چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۲:۱۷Dec 2018 12

جدیدترین‌های «طرح ترافیک»

پارسینه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۱    
چند روزی می شود زمزمه های حذف طرح زوج و فرد که از سوی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به صورت غیر رسمی اعلام شده به گوش می رسد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هدف از این اقدام را کاهش آلودگی هوا و گسترش طرح ترافیک در سطح شهر دانسته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۷    
یکصد و چهل و هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی چوب خط با موضوع تاثیرات اقتصادی اجرای طرح ترافیک در شهرهای بزرگ، روی آنتن شبکه افق می رود.
اخبار رسمی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
سه شنبه 97/9/20 ، تهران ، (اخبار رسمی) : براساس مصوبات شورای اسلامی شهر تهران و شورای ترافیک تهران، طرح ترافیک در سال 1397 در همان محدوده سابق و با تغییراتی در زمان، شیوه پرداخت و نحوه اخذ مجوز، از ابتدای اردیبهشت ماه اجرا شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۹    
رادیو تهران امروز در برنامه "ذره بین" حذف طرح زوج و فرد سال 98 در تهران و اضافه شدن طرح ترافیک سطح دوم با جریمه روزانه را بررسی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد ترافیک را از جایی به جای دیگر منتقل کرده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۴۷    
درآمدزایی مهمترین هدف شهرداری تهران از حذف طرح زوج و فرد، راه اندازی اتاق اسباب بازی در مدارس، زیرمیزی در اعمال زیبایی و سزارین، درخواست بهزیستی برای نظارت بر فشافویه ، انتشار اطلاعات؛ راه تحقق شفافیت، بخشی از مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز دوشنبه (19 آذرماه) است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۱    
درآمدزایی مهمترین هدف شهرداری تهران از حذف طرح زوج و فرد، راه اندازی اتاق اسباب بازی در مدارس، زیرمیزی در اعمال زیبایی و سزارین، درخواست بهزیستی برای نظارت بر فشافویه ، انتشار اطلاعات؛ راه تحقق شفافیت، بخشی از مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز دوشنبه (19 آذرماه) است.
صراط نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
در این طرح با خودروهای دودزا، فاقدپلاک، هنجارشکن، خودروهای که با پلاک مخدوش وارد طرح ترافیک می شوند و امنیت اخلاقی را خدشه دار می کنند و سایر خودروهای متخلف برخورد می شود. در بین خودروهای توقیف شده در نخستین مرحله طرح طاهر، خودروهای لوکسی مانند پورشه، BMW به چشم می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۲    
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: اخذ عوارض از خودروهایی که صرفا در محدوده زوج و فرد تردد می کنند، مسیر مناسبی برای جبران کسری درآمد حاصل از طرح ترافیک نیست.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۲:۳۴    
یک عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی ضمن موافقت با حذف طرح زوج و فرد، از طرح جدید شهرداری تهران تحت عنوان حلقه دوم طرح ترافیک انتقاد کرد و گفت: این طرح هزینه بردار، نه تنها آلودگی هوا را کم نمی کند؛ بلکه باعث افزایش مصرف سوخت، تجمع خودروهای فرسوده در یک منطقه و جابه جایی محدوده آلودگی می شود ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۲:۲۶    
یک عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی ضمن موافقت با حذف طرح زوج و فرد، از طرح جدید شهرداری تهران تحت عنوان حلقه دوم طرح ترافیک انتقاد کرد و گفت: این طرح هزینه بردار، نه تنها آلودگی هوا را کم نمی کند؛ بلکه باعث افزایش مصرف سوخت، تجمع خودروهای فرسوده در یک منطقه و جابه جایی محدوده آلودگی می شود ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۰:۱۴    
آلودگی هوا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی تا پنجشنبه مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا روز پنج شنبه در شهرهای پرجمعیت و صنعتی افزایش آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا، پدیده غالب پیش بینی می شود. امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک پایتخت فراهم شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۰    
تهران- ایرنا- بنا بر اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک در سامانه تهران من ( my.tehran.ir ) فراهم شد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۷    
یک شنبه 97/9/18 ، تهران ، (اخبار رسمی) : براساس بیانیه مدیرعامل ستاد معاینه فنی کلیه رانندگانی که خواهان دریافت طرح ترافیک سالیانه و یا مدت دار روزانه، هفتگی و ... هستند، باید اقدام به اخذ معاینه فنی ویژه از یکی از مراکز در تهران به غیر از مراکز ابوذر، خاوران، ایران خودرو و ایرتویا کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۱    
معاون پارلمانی شهردار تهران، با تاکید براینکه گسترش محدوده طرح ترافیک درجهت کاهش آلودگی هوا به عنوان مطالبه شهروندان از این نهاد صورت گرفته از وزرا خواست تا برای مبارزه با این معضل به کمپین تردد مدیران با دوچرخه در روزهای سه شنبه بپیوندند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۷    
در مصوبه شورای ترافیک آمده بود، پس از شش ماه از اجرای طرح ترافیک جدید، باید بررسی شود و با توجه به نتایج بررسی ها، اگر پیشنهادی درباره محدوده زوج و فرد بود، مورد بررسی قرار گیرد ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در آیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران که در تالار فرهنگ تهران در حال برگزاری است، گفت: افرادی که با حوزه پژوهش سروکار دارند با عنصر ضریب اثرگذاری مقاله چقدر است ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۹    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه حذف طرح زوج و فرد منجر به کاهش آلودگی هوای شهر تهران خواهد شد گفت: ما تأکید بر اجرای این طرح داریم و امیدواریم که پلیس در این زمینه با ما همکاری و همراهی داشته باشد. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۴    
در شرایطی که خودرو های شخصی فقط 3 روز در هفته مجاز به تردد در محدوده زوج و فرد هستند، شهرداری تهران می خواهد به شرط پرداخت پول، خودرو های شخصی را مجاز به تردد در تمام روز های هفته کند ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، محسن هاشمی در پایان صد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز مراسم تحلیف شهردار تهران برگزار شد و سوگندنامه توسط شهردار قرائت شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : با کاهش دمای هوا در چند روز اخیر، غلظت آلاینده های هوا در برخی از ساعات روزهای اخیر از حد مجاز فراتر رفته و وضعیت نارنجی در تهران حاکم شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۷    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه برای ورود غیرقانونی به محدوده طرح ترافیک شهرداری فردی را جریمه نمی کند، گفت: فقط عوارض ورود به محدوده را دریافت می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۱    
پس از آنکه معاونت ترافیک شهرداری تهران سلسله عملیات جراحی خود را بر روی قوانین طرح ترافیک انجام داد، اکنون به سراغ برچیدن نرده های چهاراه ولیعصر رفته است. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۴    
معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران اجرای طرح ترافیک زوج و فرد از درب منازل را تکذیب کرد اما به خودروهای دودزا هشدار داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۵    
رئیس پلیس راهور تهران گفت: تغییر محدوده طرح ترافیک نیازمند مصوبه شورای شهر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۵    
دبیر کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: خیابان 16 آذر از محدوده طرح ترافیک خارج نشده است تنها دوربین ثبت خروجی، خاموش شده است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۹    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه تاکسی های فاقد پروانه هوشمند حداکثر تا پایان آذرماه مهلت دارند برای دریافت آن اقدام کنند، گفت: در غیر این صورت علاوه بر لغو مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک، این تاکسی ها در کلیه نقاط شهر مشمول جریمه خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۰    
ضرورت انجام مطالعات محدوده طرح ترافیک هسته مرکزی شهر زنجان، مطالعات امکان سنجی تراموا، لایحه پیشنهادی پذیرش احداث شهرک خودروئی و ... از جمله دستور جلسات امروز شورای اسلامی شهر زنجان بود که مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
روزنامه گسترش تجارت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۲    
مژده پورزکی : هر از گاهی نهادی پیدا می شود و بر بیلبوردهای شهر تهران، سخنانی نه چندان گهربار درباره ضرورت استفاده تهرانی ها از دوچرخه می نویسد و یکی دو طرح گرافیکی -از شهروندانی خوشحال که همگی دوچرخه سوار شده اند- چشم های گرد شده ما تهرانی ها را به نگاه بر پیکره آن بیلبورد، وادار می کنند. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۲    
زهرا صدر اعظم نوری در خصوص طرح زوج و فرد و موضوعات مطرح شده در راستای حذف آن اظهار کرد: طرح ترافیک در ابتدای سال جاری با هدف محدودیت تردد برای خودروهایی مطرح شد که ضرورت حضور در محدوده را در زمان های اوج ترافیک ندارند و این موضوع به نوعی باعث مدیریت سفرها شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۷    
تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بنظر می رسد با اجرای افزایش محدوده طرح ترافیک بزرگراهها و معابر شمال شهر با مشکل روبرو شود اما نهایتا تصمیم گیری با شورای ترافیک است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۲    
چند روزی است که معاون حمل و نقل شهرداری تهران از حذف محدوده زوج و فرد در طرح ترافیک تهران در سال آینده صحبت می کند که موافقان و مخالفانی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۸    
مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در واکنش به اظهارات رییس پلیس راهور تهران بزرگ مبنی بر اینکه شورای ترافیک هیچ مصوبه ای مبنی بر خارج کردن خیابان 16 آذر از طرح ترافیک نداشته است، گفت: تغییر محل دوربین طرح ترافیک در خیابان 16 آذر نیازی به مصوبه شورای ترافیک ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۸    
رئیس پلیس راهور تهران، گفت: نه پلیس و نه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نمی توانند محدوده طرح ترافیک و یا زوج و فرد را تغییر دهند بلکه این موضوع باید در شورای ترافیک تهران مطرح و تصمیم گیری شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: محدوده زوج و فرد کارکرد خود را از دست داده و نه تنها تاثیری در کاهش ترافیک پایتخت ندارد بلکه باعث شده معابر خروجی و مرز محدوده زوج و فرد به شدت پرترافیک شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۵    
همان زمان که طرح ترافیک جدید به تصویب شورای شهر پنجم تهران رسید، مشخص بود که تا پایان سال 97 تردد در محدوده زوج یا فرد نیز پولی می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این که حذف طرح زوج و فرد و ایجاد حلقه جدید طرح ترافیک معابر تهران را قفل خواهد کرد، گفت: پلیس با این طرح شهرداری مخالف است.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۲    
در پی انتشار خبری درخصوص حذف طرح زوج و فرد از سال 98، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و معاون حمل ونقل شهردار تهران به این خبر واکنش نشان دادند. به گزارش همشهری، محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این باره اعلام کرد که طرح زوج و فرد حذف نمی شود ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۱    
درآمد زایی شهرداری تهران از طرح ترافیک ادامه دارد و محدوده طرح زوج و فرد از سال آینده به محدوده طرح ترافیک تهران افزوده می شود.
طوفان زرد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۲    
شهردار منطقه 7 شهرستان اصفهان در خصوص احداث روگذر و زیر گذر برای رسیدن به ورزشگاه نقش جهان از سوی شهرداری گفت: با توجه به اینکه ورزشگاه نقش جهان یک طرح ملی است، اگر قرار است طرحی در رابطه با زیرگذر و روگذر برای ورودی ورزشگاه اجرا شود باید دستور آن به شهرداری ابلاغ شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۴    
رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حذف محدوده زوج و فرد قطعی نیست گفت: موضوع طرح ترافیک و زوج و فرد مواردی است که بر اساس قانون باید شورای عالی ترافیک تهران تصمیم گیری کند.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۹    
: باتوجه به این که در شورای ترافیک شهر تهران پلیس موافق ادغام و اخذ عوارض از دو محدوده طرح زوج و فرد و طرح ترافیک نبود. تنها طرح ترافیک به مرحله اجرا گذاشته شد. اما بازخورد مناسبی از طرح دریافت نشد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۰    
رئیس پلیس راهور پایتخت، گفت: پلیس برنامه ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد. محسن پورسیدآقایی معاون شهردار تهران چندی پیش خبر از حذف طرح زوج و فرد در سال آینده داد. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۹    
دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفته معطوف شدن تمامی توجهات مدیریت حمل و نقل شهری به تغییر در روش اجرای طرح ترافیک و عدم توجه به جنبه های دیگر همچون، افزایش مطلوبیت سفر با وسایل حمل و نقل عمومی، موجب کاهش اقبال سفر با وسایل انبوه بر عمومی شده است ...
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۴    
به گزارش خبرخودرو، رئیس شورای شهر تهران گفت: اینگونه نیست که این طرح حذف شود بلکه قرار است محدوده طرح ترافیک گسترش یابد و در واقع زوج و فرد نیز به این بخش افزوده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۴    
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در صورت تصویب حذف محدوده زوج و فرد تعرفه های ورود به آن باید در شورا به تصویب برسد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۳    
خیابان 16 آذر تهران از محدوده طرح ترافیک خارج شد تا خودروها بتوانند بدون ورود به محدوده این طرح از خیابان کارگر شمالی به سمت میدان انقلاب و کارگر جنوبی حرکت کنند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۳    
اکوفارس: تصمیمات مدیریت شهری تهران در این دوره سؤال برانگیز است و پس از نقدهای فراوان نسبت به طرح ترافیک 97 از سوی شهروندان، قرار است ورود به طرح زوج و فرد هم پولی شود و احتمالاً بعد از این راه رفتن در خیابان پایتخت هم پولی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: از محل درآمدهای طرح ترافیک 13 اتوبوس جدید خریداری شده و به یارانه بلیت اتوبوس و مترو نیز کمک شده است.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۴    
طرح زوج و فرد از ابتدای سال آینده حذف و به محدوده دوم ترافیک تبدیل می شود