سه شنبه ۰۴ تیرساعت ۲۲:۵۹Jun 2019 25

جدیدترین‌های «مدیرکل منابع طبیعی»

ایلنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان قزوین گفت: از بعدازظهر امروز، حریق در مناطق طارم و آوج شروع شده که خسارت های سنگینی به منابع طبیعی استان وارد کرده است.
مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش منابع طبیعی استان خراسان شمالی با حضور عضو هیات مدیره و مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: امسال از محل صندوق توسعه ملی، 200 میلیارد ریال برای حفاظت و توسعه جنگل های سردشت و پیرانشهر اختصاص یافته است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان با تاکید بر ضرورت استفاده از تجربه های بازنشستگان در فعالیت های اجرائی گفت: بازنشستگان می توانند سفیران خوبی برای ترویج فرهنگ حفظ وتوسعه منابع طبیعی باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از آغاز اجرای طرح بوم سازگان زاگرس نشین در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: امسال اعتبارات آبخیزداری استان اردبیل با سه برابر افزایش نسبت به سال گذشته به 45 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۱:۴۳    
اقتصاد ایران: خرم آباد- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از فرسایش 100 میلیون تُنی خاک در این استان براثر حوادث سیل سال 97 و اوایل سال 98 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۰:۱۵    
مدیرکل منابع طبیعی استان کردستان، با اعلام اینکه تجهیزات تخصیص یافته به مبحث اطفاء حریق، نسبت به سال گذشته دو برابر رشد داشته است، اما هنوز پاسخگوی نیاز مراتع موجود استان نیست، گفت: امسال 86 تیم اطفاء حریق در روستاها ساماندهی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح کشت گیاهان دارویی با مشارکت دانشگاه یاسوج با هدف احیای جنگل ها و جلوگیری از خشکیدگی درختان بلوط اجرا می شود.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: آتش سوزی 50 هکتار از مراتع آبیک با حضور گروه های عملیاتی منابع طبیعی و کمک های مردمی مهار شد. علی اکبر اسداللهی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این آتش سوزی در 50 هکتار از مراتع روستاهای جزمه، توداران و طیخور شهرستان آبیک به وقوع پیوست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان گفت: به منظور جلوگیری از آتش سوزی و شناسایی عوامل موثر در آتش زدن طبیعت از پهپاد استفاده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۷    
بندرعباس-ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان هشدار داد: به دلیل نبود استانداردهای لازم، قرارگرفتن در مجاورت روستا و خطر غرق شدگی، گردشگرانی که به مناطق استان سفر می کنند در مخزن بندهای خاکی، ملاتی و سازه های آبخیزداری شنا نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان کردستان، با اعلام اینکه تجهیزات تخصیص یافته به مبحث اطفاء حریق، نسبت به سال گذشته دو برابر رشد داشته است، اما هنوز پاسخگوی نیاز مراتع موجود استان نیست، گفت: امسال 86 تیم اطفاء حریق در روستاها ساماندهی شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی نسبت به برخورد قانونی با آتش سوزی های عمدی از سوی افراد هشدار داد و گفت: مطابق آمار در چندسال اخیر تعداد 508 فقره آتش سوزی در استان اتفاق افتاده است که حدود 20 هزار هکتار از اراضی ملی در این آتش سوزی ها طعمه حریق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۷:۲۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، فعالیت معدن بوکسیت تاش در شهرستان شاهرود را منتظر اعلام نظر محیط زیست دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به وجود 16 کانون بحرانی فرسایش بادی در استان گفت: 14 درصد از وسعت استان بوشهر را بیابان تشکیل داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: با اعتبارات جدید صندوق توسعه ملی اجرای طرح های مرتعداری در استان نفس تازه ای می گیرد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۱    
بامداد روز جمعه، درحالی که قاچاقچیان چوب، خودروی پرایدشان را پر از چوب های بریده درختان توسکا کرده بودند با نگهبانان حفاظتی و جنگلبانان قادیکلا در چهاردانگه ساری درگیر شده و آنها را با قمه و شمشیر زخمی کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: آتش سوزی ارتفاعات اَبنو در شهرستان سپیدان که پیش از ظهر جمعه سی و یکم خرداد آغاز شده بود، به طور کامل مهار شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد با بیان این که 98 درصد مساحت استان به وسعت 7میلیون و 300 هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی تشکیل شده است، گفت: 38 درصد مساحت این عرصه ها معادل 2 میلیون و 650 هزار هکتار شامل اراضی بیابانی است. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محسن یوسف پور، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان از ابراز آمادگی این اداره کل برای اجرای طرح سازه های موقت برای اشتغالزایی در مسیر ییلاقی ماسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: در بهار امسال شاهد 7 فقره آتش سوزی در 25 هکتار از اراضی استان بوده ایم. اسفندیار خزائی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان یزد از خلع ید متصرفان به 400 هکتار از اراضی ملی یزد در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۱    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان گفت: بیشتر مردم با بی دقتی باعث بروز آتش سوزی می شوند که اگر رعایت کنند جلوی بیشتر آتش سوزی ها در جنگل و مراتع گرفته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تا کنون 30 هکتار از عرصه های منابع طبیعی در این استان دچار آتش سوزی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: اختلافات قومی و قبیله، اراضی جنگلی و مرتعی بخش سرفیروزآباد کرمانشاه را طعمه حریق کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: آتش سوزی 50 هکتار از مراتع آبیک با حضور گروه های عملیاتی منابع طبیعی و کمک های مردمی مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۲    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه گفت: 98 درصد از آتش سوزی های منابع طبیعی و مراتع و جنگل های استان ناشی از عوامل انسانی است تنها 2 درصد آن به عوامل طبیعی مانند صاعقه و تابش خورشید برمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه گفت: آتش سوزی مراتع و جنگل های منطقه سرزل بخش سرفیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه بامداد امروز مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر گفت: میز خدمت، موجب بهبود و تسریع کارها و جلوگیری از سرگردانی ارباب رجوع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان گفت:درخردادماه جاری نزدیک به 124 هکتار از اراضی منابع طبیعی در استان دچار حریق شده ست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان جنوبی از تبخیر 90 درصد بارندگی های استان خبر داد و گفت: از مساحت 15 میلیون هکتاری استان حداقل 7.5 میلیون هکتار حوزه های آبخیز موثر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: عملیات اجرایی طرح های آبخیزداری سال گذشته در استان پایان یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: بر اساس نظر مسؤولان آب منطقه ای استان، 90 درصد بارندگی استان تبخیر می شود که باید بررسی کرد متولی پیشگیری از این امر چه نهادی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 230 هکتار از جنگل ها و مراتع این استان طعمه حریق شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: عملیات بوته کاری و نهال کاری در بیش از هزار و 600 هکتار از کانون های بحرانی تولید ریزگرد استان قم در سال جاری انجام می شود. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۸    
خلیج فارس: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: بر اثر 17 مورد آتش سوزی از ابتدای سال تاکنون 212 هکتار از اراضی و منابع طبیعی استان بوشهر در آتش سوخت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: اجرای عملیات بادشکن غیرزنده در سطح 60 هکتار مناطق جنوب شرقی کویر میقان اراک در سال جاری مصوب شد و اقدامات اولیه آن در دست انجام است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان یزد: 500 هکتار عملیات نهال کاری برای بافق منظور شده که در 6 ماهه دوم سال جاری انجام می شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال تا کنون آتش سوزی های متعددی در اراضی استان رخ داده است که میزان زمین های دچار حریق بالغ بر 212 هکتار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های مدیرکل مدیریت بحران استانداری استان گفت: هیچ سالی به مانند یکسال اخیر مدیریت بحران در آتش سوزی ها فعال نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: 24 هزار و 500 کانون ریزگرد داخلی در البرز وجود دارد که در سفر اخیر رئیس جمهور 20 میلیارد تومان اعتبار به کنترل این امر تخصیص داده شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: تخریب پوشش گیاهی، فرسایش خاک و دیگر شرایط اقلیمی و اکوسیستمی خاص و مختلف گلستان سبب شده تا 300 هزار هکتار از اراضی استان در معرض بیابانی شدن قرار گیرد. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: متوسط فرسایش در استان البرز 13.5 تن هکتار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی کوه تل خالی کاکان بویراحمد بدون کمک مدیریت بحران استان مهار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: استان هرمزگان در مشارکت مردم و احیا اراضی بیابانی پیشگام بوده و مشارکت و حضور مردم بهترین راهکار مبارزه با بیابان زایی است. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: بارندگی های خوب زمستان پوشش مراتع را زیاد کرده و حالا با گرم شدن هوا و خشک شدن گیاهان، آتش سوزی ها در مراتع افزایش یافته است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی استان یزد با بیان اینکه 90 درصد حنگل کاری یزد پس از انقلاب بوده، از انجام سه هزار و 433 هکتار بیابان زدایی در سال گذشته یزد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: 450 هزار هکتار از مناطق جنگلی استان ایلام در بحش حریق دارای موقعیتی فوق بحرانی است، برای مقابله با این مشکل علاوه بر آموزش مردم و آگاهسازی های انجام شده ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد از مهار آتش سوزی در منطقه "تل خالی"دهستان کاکان خبر داد