوان واگن قطار وارد نشود و در داخل کشور تولید واگن داشته باشیم.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج از ارسال لایحه به شورای عالی فنی برای خرید 2 رام قطار خبر داد. علی اصغر صلواتی در گفت وگو با مهر به بازدید شهردار کرج از کارخانه واگن سازی توسعه صنایع ریلی زنجان اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل شهردار مشهدمقدس گفت: در مکاتبات صورت گرفته معاون اول رئیس جمهور موافقت خود را با خرید واگن برای خط یک اعلام کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت: حفاری مجموع دو تونل خط دوم متروی اصفهان (مسیر دارک شهرک امام حسین(ع) به میدان امام علی(ع))، از مرز هزار متر گذشت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، اسحاق جهانگیری عصر امروز (دوشنبه) در مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، توانمندی شرکت های داخلی برای ساخت لوکوموتیو و واگن مورد نیاز قطار شهری کلانشهرها را مطلوب توصیف کرد و گفت: باید از توان و ظرفیت شرکت های داخلی در توسعه قطار شهری به بهترین نحو استفاده شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- اختلافات میان شهرداری اهواز، شرکت کیسون و دولت در نحوه پرداخت اعتبارات به پروژه قطار شهری اهواز سبب توقف این پروژه و رفتن دود اختلاف نظرها به چشم کارگران این پروژه شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطار شهری تهران و حومه اعلام کرد: ارائه خدمات حمل و نقلی از امروز در این 2 ایستگاه آغاز شد اما مراسم رسمی افتتاح آنها چهارم شهریورماه برگزار می شود. ...
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۶    
مرکز فناوری های نوین شهرداری اصفهان با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان اقدام به برگزاری بازدید از پروژه قطار اصفهان با هدف معرفی دستاوردهای مترو اصفهان و ارائه ی نیازهای فناوری سازمان قطار شهری به مستعدین برتر نمودند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مجری خط دوم قطارشهری اصفهان گفت: میزان طول حفاری روزانه تونل قطارشهری اصفهان با ثبت رکورد 26.6 متر طول رکوردی را در حفاری تونل های متروی اصفهان به ثبت رساند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نقص فنی در سیستم رایانه ای قطارشهری مشهد منجر به ایجاد اختلال 15 تا 20 دقیقه ای در سرویس دهی خط یکم این ناوگان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۰    
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد از اختلال عصر امروز در قطار شهری مشهد خبر داد و گفت: 6 قطار را در ایستگاه های 17 شهریور، بسیج، پروین اعتصامی، خیام و غدیر تخلیه مسافر و قطار معیوب را از خط خارج کردیم، این پروسه حدود 15 تا 20 دقیقه در روند سرویس دهی اختلال ایجاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: بر اساس شاخص های ایمنی، متروی اصفهان نسبت به سایر کلانشهرهای کشور، از ایمن ترین متروهای کشور محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نماینده کارگران قطار شهری اهواز بیان کرد: شرکت کیسون به عنوان پیمانکار پروژه قطار شهری اهواز 18 ماه حقوق به کارگران بدهکار است.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت: پروژه قطارشهری اصفهان نیازمند مدیران بزرگ است. به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا بنکدار در مراسم تقدیر از خدمات ماجد ...
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرج بیان کرد: تلاش می کنیم تا دو سال آینده بخشی از فاز اول خط 2 قطار شهری کرج حدفاصل زیرگذر طالقانی تا چهل و پنج متری گلشهر با سه ایستگاه به بهره برداری برسد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، روز پنج شنبه در سفر یک روزه خود به تبریز ضمن بازدید از طرح محور جدید راه آهن میانه- تبریز و بازدید از طرح بزرگراه اهر- تبریز و قطار شهری تبریز از طرح مشارکتی آزاد راه تبریز- بازرگان و هچنین مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز بازدید ...
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۸    
جمالی نژاد گفت: امسال با 2788 طرح ملی، 21 هزار و 788 پروژه استانی و تخصیص بیش از 38 هزار میلیارد تومان اعتبار ، به رغم تمام محدودیت های مالی کنونی خوب و رو به جلو است و علاوه بر اتمام طرح های نیمه تمام، پروژه های جدیدی در دست اقدام خواهد بود، ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۵    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشوردر بازدید از پروژه قطار شهری تبریز گفت: مردم تبریز شایسته استفاده بیشتر از خط مترو هستند که در این خصوص در بودجه سال 99 برای آغاز عملیات اجرایی خط 3 اعتبارات لازم در ردیف بودجه عمرانی کشور پیش بینی خواهیم کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه بعد از ظهر پنج شنبه با بازدید از پروژه قطار شهری تبریز در جریان مشکلات این طرح قرار گرفت. وی در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: با توجه به بازدیدی که در سفر قبل و امروز از ایستگاه های در حال ساخت قطار شهری داشتیم ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی مترو تبریز در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: اقدامات عمرانی توسط متولیان امر در مترو تبریز به شایستگی انجام شده و جمع بندی می شود که پیش از دهه فجر سال جاری خط اول قطار شهری تبریز افتتاح شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۴    
دبیر شورای ترافیک استان همدان با تاکید به اینکه مطالعات قطار شهری همدان انجام شود گفت: مقابل این اتفاق مهم در همدان نایستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۳    
همدان - ایرنا - مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری همدان با تاکید بر آغاز طرح مطالعاتی قطار شهری همدان گفت: قطار شهری بیش از این معطل ابلاغ سازمان برنامه و بودجه کشور نماند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۶    
– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، مهدی جمالی نژاد امروز در حاشیه بازدید از پروژه قطار شهری کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اراده وزارت کشور بر این است با تخصیص اعتبارات ریالی از محل اوراق مشارکت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۱    
استاندار کرمانشاه تکمیل فاز یک پروژه قطار شهری کرمانشاه را نیازمند تامین اعتبار 800 میلیارد تومانی دانست. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست کمیسیون ایمنی را ه های استان کرمانشاه که امروز (24 مرداد) با حضور معاون وزیر کشور برگزارشد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۳    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: برای آنکه مرحله نخست قطار شهری کرمانشاه در سال 1400 به بهره برداری برسد، 800 میلیارد تومان اعتبار لازم است که امروز معاون وزیر کشور با 320 میلیارد تومان اعتبار آن از محل فروش اوراق مشارکت موافقت کردکه هفته آینده باید مجوز آن صادر شود.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمدباقر نوبخت در سفر یک روزه خود، از پروژه های عمرانی استان بازدید خواهد کرد. بازدید از پروژه احداث محور جدید راه آهن میانه-تبریز، بزرگراه اهر- تبریز، پروژه احداث قطار شهری تبریز ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۹    
معاون عمرانی وزارت کشور به همراه استاندار و جمعی از مسئولین استانی، امروز (24 مرداد) از پروژه قطار شهری کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهدی جمالی نژاد در حاشیه بازید از این پروژه در جمع خبرنگاران بااشاره به اجرای پروژه قطار شهری در چتد کلانشهر ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور گفت: تلاش وزارت کشور بر این است با تخصیص اعتبارات مورد نیاز تا سال 1400 فاز نخست پروژه قطار شهری کرمانشاه به بهره برداری برسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه به منظور بازدید از پروژه های عمرانی آذربایچان شرقی وارد تبریز شد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدباقر نوبخت در سفر یک روزه خود، از پروژه های عمرانی استان بازدید خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۲    
کرمانشاه - ایرنا - یکصد و سی و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرمانشاه در حالی با حضور هر 11 عضو آن برگزار شد که تعدادی از آن ها خواستار تعیین تکلیف پروژه قطار شهری شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۲    
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه گفت: طبق برآوردهای صورت گرفته، مرحله اول قطار شهری کرمانشاه در سال 1400 ظرفیت جا به جایی 14 هزار مسافر در ساعت را خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور گفت: اراده وزارت کشور بر این است با تخصیص اعتبارات ریالی از محل اوراق مشارکت، تا سال 1400 مرحله نخست پروژه قطار شهری کرمانشاه به بهره برداری برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: قطار شهری کرمانشاه در ابتدای کار است، اما ان شاءالله با تلاش تیم جدید مدیریت شهری، فاز یک آن تا سال 1400 به بهره برداری می رسد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
پروژه قطار شهری اهواز با وجود این که سال 85 کلید خورده است، اکنون به گفته مسئولان، کمتر از 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث به سرانجام نرسیدن این پروژه شده، مشکل اعتبارات مالی است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
مشهد- ایرنا- جمعی از فرماندهان و مسئولان یگان ویژه خراسان رضوی روز چهارشنبه از مرکز فرمان خط یک و مرکز نظارت تصویری حراست شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد دیدن کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - شهرجدید هشتگرد استان البرز در آستانه تکمیل مسکن مهر و راه اندازی خط قطار شهری این روزها با ورود پرپیمانه سرمایه گذاران در بخش های مختلف مواجه شده است .
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قرار است سوت قطار شهری اواخر شهریور ماه امسال در شهرجدید هشتگرد به صدا در آید و مسافران از این شهر تا کرج و تهران با قطار رفت و آمد کنند. داود صفدری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد می گوید : در زمان حاضر تمام معارضان مسیر مرتفع شده و مشکلات مالی نیز تا حدود زیادی برطرف شده است. ...
آناج   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پروژه ی خط 2 قطار شهری تبریز می گوید: اگر پشتیبانی لازم انجام گیرد تا سال 1400 می توانیم بخش اعظمی از پروژه را به اتمام برسانیم.
همگردی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اخیرا خبرهایی در خصوص مسیر خطوط متروی قطار شهری تبریز منتشر می شود، خبرهایی که نگرانی تخریب آثار تاریخی را بیش از گذشته کرده است. مدیرکل میراث فرهنگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری همچون رئیس جمهور برای افتتاح تنها یک ایستگاه به مشهد آمد، برخلاف اطلاع رسانی ها، ایستگاه شهید کاوه، ایستگاه پایانی خط دو قطار شهری نیست، ایستگاه پایانی، ایستگاه سلامت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز از واریز 650 میلیارد تومان به حساب مترو برای تکمیل خط یک قطار شهری از محل فروش اوراق مشارکت خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۵    
عملیات اجرایی طرح متروی تبریز درحالی 18 سال پیش آغاز شد که طی این سال ها حتی رنگ افتتاح یک خط را هم به خود ندیده است؛ پروژه ای که قرار بود خط یک آن امسال افتتاح شود و سپس خطوط دیگر وارد فاز اجرایی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۰    
شهردار اهواز گفت : قطار شهری اهواز پس از 15 سال فقط 30 درصد پیشرفت کاری دارد.