شنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۰۹Dec 2019 7

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

رئیس شورای شهر تهران به همراه معاون خدمات شهری شهرداری تهران از دو نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، خدمات شهری، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و نمایشگاه ابزار، یراق و صنایع وابسته بازدید کردند. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
661 مورد دستورالعمل رفع نا ایمنی برای واحدهای صنفی، مجتمع های مسکونی و اماکن عمومی پر تردد شهروندان صادر و به مالکین و ذینفعان ابلاغ شده است. سعیدصالح محمودرباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰    
حکمتی، معاون خدمات شهری منطقه6 شهرداری کرج گفت: لایحه خرید سطل زباله مکانیزه به شورای شهر ارسال شده و تصویب خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه هشت تبریز از فعال بودن آبنماهای منطقه تاریخی فرهنگی شهر برای نخستین بار در آخرین فصل پائیز خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد گفت: ثبات اقتصادی پیش نیاز جذب سرمایه گذار خارجی است و باید در کانون توجه قرار گیرد، باید به سرمایه گذار خارجی اطمینان خاطر داد که سرمایه آنها تحت هیچ شرایطی دچار خدشه نخواهد شد و خللی در سود سرمایه گذار ایجاد نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۵    
معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر اولویت احداث بوستان و راه اندازی بازار میوه و تره بار در مناطق فاقد بوستان و بازار تاکید کرد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: برای پیشبرد برنامه های پدافند غیرعامل خصوصا در بحث فرهنگ سازی باید برنامه ریزی مناسبی برای دانش آموزان در مقاطع مختلف با برگزاری دوره های آموزشی اتخاذ شود تا دانش آموزان با انواع تهدیدات و مقابله با آنها بیشتر اشنا و اگاه شوند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: نقاط آبگرفتگی در شهر مشهد دارای اولویت بندی هستند که معمولا به مواردی نظیر شیب و عرض کانال ها ، شیب آسفالت ها و جداول بر می گردند.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: بوستان های شمال شرق تهران با مناسب سازی و امکانات رفاهی درخدمت معلولان و افراد کم توان جسمی است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش با اشاره به بارش نزولات آسمانی گفت: 50 نقطه در محلات 14 گانه قلب پایتخت مشخص شده و عوامل و تجهیزات خدمات شهری برای خدمت رسانی به شهروندان مستقر شده اند
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد از توسعه 350 هکتاری اراضی در کمربند سبز جنوبی مشهد تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از راه اندازی 11 ستاد برف روبی در سطح شهر در راستای خدمات رسانی بهتر در مواقع بارش برف و پیشگیری از یخبندان معابر در سنندج خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه هشت از توزیع و پخش متناسب میوه فروشان بازار که بصورت دستفروشی کسب و کار میکنند در محلات و معابر سطح حوزه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون خدمات شهری شهرداری یزد، با بیان این که استاندارد بودن طرح های مناسب سازی اولویت اجرایی تیم پایش و فنی نخستین جشنواره ملی گردشگری معلولین است، گفت: جشنواره گردشگری معلولین آغاز نهضت مناسب سازی در کشور است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت: رفع سد معبر در ارومیه به صورت تدریجی در حال انجام است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار گرگان گفت: سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری گرگان قرار است سالن های ورزشی که در اختیار این سازمان قرار دارد را برای اسکان اضطراری شهروندان در صورت بروز حادثه فراهم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اتمام مرحله سوم طرح مناسب سازی بوستان ها برای توان یابان خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر سقائیان نژاد شهردار قم با همراهی قائم مقام شهردار، معاون خدمات شهری و مدیرکل حوزه شهردار از مرکز آموزش های کودکان آماده در مدرسه (کام) بازدید نمودند. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعیدصالح محمود رباطی در تشریح فعالیتهای زیباسازی معابر سطح منطقه گفت: با توجه به ضرورت بازبینی ساعت های شهری معابر داخل محدوده، 37 دستگاه ساعت تنظیم و تعمیر شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۱    
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 8 تبریز از ارائه اخطاریه 48 ساعته به مغازه ها و اصناف سد معبر کننده منطقه تاریخی فرهنگی تبریز خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۶    
حمید کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس، از ادامه حفر چاه های جذبی در چند نقطه از معابر سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم از تلاش برای افزایش نگاه معنوی مردم به آرامستان بهشت معصومه(س) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: تنها 50 درصد از متکدیان موجود در سطح شهر اراک بومی هستند، مابقی از استان ها و شهرستان های دیگر به اراک می آیند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۶    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از یک روش نوین برای جمع آوری زباله های شهر خبر داد و از آن با عنوان اسنپ جمع آوری زباله یاد کرد که اکنون در مرحله بررسی به لحاظ فنی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: سردخانه حجمی در قالب فاز 1 و 2 برای مواقع اضطراری در آرامستان باغ رضوان با ظرفیت 300 عدد ایجاد و سالن تطهیر این آرامستان بازسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار همدان از فعالیت هشت روزبازار در شهر همدان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز؛ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در خصوص توسعه میادین و بازارهای میوه و تره بار در سطح شهر تهران و نیز اقدامات سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در زمینه پیشرفت های فنی و توسعه عمرانی این سازمان ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه درصدد استفاده از روش های نوین برای جمع آوری زباله هستیم، گفت: یکی از روش ها که اخیرا در دست مطالعه قرار گرفته، اسنپ جمع آوری زباله است تا در صورت تایید شدن به لحاظ فنی عملیاتی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: باهدف جایگزینی عدالت ترمیمی به جای عدالت کیفری و استفاده از مجازات های جایگزین حبس و زندان، دبیرخانه دائمی مشهد، شهر ترمیمی در شهرداری مشهد راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: به دنبال تغییر نگاه مردم به بهشت معصومه(س) و فرهنگ سازی در این زمینه هستیم و این مسئله را از مبادی قانونی و حقوقی نیز دنبال می کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد گفت: محلات هدف بازآفرینی برای ارائه خدمات شهری در اولویت قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون خدمات شهری شهرداری اهواز در خصوص مطالعات طرح جامع دفع آب های سطحی شهر توضیحاتی ارائه داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ضمن تاکید بر ضرورت تکمیل هرچه سریع تر تصفیه خانه چرم شهر گفت: تکمیل عملیات اجرایی تصفیه خانه چرم شهر کمک شایانی به احیای رودخانه کشف رود می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: طرح جمع آوری و ساماندهی دستفروشان خیابان شهید بهشتی کرج در حال اجراست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از وارد شدن خسارت سه میلیارد و 862 میلیون تومانی به محدوده شهری اهواز در پی ناآرامی های اخیر خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۷    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: به زودی با مشارکت مناطق یک و سه ایستگاه آتش نشانی در چهارباغ پایین کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار گفت: دیواره های معابر بزرگراهی و محلی منطقه چهار با نقاشی های دیواری و رنگ آمیزی های متنوع آراسته می شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری منطقه 3 از اجرای 200 متر مربع پوشاننده به منظور زیباسازی منظهر شهری در این منطقه خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: در مجموع فعالیت های حوزه معاونت خدمات شهری بالغ بر 288 میلیاردتومان قرارداد با شرکت های پیمانکار وجود دارد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۷    
جلسه هماهنگی مدیران حوزه خدمات شهری با حضور سید ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری شهرداری ورامین جهت خدمات رسانی به شهروندان برگزار شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: با توجه به آغاز سال آبی جدید و پیش بینی های اعلام شده برای چند روز آینده تمهیدات لازم برای آبگرفتگی و سیلابی شدن شهر و رودخانه قم اندیشیده شده است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران،در نشست با معاونین برنامه ریزی حوزه خدمات شهری که با حضور مدیران ارشد این حوزه، معاونین برنامه ریزی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه این معاونت و دیگر مسوولین برگزار شد، بر پیگیری احکام برنامه سوم ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۲    
معاون خدمات شهری شهرداری لواسان اعلام کرد : با توجه به میزان بالای بارندگی برف در سطح شهر لواسان تمهیدات ویژه ایی در جهت پاکسازی معابر ، خیابان ها و کوچه ها اندیشیده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: با توجه به تجهیز ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین سازمان مدیریت پسماند به ملزومات زمستانی و تمهیدات اندیشیده شده، امسال شاهد محلول پاشی حداکثری در مواقع یخبندان در معابر شهری خواهیم بود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار بندرعباس گفت: مرحله دوم طرح تپش یا تفکیک زباله با اضافه شدن 10 خودروی ویژه حمل جمع آوری پسماند در بندرعباس آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از اختصاص 10 دستگاه خودروی مشخص برای بهبود روند اجرای مرحله دوم طرح تپش (تفکیک پسماند شهری بندرعباس) خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه 8 تبریز از آسفالت ریزی خیابان امام حد فاصل تربیت تا طالقانی خبر داد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۱    
معاون خدمات شهری منطقه هشت از تنظیف و پاکسازی چراغ های روشنایی در معابر سطح حوزه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 8 تبریز از اتخاذ تمهیدات ویژه برای پیشگیری از خطرات احتمالی بارش برف در منطقه خبر داد.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری یزد با بیان این که بهسازی و مناسب سازی شهر یزد رویکرد اصلی جشنواره ملی گردشگری معلولین است، گفت: راه اندازی یک دبیرخانه دائمی مناسب سازی فضای شهری نقش مهمی در تحقق اهداف عالی شعار یزد شهر دوستدار معلول ایفا می کند.