پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۲:۳۷Oct 2018 18

جدیدترین خبرهای «لنجان»

ایمنا   ۳ ساعت پیش    
لنجان-رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان لنجان گفت:هیئت ورزش های همگانی شهرستان لنجان گام های موثر و بسیار خوبی برای تقویت و اجرای ورزش های همگانی برداشته و بعنوان یک استراتژی مهم در جهت ارتقاء سلامت جسمانی، روانی و ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی به آن نگریسته است.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت:روستای چم نور با وجود شرایط اقلیمی مناسب، دارا بودن گیاهان دارویی فراوان در دامنه کوه ها و تنوع گونه های با ارزش این مکان را به محیطی مستعد برای تولید عسل با کیفیت تبدیل کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۶:۳۷    
لنجان-شهردار زرین شهر گفت: افزایش کیفیت خدمت رسانی و کاهش زمان پاسخگویی یکی از مهمترین دلایل استقرار مرکز عوارض خودرو در اداره پست شهرستان لنجان است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۶    
لنجان- فرماندار لنجان گفت: با توجه به اینکه بروکراسی اداری موجب کند شدن روند سرمایه گذاری در این شهرستان شده بود در گام نخست با برگزاری جلسات مختلف با ادارات و نهادهای مختلف برای کاستن از بروکراسی اداری و خدمت صادقانه به مردم تلاش کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۸    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت: علیرضا مختاری از جمله ورزشکاران لنجانی و اهل روستای همام است که بار دیگر در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا شایستگی های خود را به رخ جهانیان کشید و توانست با پرتاب خود صاحب خوش رنگ ترین مدال بازی های آسیایی شود و با رکورد شکنی نام خود را در تاریخ ورزش به ثبت برساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵    
نماینده مردم شهرستان لنجان در جمع کامیونداران گفت: کامیونداران از جمله اصنافی هستند که اگر مشکلات اقتصادی مسیر کسب درآمد آنها را مختل نکند، علاقه ای به صرف انرژی و زمان برای اعتراض های جمعی و طولانی مدت ندارند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۶    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی لنجان از کشف بیش از 18 هزار لیتر گازوئیل در یکی از شهرهای این شهرستان خبر داد.
شرکت ذوب آهن اصفهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۹    
ذوب آهن قویترین مردان خود را شناخت سومین دوره مسابقات قویترین مردان ذوب آهن 23 مهرماه با حضور سرهنگ پیمان صفت رییس تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان ، سرهنگ متقی رییس تربیت بدنی سپاه لنجان ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۴    
لنجان-رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان گفت: بر اساس آمار ارائه شده مراجعه کنندگان سرپایی بیمارستان شهدای لنجان در حدود 32 هزار نفر در سال بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵    
اعضای باند قاچاقچیان سوخت در شهرستان لنجان دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۰    
کاروان هدایا و نذورات مردمی شهرستان لنجان برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی به کشور عراق ارسال شد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۵    
لنجان-رییس انجمن صنفی کامیون داران شهرستان لنجان گفت: کامیون داران به هیچ عنوان به دنبال ایجاد تنش در جامعه نیستند و تنها انتظار دارند مسئولان به وعده های خود عمل کنند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۵    
لنجان- نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: چنان چه صنف کامیون داران درآمد کافی نداشته باشند در آینده با چالشی همچون فرسودگی ناوگان حمل و نقل جاده ای مواجه خواهیم شد از این جهت موضوع اعتراض جمعی از کامیون داران را تحت هیچ شرایطی نمی توان با مسائل سیاسی مرتبط دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل کانون جوانان آینده ساز نقش جهان گفت: کانون جوانان آینده ساز نقش جهان در سال 94 تاسیس شد، حوزه فعالیت آن علمی، پژوهشی و دانش افزایی و زیر نظر وزارت ورزش و جوانان است، آن زمان من مشاور فرماندار شهرستان لنجان بودم گروه مشاوران جوان فرمانداری متشکل از نخبگان علمی ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت: اشتغال جوانان یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در اولویت برنامه های همه دستگاه ها قرار گیرد چراکه متاسفانه این شهرستان از لحاظ نرخ بیکاری در استان، جایگاه مطلوبی ندارد و از سوی دیگر بیکاری فرزندان ایثارگر نیز همانند سایر اقشار بیداد می کند.
شرکت ذوب آهن اصفهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۶    
مدیر عامل انجمن حمایت از خانواده های زندانیان لنجان: حمایتهای ذوب آهن از خانواده های زندانیان نشانه توجه این شرکت به مسئولیت های اجتماعی است در راستای اقدامات گذشته و انجام مسئولیت های اجتماعی ذوب آهن اصفهان در شهرستان لنجان و به دنبال برگزاری جلسات مشترک انجمن حمایت از خانواده زندانیان لنجان ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۰    
لنجان- عضو صنف کشاورزان شهرستان لنجان گفت: یکی از مناطقی که امروز بازیچه مسایل سیاسی شده و مورد اتهام قرار گرفته که آب زاینده رود را می بلعد، شهرستان لنجان است و بسیاری سعی دارند کشاورزان و برنج کاری را در منطقه عامل مصرف آب زاینده رود معرفی کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۲:۴۵    
گزارش تصویری به گزارش خبرگزاری بسیج لنجان ، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان لنجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی روز شنبه 14 مهر در ستاد قرارگاه نیروی انتظامی زرین شهر برگزار شد وسپس گلزار شهدای زرین شهر توسط مدعوین عطر افشانی و گلباران شدومستمعین از سخنان امام جمعه زرینشهر و فرماندار شهرستان ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۵    
حجت الله صفرپور در نشست مجمع بسیجیان این شهرستان اظهار کرد: تشکیل بسیج 20 میلیونی از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) ابتکاری بود که شاید در آن زمان کمتر کسی به اهمیت این فرمان مهم پی برده بود ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۰    
می متالز - نشست تعاملی مسئولین شهرستان لنجان با مدیر عامل و معاونین این شرکت با حضور حجت الاسلام و المسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ، مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، دکترمهدی صفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۳    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان گفت:یکی اهداف دایره مشاوره نیروی انتظامی شهرستان لنجان کاهش آمار پرونده های ارجاعی به دادگستری و رفع اختلافات طرفین در کلانتری ها بوده که خوشبختانه نتیجه 72 درصد از پرونده های ارجاع شده به این واحدها، مصالحه طرفین بوده است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۰    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت:با اصلاح برخی قوانین و مقررات و رفع دست اندازها می توان از قانون در راستای تسهیل امور مردم کمک گرفت و در این برهه از زمان باید با اتحاد و همدلی مشکلات را یکی پس از دیگری حل و فصل کنیم تا شاهد افزایش رضایتمندی مردم باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۵    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان گفت: منتظر اقدامات همه جانبه مسئولان بخش فولادشهر هستیم، چرا که نیروی انتظامی به تنهایی نمی تواند به همکه مسائل رسیدگی کند و بر همین اساس همه مسئولان باید به میدان عمل بیانند چراکه فولادشهر جزء معدود شهرهای استان اصفهان بوده که در آن کارتن خواب وجود دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۲    
دیده بان ایران: محسن کوهکن نماینده لنجان در مجلس، در پاسخ به این پرسش که چرا بار دیگر وزیر صنعت در مجلس حضور نیافت، گفت: دیروز ادعا شد که وزیر صتعت در سفر شمال کشور هستند. البته ایشان در مورد استیضاح خود خبر داشت و این ادعا که وزیر از سومین دعوت مجلس بی اطلاع بوده نادرست است ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰    
شهردار زرین شهر با بیان اینکه سیاست شهرداری های شهرستان لنجان تعامل هر چه بیشتر با صنایع بزرگ همچون ذوب آهن است،گفت:با توجه به رویکرد مدیرعامل جدید شرکت سهامی ذوب اهن امیداست این فرهنگسازی در بین مدیران میانی این شرکت نیز انجام گیردکه آنها نیز تنها وظایف قانونی خود را انجام دهند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۹    
نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از شهرهایی که با مشکلات متعددی در حوزه طرح تفصیلی مواجه بوده، باغبادران است زیرا مشاوران تهرانی، طرح جامع و تفصیلی این شهر را تهیه کرده اند و باتوجه نداشتن شناخت از منطقه، طرح اشتباه ارایه شده و مشکلاتی را برای باغبادران ایجاد کرده است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۹    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان از کشف انبار احتکار لوازم یدکی خودرو در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۸    
فرمانده انتظامی شهرستان لنجان گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان لنجان از احتکار یک محموله لوازم یدکی خودروی سبک در انباری مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۲۹    
لنجان-فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنجان از کاهش 25 درصدی تصادفات درون شهری در شهرستان لنجان خبر داد وگفت: در یکسال گذشته، تصادفات جرحی 15 درصد و تصادفات فوتی 20 درصد کاهش یافته است.