چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۰۳:۲۲Jun 2019 19

جدیدترین‌های «معاون خدمات شهری»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۳    
معاون خدمات شهری شهرداری ساوه از آغاز عملیات آماده سازی شهرک بازیافت شهرداری ساوه به منظور انتقال ضایعات فروشان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: با توجه به شروع فصل تابستان واهمیت وجود گل های فصلی برای زیباسازی منظر شهری و همچنین ایجاد روحیه نشاط وشادابی بین شهروندان وهمچنین مسافرین عزیز شهرداری اقدام به کاشت گل های فصلی در سطح شهر نموده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۱    
معاون خدمات شهری شهرداری مهاباد از سمپاشی درختان به منظور مبارزه با آفات و بیماری ها معابر سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به ساماندهی بخشی از تابلوهای پیاده راه بوعلی تا پایان تابستان گفت: قرار شده پس زمینه تابلوها از کنار بازار سینا در اطراف آرامگاه بوعلی تا ورودی کولانج در پیاده راه بوعلی توسط شهرداری اجرا شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به مهار آتش در سایت صفیره، گفت: آتش سوزی سایت صفیره یکی از عوامل دود صحبگاهی اهواز است اما همیشه دود و غبار صحبگاهی به دلیل فعالیت صنایع آلاینده با شدت و ضعف وجود داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با بیان اینکه کارخانه تفکیک زباله سایت صفیره از سال 94 از بهره برداری خارج شده و زباله های تر و خشک به صورت فله در کل سایت دفن می شوند، گفت: از سال 94 تاکنون وارث حدود 15 تا 20 هکتار زباله هستیم که به صورت کامل و بدون هیچ گونه تفکیکی در سایت دفن شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز بیان اینکه کارخانه تفکیک زباله سایت صفیره از سال 94 از بهره برداری خارج شده و زباله های تر و خشک به صورت فله در کل سایت دفن می شوند، گفت: از سال 94 تاکنون وارث حدود 15 تا 20 هکتار زباله هستیم که به صورت کامل و بدون هیچ گونه تفکیکی در سایت دفن شده اند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۷    
خوزستان- معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: با برقراری دوربین های مدار بسته در سفیره مشخص شد دود سیاه با حجم گسترده که تولید گاز متان دارد و آسمان اهواز را پوشانده، عمدی است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در کلانشهر اصفهان ایجاد وحدت رویه و مدیریت واحد شهری در مدیریت بحران های طبیعی و غیرطبیعی الزامی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۸    
ساوه - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری ساوه گفت: رهاسازی فاضلاب و پساب های خانگی از سوی برخی منازل در معابر عمومی از معضلات جدی این شهر و اسباب نارضایتی سایر شهروندان شده است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عملیات کاشت و نگهداری نشاء فصلی در 2هزار و 500مترمربع از بوستان ها، فضاهای سبز، پل ها و لچکی های نواحی پنجگانه از سوی اداره فضای سبز شهرداری منطقه 19 آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
آب منازل شهروندانی که پساب های خانگی را در معابر رها می کنند قطع می شود. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محسن مددی معاون خدمات شهری شهرداری ساوه در جلسه ساماندهی پساب های خانگی شهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه 11 تهران از جمع آوری دست فروشان و بساط گستران چهارراه ولیعصر از روز سه شنبه خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 21 از شروع پایش و کنترل سراسری "آفت سفید بالک" در فضای سبز سطح این منطقه همزمان با فرارسیدن فصل گرما و یورش این آفت به درختان توت و زیتون خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 گفت: به منظور ارتقاء زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت نمای پل ها در هنگام شب، پل های عابر پیاده و سواره رو محدوده جنوب شهر مرمت و رفع خاموشی شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان - معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: اولین همایش پدافند غیرعامل و مدیریت بحران اماکن آموزشی با هدف ایجاد آمادگی مواجهه با حوادث و بحران های محتمل درمدارس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۹    
معاون خدمات شهری شهردار قاین با اعلام اینکه روزانه به طور متوسط 8 تا 10 قلاده سگ در سطح شهر زنده گیری می شود، افزود: راه ورود این سگ ها مشخص نیست به گونه ای که هر چه این سگ ها را جمع آوری می کنیم باز هم زیاد می شوند و دلیل آن برایمان مشخص نیست.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در منطقه 11 توسعه و افزایش خدمات شهری به شهروندان، افزایش سرانه فضای سبز در منطقه، روان سازی عبور و مرور در معابر، ایجاد و توسعه اماکن و فضاهای ورزشی، فرهنگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: شرکت راهور اطمینان به دلیل مشکلی که دارد مطالبات بیشتری در حوزه منطقه 4 دارد که تلاش می کنیم از طریق دیون پرداخت کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۱    
نصف جهان: معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در سال گذشته 13 هزار و 893 مورد سد معبر در شهر اصفهان شناسایی شد. حسین امیری در جلسه برنامه ریزی و کنترل پروژه معاونت خدمات شهری اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- به دنبال انتشار عکس ها و فیلم هایی از کشتن سگ های بدون صاحب در محل نگهداری متعلق به شهرداری بندرعباس واقع در تل سیاه، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: این سگ ها بیمار بودند و طبق نظر دامپزشک و شیوه نامه وزارت کشور معدوم شدند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه بنابر طومار شیخ بهایی چهار سهم از حقابه زاینده رود متعلق به شهر اصفهان است، گفت: نمی توان کشاورزی را با چنگ و دندان حفظ و فضای سبز شهری اصفهان را رها کرد، زیرا ارتقای طراوت و پاکی شهر و حفظ سلامت شهروندان بسیار اهمیت دارد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: پیاده راه های گردشگری، رابط اصلی و پیونددهنده فضاهای پویای شهری و گردشگران هستند و می توانند علاوه بر نقش اقتصادی و اجتماعی، عامل اساسی توسعه گردشگری شهری و حضور فعال گردشگران در فضاهای شهری، محسوب شوند. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: راه اندازی بازار شب در اصفهان با هدف ساماندهی دستفروشان شهر و رونق کسب و کار مردم به ویژه برای اقشار کم درآمد در برنامه های شهرداری قرار گرفته است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۶    
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 2 شهرداری تهران گفت: تا دو ماه آینده کلیه مخازن پسماند منطقه تعویض و نوسازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس، از آغاز طرح عقیم سازی سگ های بدون صاحب با راه اندازی کمپ نگهداری حیوانات برای نخستین بار در استان هرمزگان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس در آیینی با حضور معاون خدمات شهری و معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری و جمعی دیگر از مدیران شهرداری معارفه شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در سال گذشته 13 هزار و 893 مورد سد معبر در شهر اصفهان شناسایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری زنجان گفت: شامگاه امروز / سه شنبه/ وقوع رگبار و رعد وبرق در شهر زنجان به آبگرفتگی مناطق پر جمعیت شهری در این شهر منجر شده که با همکاری عوامل شهرداری به زودی این مشکل برطرف می شود.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۳    
منطقه 22 نخستین اکوپارک طبیعی کشور در منطقه 22 راه اندازی می شود. احسان خیراتیان صفائی معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 22 درباره این خبر گفت: برای راه اندازی و احداث اکوپارک در این منطقه، 5 نقطه شناسایی و در نهایت مکانی در وردآورد برای اجرای این پروژه بزرگ و تخصصی تأیید شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۶    
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از عزم جدی حوزه معاونت خدمات شهری برای حفظ و نگهداری از حریم تبریز خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۳۲    
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 11 تهران گفت: در صورت انجام هماهنگی های لازم، ساماندهی و پاکسازی دستفروشان چهارراه ولیعصر(عج) از هفته آینده انجام خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 22 گفت: سایت بازیافت پسماند الکترونیک در این منطقه پذیرای ضایعات و پسماند الکترونیک 15 منطقه شهرداری تهران است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: 5 ژوئن “روز جهانی محیط زیست”، روزی است که از سوی سازمان ملل متحد برای افزایش آگاهی مردم نسبت به نگهداری محیط زیست و تحریک سیاستمداران به گرفتن تصمیماتی برای رویارویی با تخریب محیط زیست و گونه های زیستی ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری منطقه 8 شهرداری تهران درباره علت قطع درختان میدان 8 محله نارمک گفت: هر ساله درختانی که تا پایان اردیبهشت ماه علائمی از سبز شدن در آن ها مشاهده نمی شود، از سوی شهرداری منطقه شناسایی و پس از علامت گذاری به کارشناسان محیط زیست معرفی می شوند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از احداث پارک های شهری، محلی و همسایگی با هدف محرومیت زدایی وتوزیع متوازن فضای سبز شهری در برخی مناطق اصفهان خبر داد و گفت: احداث پارک های شهری در مناطق 9 و 11 و احداث پارک های محلی در مناطق 8، 13 و 15 در سال 97 در راستای محرومیت زدایی بوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۰    
معاون خدمات شهری استان ایلام گفت: به منظور افزایش حس سرزندگی در بین شهروندان ایلامی، طرح هویت بخشیدن به فضا های سبز شهری در دستور کار سازمان های مربوطه قرار خواهد گرفت.
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران از تجهیز، تکمیل و بهسازی المان های شهری بوستان های منطقه خبر داد و گفت: به منظور استفاده بهینه از فضاهای بوستان های شمال شرق تهران در ایام تابستان، المان های بوستانی منطقه چهار بازسازی و مرمت شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: در تعطیلاتی که پشت سر گذاشته شد، بیش از 128 هزار مسافر در اصفهان اقامت داشتند که 40 هزار نفر از آنها باغ فدک را برای اقامت و اسکان خود انتخاب کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: ماهانه 30 میلیارد ریال برای نظافت شهر همدان هزینه می شود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرکارخانم دکتر برنا، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار به همراه گروه کارشناسان با حضوردکتررنجبر، شهردار باغستان، معاون خدمات شهری و مدیریت پسماند شهرداری از پروژه درحال تکمیل سایت میانی انتقال پسماند بازدید کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: بر اساس تصاویر دوربین های مداربسته و گزارش کارشناسان حریق سازمان آتش نشانی، آتش سوزی در سایت تفکیک زباله صفیره به وسیله مایعات قابل اشتعال مانند گازوئیل و به صورت عمدی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: در تعطیلات هفته گذشته 128 هزار و 330 مسافر در باغ فدک، هتل ها، خانه های مسافر، سالن های ورزشی، خانه های معلم و 20 مدرسه با 300 کلاس درس اسکان یافتند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به انتشار دود ناشی از آتش سوزی تعمدی در سایت صفیره در سطح شهر اهواز، گفت: میزان دود در حال کاهش است و حداکثر ظرف سه روز آینده کاملاً از بین می رود. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون خدمات شهری منطقه 22تهران با اشاره به کلیپی منتشر شده از آتش سوزی در فضای سبز پارک چیتگر، جرئیات وقوع این آتش سوزی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تکمیل شدن دستورالعمل ایمنی برج ها خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در همین رابطه، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار در گفت وگو با هشدارنیوز از رنگ آمیزی 3700 مترمربع از دیواره های شهری خبر داد و گفت: دیواره های معابر بزرگراهی و محلی منطقه چهار به نقاشی های دیواری و رنگ آمیزی های متنوع آراسته شد. ...
برترین ها / تیک   ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون خدمات شهری منطقه 22تهران با اشاره به کلیپی منتشر شده از آتش سوزی در فضای سبز پارک چیتگر، جرئیات وقوع این آتش سوزی را اعلام کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه 22 گفت: عامل آتش سوزی در بوستان چیتگر در اختیار کلانتری محل قرار دارد و پرونده آن برای ادامه تحقیقات شنبه به دادسرا منتقل می شود.