چهارشنبه ۳۰ آبانساعت ۰۶:۱۱Nov 2018 21

جدیدترین‌های «ارزش دلار»

خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
بازارهای مالی شهر در چهارمین روز از هفته کاری با دادوستدهای مثبت در بازار بورس همراه شدند و ارزش دلار و سکه نیز در بازارهای مالی افت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۶    
تهران-ایرنا- با وجود افت ارزش دلار آمریکا به دلیل آمارهای ضعیف اقتصادی این کشور و هشدار مقامات بانک مرکزی آن در مورد احتمال کاهش رشد اقتصادی جهان، قیمت طلا صبح امروز (سه شنبه) در بازارهای جهانی اندکی کاهش یافت.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۲    
در حالی که تحت تاثیر انتشار آمارهای ضعیف از اقتصاد آمریکا و اظهارات محتاطانه مقامات فدرال رزرو در مورد وضعیت اقتصاد جهانی ارزش دلار کاهش یافته است، قیمت طلا امروز از ثبات نسبی برخوردار بود. شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی در جلسه گذشته به پایین تزین رقم خود از 8 نوامبر رسیده بود.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۶    
بر اساس قیمت حواله درهم که در میانه کانال 3 هزار و 500 تومان قرار داشت، ارزش دلار در ابتدای روز در بازار داخلی حدود 13 هزار تومان بود؛ معامله گران در ابتدای روز سعی کردند قیمت را به سوی مرز 13 هزار و 500 تومان هدایت کنند ...
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۶    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز سه شنبه تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۰    
در حالی که تحت تاثیر انتشار آمارهای ضعیف از اقتصاد آمریکا و اظهارات محتاطانه مقامات فدرال رزرو در مورد وضعیت اقتصاد جهانی ارزش دلار کاهش یافته است، قیمت طلا امروز از ثبات نسبی برخوردار بود.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۶    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت فلزات گرانبها به خصوص طلا در روزهای آینده تحت تاثیر تنش های سیاسی و تجاری و روند نوسانات ارزش دلار آمریکا قرار خواهد داشت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۶    
به نقل از رویترز، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد افزایش به 1222 دلار و 71 سنت رسید. قیمت طلا ی آمریکا نیز امروز با 0.2 درصد کاهش به 1233 دلار و 5 سنت رسید. ...
فرارو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۴    
بر اساس قیمت حواله درهم که در میانه کانال 3 هزار و 500 تومان قرار داشت، ارزش دلار در ابتدای روز در بازار داخلی حدود 13 هزار تومان بود؛ معامله گران در ابتدای روز سعی کردند قیمت را به سوی مرز 13 هزار و 500 تومان هدایت کنند ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۱    
امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 250 هزار تومان قیمت خورد.در بازارهای جهانی هم همزمان با کاهش ارزش دلار قیمت طلا افزایش یافت.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰    
به دنبال نزول ارزش دلار و همینطور کاهش قیمت نفت، ارزش کل بازار سهام نیز در یک نزول کم سابقه ظرف 2روز 20هزار میلیارد تومان کاهش یافت. به گزارش همشهری، اوضاع در بازار سهام مساعد نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸    
در حالی که پس از اظهارات محتاطانه مقامات فدرال رزرو آمریکا در مورد کند شدن رشد اقتصاد جهانی ارزش دلار کاهش یافته است، قیمت طلا امروز افزایش داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۹    
تهران-ایرنا- بهای طلا در بازارهای جهانی در پی کاهش ارزش دلار در روز جمعه و همچنین به دنبال اظهار نظر مقامات بانک مرکزی آمریکا مبنی بر احتیاط این بانک در افزایش نرخ بهره، ثابت ماند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۴    
نایب رئیس اتاق بازرگانی با انتقاد از نرخ فعی ارز گفت: ارزش دلار 8 هزار تومان است و دولت باید نرخ واقعی را اعلام کند.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۵    
سایت طلا : تحلیلگر برجسته متال بولتن بر این باور است که افزایش چشمگیر ارزش دلار آمریکا طی ماه های اخیر کاملا موقتی است.
نیوز فلاورجان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۶    
به گزارش نیوزفلاورجان به نقل از رویترز، در حالی که پس از اظهارات محتاطانه مقامات فدرال رزرو مبنی بر تردید بانک مرکزی آمریکا در مورد چشم انداز افزایش نرخ بهره ارزش دلار کاهش یافته است، قیمت طلا دیروز تا یک درصد افزایش داشت. ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۹    
ایستانیوز:با برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا در ماه نوامبر، اکنون بازارهای بین المللی توجه اصلی خود را بر روی انتشار آمارهای مهم اقتصادی در کشورهای مختلف و همین طور روند نوسانات ارزش دلار معطوف خواهد کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۰    
به دنبال انتشار خبری مبنی بر استرداد فتح الله گولن از آمریکا به ترکیه از سوی دولت دونالد ترامپ، ارزش دلار در مقابل لیر روند نزولی به خود گرفت. همچنین هر 5.3306 لیر به یک دلار رسید که حاکی از روند صعودی لیر در مقابل دلار داد.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۶    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل موسسه سرمایه گذاری تی دی اس نشان می دهد که قیمت طلا در روزهای آینده تحت تاثیر آمارهای مهم اقتصادی در کشورهای مختلف و نوسانات ارزش دلار آمریکا قرار خواهد داشت.
بانکداران 24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۵    
موسسه سرمایه گذاری ام کی اس سوییس اعلام کرد: اگر روند صعودی ارزش دلار آمریکا ادامه پیدا کند، طلا قادر به حفظ سطح حمایتی 1205 دلاری و سپس 1200 دلاری نخواهد بود.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۵    
سایت طلا : رئیس شرکت معدنی برودوی گلد بر این باور است که طلا و نقره به زودی در بازارهای جهانی خواهند درخشید.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۲:۳۱    
رکنا: قیمت طلا با کاهش ارزش دلار امروز 4.43 دلار رشد کرد و هر اونس 1217.79 دلار فروخته شد. به گزارش گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، با کاهش ارزش دلار به علت دستاورهای اخیر در مورد برگزیت از سوی اتحادیه اروپا، قیمت طلا امروز به بالاترین رقم یک هفته گذشته افزایش یافت. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۶    
به گزارش رویترز، با کاهش ارزش دلار به علت دستاورهای اخیر در مورد برگزیت از سوی اتحادیه اروپا، قیمت طلا امروز به بالاترین رقم یک هفته گذشته افزایش یافت. تهران – اقتصاد برتر – 25 آبان 97 ...
صنعت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۲    
ارزش دلار تا این ساعت (12:35) در صرافی ها وارد کانال 11000 تومان گردید. دلار به کانال یازده هزار تومانی رسید
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۶    
قیمت طلا با کاهش ارزش دلار امروز 4.43 دلار رشد کرد و هر اونس 1217.79 دلار فروخته شد.
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۵    
در حالی که سرمایه گذاران به دلیل نگرانی از خروج پر حرف و حدیث انگلیس از اتحادیه اروپا به دنبال محل امنی برای سرمایه گذاری می گردند، قیمت طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1214 دلار و 77 سنت رسید. شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز با حدود 0.1 درصد افزایش مواجه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۷    
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا با کاهش ارزش دلار 3.1 دلار بالاتر رفت.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵    
سایت طلا : تحلیلگر موسسه پرایس فیوچرز بر این باور است که قیمت طلا در شرایط کنونی با 2 چالش بزرگ و مهم روبرو شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : شاخص دلار آمریکا نیز تحت تاثیر نوسان ناشی از نزول بهای نفت اندکی نسبت به بالاترین سطح خود در طول 17 ماه گذشته عقب نشینی کرد. کاهش ارزش دلار در بازارهای جهانی منجر به کاهش فشار روزهای پیشین بر روند قیمت اونس طلای جهانی طلا شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۴    
با افزایش ارزش دلار به علت چشم انداز افزایش نرخ بهره آمریکا و تمایل سرمایه گذاران به سوی دلار قیمت طلا امروز کاهش یافت.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۶    
سایت طلا : به دنبال کاهش ارزش دلار در برابر یورو و پوند انگلیس ، قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش روبرو شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۴    
آنها می خواهند نشان دهند که سی اف تی تاثیری ندارد، لذا در تصویب آن ارزش دلار را افزایش می دهند و در زمان رد آن ارزش دلار را کاهش می دهند.
نیوز فلاورجان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۵    
به گزارش نیوزفلاورجان به نقل از رویترز، در حالی که ارزش دلار از بالاترین رقم 16 ماه گذشته که در اوایل هفته جاری به ثبت رسیده بود فاصله گرفته و ارزش یورو و استرلینگ به دلیل آماده شدن پیش نویس توافق برگزیت افزایش یافته است، قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود. ...
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲    
ساعت24-قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا که دلار آمریکا از بالاترین رکورد 16 ماهه خود عقب نشینی کرد، افزایش یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : اونس طلا تحت تاثیر صعود شاخص دلار به سقف 17 ماهه باز هم به زیر مرز روانی 1200 دلاری سقوط کرد. فلز زرد از ماه اکتبر توانسته بود پس از ماه ها به کانال افزایشی تغییر مسیر دهد، اما با رشد دوباره ارزش دلار در برابر سبد 6گانه ارزهای معتبر به وضعیت پیشین خود بازگشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۰    
برخی کارشناسان تجارت بین الملل بر این باورند که جایگاه دلار نسبت به دو دهه گذشته دچار نوعی افول شده است.
طلا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۳    
سایت طلا : قیمت طلا که روز دوشنبه تحت تاثیر تقویت ارزش دلار آمریکا به پایین ترین سطح خود در یک ماه اخیر رسیده بود، بار دیگر افزایش یافته است.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۵    
با این قیمت درهم ارزش دلار در بازار داخلی حدود 13 هزار و 505 تومان بود. البته در ادامه روز قیمت حواله درهم از کف یاد شده فاصله گرفت و در نهایت روی قیمت 3 هزار و 750 تومان قرار گرفت. در این میان، برخی از فعالان؛ همچنان بر عرضه بازارساز به عنوان یکی از متغیر های مهم کاهشی بازار تاکید دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۰    
در حالی که به دنبال تقویت ارزش دلار و سقوط قیمت طلا به پایین ترین رقم بیش از یک ماه گذشته سرمایه گذاران به فکر خرید طلای ارزان افتاده اند، قیمت فلز زرد امروز با افزایش مواجه بود.
تجارت امروز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۷:۳۸    
ارزش دلار در برابر بسیاری از ارزهای دیگر و همچنین نفت افزایش یافت، چرا که اوپک و متحدانش شروع به زمینه سازی برای کاهش عرضه در سال 2019 کرده اند. قیمت پوند نیز به خاطر فشارهایی که بر ترزا می، نخست وزیر انگلیس برای لغو برنامه برگزیت او وجود دارد، برای سومین روز متوالی سقوط کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۰:۴۰    
دلار آمریکا در اولین روز بازار معاملات جهانی در هفته جاری به تقریبا بالاترین سطح خود در 16 ماه اخیر رسید. به گزارش خبرنگار ایبِنا به نقل از رویترز، به دنبال انتظار تجار از حفظ سیاست پولی سفت و سخت در آمریکا از سوی فدرال رزرو ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۵    
ارزش دلار به بالاترین میزان خود در 16 ماه گذشته رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۴    
پس از اعلام برنامه های فدرال رزرو برای ادامه تدریجی روند افزایش نرخ بهره، که موجب افزایش ارزش دلار شده است، قیمت طلا پس از رسیدن به پایین ترین رقم یک ماه اخیر در جلسه گذشته، امروز هم شاهد افت بود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۲    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا ثابت بود اما به دلیل دورنمای افزایش نرخهای بهره آمریکا و رشد ارزش دلار، در معرض فشارهای کاهشی ماند. هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ثابت بود و در 1209.57 دلار ایستاد. ...
جهان سهم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۲    
جهان سهم _ هفته گذشته رشد ارزش دلار و نشست کمیته سیاست گذاری بانک مرکزی آمریکا در کنار افزایش تقاضا برای دارایی های پر ریسک سبب شد قیمت طلا به پایین ترین میزان در یک ماه قبل برسد البته کاهش قیمت نفت نیز بر قیمت تمامی مواد خام اثر منفی گذاشت ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۲۳:۳۰    
می متالز - بر اساس گزارش مارکت واچ قدرت گرفتن شاخص ارزش دلار تحت تاثیر چشم انداز ارایه شده از طرف بانک مرکزی امریکا در مورد نرخ بهره دلیل افت چشمگیر قیمت طلا و نقره در پایان مبادلات هفتگی روز جمعه بود به گونه ای که طلا در انتهای مبادلات هفتگی افت 2 درصدی ثبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۷    
پس از اینکه فدرال رزرو نرخ بهره آمریکا را ثابت نگاه داشت و ارزش دلار تقویت شد، قیمت طلا در آخرین روز کاری بازارهای جهانی به کم ترین رقم در یک ماه گذشته رسید.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۲    
می متالز - عملکرد هفتگی بازارهای جهانی نشان می دهد که قیمت نفت روند نزولی طی کرده و رشد ارزش دلار و چشم انداز نگران کننده جنگ تجاری فشارها بر قیمت فلزات را افزایش داده است.
نقدینه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۸    
نقدینه- قیمت جهانی طلا به دنبال افزایش نرخ برابری دلار آمریکا در مقابل سایر ارزها در نتیجه سیاست بانک مرکزی این کشور، به کمترین سطح خود در یک ماه گذشته رسید. افزایش نرخ بهره در آمریکا موجب افزایش ارزش دلار و کاهش قیمت طلا می شود . ...
فرارو   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۹    
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با 1.17 درصد کاهش به 1209 دلار و 65 سنت رسید. به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، در حالی که پس از تاکید مجدد فدرال رزرو آمریکا بر موضع پولی انقباضی اش ارزش دلار آمریکا افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه به پایین ترین رقم در طی یک ماه گذشته رسید. ...