یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۶:۳۱Oct 2019 20

جدیدترین‌های «فرمانده نیروی انتظامی»

فرماندهی قرارگاه اربعین و بازرس ویژه استاندار، فرماندار قصرشیرین و سردار جاویدان؛ فرمانده نیروی انتظامی استان پس از بازدید از جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در مسیر زوار حسینی از سوخترسانی بی وقفه شرکت پخش در ایام اربعین تقدیر کردند.
ایلنا   ۱۲ دقیقه پیش    
فرمانده نیروی انتظامی تربت جام از نزاع دو نوجوان که منجر به قتل شد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: زائرانی که با خودروی شخصی از مرزهای عراق وارد کشور می شوند با احتیاط رانندگی کنند و با خواب آلودگی به پیشواز حوادث نروند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، سرهنگ "حسن مفخمی شهرستانی" افزود: ارزش این دستگاه های کشف شده 2 میلیارد ریال است. وی ادامه داد: با برنامه ریزی عملیاتی پلیس در بازبینی و تشدید طرح های مبارزه با قاچاق کالا ...
اقتصاد آنلاین   ۵ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ سردار حسین رحیمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه برخی از اعضای شورای شهر تهران معتقدند دزدیده شدن اموال شهری به دلیل همکاری نکردن پلیس با مدیریت شهری است، به خبرنگار اقتصاد آنلاین گفت: این موضوع کم لطفی آن ها است و درست نیست، ما همکاری خوبی با شهرداری تهران داریم. ...
برترین ها / ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: طرح "ناظر دو" تا زمان اجرای آن در همه مناطق، ادامه پیدا می کند و همه پاساژها و مال های تهران را در برخواهد گرفت. ...
ایثار   ۶ ساعت پیش    
نخستین نشست شورای عالی سیاست گذاری کنگره 18 هزار شهید خراسان رضوی در سال 1400 با حضور استاندار خراسان رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس، فرمانده سپاه امام رضا(ع) و فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش، فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی دیگر از مسئولان در دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه 80 درصد از زائران به میهن اسلامی بازگشتند، گفت: پیش بینی می شود طی 24 ساعت آینده 15 درصد از زائران باقی مانده نیز به کشور بازگردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: با توجه به تردد 57 درصدی زائران اربعین حسینی از مرز مهران این میزان از مجموع تردد در سه مرز دیگر بیشتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - فرمانده نیروی انتظامی گفت: در بازدیدی که از مرزهای چهارگانه داشتم رضایت مندی مردم از مجموعه خدمات ارائه شده و اقدامات دستگاه های مختلف به ویژه نیروی انتظامی محسوس بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۰    
ایرنا - ایلام - سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روز شنبه همزمان با اربعین حسینی از پایانه مرزی مهران بازدید کرد و در جمع عزاداران اربعین حسینی نیروهای انتظامی حضور یافت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی انتظامی گفت: تردد در مرز های چهارگانه روان است و تاکنون 75 درصد از زائران به کشور بازگشته اند. تاریخ انتشار: 11:17 - 27 مهر 1398 - کد خبر: 559950
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی وارد پایانه مرزی مهران شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: تاکنون 75 درصد از جمعیت زائران ایرانی اربعین حسینی از طریق مرزهای چهارگانه به کشور باز گشته اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز شنبه همزمان با اربعین حسینی از روند تردد زائران در پایانه مرزی مهران بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰    
ایلام - سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی وارد پایانه مرزی مهران شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
: فرمانده نیروی انتظامی آبادان از کشف انبار بزرگ وسایل سرقتی خبر داد. به گزارش ، محسن تقی زاده گفت :ماموران کلانتری18ذوالفقاری موفق به شناسایی یک انبار بزرگ در انتهای سی متری ذوالفقاری شدند که حاوی انواع وسایل و ابزارلات سرقتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شلمچه- فرمانده نیروی انتظامی گفت: سه میلیون و 100 هزار زائر ایرانی از چهار مرز کشور به عتبات عالیات رفته اند که تاکنون دو میلیون و 100 هزار نفرشان به میهن بازگشتند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شلمچه – دبیر شورای امنیت ملی گفت: جابه جایی بیش از سه میلیون زائر اربعین ایرانی و خارجی در مدت کوتاهی یک رکورد تاریخی و نشان دهنده امنیت بالای ایران است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: سه میلیون و 100 هزار زائر اربعین حسینی از چهار گذرگاه مرزی کشور به سمت عراق، تردد کردند و از این میان 65 درصد آنها با خودرو شخصی تا مرزها سفر کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۸    
دریابان علی شمخانی مشاور رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور عصر امروز با حضور در مرز شلمچه از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این مرز بین المللی و تردد زوار اربعین قرار گرفتند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از مرز بین المللی شلمچه در جمع خبرنگاران با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و آرزوی قبولی عزاداری عزاداران حسینی با بیان این که همکاران ما در نیروی انتظامی شبانه روز در حال خدمت به مردم هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شلمچه – فرمانده نیروی انتظامی گفت: باوجود افزایش تعداد زائران نسبت به سال قبل ولی شاهد کاهش حوادث جاده ای زائران اربعین بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: تاکنون بیش از 3 میلیون نفر به عتبات عالیات مشرف شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه 3 میلیون و 100 هزار زائر ایرانی از اول ماه صفر به عتبات عالیات سفر کرده اند، گفت: از این تعداد حدود 2 میلیون و 100 هزار نفر نیز تا کنون به کشور بازگشته اند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور بررسی وضع تردد زائران اربعین وارد مرز چذابه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شلمچه – فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی دقایقی پیش وارد مرز شلمچه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۹    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، از آمادگی کامل این نیرو برای بازگشت زائران خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۶    
حوزه/ سردار اشتری با بیان اینکه شاهد ترددی روان در مرزهای چهارگانه کشور هستیم، از رشد 56 درصدی عبور زائران از مرز چذابه سخن گفت.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی از کاهش 11 درصدی تصادفات با وجود افزایش تردد خودروهای زائران از ابتدای همایش اربعین حسینی خبر داد. به گزارش سلام نو، سردار حسین اشتری در جلسه قرارگاه اربعین در مرز چذابه، اظهار داشت: بی شک اجر همه کسانی که در مراسم بزرگ اربعین زحمت کشیده اند ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح در بازدید از ایستگاه های صلواتی و محورهای مواصلاتی نهاوند در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تردد پرشمار زائران از محورهای مواصلاتی استان همدان به مقصد استان های غربی و حضور در همایش میلیونی اربعین تمهیدات خوبی برای زائران در نظر گرفته شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۵    
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در سفر به استان خوزستان از مرز چذابه بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: آمار ثبت شده ورود زائران اربعین حسینی در مرزهای کشور درحال حاضر پنج برابر رقم خروج ثبت شده است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سرهنگ مجید حسینی، فرمانده انتظامی انزلی شامگاه پنجشنبه درجمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در پی اعلام مفقود شدن مرد 37 ساله از سوی خانواده وی، اظهار کرد: به محض اطلاع از موضوع پرونده از سوی پلیس آگاهی انزلی در دستور کار قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز چذابه گفت: امسال از مرز چذابه حدود 572 هزار نفر تردد داشته اند که این رقم نسبت سال گذشته 56 درصد افزایش داشته است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، امیر مسعود حسینیان، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا در پاسخ به این سوال که خبرهای دیوز حاکی از این بود که آمریکا برای 3 ماه دیگر برای واردات انرژی از ایران به عراق معافیت داده است آیا در این رابطه مذاکره ای میان طرف های ایرانی و عراقی صورت گرفته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۰    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از در پایانه مرزی چذابه در استان خوزستان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز جمعه از روند تردد زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه بازدید کرد .
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی در زمینه تأمین امنیت زائران تمامی تلاش خود را بکار می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۹    
سردار اشتری با حضور در قم از فعالیت های قرارگاه مردمی اربعین استان قم بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: این ایام برای کشورمان دارای برکات بی نظیری است، مراسم راهپیمایی اربعین حسینی دارای عظمت بی نظیری است که اثرات آن برای همه ملت های اسلامی و جهان است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی فیروزه طی حکمی حمیدرضا خوشخو را به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان فیروزه معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: روزانه حدود 17 هزار تماس تلفنی با سامانه تلفنی پلیس 110 استان برقرار می شود که از این میزان مضمون حدود 55 درصد تماس ها درخواست راهنمایی، مشاوره و همکاری با پلیس است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شلمچه- فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان از راه اندازی سامانه صدور برگ تردد برای زائران اربعین در مرز شلمچه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی از ورود قانونمند همه زائران اربعین به عراق خبر داد و گفت : با تمهیدات در نظر گرفته شده همه زائران به صورت قانونی به کشور عراق وارد شدند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی گفت:اگر کمبود و مشکل خاصی وجود دارد در همه زمینه ها آماده همکاری هستیم تا خدمات بیشتری به زائران ارائه شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی از قرارگاه مردمی اربعین در مصلی قدس قم بازدید و از خدمت رسانی مطلوب این قرارگاه به زوار قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی از قرارگاه مردمی اربعین استان قم بازدید و از تلاش های صورت گرفته توسط این قرارگاه مردمی تقدیر کرد.
برترین ها / رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در قرارگاه اربعین و برقراری ارتباط ویدئو کنفرانسی با مرزهای چهارگانه گفت: از اول ماه صفر تاکنون 2 میلیون و 965 هزار و 353 نفر از کشور خارج شده اند و این در حالی است که در همین بازه زمانی یک میلیون و 427 هزار و 745 نفر به کشور بازگشته اند ...