پنجشنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۰۲Mar 2019 21
 

جدیدترین‌های «طرح ترافیک»

ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۹    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از عدم توقف اجرای طرح کاهش آلودگی هوا در تعطیلات نوروز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقف اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در پایتخت خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۰    
قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در سال 98 طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح زوج و فرد برقرار خواهد بود.
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۰    
به گزارش خبرخودرو، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران از فردا متوقف می شود
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
پلیس راهنمایی و رانندگی تهران: اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران از فردا متوقف می شود
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۲    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در اخرین نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران عملکرد یک سال اخیر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران را بررسی کرد و نمره داد. هر چند دادن نمره به عملکرد این معاونت به درخواست خبرنگاران انجام شد، اما محمد علیخانی به عملکرد این حوزه نمره 13 داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۵    
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ رستگار یوسفی روز دوشنبه در جلسه شورای ترافیک جوانرود، وضعیت توپوگرافی، کمبود پارکینگ عمومی، عرض کم خیابان ها، نبود برنامه ریزی صحیح در گذشته و مسافر پذیری را از مهمترین مشکلات شهر جوانرود عنوان کرد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۴    
همزمان با آغازطرح نوروزی رزمایش آمادگی طرح نوروزی سال 98 بامشارکت دستگاه های امدادی واجرایی در قرارگاه نیروی انتظامی استان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸    
"احمد مرادپور" از تهیه طرح ترافیک ویژه مرکز لرستان خبرداد.
کار پرس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۷:۲۵    
: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقف اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در ایام نوروز خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۴    
اتحاد خبر: سرهنگ قدرت الله کشکولی رئیس پلیس راهور استان بوشهر طی پیامی توصیه هایی به مردم استان بوشهر،رانندگان و مسافران نوروزی نمودند. متن پیام بدین شرح می باشد ...
روز پلاس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۵    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ در واکنش به انتشار کلیپی درباره کتک زدن یک زن توسط مامور راهنمایی و رانندگی که سرباز افسر وظیفه است، گفت: همه کارکنان راهنمایی و رانندگی افراد زحمت کشی هستند و همه ما یک نمونه از فعالیت آنها را در طرح ترافیک پنجشنبه و جمعه آخر سال دیدیم. براساس برآوردها 4 ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
به گزارش پارسینه ، سردار محمدرضا مهماندار در نشست خبری صبح امروز خود در مورد تمهیدات پلیس راهور پایتخت در ایام نوروز گفت: از روز 29 اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی 16 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. ...
جام جم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک و زوج و فرد از 29 اسفند تا پایان روز 16 فروردین متوقف خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۵    
قیمت میوه های تنظیم بازار، خبر های سامانه بارشی جدید و پایان رقابت قوی ترین مردان جنوب و شمال استان را در این بخش خبری ببینید.
نمناک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات پلیس راهور پایتخت در ایام نوروز 98 را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک و زوج و فرد از روز 29 اسفند، تا پایان روز 16 فروردین اجرا نمی شود، از روز 16 فروردین به بعد تا اول تیر ماه طرح ترافیک و زوج و فرد مانند سال 97 خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقف اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در ایام نوروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۱    
طرح ترافیکی نوروز امروز با شعار " پرهیز از خطر، آرامش در سفر" با حضور نیروهای انتظامی، راهداری و حمل و نقل، آتش نشانی ، هلال احمر و اورژانس برای سلامت و امنیت مسافران در خراسان جنوبی آغاز شد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۲    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران از کاهش 22 درصدی ورود به محدوده طرح ترافیکی خبر داد و افزود: : امید است با افتتاح خطوط6 و 7 به سمت طراحی 4 خط مترو جدید در تهران گام برداریم.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از طراحی و ساخت 4 خط جدید متروی پایتخت پس از اتمام خطوطِ در دست اجرا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۲    
طرح ترافیک نوروزی پلیس راهور از امروز 25 اسفند در سراسر کشور آغاز شد و تا 17 فروردین ادامه دارد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۴    
به گزارش خبرنگار ایرنا، محسن پورسیدآقایی روز شنبه در آیین بهره برداری از خط هفت مترو گفت: با افتتاح و تکمیل خط 6 و 7 مترو سراغ احداث خطوط جدید خواهیم رفت تا پوشش کاملی از خطوط مترو را در شهر تهران داشته باشیم. *کاهش 22 درصدی ترافیک با اجرای طرح جدید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۷    
معاون شهردار تهران به اجرای طرح جدید ترافیک اشاره کرد و گفت: با اجرای این کار شاهد کاهش 22 درصدی ورود خودرو به محدوده طرح ترافیک بوده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۱    
طرح ترافیک نوروزی پلیس راهور از امروز (25 اسفند) در سراسر کشور آغاز می شود و تا روز (18 فروردین) ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۴    
با آغاز طرح ترافیک نوروزی جاده ها از امروز، در بسیاری از محورهای برون شهری محدودیت تردد کامیون تا پایان روز شنبه 17 فروردین 98 اعمال می شود، البته ناوگان حامل مواد سوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور، مستثنی است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۶    
قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص اعتبار آرم طرح ترافیک 97 گفت:طرح ترافیک 97 تا ابتدای تابستان سال آینده اعتبار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۱    
طرح ترافیک نوروزی پلیس از 25 اسفند در خراسان جنوبی با شعار پرهیز از خطر ، آرامش در سفر آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۶    
تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: ثبت نام در سامانه طرح ترافیک به منظور اخذ مجوز برای تردد در محدوده مرکزی شهر محدودیت زمانی ندارد و هر لحظه امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۹    
قائم مقام معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص اعتبار آرم طرح ترافیک 97 گفت:طرح ترافیک 97 تا ابتدای تابستان سال آینده اعتبار دارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: روزانه 44 نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست می دهند و 920 نفر مصدوم می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در ارتباط با میزان و همچنین زمان ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران در سال98 ، توضیحاتی را ارائه کرد.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۱:۱۱    
هیئت تعیین درصد جانبازی به سراغم آمد و آن تیم، من را جانباز اعلام کرد و...؛ درصد جانبازی 70 درصد تعیین شد . حجاریان در سالگرد ترور خود درباره اینکه به واسطه مشکلاتی که برایش حادث شده، جانباز اعلام شده؛ اما برخی ارگان ها که نامی از آن ها نبرده، با این موضوع مخالفت کرده اند ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۵    
پژوهش های انجام شده نشان می دهد طرح جدید ترافیک تهران به صرفه و صلاح بوده و تبعات مثبت زیست محیطی آن به نفع شهر و شهروندان است. به گزارش همشهری، میثم بصیرت، سرپرست مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در این باره گفت: طرح ترافیک تأثیرات فراوان اقتصادی ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۶    
سامانه شفافیت شهرداری تهران که در 21 فروردین سال 1397 رونمایی شد از اقدامات ارزشمند شورای شهر و شهرداری این دوره است. این سامانه در ابتدا فقط اطلاعات مربوط به قراردادهای بالای یک میلیارد تومان شهرداری را شامل می شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰    
عضو شورای شهر تهران درباره انتشار اسامی خبرنگاران و رسانه هایی که در ابتدای سال جاری طرح ترافیک دریافت کردند، توضیحاتی داد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت:باهمکاری صمیمانه آموزش و پرورش و پلیس راهور ناجا امسال 10 میلیون همیار پلیس آماده همکاری با پلیس راهور در اجرای طرح ترافیک نوروزی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۷:۰۱    
آروین گفت: باید منتظر باشیم تا مشخص شود دستورالعمل انتشار اسامی دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاران در سال 98، انتشار چه اطلاعاتی را تکلیف می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۱    
در این طرح 90 تیم خودرویی، موتورسوار و عامل پیاده در تقاطع ها و میادین پرتردد شهرها آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۴    
وضعیت سامانه های ثبت تخلف هوشمند با حضور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در شرکت کنترل ترافیک تهران بررسی شد.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
دولت سهم خود را در حمل ونقل عمومی نمی پردازد و اگر قرار باشد بیشتر از وضعیت فعلی به شهرداری فشار وارد شود باید حمل ونقل عمومی را تعطیل کرد. به گزارش همشهری، محمد علیخانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۰    
عضو شورای شهر تهران از پیش بینی درآمد 700 میلیاردی از طرح ترافیک در سال 98 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۰    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: برخی درباره سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران شیطنت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۳    
ثبت نام متقاضیان ورود به طرح ترافیک شهر ارومیه در سال 1398 آغاز شده است .
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۲    
یک راننده برای پنهان کردن شماره پلاک خودرواش و فرار از جریمه طرح ترافیک شورت ورزشی اش را روی پلاک آویزان کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۳    
به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با هر پلاک ثبتی یک خودرو می تواند از تخفیفات تردد خودرو در طرح ترافیک استفاده کند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۰    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص شرایط تردد خودروهای ساکن محدوده طرح ترافیک، گفت: به ازای هر سند ثبتی یک خودرو اجازه تردد با شرایط خاص در محدوده طرح ترافیک دارد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۷    
رئیس پلیس راهور ناجا از آمادگی پلیس راهور برای طرح ترافیک نوروز 98 خبر داد.