یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۲:۲۱Apr 2020 5

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت و برنامه ریزی»

 
ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: برنامه دستگاه های اجرایی در سال جهش تولید منطبق بر قابلیت های استان و به شکل واقع بینانه طراحی و عملیاتی خواهد شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: در صورت اجرایی شدن پروژه های پیشنهادی دستگاه های اجرایی در سال جهش تولید برای 34 هزار و 523 نفر اشتغال مستقیم ایجاد و اشتغال حدود 21 هزار و 77 نفر تثبیت می شود.
شهر روشن   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شهر روشن از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نخستین جلسه ستاد جهش تولید که با حضور معاونان اقتصادی و عمرانی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه نرخ بیکاری استان از میانگین کشوری بالاتر است گفت: هدف گذاری استان ایجاد 40 هزار شغل جدید است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵    
استاندار سیستان و بلوچستان در صدر هیاتی متشکل از رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و مدیر کل حوزه استاندار در آخرین روزهای سال گذشته از بخش های مختلف اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بازدید و از نزدیک با مدیران و کارکنان دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه برآورد می شود بیش از 100 هزار نفر تعداد بیکاران فعلی استان کرمان باشد، عنوان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با تاکید بر افزایش تولید در صنایع مختلف استان بوشهر، از جمله مواد معدنی، کشاورزی، آبزی پروری از افزایش تولید میگوی پرورشی از 23 هزار تن به 53 هزار تن در سال خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: تاکنون حدود 596 میلیارد تومان اعتبار برای پیشگیری و درمان بیماری کرونا در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی قرارگرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری، از افرایش 30 درصدی بودجه این استان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: یک هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی، قانون ردیف توسعه متوازن و سایر ردیف ها برای اجرای طرح های عمرانی به استان بوشهر ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه های اجرایی استان طرح های مرتبط با "جهش تولید" را تا روز پنجشنبه چهاردهم فروردین باید ارایه دهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان از اولویت بازسازی و تعمیر مدارس در مناطق سیل زده استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در این پیوند گفت: نامگذاری سال 1399 به نام جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری در ادامه سال رونق تولید (سال 98) ، نشان از تاکید مضاعف بر مقوله تولید و اهمیت آن در بهرمندی جامعه از ثمرات آن است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سعید محمد شهنوازی ظهر امروز در کمیته خرید اقلام بحران کرونا که با حضور نماینده دادستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان در محل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار استانی و ملی به تجهیز و تکمیل تجهیزات مراکز درمانی این استان اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از تخصیص 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی برای مقابله با کروناویروس در استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت: از میان 32 پروژه مصوب، 21 پروژه مهم اقتصادی قم، در مسیر جهش تولید هدف گذاری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه از اختصاص اعتبار 25 میلیارد تومانی برای مقابله با بیماری کرونا در استان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۳۹    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان از اجرای محدودیت های بیشتر و جدی تر در خصوص تردد افراد در استان کردستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: از ساعت 12 امشب هیچ خودرو و مسافر به داخل استان راه داده نمی شود و به هیچ خودرویی از ساکنین شهرهای استان اجازه خروج به بیرون استان داده نمی شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۴    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه ما همیشه باید آمادگی مواجهه با مشکلات را داشته باشیم، گفت: در سال گذشته به رغم همه مشکلاتی که از لحاظ بین الملی داشتیم، موفقیت هایی حاصل شده است که نمی توان آن را نادیده گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به بررسی 63 پروژه اقتصاد مقاومتی برای امسال، گفت: از این تعداد 41 پروژه امسال در گیلان اجرا خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۷    
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با بیان اینکه علیرغم اینکه در اوج تحریم های آمریکا هستیم، اما کمترین کمبود را داریم، گفت: این امر نشان می دهد سیستم مدیریتی کشور با وجود همه نقصان ها توانسته از امکانات موجود استفاده حداکثری داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: 63 پروژه به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی استان گیلان در سال 99 مورد بررسی قرار گرفت که 41 پروژه آن تصویب شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سید اسکندر صیدایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ با اشاره به شعار سال گفت: برنامه ریزی های لازم، مشورت ها و ظرفیت سنجی ها با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تحقق جهش تولید را انجام داده ایم. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرامرز نیک سرشت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در نخستین روزهای آغاز سال جدید خبر داد و افزود: در این جلسه همه دستگاه ها اعم از اجرایی، قضایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: اقتصاد استان جز چند مورد استثنا، بر پایه کشاورزی است و به همین منظور بخش کشاورزی در این استان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۷:۳۰    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: مقام معظم رهبری شعار سال جاری را جهش تولید عنوان کردند و کاملا مشخص است که انتخاب این شعار براساس یک پشتوانه کارشناسی جدی، شناخت از مسائل کشور و مبتنی بر واقعیت های جامعه دارد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرام ملکی روز سه شنبه در جلسه ویدیو کنفرانس با فرمانداران شهرستان های تابعه کردستان که با حضور استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد، اظهار داشت: این استان سال گذشته را با سیل آغاز کرد و در نهایت میزان خسارت های ناشی از این حادثه طبیعی سه هزار و 650 میلیارد ریال برآورد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 105 درصد از اعتبارات هزینه ای این استان از محل اعتبارات بودجه 98 تحقق یافت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بهمن مرادنیا روز سه شنبه در جلسه ویدیو کنفرانس با فرمانداران شهرستان های تابعه استان کردستان که با حضور معاونین استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه با اعلام اینکه نرخ بیکاری فصل زمستان استان ها هنوز اعلام نشده است، گفت: تاکنون نرخ بیکاری سه فصل بهار، تابستان و پاییز سال 98 استان ها اعلام شده اما مجموع نرخ بیکاری سال 98 هنوز منتشر نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- کارگروه ویژه جهش تولید به دستور استاندار زنجان راه اندازی شد و فعالیت این کارگروه به صورت رسمی روز یکشنبه /سوم فروردین/ در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان دبیرخانه کارگروه، آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان از تحقق بیش از دو هزار میلیارد تومان از اعتبار اجرای 69 مصوبه سفر دوم رئیس جمهور به گلستان خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دیدار سرپرست هواشناسی البرز با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آرش بهاروند احمدی سرپرست هواشناسی با خانم دکتر زهرا عربشاهی مدیر کل مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار نمود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: دستگاه ها و بخش های مختلف اقتصادی استان مؤظف هستند که از ظرفیت های ایجاد شده برای رونق و افزایش تولید استفاده و تحولی اساسی در این زمینه به وجود بیاورند و این مهم ترین کاری است که باید در سال جاری در دستور کار قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۹    
ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، منابع اولیه را یکی از مولفه های تولید دانست و یادآور شد: برای اینکه رونق تولید اتفاق بیفتد، باید کلیه منابع اولیه کشور در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در این باره گفت: سفر دکتر نوبخت به گرگان برای حضور و سخنرانی در راه پیمایی 22 بهمن و نیز افتتاح یا کلنگ زنی طرح های دهه فجر استان صورت گرفت. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۱    
ساری - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از تخصیص هشت هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار مقابله با کرونا به دستگاه های اجرایی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد از جذب تنها 30 درصد از اعتبارات مربوط به اسناد خزانه در استان خبر داد و از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست نسبت به جذب و وصول 70درصد باقی مانده این اسناد تا پایان اردیبهشت امسال اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران می گوید: دولت برای مقابله با کرونا در مجموع حدود یک هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار به این استان اختصاص داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۳    
ساری - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از تخصیص بیش از هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار برای تهیه داروهای مورد نیاز درمان کرونا ویروس به این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: در چارچوب عملکرد دستگاه های اجرایی استان، زمان ارائه گزارش خود ارزیابی تا 19 خرداد سال 99 تمدید شد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ساری (پانا) - با تصمیم دولت 1230 میلیارد ریال برای تهیه و تدارک داروهای مورد نیاز درمان کرونا به دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مازندران و بابل اختصاص یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: نرخ تورم در بهمن ماه این استان 2 و هفت دهم درصد از میانگین کشور بالاتر بوده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد علی موهبتی "استاندار" پس از بازدید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل امور اقتصادی استان در نشست با مدیرکل و کارکنان این اداره کل ضمن از همه متولیان حوزه مالی و اعتباری استان خاطر نشان کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۳    
ایرنا - سنندج - مواد شوینده و بهداشتی مورد نیاز 26 هزار خانوار شهری تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و 24 هزار خانوار تحت حمایت سازمان بهزیستی با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با حمایت اداره اوقاف، شهرداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در حال توزیع است.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت با اختصاص مبلغ 300 میلیارد ریال بابت تسویه تنخواه به منظور تأمین هزینه های ضروری اولیه و بازسازی زیربنا ها و تأسیسات عمومی آسیب دیده ناشی از برف استان گیلان در اختیار سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان موافقت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از اختصاص 30 میلیارد ریال اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای تجهیز زیرساخت های درمانی در این استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، ایرج رئیسیان پیش از ظهر چهارشنبه در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان و ستاد مقابله با کرونا ویروس در استان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه مقابله با این ویروس منحوس به عنوان یک دغدغه عمومی در دستور کار قرار دارد ...