شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۸:۰۸Dec 2019 7

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

ایسنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: امسال به پروژه های پژوهشی ای اعتبار اختصاص داده می شود که بتوانند مشکلات استان را حل کنند و شاخص اصلی در تخصیص و توزیع اعتبار، کاربردی بودن پروژه خواهد بود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در مصوبه مورخ دوم دی سال 94 هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور خارجه و تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور آمده است: ماده 7 قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مصوب 1370 و تبصره پنج ماده 117 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 1386 تصویب کرد: جداول شماره های یک ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری مهمترین ویژگی مهم ایسنا را ارتباط با جامعه به روز و تاثیرگذار دانشجو، دانش پژوه و دانشمند دانست و گفت: نقطه بارز و اهمیت کار این مجموعه ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: نرخ بیکاری در فصل تابستان امسال در مقایسه با فصول مشابه سال گذشته کاهش 8.6 درصدی یافته است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: میانگین رشد لایحه بودجه کل کشور در سال آینده 11.84 درصد است که این میزان در بودجه پیشنهادی استان زنجان 16.4 درصد بوده و زنجان از لحاظ رشد در رتبه چهارم کشور قرار دارد.
مردم نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : براساس مصوبه مجلس امسال قرار بود 100 هزار نیروگاه کوچک خانگی خورشیدی برای تولید برق در مناطق روستایی احداث شود تا از محل فروش برق این نیروگاه ها، درآمدی برای خانوارهای کم درآمد روستایی ایجاد شود.فراهم نبودن منابع مالی باعث شد تا این کار انجام نشود. ...
سلام دنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد: دوره آموزشی آشنایی با ضوابط فنی و استانداردهای اجرایی آسانسورهای کششی- برقی و آسانسورهای هیدرولیکی با مشارکت و همکاری اداره کل استاندارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به اجرای طرح های اولویت دار عمرانی در استان، گفت: طرح تقضیلی شهرهای غربی مازندران تهیه شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این جلسه که با حضور ابوالفضل یاری مدیرکل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاونین وی در دفتر محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، اسماعیلی بیان داشت: سعی کرده ایم در برنامه ریزی های فرهنگی، بصورت مدون ...
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در راستای طرح توانمند سازی فردی، خانوادگی و اجتماعی بانوان شاغل دوره رفتار در فضای مجازی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سازمان فرهنگی شهرداری کرج برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: سند آمایش سرزمین، سندی برای توسعه همه جانبه زنجان است.
کمیته سرمایه انسانی و توسعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با حضور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل جلسه داد.
خبر هرمزگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۱    
خبر هرمزگان- همزمان با اخبار ثبت نام نامزدهای انتخابات آتی مجلس و تمرکز رسانه های استان بر این موضوع، خبرهایی از تلاش های پشت پرده برای تغییر رییس مهمترین سازمان استان به گوش می رسد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه سازمان بودجه سفر برای دیدن موزه های دنیا برای الگوبرداری را در اختیار مسؤولان امر قرار می دهد، گفت: کار ماندگار برای شهدا همانی است که در مسکو و فرانسه بسیار عمیق تر کار و برنامه ریزی شده است و نصب عکس شهدا بر روی دیوار کاری ماندگار نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۵    
شهرکرد- ایرنا- سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: پرداختن به پژوهش و تحقیقات کاربردی از نیازهای ضروری استان است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: اجرای دقیق طرح دولت الکترونیک در استان به افزایش رضایت مردم از مسئولان و کاهش هزینه ها در دستگاه های اجرایی کمک می کند و باید شتاب گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت:با وجود دانشگاه آزاد اسلامی و نخبگان و مبتکران درصورت حمایت از ساخت سرزمین روباتیک قادریم قزوین را به قطب روباتیک کشور تبدیل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اولین نشست ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی با مدیر و کارشناسان نقشه و اطلاعات مکانی سازمان پس از ادغام نقشه برداری شمال غرب با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صبح امروز برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: تصویر شفاف از ساختار کارمندی سمنان از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تدوین و ارایه شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان نسبت به جذب سریع تر اسناد (اوراق) تسویه خزانه موضوع بند "و" تبصره 5 قانون بودجه 1398 اقدام لازم را انجام دهند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه ظرفیت های ایجاد شده در زمینه مراکز اقامتی استان متناسب با تقاضاها نیست اما ساخت 246 مرکز اقامتی از جمله هتل های یک تا پنج ستاره، هدف گذاری وزارت میراث فرهنگی برای خوزستان است که بر اساس آن باید تا سال 1404 ساخته شود که تحقق آن با اما و اگرهایی همراه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۱:۴۵    
فرماندار شهرستان پیشوا گفت: احداث بیمارستان در پیشوا به تنهایی از عهده یک سازمان بر نمی آید و لازم است تا سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران توجه ویژه ای داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: اجرای پروژه هیدرات ریزدانه در این استان با افزایش قیمت دلار متوقف شده است و در این زمینه، نیازمند مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه بهره برداری مطلوبی از ظرفیت ها گردشگری کرمان نشده و عملکرد استان در معرفی جاذبه های گردشگری مطلوب نیست گفت: برخی از این جاذبه ها برای خود مردم استان هم ناشناخته است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی به مناسبت بزرگداشت روز ملی آمار و برنامه ریزی از علیرضا ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی قدردانی کرد. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۰    
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از انتشار شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارها، نرخ تورم و متوسط قیمت برخی اقلام خوراکی منتخب درکشور و استان آبان ماه 1398 کشور و گیلان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارها، نرخ تورم و متوسط قیمت برخی اقلام خوراکی منتخب در کشور و استان در آبان ماه 1398 کشور و گیلان منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۳    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه به عنوان عضو کار گروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع این سازمان منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: باید از ظرفیت بخش خصوصی در راستای احیاء و مرمت بناهای تاریخی استان استفاده شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان از اتمام دو پروژه راه آهن سنندج همدان و فرودگاه سقز در اوایل سال آینده خبر داد. ...
مرآت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۳:۴۶    
روابط عمومی استانداری سمنان با ارسال جوابیه نسبت به خبر مرآت در خصوص جذب دختر استاندار سمنان واکنش نشان داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۵    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد مدیر مؤسسه ثقلین یزد گفت: این مرکز مردمی با اخذ مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های ضمن خدمت کارکنان دولت در سراسر استان یزد را دریافت کرد.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، شهرام عدالتی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان پیشوا بیان کرد: مشکلات کشور یک شبه ایجاد نشده اند که یک شبه از بین بروند و اصلاحات اقتصادی، تغییرات اقتصادی و تحولات اجتماعی موضوعاتی زمانبر هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: سازمان اوقاف این استان همکاری لازم را در اجرای طرح کاداستر و شفاف سازی حدود زمین های خود را ندارد.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار مرآت از بکارگیری فرزند علیرضا آشناگر، استاندار سمنان در یکی از نهادهای استانی خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به تصویب 2 هزار و 52 میلیارد ریال تومان در سفر استانی رئیس جمهور به بوشهر گفت: این اعتبار در دو سال تخصیص می یابد که امسال تاکنون 445 میلیارد تومان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: جغرافیا و اقلیم استان کردستان مستعد کشاورزی است و می توانیم از این ظرفیت به نفع رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال استفاده کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۹    
پلدختر-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با اشاره به اینکه تیم فنی این نهاد کیفیت و پیشرفت پروژه های ویژه سیل را بررسی می کند، گفت: شخصا نیز با حضور در پلدختر بر پروژه ها نظارت می کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان اظهار کرد: جغرافیا و اقلیم استان کردستان مستعد کشاورزی است و می توانیم از این ظرفیت به نفع رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال استفاده کنیم و با کمترین سرمایه گذاری بیشترین اشتغال پایدار را فراهم سازیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۲    
شهرکرد- سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری کاهش یافت.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: با پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و مشارکت و استفاده از ظرفیت های سازمان تعاون روستایی استان تهران، بزرگترین ترمینال میوه و تره بار کشور به زودی افتتاح می شود.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بزرگداشت روز جهانی خاک با حضور معاون حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی سازمان امور اراضی کشور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از مدیران کل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید بهزیستی قم روز یکشنبه با حضور مسئولان بهزیستی کشور و برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن جلسه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به تصویب 2 هزار و 52 میلیارد ریال تومان در سفر استانی رئیس جمهور به بوشهر گفت: این اعتبار در دو سال تخصیص می یابد که امسال تاکنون 445 میلیارد تومان پرداخت شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۱    
به دستور نعمت اله ترکی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ساختمان اداره ثبت احوال منطقه مرکزی ساخته می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، سازمان جهاد کشاورزی استان را پایلوت و پیشگام اجرای طرح SDI عنوان کرد و گفت: سایر دستگاه های اجرایی استان نیز می توانند داوطلب پیاده سازی این طرح باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۷    
سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: براساس اصلاحات ساختار بودجه،اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در شورای برنامه ریزی بین فصل و برنامه توزیع و تصویب خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
طهمورث یوسفی روز یکشنبه در نشست بررسی موضوع های پیش نویس تفاهم نامه با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر افزود: این ستان از نظر زون های زمین شناسی در زون زاگرس قرار گرفته است که این حوزه رسوبی واحدهای سنگی کربناتی و مانع است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد بیکاران در چهارمحال و بختیاری کاهش یافت.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت : طبق برآوردهای انجام شده 31 هزار میلیارد تومان منابع حاصل از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین بوده و قرار است میان 18 میلیون خانوار توزیع شود که این منابع در جهت تامین معیشت و رفع مشکلات و بهبود توزیع درآمدی مردم نقش دارد.