جمعه ۲۰ تیرساعت ۰۲:۱۸Jul 2020 10

جدیدترین‌های «زنان خانه دار»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: زنان خانه دار با 40 درصد بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در اسدآباد را داشته اند که حضور در فضای بسته و ارتباط بیشتر با خانواده از بیشترین دلایل ابتلا بوده است.
آناج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۰    
طبق اعلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیشترین درصد ابتلا به کرونا را زنان خانه دار با 28 درصد به خود اختصاص داده اند و پس از آنها 0.8 درصد بنگاه های املاک و خودرو قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بیشترین موارد ابتلا به بیماری کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد در بین زنان خانه دار با 640 نفر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- زنان خانه دار آذربایجان شرقی در حالی در صدر آمار ابتلا به کرونا قرار دارند که 28 درصد مبتلایان به این بیماری را تشکیل می دهند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: طی سال های گذشته 33 هزار تبعه کره شمالی به کره جنوبی گریخته اند که در میان آنها تجار، افسران، زنان خانه دار حتی برخی دیپلمات ها هستند که از چین به کره جنوبی رفته اند ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ بهنام رضا مخصوصی، رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در ستاد مدیریت کرونای این شهرستان با بیان اینکه اسدآباد به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه های مواصلاتی با چند استان با وضعیت قرمز در معرض خطر است، اظهار کرد: اگر شهروندان و مسئولان رعایت نکنند وضعیت بدتری در انتظار ماست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل دینی و تربیتی گفت: اگر خانم های خانه دار می خواهند در بهبود وضعیت اقتصادی خانواده به همسرشان کمک کنند، خوش اخلاق تر باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: زنان خانه دار با 46 درصد مبتلایان استان بیشترین گروه بیماران کرونایی را تشکیل می دهند.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
چهار شهرستان همدان، ملایر، تویسرکان و نهاوند از نظر میزان مبتلایان به کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد | همچنین شهرستان بهار در وضعیت نارنجی و چهار شهرستان اسدآباد، رزن ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان این که 46 درصد تست های مثبت مربوط به زنان خانه دار است که نشانه عدم رعایت فاصله گذاری فیزیکی است، گفت: هم اکنون 460 نفر در بیمارستان های استان بستری هستند که نسبت به هفته قبل کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان اعلام کرد: هر اندازه تعداد بیماران کمتر باشد کیفیت خدمات ما بهبود می یابد اما متأسفانه روند افزایشی بیماران مبتلا به کرونا در استان همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس سازمان تأمین اجتماعی گفت: زنان خانه دار با مراجعه به واحد امور بیمه شدگان در شعبه می توانند برای بیمه شدن اقدام کنند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم از همکاری با صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر این استان در جهت گسترش پوشش بیمه ای در میان زنان خانه دار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: زنان خانه دار و دختران مجرد می توانند با پرداخت 220 هزار تومان در ماه خود را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دهند.
سلام نو / تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی شرایط بیمه و بازنشستگی زنان خانه دار را تشریح کرد. به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
این روزها تب سرماه گذاری در بورس بالا گرفته و بسیاری از افراد و به ویژه زنان خانه دار و سایر افراد حتی با سرمایه های اندک نیز به سرمایه گذاری در بورس تمایل پیدا کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رحمانیان گفت: در بررسی های صورت گرفته از مبتلایان جدید به کووید 19 در جهرم این موضوع نشان می دهد که 25 درصد از مبتلایان سابقه سفر داشته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/قزوین سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: طبق آمار 38 درصد از مبتلایان به کرونا در قزوین را زنان خانه دار تشکیل می دهند، البته این امر نیاز به پژوهش جدی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: استقبال زنان خانه دار و دختران مجرد این استان از بیمه های این سازمان در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 18 درصد افزایش یافته است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست کارگروه بیمه زنان خانه دار اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با حضور سرپرست، معاونین و جمعی از روسای شعب و روسای ادارات اداره کل غرب تهران بزرگ برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: زنان خانه دار 28 درصد از موارد مثبت بیماری کرونا در آذربایجان شرقی را تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از در مرحله هشدار بودن این شهرستان خبرداد و با بیان اینکه برگزاری میهمانی و دورهمی و سفر به نقاط آلوده از علل وضعیت کنونی این شهرستان است، قرار گرفتن زنان خانه دار و کودکان در شمار مبتلایان به کووید19 را یادآور شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس روابط کار و فعال حقوق زنان گفت: نباید مطالبات اقتصادی زنان از مجلس محدود به بیمه زنان سرپرست خانوار یا حتی زنان خانه دار شود و باید مشکل بیکاری همه اقشار زنان مورد توجه قرار گیرد.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۱    
شهردار تهران با بیان اینکه شیوه جمع آوری زباله باید تغییر کند گفت: زنان خانه دار هنوز تأثیر کاهش رطوبت زباله های خانگی را در کاهش شیرابه و حجم زباله ها نمی دانند.
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ پیروز حناچی شهردار تهران پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز به کار اجرای طرح کاپ گفت: تشکر می کنم از همکارانم که با پیگیری مستمر به برنامه روشن و مشخصی دست پیدا کردند و از ریاست و اعضای شورا هم بابت هماهنگی های قانونی آن تشکر می کنم. ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۵    
برجسته ترین ویژگی مادرم خستگی ناپذیری و قدرت ایشان در هر مسئله ای بود. قدرت ایشان نشأت گرفته از ارتباطی بود که با خدا داشت. از جمله اقدامات ایشان تلاش در تصویب قانون حمایت از خانواده، ساماندهی مدل و لباس و تسهیل ازدواج جوانان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
نرخ بیکاری 17.2 درصدی و نرخ مشارکت اقتصادی 15.3 درصدی برای زنان؛ نمایندگان مجلس یازدهم به ویژه زنان نماینده چه برنامه ای برای بهبود این شاخص ها دارند؟ برخی از آنها می گویند فراکسیون زنان در این مجلس جای حواشی به متن می پردازد تا مشکلات زنان حل شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- استاندار هرمزگان با بیان اینکه روستا های این استان از روز گذشته (24 خرداد) به مدت دو هفته قرنطینه شدند، گفت: زنان خانه دار و بازنشستگان، بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا را در استان تشکیل می دهند. تاریخ انتشار: 10:18 - 25 خرداد 1399 - کد خبر: 628828
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در هرمزگان را زنان خانه دار تشکیل می دهند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری جزئیات و نرخ های بیمه زنان خانه دار و دانشجویان را تشریح کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۲    
وقتی به ارزش اقتصادی پنهان کار خانگی توجه کنیم، خواهیم دید که اگر زنان خانه دار را مستحق تنصیف اموال ندانیم، تا چه حد غیرمنصفانه قضاوت کرده ایم و تا چه میزان نه تنها به ارزش معنوی کار خانگی بی توجه بوده ایم ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
احمدی از فعالسازی کارگاه های تولید ماسک و تیم های ضدعفونی و گندزایی در شهر و روستا خبرداد و گفت: زنان خانه دار به جهت شرکت در مراسم های عروسی و ختم بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در میناب به خود اختصاص داده اند لذا زنان خانه دار باید از حضور در مراسمات و تجمعات خودداری نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
زنان خانه دار به دلیل کم تحرک بودن، این روز ها با مشکلاتی مانند سرطان پستان، سرطان آندرومر و مشکلات قلبی و عروقی مواجه هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 27 هزار بانوی گیلانی در زمره بیمه شدگان گروه زنان خانه دار تحت پوشش تامین اجتماعی استان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۱    
عضو ستاد مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان گفت: در موارد جدید شناسایی مبتلایان به کرونا در هرمزگان شاهد ابتلای زنان خانه دار هستیم که از طریق دیگر اعضای خانواده به این بیماری مبتلا شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: 67 درصد از کسانی که تست آنها مثبت شده بین سنین 30 تا 65 بوده و همچنین 30 درصد زنان خانه دار یا بازنشسته بوده و از حیث اجتماعی خیلی فعال نبوده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 هزار و 200 نفر از زنان خانه دار بیمه شده صندوق بیمه روستائیان و عشایر در استان هستند.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ،دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان روز یکشنبه گفت: طی 24 ساعت گذشته 146 مبتلا به کرونا درهرمزگان شناسایی شدند. فرشیدی افزود:با ابتلای 146 نفر دیگر به کرونا، شمار مبتلایان در استان به دوهزار و 538 بیمار افزایش یافت و از مبتلایان جدید، 88 نفر در بندرعباس ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- زنان در نظام جمهوری اسلامی، جمعیتی ارزشمند، مهم و صاحب کرامت محسوب می شوند که در قوانین و مقررات جایگاه ویژه ای برای ایشان درنظر گرفته شده است. از همین روی بخش وکیل آنلاین به تبیین و تشریح حقوق زنان در قوانین ایران پرداخته است. تاریخ انتشار: 15:16 - 29 اردیبهشت 1399 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: زنان خانه دار با 28 درصد بیشترین گروه مبتلا به کرونا در این استان هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تمام زنان خانه دار ایرانی که شغل و کارفرما ندارند، در صورتی که سن آن ها بالای 18 و نهایت 50 باشد، می توانند خودشان را بیمه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۴    
سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان از اختصاص یک ساختمان اداری به این فدراسیون خبر داد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: زنان خانه دار و دختران مجرد می توانند تنها با پرداخت 220 هزار تومان در ماه خود را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دهند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۷    
[شهروند] محدودیت خلاقیت می آورد ! این جمله پایه بسیاری از اختراعات بشری است. اما شاید ندانید که همه مخترع ها مثل ادیسون، تسلا، گراهام بل، وستینگ هاوس و... لزوما افراد عجیب وغریبی نبوده و به قدر زنان خانه دار معمولی و ساده به نظر می رسیده اند. باور نمی کنید!؟ ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
زنان خانه دار و دختران مجرد می توانند تنها با پرداخت 220 هزار تومان در ماه خود را تحت پوشش و حمایت بیمه تامین اجتماعی قرار دهند و با پرداخت 10 سال نیز بازنشسته شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: 40 درصد از مبتلایان به بیماری کرونا ، زنان هستند که از این تعداد نیز 26 درصد را زنان خانه دار تشکیل می دهند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
زنان خانه دار و دختران مجرد می توانند با پرداخت حق بیمه در ماه خود را تحت پوشش حمایت های تامین اجتماعی قرار دهند .
برترین ها / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: خشونت کلامی و فیزیکی علیه زنان تنها مختص به زنان خانه دار نیست بلکه بر اساس مشاهدات این مضوع صادق است که همسران بعضی از زنان با وجود آنکه هردو تحصیل کرده و دارای شغل هستند اما این خشونت از سوی مرد به زن تحمیل می شود. ...