یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۶:۳۴Oct 2019 20

جدیدترین‌های «ستاد کل نیرو های مسلح»

پلیس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا – مدیر کل تربیت بدنی معاونت تربیت و آموزش ناجا از اعزام 4 تیم ورزشی نیروهای مسلح به مسابقات ارتش های جهان (سیزم) خبر داد و گفت: اعزام این تیم ها برابر دستور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به ناجا واگذار شده است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- معاون ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در اجلاس امنیتی شیانگ شان چین به این کشور سفر کرده است گفت: توسعه روابط چین و ایران منجر به امنیت پایدار در منطقه می شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات ستادکل نیروهای مسلح ایران به منظور شرکت در اجلاس امنیتی چین با حضور نمایندگان بیش از 70 کشور جهان وارد پکن شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۱    
نماینده ستاد کل نیرو های مسلح ضمن حضور در مرز شلمچه از زحمات فرمانده انتظامی استان خوزستان و نیرو های مستقر در این مرز تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون عملیات ستادکل نیروهای مسلح به منظور شرکت در اجلاس امنیتی چین با حضور نمایندگان بیش از 70 کشور جهان وارد پکن شد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱    
گروه استان ها _ خوزستان_ نماینده ستاد کل نیروهای مسلح با قدردانی از زحمات و تلاش نیروی انتظامی از ابلاغ سلام و خداقوت سرلشکر "باقری" رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به این نیرو خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸    
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی بلندپایه صبح امروز شنبه به منظور شرکت در اجلاس امنیتی شیانگ شان چین، وارد پکن شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- سرتیپ مهدی ربانی معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی بلندپایه صبح امروز شنبه به منظور شرکت در اجلاس امنیتی شیانگ شان چین، وارد پکن شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - نماینده ستادکل نیروهای مسلح گفت: تیر دشمن برای کمرنگ جلوه دادن همایش بزرگ اربعین حسینی و ناامن کردن فضای کشور عراق برای کاهش تعداد زائران به سنگ خورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- نماینده ستاد کل نیروهای مسلح در سفر به خوزستان از پایانه مرزی چذابه و روند خدمت رسانی نیروهای ارتش، سپاه و ناجا به زائران اربعین بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قطر روز پنجشنبه با تعدادی از مقامات نظامی آمریکا در دوحه دیدار و گفت وگو کرد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: بنابر گزارشات دریافتی به فضل الهی استان خوزستان با مدیریت خوب، بیشترین زمینه جلب رضایتمندی را برای زائران فراهم کرده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: بر اساس گزارش های دریافتی، مسوولین خوزستان با مدیریت خوب، فعال و مدبرانه بیشترین رضایتمندی را برای زایران حسینی فراهم کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۱    
جانشین اطلاعات عملیات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از اقدامات فرهنگی نیروی انتظامی در ماموریت اربعین تقدیر کرد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی با هدف بازدید از مرزهای اربعین، ساعت 6:45 صبح امروز، عازم آبادان شد. رئیس ستاد مرکزی اربعین، معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، دکتر رحمانی فضلی را در این سفر همراهی می کنند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جبهه دشمن در عرصه نبرد نرم و جنگ روانی، فرجامی جز خفت و گرفتار شدن در کمین گاه های انقلابی پاسداران و مدافعان حریم امنیت ندارد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۸۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم سردار فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرلشکر پاسدار برادر حسین سلامی با سلام و تحیات؛ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رؤسای ستادکل نیروهای مسلح روسیه و آمریکا در تماسی تلفنی رایزنی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین به همراه دبیر ستاد و روسای کمیته های ستاد مرکزی اربعین کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده ستاد کل نیروهای مسلح با استقبال استاندار و مسولان استان وارد ایلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سردار سرتیپ پاسدار یعقوب زهدی معاون آموزشی ستاد کل نیروهای مسلح و هیات همراه، ضمن بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)، مراحل پیشرفت و پیاده سازی نظام جامع تربیت و آموزشی را ارزیابی کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۸    
پنج نشان عالی افتخار در نیروهای مسلح کشورمان وجود دارد که به پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح و توسط فرمانده معظم کل قوا اهدا می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۶    
رئیس سابق ستاد کل نیرو های مسلح گفت: دفاع مقدس تجلی مدیریت جهادی بود که امروز می توان از آن به عنوان یک الگو یاد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
روزنامه جوان با سردارمحمدرضا نقدی در باره سبک زندگی او و ساده زیستی مسئولان مصاحبه کرده است. بخش هایی از اظهارات او را می خوانید: یک شب زمانی که در ستاد کل نیروهای مسلح مسئول آماد و پشتیبانی بودم با مترو آمدم تا ایستگاهی که از آنجا باید تاکسی سوار می شدم و می رفتم منزل ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۵:۰۷    
رئیس سابق ستاد کل نیرو های مسلح گفت: دفاع مقدس تجلی مدیریت جهادی بود که امروز می توان از آن به عنوان یک الگو یاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: نشان درجه دو نصر 13 سال پیش از سوی فرمانده معظم کل قوا به سرلشکر باقری اعطا شده و ارتباطی به موضوع نشان های اعطا شده اخیر از سوی معظم له ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد؛ نشان نصر درجه 2، 13 سال پیش از سوی فرماندهی معظم کل قوا به سرلشکر باقری اعطا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای اعلام کرد: نشان نصر درجه دو 13 سال پیش از سوی فرمانده معظم کل قوا به سرلشکر باقری اعطا شده و ارتباطی به موضوع نشان های اعطا شده اخیر از سوی معظم له ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۵    
یک منبع آگاه در ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سرلشکر باقری 13 سال پیش از سوی فرماندهی معظم کل قوا به دریافت نشان نصر درجه دو، مفتخر شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تهران پرس ، بر اساس تصاویر منتشر شده از بازدید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح مفتخر به دریافت نشان نصر درجه یک از سوی فرمانده معظم کل قوا شده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۹    
شفقنا- رییس ستاد مشترک ارتش آمریکا با همتای ترک خود تلفنی گفت وگو کرد. ژنرال مارک میلی ، رییس ستاد مشترک ارتش آمریکا، روز گذشته - جمعه- در تماسی تلفنی با یاسر گولر ، رئیس ستاد کل ارتش ترکیه، گفت وگو کرد. این خبر را سرویس مطبوعاتی ستاد کل نیروهای مسلح آمریکا اعلام کرد. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۲    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اقدامات ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برای تامین امنیت محدوده پایتخت به خوبی در حال انجام است و امنیت امروز تهران با ثبات و پایدار است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با فرماندهان سپاه تهران بزرگ دیدار و گفت گو کرد.
الف   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر این که امنیت تهران امنیتی پایدار و با ثبات است گفت: این امنیت قوت قلب مردم و موجب امکان همه فعالیت های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در سطح تهران بزرگ شده است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: اقداماتی که نیرو های مسلح در ارتش، سپاه و ناجا برای دفاع و امنیت محدوده پایتخت باید انجام بدهند، به خوبی در حال انجام است.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درباره خروج واحدهای نظامی از شهرها، گفت: آنچه باقی مانده واحدهای ستادی است و آخرین هماهنگی ها نیز با شهرداری ها در حال انجام است تا آخرین جابجایی ها انجام شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امنیت تهران با ثبات و پایدار است، گفت: این امنیت موجب قوت قلب و امکان فعالیت همه اقدامات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در تهران بزرگ شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح از نمایشگاه دستاوردهای سازمان صنایع دفاع بازدید کرد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا-معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت:خدمت سربازی مقدس است و نگاه مثبت به سربازی امری ضروری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیرو های مسلح گفت: ورزشکاران کشورمان در قالب 14 تیم و 14 رشته با 166 ورزشکار در رقابت های سیزم حضور می یابند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۹    
جانشین اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یک هزار دستگاه اتوبوس از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حمل ونقل زائران اربعین ساماندهی شده است.
پنج شنبه برگزار می شود؛ آئین اختتامیه نخستین جشنواره اوقات فراغت تابستانه خانواده های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران پنج شنبه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی ارتش، این آئین با حضور مقامات عالی رتبه ارتش و مسئولان فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ساعت 9 صبح پنج شنبه 18 مهرماه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۸    
جانشین اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به 20 هزار زائر اربعین در مرزهای چهارگانه کشور اسکان می دهد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا- معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی فرارسیدن هفته ناجا را به فرمانده نیروی انتظامی و کارکنان خدوم و زحمتکش این نیرو در سراسر کشور تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی هفته ناجا را به فرمانده نیروی انتظامی و کارکنان این نیرو تبریک گفت
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، سردار موسی کمالی رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:هیچ طرحی ازطرف شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر افزایش سن سربازی به ستادکل نیروهای مسلح داده نشده است. ...
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم، گفت: اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق 20 سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می یابد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه حقیقتا مسئولیت ناجا مسئولیتی مهم ، سنگین و قابل توجه در کشور است، افزود: همه دستگاه های کشور موظف به حمایت از نیروی انتظامی هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دوران دفاع مقدس، مقطع بی نظیری در تاریخ معاصر کشور است که خوشبختانه مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به خوبی در زمینه حفظ دست آوردها و نشر و ترویج فرهنگ والای آن تلاش می کنند.