سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۳:۵۴Mar 2020 31

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۵    
معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: حضور در پارک ها در 13فروردین ممنوع است و هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهیم.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۵    
اتحاد خبر: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با همراهی معاون خدمات شهری شهرداری، رئیس اداره اجتماعی و مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی شهرداری از اداره کل زندان ها، کمپ ترک اعتیاد میلاد دوباره و مبادی ورود و خروج محلات جنوبی شهر بازدید کردند ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۵۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ فرماندار و دادستان شهرستان با همراهی رئیس تعزیرات، معاون خدمات شهری شهرداری و بازرسین اصناف از چند واحد میوه فروشی و سوپر مارکت بازدید نمود و عملکرد واحدهای صنفی و کنترل قیمت ها مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به منظور حفظ سلامت شهروندان، ضمن اطلاع رسانی در قالب بنر و پوستر در ورودی بوستان های سطح شهر، در خصوص ممنوعیت ورود به بوستان ها، از طریق نیروهای حفاظتی فضای سبز با همکاری نیروی انتظامی از ورود شهروندان به بوستان ها جلوگیری می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون خدمات شهری شهردار کرمان با بیان اینکه کارکنان خدمات شهری در جبهه مقابله با ویروس کرونا قرار دارند گفت: در نشست معاونان خدمات شهری شهرداری های کشور موضوع شهید خدمت محسوب شدن کارکنان خدمات شهری که در اثر آلوده شدن به ویروس کرونا و ابتلا به بیماری کوید 19 ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور، مسعود نصرتی - جانشین، رجب صلاحی - معاون و راضی - مدیر کل سازمان شهرداری های کشور و مجتبی یزدانی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران - با حضور در سایت کرونای سازمان بهشت زهرا (س) تهران ضمن بازدید از انجام روند مراحل امور شرعیات و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: ضدعفونی و گندزدایی مناطق حاشیه نشین این شهر در پی شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار آن توسط نیروهای شهرداری انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قم - معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: برای جلوگیری از تجمعات مردم و پیشگیری از شیوع کرونا، 380 بوستان بزرگ، محلی، منطقه ای و فرامنطقه ای در قم تعطیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: امکان خرید تلفنی از فروشگاه های شهرما از هر نقطه از شهر برای شهروندان فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: ورود به بوستان ها و تفرجگاه ها سطح این شهر در پی شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار آن در روزهای 12 و 13 فرودین ممنوع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان وزارت کشور به همراه معاون خدمات شهری شهرداری تهران و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) از روند امور تدفین اموات مسلمین و به ویژه جان باختگان ویروس کرونا بازدید کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به اعلام نکات ضروری و ابلاغ دستورالعمل های مربوط به بیماری کرونا به شرکت های پیمانکاری، با شرکت خاطی برخورد می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۷:۰۴    
کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری ضمن بازدید از امکانات مدیریت بحران شهرداری قدس، از برنامه ریزی استقرار و تجهیز امکانات مختلف مدیریت بحران در چندین نقطه شهرقدس به منظور آمادگی بهتر در مواجه با بحران ها و مشکلات خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد از تلاش شبانه روزی نیروهای خدمات شهری به منظور ضدعفونی و گندزدایی نقاط پرتردد، آلوده و مجاور مراکز درمانی به صورت شبانه روزی و با تمرکز بر نقاط حاشیه شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری ساری از اجرای مانور ضدعفونی معابر شهری در مرکز مازندران خبر داد و گفت: از کلیه شهروندان ساروی درخواست داریم تا عصر دوشنبه 11 فروردین، حتی المقدور از منازل خود خارج نشوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه (20) شهرری، زیباسازی و روشنایی را از اولویت های شهرداری این منطقه دانست و گفت: برای 30 پل عابر پیاده در شهرری روشنایی نصب شده تا شهروندان از مزیت این بخش بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 با اشاره به تدابیر اجرایی منطقه در پیشگیری از شیوع کرونا گفت: به منظور حفظ سلامت نیروهای خدمات شهری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کارگران اپراتورهای خودروهای تخلیه زباله به لباس های مخصوص مجهز شدند.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت:شهرداری رشت در راستای تحقق اهداف ترسیم شده برای شعار "سیزده به در را در خانه ها می مانیم" و برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ضمن فرهنگسازی برای در خانه ماندن شهروندان از خدمات دهی در پارک ها و بوستان های شهر معذور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از مسدود شدن ورودی تمامی پارک های سطح شهر خبر داد و گفت : در راستای تحقق دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال کرونا از روز8 فروردین ماه کلیه ورودی پارک ها مسدود شده است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: پارک ها و بوستان های تفریحی همدان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می گردد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ معاون خدمات شهری شهرداری قم از گندزدایی بیش از 4 میلیون مترمربع در روز توسط شهرداری قم خبر داد و گفت: این ارگان بیش از 45 اکیپ موتوری و 80 اکیپ پیاده را به ضدعفونی کردن شهر اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان - معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: یک میلیون و 200 هزار لیتر محلول پاشی برای ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر همدان انجام شده که این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد گفت: برای حفظ سلامت شهروندان و مقابله با شیوع ویروس کرونا و بر اساس برنامه ریزی ها، کلیه نقاط آلوده، مراکز درمانی و مراکز عمومی شهری، شبانه روزی ضدعفونی و گندزدایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: در جهت کنترل شیوع کروناویروس، خودروهایی که در جوار بوستان های قم توقف کنند، اعمال قانون می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از مسدود شدن ورودی تمامی پارک ها و بوستان های سنندج خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: بستر خرید تلفنی از فروشگاه های "شهرما" متعلق به شهرداری این شهر فراهم شده و توسعه آن نیز در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: شرایط تعطیلی بوستان ها و پارک ها تصمیم ملی و استانی برای جلوگیری از تجمعات است و ما طبق دستورالعمل موظف به جلوگیری از ورود مردم به این اماکن هستیم.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۷:۲۴    
کاظمی صیاد معاون خدمات شهری شهرداری قدس با اشاره به آماده باش کامل و تلاش تمامی پرسنل و عوامل معاونت خدمات شهری شهرداری قدس و سازمان های مرتبط در مواجه با بارش های شدید اخیر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۱    
معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد گفت:واحد فضای سبز شهرداری نقاط مختلف سطح شهر را پاکسازی و چمن زنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از اقدامات در حال انجام جهت رفع خطر احتمالی نقاط آسیب پذیر در بارش های پیش رو، در مسیر رودخانه کشف رود و نیز محلات کم برخوردار مستعد آبگرفتگی مانند رسالت، کشمیری و توس بازدید و بر انجام اقدامات پیشگیرانه جهت رفع آبگرفتگی های احتمالی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون خدمات شهری منطقه 8، از لایروبی و ساماندهی مهرانه رود طی روزهای اخیر خبر داده و این اقدام را به منظور ساماندهی مهرانه رود و در قالب طرح ضد عفونی کردن منطقه در مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: طبق تصمیمات گرفته شده، از امروز نورپردازی تمام المان های شهر خاموش خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۱:۵۱    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: بر اساس تصمیم های گرفته شده در ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا در اصفهان، نور تمام پارک های شهر خاموش شده و از شهروندان انتظار می رود برای حفظ سلامت خود تا حد امکان از منزل خارج نشوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری ارومیه گفت: برابر اعلام معاون خدمات شهری وضعیت شهر "نارنجی" خواهد بود.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از برنامه ریزی های انجام شده برای تعطیلی بوستان های سطح شهر در راستای حفظ سلامت شهروندان و به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 6، از اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر در چهارشنبه های هر هفته در محلات قلب پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: روزانه با بیش از 200 هزار لیتر محلول، قریب به چهار میلیون مترمربع از معابر شهر ضدعفونی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از برگزاری رویداد "ساعت زمین" بدون حضور مردم و مسئولین در شب نهمین روز از فروردین ماه خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سعید صالح محمود رباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 با اعلام این خبر که اولین فروشگاه پسماند خشک شهر تهران در منطقه 19 راه اندازی شد، گفت: در فروشگاه پسماند خشک شهر تهران، پسماند های خشک شهروندان از جمله پلاستیک، شیشه، الکترونیکی ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۴    
محمد میرزایی معاون خدمات شهری شهرداری نسیم شهرگفت: از زمان شیوع ویروس کرونا و تشدید فعالیت پاک بانان و تلاشگران در حوزه خدمات شهری، حمایت ها و مراقبت های بهداشتی از این قشر زحمتکش صورت می گیرد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا شهر اصفهان تمامی مجموعه های ورزشی، تفریحی و وسائل بازی پارک های شهر غیر فعال است.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۱    
معاون خدمات شهری از اجرای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ازدحام در بوستان های محلی و جنگلی خبر داد و گفت: شهروندان پایتخت برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان از تجمع و ازدحام در بوستان بپرهیزند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۰    
معاون خدمات شهری شهردار ساوه از توسعه خدمات عمرانی و فرهنگی به مناطق حاشیه ای این شهر در قالب اجرای طرح بازآفرینی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۲    
معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد گفت:نیرو های خدمات شهرداری حدود 20 عملیات متنوع عمرانی وپاکسازی در طول سال گذشته انجام دادند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره اینکه بازار های روز زنجان تا ریشه کنی بیماری کرونا تعطیل خواهد بود گفت: عملیات گندزادیی روزانه و به صورت مستمر در زنجان انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر شهردار تهران که به اتفاق معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تعدادی از میادین میوه و تره بار پایتخت، بازدید و از نزدیک در جریان خدمات این مراکز به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز قرار گرفت گفت: میادین میوه و تره بار از التهاب در بازار جلوگیری می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: 410 هزار نشا گل و 80 هزار نهال درخت و درختچه تاکنون در سطح معابر این شهر توسط شهرداری کشت شده است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر شهردار تهران روز گذشته به اتفاق معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تعدادی از میادین میوه و تره بار پایتخت، بازدید و از نزدیک در جریان خدمات این مراکز به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: معابر و خیابان های این شهر توسط شهرداری از آثار سیلاب چند روز اخیر به منظور رفاه حال شهروندان به طور کامل پاکسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۸    
اراک - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: به طور میانگین روزانه یکصد نفر در امر ضدعفونی و گندزدایی اماکن و مناطق مختلف این شهر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا فعالیت دارند.