سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۴:۱۶Oct 2018 23

جدیدترین خبرهای «توتال»

مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۵    
مشخص نیست چرا وزارت نفت از گذشته درس نمی گیرد و سالها توسعه فاز 11 پارس جنوبی را معطل کرد تا این فاز به عقد شرکت فرانسوی توتال در بیاید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۶    
ایسنا : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه سیاست کلان وزارت نفت، عدم کاهش تولید است، اظهار کرد: البته در هفته های اخیر به دلیل مسائل H.S.E (ایمنی، بهداشت، محیط زیست) کمی از میزان تولید کاسته شد، اما از زمانی که ایران تولید نفتش را یک میلیون و 200 هزار بشکه در اوپک افزایش داده ...
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۶    
در روزهایی که صنعت نفت با آغاز شمارش معکوس تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران بیش از گذشته زیر ذره بین قرار گرفته است، مدیرعامل شرکت ملی نفت مهمان ایسنا شد و از پویایی این صنعت در این روزها خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۹    
معاون وزیر نفت گفت: توتال اسناد و مدارک مهندسی را به سی.ان.پی.سی چین منتقل کرده و این شرکت طبق قرارداد اپراتور این پروژه خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
مدیرعامل گروه نفت و گاز فرانسوی توتال پیش بینی کرد تقاضا برای نفت خام در سال 2019 کمتر و در مقابل، میزان عرضه بالاتر خواهد بود.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۳    
بررسی پرونده فساد مالی شرکت توتال در فرانسه آغاز شده است. موضوع بر سر پرداخت 30 میلیون دلار رشوه از سوی این شرکت به برخی از ایرانی ها، از جمله به مهدی هاشمی، فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی است.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۹    
در شرایطی که پرونده رشوه سنگین توتال به باند مهدی هاشمی در فرانسه دوباره به جریان افتاده، از سینه چاکان دروغین مبارزه با پولشویی و FATF انتظار می رود نسبت به معلوم کردن سرنوشت آن پول های بزرگ و مسیر پولشویی آن بررسی و روشنگری کنند.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۴    
در شرایطی که پرونده رشوه سنگین توتال به باند مهدی هاشمی در فرانسه دوباره به جریان افتاده، از سینه چاکان دروغین مبارزه با پولشویی و FATF انتظار می رود نسبت به معلوم کردن سرنوشت آن پول های بزرگ و مسیر پولشویی آن بررسی و روشنگری کنند. Source link
آی اسپورت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۵    
آی اسپورت - شاگردان رونالد کومان امشب با ارائه نمایشی درخشان موفق شدند در خانه آلمان را با گل های ویرژیل فن دایک، ممفیس دیپای و جورجینیو واینالدوم شکست بدهند ...
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۰    
تیم ملی هلند در دیداری از رقابت های لیگ ملت های اروپا موفق شد با نتیجه 3-0 آلمان را شکست بدهد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
رشوه هنگفت شرکتهای کرسنت، توتال و استات اویل در دولت اصلاحات و مدیریت زنگنه که هریک صدها میلیاردتومان را شامل می شود، خرج کدام نامزدها، ستادها و نشریات شده است؟
کیهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۱    
دادسرای پاریس روز جمعه، خواستار مصادره 250 میلیون یورو از دارایی های شرکت نفتی توتال در پرونده پرداخت رشوه به ایران شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۴    
اقتصادنیوز؛ رسیدگی به پرونده فساد مرتبط با فعالیت های شرکت نفتی توتال فرانسه که بخاطر معامله این شرکت با ایران در دوران تحریم های آمریکا گشوده شده بود، روز پنجشنبه بدلیل امتناع تنها متهم بازمانده از ارائه توضیحات لازم با بن بست مواجه شد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۳    
شرکت فرانسوی توتال برای فرار از مجازات های پیش بینی شده در آمریکا با این کشور وارد معامله شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۱    
علی رغم این که یک ماه پیش وزیر نفت ایران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که شرکت توتال رسما از ایران خارج شد. اما این شرکت به تازگی قرارداد جدیدی با شرکت آرامکو با ارزش 9 میلیلارد دلار انعقاد نمود
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۶    
مهر : مدیرعامل شرکت توتال اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است. به گزارش رویترز، پاتریک پویانه، مدیرعامل شرکت فرانسوی توتال، اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است و رشد اخیر در قیمت نفت، به طور عمده ناشی از نگرانی های سیاسی است. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۳    
مدیرعامل شرکت توتال اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است. مدیرعامل شرکت توتال اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، پاتریک پویانه، مدیرعامل شرکت فرانسوی توتال، اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است و رشد اخیر در قیمت نفت ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۱    
مدیرعامل شرکت توتال اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، پاتریک پویانه، مدیرعامل شرکت فرانسوی توتال، اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است و رشد اخیر در قیمت نفت، به طور عمده ناشی از نگرانی های سیاسی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۲    
مدیرعامل شرکت توتال اعلام کرد: عرضه نفت در بازارهای جهانی کافی است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۵    
شرکت های بزرگ نفتی معتقداند که پس از دوران گذار به انرژی های تجدیدپذیر، گاز همچنان جایگاه خود را در انرژی جهان حفظ می کند. به گزارش خبرگزاری صنایع ، شرکت های انرژی انتظار دارند تقاضا برای گاز طبیعی، در چند دهه آینده با شتابی چشمگیر افزایش یابد. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۰    
طبق گزارش خبرگزاری رویترز، این مجوز به شرکت انگلیسی سریکا انرژی امکان خواهد داد فرایند انتقال مالکیت سهام شرکت BP در میدان گازی رام را تکمیل کرده و سهم شرکت توتال را خریداری کند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۰    
آمریکا به شرکت های BP و سریکا انرژی مجوز جدیدی برای اداره یک میدان گازی دریای شمال که ایران در آن سهم دارد، اعطا کرد.تمدید معافیت برای اداره این میدان، به سریکا اجازه خواهد خرید سهم شرکت BP در میدانهای Rhum، بروس و کیت و همچنین خرید سهم توتال در بروس و کیت را کامل کند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۱:۰۶    
توتال و سوناطراک الجزایر با هدف توسعه صنعت پتروشیمی همکاری های خود را گسترش می دهند. به گزارش نیپنا گروه توتال فرانسه و شرکت دولتی سوناطراک الجزایر به تازگی توافق نامه هایی شامل یک قرارداد برای توسعه میدان گاز Erg Issouane و برنامه هایی برای ایجاد یک طرح مشترک (JV) پتروشیمی امضا کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۶    
مدیرعامل شرکت نفت توتال فرانسه اعلام کرد با توجه به اینکه قیمت نفت رو به صعود است و احتمال رسیدن آن به صد دلار در هر بشکه وجود دارد همه چیز در بازار نفت امکان پذیر است.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۲    
مدیر اجرایی شرکت نفتی فرانسوی توتال گفت: ما نمی توانیم ریسک فعالیت در ایران را بپذیریم چرا که ممکن است از استفاده از سیستم مالی آمریکا محروم شویم.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۸    
شایسته است با توجه به جسارت های متعدد فرانسه علیه کشورمان، دولت حسن روحانی با مقابله به مثل، مُشت محکمی را روانه مقامات گستاخ کاخ الیزه کند؛ اگرچه انتظار این نوع برخورد از دولتی که درصدد اشتغالزایی برای شرکت های توتال و ایرباس و پژو فرانسوی بوده، توقعی نایجاست!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۶    
مدیرارشد اجرایی توتال گفت: هیچ امکانی برای ازسرگیری همکاری با ایران به علت تهدید تحریم های آمریکا برای این شرکت وجود ندارد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیر عامل شرکت نفتی توتال در مراسم افتتاحیه هفته انرژی در روسیه اعلام کرد که به دلیل تحریم های آمریکا از سر گیری فعالیت در ایران غیر ممکن است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۴    
مسکو - ایرنا - مدیرعامل شرکت نفتی توتال فرانسه اعلام کرد که این شرکت نمی تواند به ایران بازگردد و طرح های خود را به اجرا درآورد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۴    
آنگولا تولید پروژه کائومبو که تحت اداره شرکت توتال است را افزایش داده و در سپتامبر 90 هزار بشکه در روز نفت بیشتری تولید کرد. نیجریه و لیبی نیز بخشی از تولید خود را که به دلیل اختلافات داخلی متوقف شده بود، احیا کردند.