سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۷:۲۴Oct 2019 22

جدیدترین‌های «رئیس اتاق بازرگانی»

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان از بهبود شاخص فضای کسب و کار استان در تابستان سال جاری خبر داد و بر ضرورت تعامل و همکاری بیشتر دستگاههای اجرایی استان به منظور کاهش نرخ بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر: رییس اتاق بازرگانی تهران از کاهش 10 رتبه ای شاخص رقابت پذیری ایران در سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی صندوق بین المللی پول رشد ایران منفی 9.5 درصد می شود. ...
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران با اعلام رقم 1300 هزار میلیارد تومان یارانه آشکار و پنهان سالانه گفت: این عدد یعنی سالانه به ازای هر ایرانی 16 میلیون تومان یارانه پنهان و آشکار توزیع می شود که غیرهدفمند، غیرعادلانه و فساد برانگیز است.
یافته   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
طرح اربینت بزرگ ترین طرح اتحادیه شهری اروپا است چاپ ایمیل نائب رئیس اتاق بازرگانی لرستان بر لزوم حمایت همه جانبه مسئولان استان برای اجرایی شدن پروژه بین المللی اربینت در خرم آباد تأکید کرد ...
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه امسال دولت با کسری بودجه بالایی روبه رو است بیان کرد: برای جبران کسری بودجه، دولت درآمدهای مالیاتی و انتشار اوراق مشارکت را در نظر گرفته است. ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: : پیش بینی ها نشان می دهد که در سال جاری 100 تا 150 هزار میلیارد تومان کسر بودجه خواهیم داشت و دولت نیز برای جبران آن، 2 راهکار افزایش درآمدهای مالیاتی و انتشار اوراق قرضه را در دستور کار خود قرار داده که در هر دو مورد نگرانی هایی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- نایب رئیس اتاق بازرگانی لرستان از اجرای طرح بازآفرینی شهری اربینت در محله قدیمی پشت بازار شهر خرم آباد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۷    
نایب رئیس اتاق بازرگانی لرستان با اشاره به اجرای طرح بازآفرینی شهری اِربینت در خرم آباد گفت: براساس معیارهای بازآفرینی شهری و پس از بازدیدهای نمایندگان اتحادیه اروپا محله پشت بازار توانست شاخص های اجرای پروژه اربینت را کسب کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: شاهد موازی کاری هایی در حوزه صادرات هستیم که کار را برای تجار و صادرکنندگان سخت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: شیره گیاه آنغوزه که دارای خاصیت گیاهی و دارویی است به فرانسه صادر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: مشارکت بانکها در توسعه استان نقش تعیین کننده دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر با تاکید برلغو محدودیت های ثبت سفارش به عنوان مخل کسب و کار در استان گفت: لغو استثنائات 20 درصدی سود بازرگانی که نقش تعیین کننده ای در رونق اقتصادی دارد سبب احیاء بندر بوشهر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با اشاره به تعطیلی پروژه بزرگ باطری سازی استان، گفت: هنگام محاسبه قرارداد، پنج میلیون دلار پول اضافی دست سرمایه گذار بوده که از همان موقع به آمریکا رفته و برنگشته است.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در نشست سوم هیات نمایندگان در دوره نهم که با حضور عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، از ضرورت تامین مالی برای بنگاه های اقتصادی در شرایط جنگ اقتصادی سخن گفت و پیشنهادهایی را برای اصلاحات پولی و بانکی ارائه داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به این که بانک ها قلب تپنده اقتصاد کشور هستند بر لزوم حرکت بانک ها به سمت افزایش بهره وری تاکید کرد. *** بانک ها، قلب تپنده اقتصاد کشور ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۶    
رئیس اتاق بازرگانی ایران معتقد است: بانک ها در صدد بهره برداری از شرایط مالی در کشور هستند و در فرصت هایی همچون افزایش نرخ ارز، بهره و خرید و فروش عرضه در بازار نقش آفرینی می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس اتاق بازرگانی سمنان از اجرای طرح منطقه بندی کسب و کارها در اتاق بازرگانی خبر داد و گفت: این طرح یک نوع راهبرد کنترلی در قبال توسعه پایدار با محور توسعه کسب و کار است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق بازرگانی اظهار داشت: بانک مرکزی تا به امروز توانسته بازار ارز را به خوبی مدیریت کنند هر چند بانک های ما فاصله زیادی با نظام بین المللی دارند و اگر روزی درب ها باز شوند مشکلات نمایان خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران تشکیل کمیته ارزی با همکاری اتاق ایران و بانک مرکزی را محلی برای جلوگیری از اتخاذ تصمیمات هیجانی معرفی کرد. گسترش نیوز: غلامحسین شافعی صبح امروز در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران که با حضور رئیس کل بانک مرکزی در حال برگزاری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به ایجاد آرامش نسبی در بازار ارز گفت: یک تعامل سازنده بین بانک مرکزی و بخش خصوصی ایجاد شده و تشکیل کمیته ارزی اتاق ایران به سمت خوبی در حال حرکت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران تشکیل کمیته ارزی با همکاری اتاق ایران و بانک مرکزی را محلی برای جلوگیری از اتخاذ تصمیمات هیجانی معرفی کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: در شرایطی که تجارت خارجی بیشتر فعالیت اقتصادی این استان را شامل می شود هم اکنون قدرت رقابت پذیری بنادر استان بوشهر به دلیل نبود زیرساخت های لازم در مقایسه با سایر بنادر بویژه در جنوب کشور پایین و نیازمند افزایش است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمان گفت: گردشگری می تواند از بخش های مهم جذب منابع ارزی و محور اصلی توسعه صادرات استان باشد که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس اتاق بازرگانی کاشان 24 مهر ماه در نشستی با خبرنگاران گفت: جامعه #کارگری شهرستان نسبت به کل کشور رتبه اول را دارد و طبیعتاً در معرض آسیب بیشتری نیز هست، اما تلاش بر این بوده که کمترین خسارت را متحمل شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از پیگیری برای راه اندازی مرکز شتاب دهنده صادرات استان با توجه به نزدیک شدن روز ملی صادرات خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - در جریان برگزاری انتخابات هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه، هادی تیزهوش تابان دوباره به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: تکلیف ما به عنوان پارلمان بخش خصوصی این است که خواسته و مطالبات بخش خصوصی، تولیدکنندگان و صادرکنندگان را با جدیت دنبال کنیم، زیرا ما در مقابل کشور و آیندگان موظف هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و افغانستان در هرات با تشکر از اقدامات منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: با همراهی طرف ایرانی خوشبختانه مشکلات ازدحام در گمرک اسلام قلعه حل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۲    
اراک- رئیس اتاق بازرگانی اراک گفت: طی دو سال گذشته شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی از رده 23 به رده 5 شورای گفت و گوی کشور ارتقا پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کاشان از برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی از 26 تا 30 آذر در کاشان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس خواستار تدوین و بازنگری استانداردها به صورت منطقه ای با توجه به تفاوت اقلیمی در ایران و ویژگی های خاص هر منطقه شد و گفت: در مواردی مانند رب گوجه فرنگی، انطباق این محصولات با یک استاندارد واحد، تولیدکننده را دچار مشکل می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: از آنجایی که عمده کالای صادراتی استان کرمان پسته است در سال جاری با توجه به پیش بینی تولید مناسب پسته، هنوز صادرات این محصول به شکل جدی آغاز نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مازندران از صادرات روزانه 300تن کیوی، خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی گفت: اتاق بازرگانی خراسان شمالی در برگزاری دوره های آموزشی و بازاریابی و پذیرش و اعزام هیأت های تجاری و بازاریابی و جلب و جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی و سایر عملکردها بین 34 اتاق بازرگانی استانها در ردیف اول و دوم قرار دارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: با وجود تحریم های اعمال شده علیه ایران، حجم صادرات کشور نسبت به سال گذشته افزایش و میزان بیکاری کاهش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ایجاد شتاب دهنده های صادراتی، تجارت الکترونیک و بازاریابی را یکی از گام های بزرگ اتاق اصفهان برای توسعه اقتصادی استان برشمرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران اختصاص یارانه به بخش تولید کشور را موجب کاهش فاصله تکنولوژیکی ایران با دیگر کشورهای دنیا عنوان کرد. *** ارتقای سطح فناوری و نوسازی ماشین آلات بخش تولید به گزارش خبرگزاری صنایع ، غلامحسین شافعی در نشست کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی مشهد، اظهار داشت: ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اتاق بازرگانی سمنان بابیان اینکه عدم تمکین برخی بانک ها از قوانین موجود ازجمله مشکلات صنعت و معدن در استان است، گفت: پذیرش پروانه بهره برداری معدن به عنوان وثیقه باید اجرایی شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه با اشاره به ظرفیت های بالای استان البرز در زمینه تولید دارو گفت : کشور ترکیه بازار خوب و مناسبی برای خرید محصولات دارویی این استان است.
امین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یونس ژاله رئیس اتاق بازرگانی تبریز در واکنش به خبر احتکار برنج می گوید: برنج های مورد اشاره به صورت قانونی و با ثبت و قبض انبار صورت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری – رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: برای رونق کسب و کار بخش خصوصی باید در کنار بخش دولتی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
اعضای هیات بازرگانی اهواز و مشهد به ریاست خانم عموری رئیس اتاق بازرگانی اهواز و نائب رئیس دوم اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان با حجت الاسلام و المسلمین نوری شاهرودی سفیر ایران در عمان در محل سفارت دیدار و گفت و گو کردند.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از تسنیم، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در صبحانه کاری اعضای هیئت رئیسه، روسای کمیسیون ها، روسای اتاق های بازرگانی سراسر کشور و تشکل های وابسته به آن با وزیر صنعت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: با لغو مصوبه ستاد تدابیر ویژه، کالاهای وارداتی از کشور امارات متحده عربی به بوشهر مشمول تخفیف 20 درصدی در سود بازرگانی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی خرما و صنایع وابسته در بوشهر در 21 تا 24 آبان خبر داد.
امید نامه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس پارلمان بخش خصوصی با بیان اینکه با قوانین و مقررات عادی نمی توان شرایط جنگ را اداره کرد، گفت: برخی قوانین غیرمنطبق با شرایط کنونی کشور را برای مدت دو سال فریز کرده و پس از خروج از حالت جنگی، دوباره آن ها را اجرا کنیم.
سیرجان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمان با بیان اینکه احداث آزادراه سیرجان شهربابک حدود دو ماه گیر شن و ماسه است، گفت: هر ثانیه ای که در اجرای این پروژه ها کوتاهی شود ضرر زیادی برای استان به دنبال دارد ...
پایگاه خبری گسترش / پانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: با قوانین و مقررات عادی نمی توان شرایط تحریمی که همچون شرایط جنگی است را اداره کرد و برخی از قوانین و مقرراتی که با شرایط کنونی وفق ندارند، باید موقتا تعلیق شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: اگر وضعیت فعلی اقتصاد تغییر نکند و کشور همچنان بهشت نامولدان باشد دیگر امیدی به اصلاحات اساسی و بهبود اقتصادی نمی توان داشت.
تبریزمن   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز در واکنش به خبر منتشره در خصوص کشف و توقیف انبار برنج منتسب به وی در مراغه گفت: برنج ها را به صورت قانونی و با ثبت و قبض، انبار کرده ام و احتکاری در کار نیست.