شنبه ۲۷ مردادساعت ۱۹:۱۸Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «طرح ترافیک»

خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون شهردار تهران از حذف سهمیه طرح ترافیک غیرخبرنگارها خبر داد و گفت: در کمیته ای این موضوع بررسی شد و در نهایت طرح ترافیک 34 نفر حذف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
ظاهرا ماجراهای شهرداری تهران و معاونت حمل ونقل ترافیک آن در "طرح ترافیک خبرنگاران" تمامی ندارد؛ این بار تنبیه یک خبرنگار با لغو سهمیه طرح ترافیکش!
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۱    
شهرداری تهران برای حل مشکل ترافیک در کنار روش های گوناگون از جمله تغییر طرح ترافیک بعد از 40 سال و طرح زوج و فرد تصمیم دارد مانند شهرهای بزرگ و پیشرفته جهان به نقش انسان در شهر توجه بیشتری نشان دهد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۳:۴۱    
با اینکه ترافیک تهران همیشه شبانه روزی بوده، اما حالا در تابستان شرایط بدتر شده؛ چون مردم تا پاسی از شب در سطح شهر تردد دارند و ماموران نیز باید در شهر حضور یابند.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۷    
با دستور پورسید آقایی طرح ترافیک سردبیر روزنامه صدای اصلاحات لغو شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۲    
پیوستن وکیلی نماینده مردم تهران به کمپین "فرزندت کجاست" حاشیه های زیادی را برای او به همراه داشت؛ او در این کمپین اعلام کرد که راضیه وکیلی دخترش بیکار است، در حالی که چندی پیش اسم وی در لیست خبرنگارانی که از شهرداری مجوز عبور از طرح ترافیک گرفته اند نیز درج شده بود.
اعتدال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۰    
فرزند بیکار محمدعلی وکیلی در لیست دریافت کننده طرح ترافیک خبرنگاران
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۷    
به گزارش مشرق ، مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به توییت محمد علی وکیلی درباره سهمیه طرح ترافیک دخترش از روزنامه ابتکار نوشت:
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۹    
مشاور معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در یک پیام توییتری به درخواست نماینده مردم تهران و مدیر مسئول روزنامه ابتکار به حذف سهمیه طرح ترافیک دختر این نماینده پاسخ داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۰    
یک روزنامه نگار در واکنش به ادعای محمدعلی وکیلی مبنی بر انصراف از دریافت طرح ترافیک برای دخترش پس از قطع همکاری با روزنامه ابتکار نوشت: به اطلاع شهروندان عزیز می رسانم که خانم راضیه وکیلی علاوه بر ارائه معرفی نامه از این نشریه، در لیست بیمه ارسالی روزنامه هم به عنوان روزنامه نگار معرفی شده بودند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۸    
درحالی که نام پسر محمد بطحایی در لیست اسامی بود که طرح ترافیک گرفتند، حالا سردبیر پایگاه خبری انصاف نیوز می گوید که سبحان بطحایی خبرنگار انصاف نیوز نیست. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۵    
به گزارش مشرق ، یک فعال رسانه ای در توییتر درباره ادعای محمد علی وکیلی نماینده مجلس شورای اسلامی درباره دلیل طرح ترافیک دریافت کردن فرزندش، نوشت:
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۹    
پس از آنکه شماری از کاربران فضای مجازی اسناد مربوط به استفاده فرزندان یک نماینده تهران از امتیاز طرح ترافیک را فاش کردند وی با انتشار مطلبی در توئیتر از شهرداری خواست تا این مجوز را لغو کند
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۷    
نماینده تهران در واکنش به نام دخترش در واکنش به این لیست در توئیتر نوشت:طرح ترافیک دخترم را کنسل کنید و از سهمیه ابتکار کسر نمایید.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۹    
پسر وزیر آموزش و پروش ایران از اعضای هیات تحلیلی پایگاه خبری انصاف نیوز است. پسر وزیر آموزش و پروش ایران از اعضای هیات تحلیلی پایگاه خبری انصاف نیوز است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۶    
تهران - ایرنا - حاشیه های کمپین 'فرزندت کجاست ' که با هدف شفاف سازی فعالیت فرزندان مسوولان در توئیتر راه اندازی شده ، حاشیه هایی برای یکی از وکلای مردم در خانه ملت به دنبال داشت؛ حاشیه هایی که وکیلی برای عبور از آن خواستار حذف طرح ترافیک خبرنگاری فرزندش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۰    
محمد علی وکیلی به کمپین فرزندت کجاست پیوست اما پاسخ او در رابطه با فرزندش با حواشی همراه شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۱    
به گزارش جماران، محمد علی وکیلی در حساب توییتری خود نوشت: معاونت محترم ترافیک شهرداری تهران احتراما نظر به اینکه به دلیل ازدواج راضیه وکیلی رابطه همکاریش با روزنامه قطع شده لطفا طرح ترافیک اختصاصی نامبرده را کنسل و از سهمیه ابتکار کسر نمائید انتهای پیام
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۰    
عضو هیات رئیسه مجلس در توییتر خود از شهرداری تهران خواست که طرح ترافیک دخترش را لغو کند. عضو هیات رئیسه مجلس در توییتر خود از شهرداری تهران خواست که طرح ترافیک دخترش را لغو کند.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۹    
محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران در مجلس در حالی در کمپین فرزندت کجاست اعلام کرده که دخترش بیکار است که نام راضیه وکیلی در لیست اسامی دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری دیده می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۰    
درحالی محمدعلی وکیلی نماینده تهران در کمپین فرزندت کجاست، اعلام کرده که دخترش بیکار است؛ نام راضیه وکیلی دختر وی در لیست دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری دیده می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۳    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد مرحله دوم طرح کاهش (LEZ) از اول آبان ماه در سراسر شهر تهران اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۶    
معاون شهردار تهران با بیان اینکه دیگر طرح ترافیکی برای سهمیه های خاص نداریم، گفت: از ابتدا گفتم سهمیه ها محدود است و عده ای ناراضی می شوند؛ من کاره ای نبودم فقط مجری بودم و البته در اجرای این طرح خوب فحش خوردم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۴۲    
ساعتی پیش برخی رسانه های ضدنظام که این روزها بیش از پیش در تدارک پروژه ناامیدسازی هستند و می خواهند از هر راست و دروغی و به هر بهانه ای، خوراکی برای تبلیغات امیدستیزانه خود بسازند، تیتر زدند: درآمد طرح ترافیک گم شد؛ فسادی دیگر در حکومت! دزدی جدید بعد از دکل های نفتی و...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تفاوت زیادی در طرح ترافیک 97 نمی بینم و اساساً می توان گفت این طرح به افزایش انضباط کاری ندارد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۲    
معاون پرحاشیه شهردار تهران که هنوز داغ قربانیان قطار در ایستگاه هفت خوان را مردم ایران از مدیریتش به یاد دارند گفته است: 67 میلیارد تومان از طرح ترافیک درآمد داشتیم 20 میلیارد تومان هم هزینه کردیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بروجرد - ایرنا - معاون فنی و عمرانی فرماندار بروجرد گفت: فاز اول طرح ترافیک ساعتی از نیمه اول شهریورماه به مدت 45 روز در شهر بروجرد اجرا می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۸    
یک کارشناس حمل ونقل می گوید اگر بررسی آماری در مورد تاکسی های ثبت شده در تهران انجام شود، مشخص می شود از حدود 77 هزار تاکسی ثبت شده، حداقل 20 هزار خودرو یا در اختیار برخی نهادها هستند و یا در اختیار برخی کسبه منطقه بازار که به جای خودروهای دارای آرم طرح ترافیک مورد استفاده قرار می گیرند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۱۷    
مردادماه است اما هنوز تکلیف طرح ترافیک آژانس ها مشخص نشده است. معاون فنی و عمران فرمانداری تهران می گوید نرخ طرح ترافیک آژانس ها به هیات اختلاف مرکزی رفته است. ...
هم نوا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۴    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از حذف طرح ترافیک نمایندگان مجلس شورای اسلامی به درخواست خودشان خبر داد.