جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۵:۱۴Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «لنجان»

ایمنا   ۳ ساعت پیش    
لنجان-رییس اداره بهزیستی شهرستان لنجان گفت:نامناسب بودن معابر و خیابان ها یکی از مشکلات مهم معلولان به شمار می آید و باید توجه داشت نبود امکانات تردد متناسب باعث می شود معلولان نتوانند از مواهب زندگی و خدمات شهری بهره مند شوند.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۳    
بازدید فرماندار شهرستان از شهرک صنعتی فولاد لنجان برای بررسی مشکلات دکتر صفر خانلو در بازدید تعدادی از واحد های صنعتی فعال این شهرک با تاکید بر ایجاد زمینه و بستر مناسب برای سرمایه گذاران گفت: با حمایت از صنایع فعال در شهرک های صنعتی می توان زمینه اشتغال پایدار را ایجاد کرد . ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۹    
نصف جهان: در سال های اخیر با افزایش خشکسالی و مدیریت نامناسب منابع آبی به ویژه در بخش کشاورزی، زمزمه ممنوعیت کاشت برنج در استان های غیر شمالی کشور بسیار شنیده می شد ...
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۴    
دکتر صفر خانلو فرماندار شهرستان لنجان در اولین جلسه ستاد اربعین سال جاری گفت: راهپیمایی اربعین ، یکی از بزرگترین اجتماعات در جهان است و برگزاری آن نباید به چشم یک برنامه اداری دیده شود بلکه همتی همگانی است که با برنامه ریزی صحیح، خدمات دهی بیشتر نسبت به سال گذشته ...
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۴    
فرماندار شهرستان لنجان در آیین افتتاح ساختمان راهنمایی و رانندگی شهرستان لنجان گفت: خدمت به مردم بزرگترین نعمتی است که خداوند به مسئولان داده است صبح روز جاری آیین افتتاح ساختمان راهنمایی و رانندگی شهرستان لنجان با حضور فرماندارشهرستان، فرماندهی انتظامی استان اصفهان ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۹    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت: با توجه به تغییر اقلیم و کاهش بارندگی در طول سال های گذشته امسال برای نخستین بار به کشاورزان اعلام کرده ایم کشت برنج انجام نگیرد و طبق آمار ارایه شده، موفق شده ایم در نخستین سال 60 درصد کشت برنج را در شهرستان کاهش دهیم.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۸    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: در شهرستان لنجان پایش تصویری وجود ندارد و این مسئله درخور شهرستان لنجان نبوده و بر همین اساس گام بعدی که باید آن را به جلو هدایت کنیم اجرای پایش تصویری است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۲:۴۷    
آئین تکریم مدیر عامل سابق و معارفه مدیر عامل جدید ذوب آهن اصفهان با حضور مقامات کشوری ، محلی و جمعی از مدیران صنایع کشور در محل تالار آهن این شرکت برگزار شد . ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۲:۴۱    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان گفت: در سه ماهه سال جاری شاهد کاهش 70 درصدی تصادفات فوتی نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته بوده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۴    
ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان لنجان با 700 میلیون ریال هزینه بازسازی شد .
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۸    
نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان گفت:شرکت ذوب آهن همچون پلی اکریل یک کارخانه کوچک نیست که اگر دچار مشکل شد بگوییم اشکال ندارد، ستون فقرات صنعت کشور و مادر صنعت فولاد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۹    
کاروان سلامتی و نیکوکاری هلال احمر استان به مردم روستاهای گیلانغرب کرمانشاه، نطنز ، تیران و کرون و لنجان اصفهان خدمات رسانی کردند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۶:۵۹    
نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت:امروز آمریکایی ها می دانند و به ترامپ هم اعلام کرده اند که قدرت بازدارندگی سه کشور ایران، روسیه و چین به شکلی است که اگر در عرصه نظامی با آنها وارد جنگ شویم، احتمال پیروزی 15 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۲    
نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست ما در مقابل ذوب آهن حمایت از کارگاه و صیانت تولید است اما نباید فراموش کرد که ذوب آهن 3 هزار نیروی مازاد دارد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۹    
نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: در صورتی که ذوب آهن با ساختار غیر دولتی اداره شود بسیاری از مشکلات رفع می شود.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۵    
کسب سهمیه ورود به لیگ دسته یک توسط تیم بانوان سده لنجان تیم فوتسال با نوان سده لنجان از مسابقات لیگ دسته دو فوتسال بانوان بازگشت و سهمیه ورود به لیگ دسته یک را کسب کرده اند . ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۳:۴۳    
لنجان-مسئول گروه جهادی شباب الزهرا شهرستان لنجان گفت: اعضای گروه های جهادی شهرستان بدون کوچک ترین چشم داشت وارد میدان عمل شده و در کارهای عمرانی، فرهنگی و آموزشی و ... خدمات ارزنده ای به مردم محروم و نیازمند در شهرها و روستاهای شهرستان لنجان و حتی در دور افتاده ترین روستاهای کشور ارایه کرده اند.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۵    
پیام تبریک فرماندار شهرستان لنجان به مناسبت عید سعید فطر فصل معنویت و بهار رمضان با فرا رسیدن عید سعید فطربه اوج می رسد، آنگاه که جان های مشتاق با طنین الغوث الغوث لیالی قدر، مسیر تقرب به معبود را می یابند و با وزش نسیم رحمت و مغفرت غرق در شکوفه های استجابت می شوند ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۳    
لنجان-مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنجان گفت: امروز 11 گروه جهادی محلی و چهار گروه جهادی دانشجویی در شهرستان لنجان در حوزه های عمرانی، بهداشتی، درمانی، آموزشی، علمی، کشاورزی و... فعالیت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۱    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنجان با بیان اینکه 15 گروه از جوانان این شهرستان در اردوهای جهادی شرکت می کنند، گفت: فلسفه اردوهای جهادی خودسازی و دیگرسازی است و جوانان این شهرستان با شرکت در این ارودها به آبادانی مناطق محروم کمک می کنند.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶    
بعد ظهر روز سه شنبه 22 خردادماه سال جاری جشن نسیم مهر ویژه کمک به خانواده های زندانیان نیازمند با حضور دکتر صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان و تعدادی از مسئولان و خیرین شهرستان لنجان در محل سالن اجتماعات بیمارستان شهید مطهری فولادشهر برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۵    
ایرنا - اصفهان - عملیات نجات ماهیان گرفتار شده در جنوب رودخانه زاینده در منطقه ورنامخواست شهرستان لنجان در جنوب غربی استان اصفهان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نماینده مردم لنجان طی اخطاری در واکنش به اظهارات محبی نیا گفت: قاچاقچی خواندن نمایندگان مجلس موجب سوءاستفاده می شود.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، محمد خاشعی رییس مرکز شهرستان لنجان گفت: در راستای آموزش، توانمندسازی و شناسایی ظرفیت های مرکز آموزش فنی و حرفه ای زرین شهر و زندان شهرستان جلسه ای برگزار گردید. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت: امروز تنها با شعار دادن نمی توان مشکلات مردم را برطرف کرد برهمین اساس مسئولان باید در عمل با مردم هم گام شوند تا بتوانند باری از دوش آن ها بردارند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۷    
محسن کوهکن نماینده لنجان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص خروج شرکت پژو برای دومین بار از ایران اظهار داشت: از زمانی که خبرهای نیمه موثقی درباره خروج پژو مطرح شد بررسی های این موضوع در مجلس اغاز و با اینکه از قبل دستورات مجلس مشخص است ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۲    
لنجان-نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله بحران آب به هیچ عنوان شوخی بردار نیست و بر همین اساس مردم باید صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف را در دستور کار قرار دهند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۴    
لنجان-مشت های گره کرده مردم ایران اسلامی چتری برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به شمار می آید و از این جهت همه ساله مردم شهرستان لنجان همراه با مردم میهن اسلامی به تبعیت از امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس به وظیفه شرعی خود عمل می کنند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۴    
حفظ انسجام اسلامی در بین ملت های مسلمان و توطئه های دشمنان در پذیرش برجام نافرجام سرخط مطالب مطرح شده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنجان بود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۱    
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با حضور جمعی از مسئولان منصوب و معرفی شد.